2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canım ben dersanelerde çalışıyorum :),hızlı okuma kursu veriyorum boş zamanlarımsa hem de

tamam tatlım. bak matematik için ofisokul aklında olsun videoları var her konunun, kaydol, çok güzel anlatılıyor soru üzerinden

Son düzenleme:
Renginim nerdesin kuzum sen?face den yazdım ses etmeyince buraya bakayım dedim,sahur hazırlayacam sonra görüşürüz öptüm

Renginim nerdesin kuzum sen?face den yazdım ses etmeyince buraya bakayım dedim,sahur hazırlayacam sonra görüşürüz öptüm

burdayım tubimm:KK19: face az önce açıktı kardeşim girecek diye kapattım öyle kaldı. açıyorum şimdi:KK1:

tamam tatlım. bak matematik için ofisokul aklında olsun videoları var her konunun, kaydol, çok güzel anlatılıyor soru üzerinden
canım21-24 mat yapıyorum aslında. sadece fullemek için çalışayım diyorum ama ara verdim bayag konulardan unuttugum olmuştur.
masayı kurunca heycanlandım :) çalışasım var :)

benim işim başlayacak 10 gün sonra. o zamana kadar mat çalışayım diyorum ama tarih mattan daha zor geliyor bazen hele de anayasa

Ahhh tarih.:KK16::KK16: Tarih aşktır hocam,aşk.:KK16::KK16: 1 yanlışım 1 boşum vardı,her türlü sorunu sorabilirsin.:KK16::nazar:
canım ben dersanelerde çalışıyorum :),hızlı okuma kursu veriyorum boş zamanlarımsa hem de

Maşallah hocam.:nazar: Allah gayret kuvvet versin.

canım21-24 mat yapıyorum aslında. sadece fullemek için çalışayım diyorum ama ara verdim bayag konulardan unuttugum olmuştur.
masayı kurunca heycanlandım :) çalışasım var :)

hey maaşallah kuzuma:nazar: ezdin beni:KK1::KK1: ben 15 yapsam öpüp başıma koyarım:26:

Ahhh tarih.:KK16::KK16: Tarih aşktır hocam,aşk.:KK16::KK16: 1 yanlışım 1 boşum vardı,her türlü sorunu sorabilirsin.:KK16::nazar:

Maşallah hocam.:nazar: Allah gayret kuvvet versin.
hocam tarihi çok seviyorum, ama sorularını sevmiyorum:KK9:
bi ara ben de iyi yapıyordum ama bıraktım ucunu kaçırdım:KK5:
denemelerde 93. puana tekabul eden netler yapıyordum. bu yıl diyorum ki neden dereye girenlerden biri ben olmayayım :KK52:
dersane sahibi il 1,si olursan araba hediye ederim dedi:KK52:
bana yardımcı olunda 1. olayım kızlar yawww:KK17:

hey maaşallah kuzuma:nazar: ezdin beni:KK1::KK1: ben 15 yapsam öpüp başıma koyarım:26:
hocam ben mat defteri yaptım tüm soru türlerini tek tek yazdım ve ara ara tüm soruları çözdüm tekrar tekrar.
öyle bu hale getirdim bu mereti:) şimdide bulmaca gibi geliyo.
gülmezsen bişi diycem, ilk konular varya a,b,c sayılarını veriyo buluyoz ben en çok onlarda zorlanıyorum :)
çok tuhaf demi:KK53:
hatunlar ben bi sahur hazılayıp namazımı kılayım:)
bakın bu saatlerin civarı duanın kabul oldugu zamanlar. dua edin bol bol.,
hatta tam zamanıymış baktım da :)

denemelerde 93. puana tekabul eden netler yapıyordum. bu yıl diyorum ki neden dereye girenlerden biri ben olmayayım :KK52:

hocam ben mat defteri yaptım tüm soru türlerini tek tek yazdım ve ara ara tüm soruları çözdüm tekrar tekrar.
gülmezsen bişi diycem, ilk konular varya a,b,c sayılarını veriyo buluyoz ben en çok onlarda zorlanıyorum :)
tamam canım ne kadar sürede hallettın peki? ben de bugün dedğin gibi bir defterle işe başlaıdm bir kac zorlandıgım soru tipini yazdım. umarım ben de yapabilirim. afiyet olsun kuzum

Valla hocam benim matematikçi arkadaşlarım var.Sevgilim de matematikçi.Adamlar en okkalı soruları yapıyor ama onlar da kesirlerde takılıyormuş,çok gülüyorum yaa.:KK9::KK9::KK9:

haydi iyi geceler kızlarım kaçtım ben:KK54:

tamam canım ne kadar sürede hallettın peki? ben de bugün dedğin gibi bir defterle işe başlaıdm bir kac zorlandıgım soru tipini yazdım. umarım ben de yapabilirim. afiyet olsun kuzum
en fazla 4 ayda hallettim hocam. uzun zaman da sayılmaz aslında. 4 ayda 25 mat yaptırabilen b teknik bence :)
Valla hocam benim matematikçi arkadaşlarım var.Sevgilim de matematikçi.Adamlar en okkalı soruları yapıyor ama onlar da kesirlerde takılıyormuş,çok gülüyorum yaa.:KK9::KK9::KK9:
valla sevindim hocam:KK52: ben anormal değilim yani :KK9:
aklıma noktalama sorusunu bi kere yanlış yaptıgım geldi şimdi:KK17:

Matematık deyınce tüylerim üretiyor desem yeridir:)çok ciddiyım ..hep ozenmışımdır takır takır çözenlere :KK66: ama bn onlardan değilim dogrudurust mat netım olmadan gecen yıl 80 bu yılsa 78 aldım :KK66: ama bana atanmak için yetmiyor tabi 86 almam lazım ... Matematığı iyı olan arkadaşlar bana tıyo verın yav :) elim kolum bağlı mat olmadan ol mu yor...

Matematık deyınce tüylerim üretiyor desem yeridir:)çok ciddiyım ..hep ozenmışımdır takır takır çözenlere :KK66: ama bn onlardan değilim dogrudurust mat netım olmadan gecen yıl 80 bu yılsa 78 aldım :KK66: ama bana atanmak için yetmiyor tabi 86 almam lazım ... Matematığı iyı olan arkadaşlar bana tıyo verın yav :) elim kolum bağlı mat olmadan ol mu yor...
canım az önce bahsettik rengina arkadaş da yapıyormuş.
defter tutacaksın soru tiplerini ona yazacaksın çözümleriyle beraber

Buarada çevremde mat çi yok:) eşim edebiyat mezunu:):) tam bulmuşuz birbirımızı yanı :) tayınımız bir ilçeye çıktı .. Burda imkanlar sosyal yonden sıkıntılı .... Napıcam bilmiyorum :KK43::KK43:tavsıyesi olan ?????

Muhat canımsın :) ben baya kötüyün , kendıme bukonuda güvencimde yok pek ..soru tıplerı için soru çözmek gerekmemiş ???? Of allahım bana yardım et :KK66:

Muhat canımsın :) ben baya kötüyün , kendıme bukonuda güvencimde yok pek ..soru tıplerı için soru çözmek gerekmemiş ???? Of allahım bana yardım et :KK66:

Hoş geldin hocam.:KK16::KK16:

Öncelikle kendine güveneceksin,yapamıyorum deyip baştan pes etmek yok.:KK20: Sen bir öğretmensin ve ben senin yapabileceğine inanıyorum.:KK34:

Ben de 2 yıl önce 3.sınıfta 5 netle çıktım bu yola.:KK55: Yeni mezunum,16'dan aşağı matematik yapmıyorum.:nazar: Bu seviyeye nasıl geldiğimi sorarsan.

1.Bütün yayınların çözümlü sorularını inceledim.
2.Çözümleri not alıp kendim çözmeye çalıştım.
3.Bol bol soru çözdüm,çözemediğim soruları analiz ettim.:KK55:

Ha atanamadım o ayrı ama alan belası yüzünden.:KK14:

selam ferideei:KK3:
matematiği arkadaşların hallettiği gibi halletmeye çalışacağız. az çok yaparız biz de umarım:KK31:

X