2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

yalnız sedeflerin gelinin olayı resmen küçük kıyamet gibi azanların sonu iyi olmaz. bekleyelim bakalım

burda sadece ögretmenler mi var... kanayan yaram mekatronik teknikerlerinin atamasının olmaması bu yıl sadece toplamda 3 kişi atandı..:
gelecegin mesleğine bakın...

burda sadece ögretmenler mi var... kanayan yaram mekatronik teknikerlerinin atamasının olmaması bu yıl sadece toplamda 3 kişi atandı..:

sadece öğretmenler yok
normal memurluk için sınava girsen?

bebeklerim kuzularım merhabalar
geçmişi pek okuyamadım canlarım :26:
sedefimin yazdıklarına gözüm ilişti Allahın sopası yok dedim içimden
bir günüm boş sadece canlarım diğer günler dershanedeyim hep ondan giremiyorum buraya
çok öpüyorum sizi

Son düzenleme:

ay natalim çok güldürdün bugün sen beni
demek ki doktorlar bile yanlış biliyor

iyi geceler kuzum

güldürdüysem pek iyi etmişim kuzum çünkü ben de gece baya bi güldüm sana yazarken

çıkmadan bişey paylaşıyım azıcık gülün

Eki Görüntüle 937083

gece görmedim bunu, ne diyolardı bunlara fotoşop mu, ha işte fotoşop terk olmuş bu

Badiş 3 mili yaptık bugün anamla.

Kuzum günde bir kere mi yapacağız onu peki ?

Üzerinize afiyet spora başladım da kızçeler.

Hepinizi öpüyorum kocamaaan.

spor dedin mi arkamı dönüyorum ben, sonra gelsin kilolar

saol canım, çalışmaların iyi geçmiştir inşallah

sizin bu gelin olayını biliyorum sedefim, allah ıslah etsin ne diyeyim :26: abin de belanın içine düştü resmen

Deneme çözdüm bacılar. 51 GK- 46 GY - Nasıl sizce?

maşallah badem, pek güzel

bazı bölümler öyle malesef, rengina da demiş olmazsa düz memurluk tercihi yaparsınız

iyi çalışmalar tuğbacım

kızlar bugün erken kalkamadım

sadece tarihten 300 e yakın soru çözdüm, başka derse de bakamadım.

natalim maaşallah kuzum seni alıntıladım sandım da çıkmamış fındık tuğbim gelmiş :103:
sen iyi ol kuzucum o bize yeter
bana diyor

ihtiyaç bebişkem
ee zordur ihtiyaç len

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…