2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Çok saçma ya,ne alaka tüneller kuzum... Sinir oldum valla...

Ulaşımdan dolayı falandır bence hani örgütlenmeyelim diye.

ya bi de izlediğim videoda kadın bu konuyu anlatırken, üstüne basa basa vilayeti sitte dedi, sadece bunu söyledi hem de..
sence soruda bi hata olabilir mi? :44:

oyy benim kuzum benim de sizsiz günlerim geride kaldı

ya bi de izlediğim videoda kadın bu konuyu anlatırken, üstüne basa basa vilayeti sitte dedi, sadece bunu söyledi hem de..
sence soruda bi hata olabilir mi? :44:

kuzum sordugun soruyu okudum da sadece vilayeti sitte derdim o soruya cevabı neymiş?
yazdın mı görmedim kuzum :26:

monam alemsin kuzum
ama haklsın kk nın yeni hali insanı üşengenç yapıyo

beğeniyorum
rengoşum sen geldin ya belki site eski haline döner
ayy nasıl gittin nasıl buldun ama dimi, berbat oldu

her şey benim gitmemle başladı
kuzum ya beğenmeye calısıyorum daha fazla begenemezsiniz gibi bişey diyo:26:

böyle nankörlük yapıyormuşum gibi geliyor benim için yorum yapıyorsunuz ama ben beğenmiyorum falan çok garip duygulara soktu kk beni şimdi

kuzum sordugun soruyu okudum da sadece vilayeti sitte derdim o soruya cevabı neymiş?
yazdın mı görmedim kuzum :26:
1 ve 2 olcakmış kuzum. vilayeti sitteyi hiç almamış :26:
Balım yarın dersanede hocama sorayım ben...Yanlış yönlendirmek istemem seni.

sağolasın kuzum zahmet olucak ama

tuğbam hiç sorma, alışmıştık ne güzel 1 tıkla halletmeye, 5 tık zor geliyor

canlar güzel sohbet ederdik ama ben kaçıyorum. bugün yemek yemedim. çay kahvaltısı yapıcam şimdi, deniz yıldızı eşliğinde

oyyyy
daha fazla beğenemezsiniz mi dedi
boşver kuzum hiç uğraşma, vallahi bana da kimse darılmasın. herkesin yorumunu okuyorum, yürekten beğeniyorum, sadece sembolüm yok

"Bu sedefonur Mesajı yeniden değerlendirebilmeniz için başka Kullanıcıların Mesajlarınıda değerlendirmeniz gerekmektedir."

sedefim senin mesajı beğenecektim beğenemedim böyle yazdı

oyyyy
daha fazla beğenemezsiniz mi dedi
boşver kuzum hiç uğraşma, vallahi bana da kimse darılmasın. herkesin yorumunu okuyorum, yürekten beğeniyorum, sadece sembolüm yok

aynen ben de kuzum

ben de cıkıyorum canlarım daha yemek yemedim regl olunca iştahım da kaçıyor hala daha acıkmadım aslında zorla yicem görüşürüz fındıklarım

monam sende hakkındaki pozitif yorumlarla popüler kimliğe bürünebilirmişsin

"Bu sedefonur Mesajı yeniden değerlendirebilmeniz için başka Kullanıcıların Mesajlarınıda değerlendirmeniz gerekmektedir."

sedefim senin mesajı beğenecektim beğenemedim böyle yazdı

te işte bende de böyle diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…