2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Çok saçma ya,ne alaka tüneller kuzum...:KK19::KK19: Sinir oldum valla...:KK5::KK5:

Ulaşımdan dolayı falandır bence hani örgütlenmeyelim diye.

ya bi de izlediğim videoda kadın bu konuyu anlatırken, üstüne basa basa vilayeti sitte dedi, sadece bunu söyledi hem de..
sence soruda bi hata olabilir mi? :44:

onların canı vermek istemiş. ben hakarette bulunmadığını biliyodum zaten, haa bazıları hak ediyo ama bişey yapmadıktan sonra da saçma yani.. neyse ki dersini de çalışmışsın ya kuzum, neyse geride kaldı sensiz günler :KK19:

oyy benim kuzum benim de sizsiz günlerim geride kaldı :KK19::KK16:

ya bi de izlediğim videoda kadın bu konuyu anlatırken, üstüne basa basa vilayeti sitte dedi, sadece bunu söyledi hem de..
sence soruda bi hata olabilir mi? :44:

kuzum sordugun soruyu okudum da sadece vilayeti sitte derdim o soruya cevabı neymiş?
yazdın mı görmedim kuzum :26:

monam alemsin kuzum :KK1::KK1:
ama haklsın kk nın yeni hali insanı üşengenç yapıyo:KK25:

beğeniyorum :KK52::KK52:
rengoşum sen geldin ya belki site eski haline döner
ayy nasıl gittin nasıl buldun ama dimi, berbat oldu :KK37:

her şey benim gitmemle başladı :KK52::KK52:
kuzum ya beğenmeye calısıyorum daha fazla begenemezsiniz gibi bişey diyo:26:

böyle nankörlük yapıyormuşum gibi geliyor benim için yorum yapıyorsunuz ama ben beğenmiyorum falan çok garip duygulara soktu kk beni şimdi :KK52:

kuzum sordugun soruyu okudum da sadece vilayeti sitte derdim o soruya cevabı neymiş?
yazdın mı görmedim kuzum :26:
1 ve 2 olcakmış kuzum. vilayeti sitteyi hiç almamış :26:
Balım yarın dersanede hocama sorayım ben...Yanlış yönlendirmek istemem seni.:KK16:

sağolasın kuzum zahmet olucak ama :KK17:

tuğbam hiç sorma, alışmıştık ne güzel 1 tıkla halletmeye, 5 tık zor geliyor :KK1:

canlar güzel sohbet ederdik ama ben kaçıyorum. bugün yemek yemedim. çay kahvaltısı yapıcam şimdi, deniz yıldızı eşliğinde :KK53:

her şey benim gitmemle başladı :KK52::KK52:
kuzum ya beğenmeye calısıyorum daha fazla begenemezsiniz gibi bişey diyo:26:

böyle nankörlük yapıyormuşum gibi geliyor benim için yorum yapıyorsunuz ama ben beğenmiyorum falan çok garip duygulara soktu kk beni şimdi :KK52:

oyyyy :KK48:
daha fazla beğenemezsiniz mi dedi :KK52::KK52::KK52:
boşver kuzum hiç uğraşma, vallahi bana da kimse darılmasın. herkesin yorumunu okuyorum, yürekten beğeniyorum, sadece sembolüm yok :KK1:

"Bu sedefonur Mesajı yeniden değerlendirebilmeniz için başka Kullanıcıların Mesajlarınıda değerlendirmeniz gerekmektedir."

sedefim senin mesajı beğenecektim beğenemedim böyle yazdı :KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

oyyyy :KK48:
daha fazla beğenemezsiniz mi dedi :KK52::KK52::KK52:
boşver kuzum hiç uğraşma, vallahi bana da kimse darılmasın. herkesin yorumunu okuyorum, yürekten beğeniyorum, sadece sembolüm yok :KK1:

aynen ben de kuzum

ben de cıkıyorum canlarım daha yemek yemedim regl olunca iştahım da kaçıyor:KK19: hala daha acıkmadım aslında zorla yicem :KK6: görüşürüz fındıklarım :KK55:

monam sende hakkındaki pozitif yorumlarla popüler kimliğe bürünebilirmişsin:KK1::KK1::KK1:

"Bu sedefonur Mesajı yeniden değerlendirebilmeniz için başka Kullanıcıların Mesajlarınıda değerlendirmeniz gerekmektedir."

sedefim senin mesajı beğenecektim beğenemedim böyle yazdı :KK1::KK1:

te işte bende de böyle diyor :KK53:

X