2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Selamlar herkese :KK3:

Monacım rengina nın cezası bitiyordu bugün öyle demişti , gelmedi mi daha :KK6::KK6:

hoş buldum lokumum :KK16:
sorma cok uzun oldu :KK5: sen iyi misin fındıgım :KK6:

İyiyim canım , çiçek böcek ne varsa attım üzerimden , şimdi de sınav stresi başladı yine , finaller 10 gün sonra ve ben yine sayfa açmadım .

İyiyim canım , çiçek böcek ne varsa attım üzerimden , şimdi de sınav stresi başladı yine , finaller 10 gün sonra ve ben yine sayfa açmadım .

şükür o zaman atlattın hastalıgı :KK55:
sen son dk golcüsüsün kuzum yaparsın :KK6:

hanımlar ihtiyaç'ın uzaktan eğitiminden alanı alan var mı??
alsam diyorum ama tam da bilemedim.

kızlarrrrrr şükür kavuşturanaa :KK43::KK43:
çok özledim sizlerii :KK5: ne zormuş buraya girememek :KK5: hep uzaktan izledim sizleri:KK14:

siyasette yaptığım yorumdan dolayı ceza almışım 1 hafta mapıs damlarında sizi aradı gözlerim :2:

beni soran, sormayan, özleyen hepinizii cokk seviyorumm :KK16::KK16:
derslerimi ihmal etmedim canlarım hep çalıştım şükür :KK12: bugün de bir alan kitabını bitirmeye çalışıyorum ama karnım ağrıyor konsantre olamıyorum sabahtır :KK4:

çalışan rapor veren, vermeyen hepinize maaşallah güzellerim Allah arttırsın :KK16::KK16:

Hoşgeldin Rengina

Sensiz tarlaymış buralar :KK14:

"Bu sedefonur Mesajı yeniden değerlendirebilmeniz için başka Kullanıcıların Mesajlarınıda değerlendirmeniz gerekmektedir."

sedefim senin mesajı beğenecektim beğenemedim böyle yazdı :KK1::KK1:

:KK53::KK53: te Allahım iyice kafayı yedi site :KK14:

kızlar raporum: tarihten mondrostan milli mücadele dönemine kadar çalıştım + 110 soru çözdüm
öğrenmeden pazar günü tekrarımı yapamamıştım. bugün davranışçı yaklaşımın tekrarını yaptım + 100 soru çözdüm.

Yoğunlaşmadan olmayacak balım.:KK25::KK14:

Çok özlemişim kız.
ben daha cok özledim fıstıgım :KK16:

:KK53::KK53: te Allahım iyice kafayı yedi site :KK14:

kızlar raporum: tarihten mondrostan milli mücadele dönemine kadar çalıştım + 110 soru çözdüm
öğrenmeden pazar günü tekrarımı yapamamıştım. bugün davranışçı yaklaşımın tekrarını yaptım + 100 soru çözdüm.

maaşallah lokumuma :nazar::nazar:
ben bugün alan baktım biraz karın ağrım yüzünden daha da calısamadım kkda dolandım durdum :KK6:

bugün de tatilim olsun bari yav benden önemli mi:KK53: :KK53:

X