2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar selam ben geldim nasılsınız çalışmalar nasıl gidiyor. ben bugün il finali atlattım çok güzel geçti. yarınkinden çok korkuyorum. zaten topu topu 2 sınavdı yarın bitiyor ve çarşamba genel kültür çalışmalarıma devam edeceğim. buarada BUKRE'yi bitirdim :))

maşallah canım :nazar: bizim geçen yıl 9 tane sınavımız vardı, sizin nasıl 2 tane ya :KK53:

güzeller nasılsınız bakalım...:KK16:hastalık topici fena vurdu galiba çok uğrayan yok..ben de yeni kendime geliyorum..:KK76:bir haftadır hastalıktan hiiç çalışamadım ama artık atlattık gibi çok şükür bugün başladım yeniden..size bi soru öğrenmeden.. :KK42:telefonumun azizliği biraz görüntü kötü ama
$Photo-0001.jpg

valla biz hep uygulama yaptık. vizelerde bizim de 7 sınav vardı sanırsam ama şimdi 2
ne güzel canım çok şanslısın. :nazar:
güzeller nasılsınız bakalım...:KK16:hastalık topici fena vurdu galiba çok uğrayan yok..ben de yeni kendime geliyorum..:KK76:bir haftadır hastalıktan hiiç çalışamadım ama artık atlattık gibi çok şükür bugün başladım yeniden..size bi soru öğrenmeden.. :KK42:telefonumun azizliği biraz görüntü kötü ama
Eki Görüntüle 931394

içsel denetim diyerek atıyorum :KK37:

sağolasın canım :KK16: midem için ayriyeten doktora gitmeliyim de üşeniyorum :KK31:

sitede beğen tuşundan sonra bir yenilik daha. alıntılar özel mesaj kısmına düşüyor :KK9:

canım görün doktora ya aksatma..

Eki Görüntüle 931394

canım bende soruna içsel denetim diyorum..

kızlar bu gun sadece tarihten osmanlı kültür medeniyeti tekrar ettim ve 81 soru çözdüm..

kızlar bizi alıntı yapan kişiyi beğenemiyoruz galiba..:KK19:sedef morrisi mona evet kızlar doğru cvp içsel denetim..:KK9:maşallah hepinize..ben bu soruyu yanlış yaptım ama çözümünü okuyunca dank etti..:KK53:soru hoş bi soruydu paylaşmak istedim..dün 120 tane öğrenme sorusu çözdüm:nazar:1 haftada hamlamışım yaa:KK1::KK1:

sizde beğendiğiniz veya yapamadığınız hoş soruları ekleyin..topicimiz hareketlensin biraz güzellerim:124::119:

sizde beğendiğiniz veya yapamadığınız hoş soruları ekleyin..topicimiz hareketlensin biraz güzellerim:124::119:

hemen ekliyorum canım :KK1:

1) Beyin temelli öğrenmede, öğrenmelerin istendik düzeyde gerçekleşmesi için birey en fazla şağıdakilerden hangisinin desteğine ihtiyaç duyar?
a) Farklı Materyal Desteği
b)Detaylı Bilgi Desteği
c)Duygusal Destek
d)Teknolojik Destek
e)Zaman Desteği

2) Boyut ögesini dikkate alarak bir görsel öğretim materyali tasarlamayı düşünen öğretmenin aşağıdakilerden hangisine öncelikle özen göstermesi gerekir?
a)Materyaldeki boş alana
b)İstendik mesajı nasıl vereceğine
c)Görselin güzelliğine
d)Nesnelerin alandaki tutarlı kullanımına
e)Görselde yer alan bilgi miktarına

3) Motor gelişim; fiziksel büyüme ve merkezi sinir sisteminin gelişimine paralel olarak organizmanın isteme bağlı hareketlilik kazanmasıdır.
Buna göre aşağıdakilerden hangisi çocuğun motor gelişimini doğrudan etkileyen etmenler arasında gösterilemez?
a) Hazırbulunuşluluk
b) Motivasyon
c) Dikkat ve model olma
d) Geribildirim
e) Hareketi görme

4) $DSC_0187.jpg
5) $DSC_0188.jpg
6) $DSC_0189.jpg
7) $1467452_705411242825358_1174701548_n.jpg

badem programın hayırlı olsun :KK16:
cupkekim sonunda geçmiş ohh rahat rahat çalışırsın, çalışmalarına maşallah :nazar:
morisim sorular güzelmiş. atıyorum yine :KK1:
1-duygusal destek
2-boş alan
3-hareketi görme
4-rubrik
5-dışa bağımlı (sadece bundan eminim :KK1:)
6-nesneyi vurgulama
7-çoklu gibi geldi bu bi çok şey yapıyolar baksana :KK1:

merhaba canlarım :KK3::KK3:
valla benim de giresim gelmiyo kk ya ya :26:
her şey bir garip olmuş :KK5:
rapor veren arkadaşlara maşallah :nazar::nazar:

rengişin mapıslık bugün bitiyordu doğru hatırlıyorsam :KK53:

kızlar bugün siparişleri vereceğim önereceğiniz yayın var mı başka gk-gyden?

saat olarak ayarlama yaptım canım 10 dan 17ye kadar aralarla vs güzel oldu aslında uyabilirsem

bu ara da tartı günümdü tam 3 kg gitti :KK8::KK8:

OWWW maşallah bade

rengişin mapıslık bugün bitiyordu doğru hatırlıyorsam :KK53:

kızlar bugün siparişleri vereceğim önereceğiniz yayın var mı başka gk-gyden?

Ben yeni beyaz kalem ve yargının önlisans soru bankasını aldım ama içindeki test sayısı çok az buldum. 1-2 şer test her konudan. Türkçe fazla test sadece.

X