2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

aynen bende çalışmadım henüz. kızkardeşimle dalaştık gene. bazen diyorum bir ablam olsaydı keşke acep onla geçinebilir miydik :KK53:

Benim bir ablam var, beraber olduğumuz sürece kedi köpek gibiydik, o atanınca kanki olduk. erkek kardeşimle de her zaman iyiyiz. herşeyim o benim

Badiş 3 mili yaptık bugün anamla.:KK53::KK9:

Kuzum günde bir kere mi yapacağız onu peki ? :KK76:

Üzerinize afiyet spora başladım da kızçeler.:KK24:

Hepinizi öpüyorum kocamaaan.:KK16::KK16:

ilk gün 3 mil mi :KK53:
1 mille başlasaydınız canım, birden çok başlamak iyi değil. bir ara bende yaptım, 2 haftada 1 mil artırmayı tavsiye ediyorlar

rengişim sen bizim gelini merak ediyosun ya gelişmeler var anlatayım :KK23:
dün ben yasin okuyodum, tam da içimden Allah'ım bize kötülük edenleri sana havale ediyorum dedim ki zil çaldı.
polis geldi. şaşırdım. x i tanıyo musun dedi. (bizim gelinin adını söyledi)
görüşüp konuşmuyoruz ama üvey abimin eşi oluyor kendisi dedim.
polis de dedi ki, biz 2 gündür onu arıyoruz, fakat bulamıyoruz, evinde de yok, nerde bulabilirim onu dedi. bi de numarasını istedi. numarası yoktu bende, bilmiyorum dedim. neden arıyosunuz dedim.
tam bilgi veremem ama 3. sulh ceza mahkemesinden ona tebligat vermem lazım dedi.
artık ne işler çeviriyosa :KK19: ee dedim Allah büyük. bize o kadar kötülük yaptı, biraz da o üzülsün bakalım.
bugün de az önce babam söyledi. gelinin kız kardeşi evli bi adama kaçmış, şu an gelinin annesi hastanedeymiş üzüntüden.
yine dedim Allah'ım ne kadar büyüksün.
bizi çok üzdüler, biraz da onlar üzülsün bakalım. :KK14:

dün ben yasin okuyodum, tam da içimden Allah'ım bize kötülük edenleri sana havale ediyorum dedim ki zil çaldı.
polis de dedi ki, biz 2 gündür onu arıyoruz, fakat bulamıyoruz, evinde de yok, nerde bulabilirim onu dedi. bi de numarasını istedi. numarası yoktu bende, bilmiyorum dedim. neden arıyosunuz dedim.
tam bilgi veremem ama 3. sulh ceza mahkemesinden ona tebligat vermem lazım dedi.
artık ne işler çeviriyosa :KK19: ee dedim Allah büyük. bize o kadar kötülük yaptı, biraz da o üzülsün bakalım.
bugün de az önce babam söyledi. gelinin kız kardeşi evli bi adama kaçmış, şu an gelinin annesi hastanedeymiş üzüntüden.

kuzum ya hani hep derim kimsenin bedduaya ihtiyacı yok
zaten insanlar kendi yaptıklarının bedelini bir bir ödüyor.
Allah'ın adaleti şaşar mı hiç?

sen demiştin ya başka bir köyde de birilerini dolandırmışlar beki ondan arıyorlardır bilemedim :26:
babası arayıp sorsaydı ya oğluna :26:

:KK53::KK53: olaya bak nasıl insanlar bunlar? valla dizileri izlerken bu kadarı da ütopik derdim de sizin gelin ve ailesini kendilerini aşmış baya.
kim bilir kimin canını yakmışlardır. kardeşindede zeka yok belliki evli adama kaçmış

kuzum ya hani hep derim kimsenin bedduaya ihtiyacı yok
zaten insanlar kendi yaptıklarının bedelini bir bir ödüyor.
Allah'ın adaleti şaşar mı hiç?

sen demiştin ya başka bir köyde de birilerini dolandırmışlar beki ondan arıyorlardır bilemedim :26:
babası arayıp sorsaydı ya oğluna :26:
ya babam sormuş abime neden arıyolar diye, abim de demiş ki onu biri rahatsız ediyodu, ona dava açmıştı demiş. ama ben inanmadım pek. çünkü polis sinirliydi, nerde bu kişi, bulamıyoruz günlerdir falan dedi. hani genelde davalı kişiler aranır, bu davacıysa bunu polislerin araması ilginç
aynen kuzum Allah çok büyük
:KK53::KK53: olaya bak nasıl insanlar bunlar? valla dizileri izlerken bu kadarı da ütopik derdim de sizin gelin ve ailesini kendilerini aşmış baya.
kim bilir kimin canını yakmışlardır. kardeşindede zeka yok belliki evli adama kaçmış

aynen badem. ve gelin anneme demişti ki, öz kaynanalar bile çok kötü, sen üvey kaynanasın kim bilir neler yapcaksın bana demişti. ama bak şimdi kendi kardeşi üvey anne oldu. kaçtığı adamın bi de çocuğu varmış.

ya babam sormuş abime neden arıyolar diye, abim de demiş ki onu biri rahatsız ediyodu, ona dava açmıştı demiş. ama ben inanmadım pek. çünkü polis sinirliydi, nerde bu kişi, bulamıyoruz günlerdir falan dedi. hani genelde davalı kişiler aranır, bu davacıysa bunu polislerin araması ilginç
aynen kuzum Allah çok büyük

aynen badem. ve gelin anneme demişti ki, öz kaynanalar bile çok kötü, sen üvey kaynanasın kim bilir neler yapcaksın bana demişti. ama bak şimdi kendi kardeşi üvey anne oldu. kaçtığı adamın bi de çocuğu varmış.

kuzum ya Allah'tan siz görüşmüyorsunuz da sizin yanınızda olmuyor olaylar.
ya işte bizim yüreğimiz kötülerinki gibi değil
abine de üzüldüm ne yalan söyleyim.

Allah yardımcıları olsun :KK50:

kuzum ya Allah'tan siz görüşmüyorsunuz da sizin yanınızda olmuyor olaylar.
ya işte bizim yüreğimiz kötülerinki gibi değil
abine de üzüldüm ne yalan söyleyim.

Allah yardımcıları olsun :KK50:

evet Allah'tan görüşmüyoruz kuzum. zaten bu olanlardan sonra yüzümüze nasıl bakıcaktı? sadece halamların biri yemeğe çağırdılar. ama gitmemişler.
bu insanların tek düşüncesi para.
ben lazere gidemiyodum, inş işten çıkmıştır da lazere devam ederim :KK1: ne kadar saf çıkarcıyım ya :KK53:

evet Allah'tan görüşmüyoruz kuzum. zaten bu olanlardan sonra yüzümüze nasıl bakıcaktı? sadece halamların biri yemeğe çağırdılar. ama gitmemişler.
bu insanların tek düşüncesi para.
ben lazere gidemiyodum, inş işten çıkmıştır da lazere devam ederim :KK1: ne kadar saf çıkarcıyım ya :KK53:
nasıl kuzum
gelin lazer yapılan yerde mi çalışıyordu :26:

nasıl kuzum
gelin lazer yapılan yerde mi çalışıyordu :26:

yok kuzum gelinin kardeşi, benim lazer yaptırdığım hastanede lazer yapıyodu. ama düğünden sonra ben gitmeyi bıraktım, güvenemedim yani..
şimdi kaçmış ya diyorum belki işi de bırakmıştır da lazere giderim. ben de salak gibi lazeri peşin ödemiştim çünkü, daha sadece 4 seans gittim, diğer 4 üne gidemedim işte :KK14:

yok kuzum gelinin kardeşi, benim lazer yaptırdığım hastanede lazer yapıyodu. ama düğünden sonra ben gitmeyi bıraktım, güvenemedim yani..
şimdi kaçmış ya diyorum belki işi de bırakmıştır da lazere giderim. ben de salak gibi lazeri peşin ödemiştim çünkü, daha sadece 4 seans gittim, diğer 4 üne gidemedim işte :KK14:

anladım tatlım
ya evli adama kaçtıysa geri annesinin yanına gelmicek mi?
gayrı meşru yaşayamıcaklarına göre adam boşanıp mı alacak kızı?

tamam kuzum :KK9:
ay ben de ne meraklıyım :KK52:

meraklı melahatım benim :KK48:
ay bugün hiç doğru dürüst çalışmadım. onur gelcek yolda heyecanlıyım :KK17:
finalleri vardı, bugün bitti, öküz ingilizceden kalırsa nişanı iptal edicem, çok kötü geçmiş sınavı :KK47:

meraklı melahatım benim :KK48:
ay bugün hiç doğru dürüst çalışmadım. onur gelcek yolda heyecanlıyım :KK17:
finalleri vardı, bugün bitti, öküz ingilizceden kalırsa nişanı iptal edicem, çok kötü geçmiş sınavı :KK47:

ya ben de hiç çalışamadım bugünü kendime tatil ilan ettim :KK9:
ama yatmadan bakarım yine inşallah

kuzum nişanı erteleme ya sonuçta bizim de canımız çalışmak istemediği zamanlar oluyor.
onun da öyle olmuştur :KK34: yine inşallah gecer ama :KK55:

ya ben de hiç çalışamadım bugünü kendime tatil ilan ettim :KK9:
ama yatmadan bakarım yine inşallah

kuzum nişanı erteleme ya sonuçta bizim de canımız çalışmak istemediği zamanlar oluyor.
onun da öyle olmuştur :KK34: yine inşallah gecer ama :KK55:

kuzum son senesi yahu, bütte de veremezse okulu uzayacak. okulunun uzaması demek, askerlik başka bahara kaldı demek. ve biz nişanlanırsak bu kez en az 2 yıl nişanlı kalıcaz demek. bu durumda nişan yapmamız çok mantıksız olucak. vizesi 95 ama final baya kötü geçmiş, kesin büte kalcam diyo. bakalım her şey nasip kısmet :KK14:

yatmadan derslere bakmak da çok faydalıymış. insan uykusunda son baktığı konuları tekrar ediyomuş kuzum :KK34:

kuzum son senesi yahu, bütte de veremezse okulu uzayacak. okulunun uzaması demek, askerlik başka bahara kaldı demek. ve biz nişanlanırsak bu kez en az 2 yıl nişanlı kalıcaz demek. bu durumda nişan yapmamız çok mantıksız olucak. vizesi 95 ama final baya kötü geçmiş, kesin büte kalcam diyo. bakalım her şey nasip kısmet :KK14:

yatmadan derslere bakmak da çok faydalıymış. insan uykusunda son baktığı konuları tekrar ediyomuş kuzum :KK34:

evet kuzum doğru o da var dimi :97:
bakalım ya belki hocalar insaflı çıkar geçirirler :26:

Sedef bende çok merak ederek takip ediyorum sizin gelinin akibetini :KK53:
Etme bulma dünyası diye boşa dememişler
Birde merak ettiğin düğünde kardeşi altınları alıp kaçmıştı ya, sonra vermiş mi gelininize altınları
Vermiştir diye tahmin ediyordum önceden yoksa abin koymaz o gelininizi evine diye ama şimdi ona bile tereddüt ettim :44:

RABBİM BİZİ İYİ İNSANLARLA KARŞILAŞTIR, BİZİM DE FARKETMEDEN YAPTIĞIMIZ YANLIŞLARI BİZE GÖSTER, GÖZÜMÜZE PERDE ÇEKME. Amin

Son düzenleme:

İnşallah tahmin ettiğinden çok daha iyi puan alır ver hiçbir planınız ertelenmez.

Gerçekten bende yatmadan neye çalıştıysam, uyurken, şu uyumayla uyanık olma arası kısımda, beynimde bir ses konu anlatıyor bana sanki. :KK1:

X