2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ikinize de kolay gelsin kuzucuklarım

ben 7iklim kullandım, memnun kaldım canım

Sağ ol güzelim.

Sağ ol fıstığım.Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştım işte.

Kuzular raporum pek iç açıcı değil ama...Sayısal mantık sorularını çözerken epey vakit kaybettiğimden ve çalışmaya geç başladığımdan anca bu kadar oldu.160 sayısal mantık sorusu çözebildim sadece.40 sorum kaldı şimdilik çözmem gereken.Onu da yarın çözeceğim inşallah.[

Ya rengiş ve mona yine mi banlandınız?:26:

Haadi iyi geceler.Öptüüüm.
/COLOR]

Son düzenleme:

evet kuzum doğru o da var dimi :97:
bakalım ya belki hocalar insaflı çıkar geçirirler :26:
geçmiş kuzum
ya siz neden pasif oldunuz
Sedefim geçer inşallah sıkma canını...

Kuru ciltler için maske arıyom.
kuzum bal sür yüzüne, balın kıvamı yoğunsa içine biraz limon sık öyle sür, kuru cilde birebir
neden pasifsinizzz
aynen canım
canım altınları kardeşi çalmadı, gelin çaldı. bi bakmıştık gelin bi eliyle gelinliğini tutuyo, diğer elinde altınların olduğu poşet saat 10 civarında koşa koşa gitti. abim oynuyodu anlamadı bile. sonra eniştem söyledi abime gelin gidiyo diye. abim koştu arkasından. nereye gidiyosunuz diye. o zaman gelinin annesi sen düğüne dön seninle işimiz yok demişti, gelin de onaylamıştı. ama şu an hala evliler. ilginç dimi?
duana kocaman amiiiinnnnnnn diyorummm

geçmiş safranım çok şükür

Deneme çözdüm bacılar. 51 GK- 46 GY - Nasıl sizce?
laa süper kızım maşallahhhh hayalim olan netler
yalnız sedeflerin gelinin olayı resmen küçük kıyamet gibi azanların sonu iyi olmaz. bekleyelim bakalım
küçük kıyamete yazıp yollayayım, canlandırsınlar
oyy tuğbammm sen bizim her daim gönlümüzdesin kuzummm sen çalış yeter ki, iyi gidiyo mu çalışmalar
kuzum abim de düne kadar kendi annesiyle babamı barıştırmak için neler neler yaptı, annemi çok üzdü. neyse bu konuya pek girmek istemiyorum. sadece Allah'a havale ediyorum.
kızlar bugün erken kalkamadım

sadece tarihten 300 e yakın soru çözdüm, başka derse de bakamadım.
akşamdan geç yattık tabii :18: yine de çok iyi çözmüşsün kuzum maşallah
safranımmm bu harika bayıldım ben de japon style da görüyorum böyle çok ucuz ve çok şık şeyler ama güvenemiyorum işte. istersen bi konu aç bununla ilgili. belki alan vardır, sana fikir olur

mantarım maşallah yine de iyi çözmüşsün. 1 soru 5 dk alıyo zaten mantık sorularında.

benim raporum bile yok tarihten 45 soru çözdüm. sonra sıkıldım, öğrenmeden 50 soru çözdüm. sonra sıkıldım, öğrenmeden soru çözüm videosu izledim. 10 soru vardı ama sorular güzeldi, orda sıkıntımı aldım sıkıntım geçmişken bi tarih videosu izliyeyim dedim. muharebeler dönemine başladım. doğu, güney cephesi bitti, batıya geçtim, video bitti derken 2. videoya geçmedim böyle saçma sapan bi gündü
yarın eğitim tekrar günüm. ama tarihe de devam edicem. bitsin istiyorum bir an önce çünkü

mona rengina yine bamlanmışınız
Kuzum bu süre içinde kendinize kamp yapın, günde 8 saat çalışın tamam mı? bende size ceza veriyorum

kuzum iyi gidiyo şükür
siz de benim gönlümdesiniz her daim
dershane programı çok yoğun o eve gelince dersin başına zor oturuyorum
kuzum yorgunluktan
o yüzden sık giremiyorum nete.
sana da kolay gelsin sedefim

iyi çalışmalar tuğbacım

sağol natalim
sana da iyi çalışmalar

Evde yürüyüş kuzum benim,Badiş tavsiye etti.

Ben de gelem mi ?

baktım da ben de mi denesem acaba bi taraflarımı kaldırabilirsem neden olmasın ki

uçmuşsun kuzum ya

banlanırsam beni özleyin

ama yine mi

yerinizde durmuyosunuzz hea

kaç gün sürecekmiş peki :26:

sağol kuzum benim

teşekkür ederim hoş buldum:)

hoşgeldiniz

afedersin kuzum ya, çok haklısın tabi allaha havale etmekle :18:

aynı dersi üst üste çalışınca oluyo öyle canım ama boş durmamış diğerlerine bakmışsın maşallah

ben yine tarihe takıldım bugün, 180 kadar çözdüm. akşam da mat. çözerim

öpüyorum sizi kızlar iyi çalışmalar

kızlar tarihle ilgili sorularım var size

1. islamiyet öncesi türklerde, ahiret inancına bağlı olarak mı yuğ törenleri yapıyorlar ? yani yuğ törenleri ahiret inancına kanıt mıdır ? kaynaklar çelişiyo, en sinir olduğum şey ihtyacın hocası kanıt değildir diye üstüne basa basa söylüyo, ama uzmanda ise kanıt olarak almış :26:

2. islamiyet öncesi türklerde, sınıf ayrımının olmamasının göktanrı inancıyla bi ilgisi yok mu ? bu inanca göre herkes eşittir deniyodu, siz ne dersiniz ?

yoğun olması iyidir kuzum, yoğun olmayan bi dershanem vardı geçen yıl ahh neler çektim. bak su arkadaşımızın da dershanesi öyle. bırak onlar yoğun olsun, sen de onlara uy kuzum. bu yıl yoğun olduğumuz son yıl olucak inşallah. seneye bol bol dinleniriz
aynen nathalim. bak haftasonu da tarih çalışırım, bitiririm bari diyodum ama yok bugün içimden gelmedi. öğrenme çözüyorum.

canım şimdi notlarıma baktım. yuğ töreni kanıttır demişim, ama ağıt yakmak kanıt değildir demişim :26: ama gerçekten bu konu çok çelişkili kaynaklarda. dershaneye giden arkadaşlarımız tarih hocalarına sorsalar çok iyi olur
diğer sorunu bilmiyorum. ama eğer göktanrı inancına göre herkes eşit sayılıyosa sınıf ayrımının olmamasıyla kesinlikle ilgisi vardır. bu sınıf ayrımı konusunu şöyle dinlemiştim. mesela o zaman yapılan tek şey ticaret ve hayvancılık ya, genel olarak herkesin kazancı aynı olduğu için sınıf ayrımı yoktur diye dinlediğimi hatırlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…