2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

tuğbim osmalnıyı kurup geliyorum
evet baya eksildi. kendimi toparlamam lazım

antrenmanlarla matematik kitabı 1 bitti daha da bişey yapamadım. 2. kitaptan temel kavramları bitirdim o da yarım yamalak.
terliği tam kafama istiyorum
o antreman kitabını ben de alacağım da ne zaman bilmiyorum insan bir başlayınca devamı geliyor. zorla kendini canım

ben de çıkayım artık pcde fazla kalınca başıma ağrılar giriyor

Aslında ben de senin gibi özet çıkaracağım diye ya bunu da sorarlarsa diye bütün kitabı yazıyorum neredeyse ama bu sene özet çıkarırken kavram haritalarından yararlanmayı düşünüyorum.Dershane kitaplarını inceleyince onlar hakkındaki fikirlerini de yazar mısın canım?Ben geçen sene eğitime Uzmankariyerle çalıştım ama bana pek yararı olmadı o yüzden yediiklimi düşünüyorum ben de.

Tamam canım sağ ol. Ben biraz daha araştırayım.
Canım çok geçmiş olsun.Daha iyi işte dışarı çıkamayacağın için evde daha fazla ders çalışabilirsin canım :) Bu kötü durumu da böylece iyiye çevirebilirsin:)

Bende çok tembelim kuşum, hadi gel konuşalım:)
yaşasın tek ben değilmişim :)
lisanstan mı gireceksin canım ?

güzel kitap. öneririrm :)
bende kaçayım şimdilik. soru çözmeye çalışayım :)

yok ya başı beynim zonkluyor denedim de hiçbişey anlamadım bugün yarın bi fire vereyim ben

slm kızlar dün ben harıl harıl coğrafya çalış ,test çöz, harita bak, sabah da coğrafya için bir sürü kaynak taşıdım. dersaneye gittim ders programına bi baktım cografya yok ilk ders matematik güzel geçti ikinci ders geometride yine kafayı bozdum anlamaya çalışmaktan yok olmuyor formül yazıyor, örnek yazıyor işlem yapmadan direk sonucu yazıyor bende o sayı nasıl oraya geldi diye düşünmekten beynimi patlatıyorum, formülleri anlamıyorum zaten yok iki doğrular kesişiyorsa yok paralel ise , dikse Allah cezasını versin o doğruların dedim artık ya
Ara da çıktım hava aldım yok kafa gitti ders türkçe diye girdik coğrafya hocası geldi. Hocam dersimiz türkçe dedik NiYe ben Türkçe konuşmuyor muyum, tamam bazen anlamsız konuşabiliyorum ama Türkçe konuşuyorum diyor türkçeci rahatsızmış onun yerine gelmiş , geometrinin üstüne çok iyi geldi derste gülmekten ağladım Türkçe hocamız da geldi oda çok iyi
eve geldim televizyon izlerken uyumuş kalmışım çok uykucuyum ya of

Senin ne güzel dershanen erkenden başlamış canım.Benimki de başlasaydı bir an önce.Daha yeni başladığı için ağır gelmiştir sana ama sonra her şey daha iyi olacaktır merak etme canım.
inşallah canım , senin ne zaman başlıuyor dersane
Merhaba canlarım, bir kaza geçirdim tabiri caizse kafa göz patladı birkaç gün dinleneceğim size bol çalışmalar diliyorum..

geçmiş olsun bade

canım hakkında hayırlısı buymuş demek inan bende çok bekledim olmadı demek bizim için en doğrusu böyleymiş.Hepimiz bu yıl atanacağız inşallah kavuşacağız öğrencilerimize canım ben çok uykucuyum yoruluyorum da uykum geliyor gece de geç yatıyorum alışırım heral zamanla

badecim geçmiş olsun cnm..Allah betrinden esirgesin en yakın zamanda sağlığına kavuşursun inş..
nilkon zümrem..ben bu sene maraşta yediiklime gitmiştim..gy-gk de değil ama eğitim de iddialılardı..yanlız dershaneyi verimli kullanamadım diyelim..ücretli daha önce türkoğlunun maraşa çok yakın hopurlu köyünde yapmıştım..çok rahattı ...senin de inş güzel bi okula çıkar..
bu arada aramıza yeni katılanlara kocaman hoşgeldiniz diyorum...
ben alan kitabından en baştan başladım tarihle..ona devam ediyorum..konu çalışıp sonra soruya geçicem.unuttuğum yer olursa tekar dönüp bakıyorum..sistemim bu..
çalışmaya başlayamayanlar...sürekli gözgöze geleceğiniz bi yere kpss kitaplarınızı koyun...vicdan yapıp mutlaka bakacaksınız illaki..

sen o zaman daha fazla tembellik yapma :)
ben önlisansım. bilgisayar programlama :)

Ayyy evet canim ya uzun zamandir ilk defa osymnin sayfasina girip konu dagilimlarina puan turu ders yuzdelerine baktimda cok korktum ya:'(
Kizlar beni ayiplamayin ama ben alanin %50 oldugunu bilmiyodum ya o zaman agirlikli calismayi alana vermek lazim dimi? Ben dersane baslayana kadar tarih bakayim diyodum ama sacmaliyomusum ya almanca calismam lazim benim, 4 yil oldu mezun olali, unutmusumdur herseyi:-(
Bu arada alana nasil hazirlanmistiniz kizlar siz? Alan icin kaynak bulmakta zor olur simdi. Karacanla yargi var bi tek almanca alan kitabi cikaran.

Kızlarım ara ara okudum bugün ama yazamadım. Hiç iyi değilim.

İyi hissettiğimde yazacağım.

Badecim sana da çok geçmiş olsun.

Dualarınızı eksik etmeyin.

biraz diren uyumaya canım. başka şeylerle ilgilen kaçsın uykun derken zaten geç uyursun bünyen alışır.

Canım bilsen nasıl direniyorum.Kahve falan içemiyorum midem rahatsız.Dersane başlayana kadar bari geç uyuyabilsem diyorum ama nerde Dersanede sabah grubuna yazıldım o zaman mecbur erken yatıcam.

Ben sabah 8.00 -8.30 gibi kalkıyorum canım.Kahvaltımı falan yapıyorum.Bulaşıkları falan yıkayayım derken ortalama 10 gibi dersin başına geçiyorum.Çok erken kalkmıyorum ama gece en geç 12.00 da yatağa girmiş oluyorum:26: Ben de dershaneye gidicem.15 gün sonra başlıyor sabah grubundayım.Sağol canım yorumun için teşk ederim

Kimin erken bitirdiği önemli değil canım,önemli olan düzenli ve verimli çalışabilmek.Herkesin kendine göre bir düzeni vardır sonuçta

Kızlar bugün sırasıyla alan,vatandaşlık(en az saati buna ayırıyorum,tadımlık),coğrafya ve tarih çalıştım Halim olursa yatmadan biraz da gelişime bakmayı düşünüyorum.Eğitim candır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…