2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar mrb..benden başka hasta olanlar çooook geçmiş olsun diyorum..mona, cupkek ..ben hala toparlanamadım..ayakta gezince başım dönüyor, öksürük, grip üstüne bir de malum dönem eklendi...sürünüyorum resmen..üzerinizden ırak olsun bu illet salgın..henüz yakalanmamış olanlar çook dikkat...
çalışan arkadaşlar çalışmalarınıza maşşallah.:nazar:
kk nın bu beğeni butonu çok saçma geldi banada..

selam güzeller :KK3: bilgisayarımı dün aldım sonunda. videoları izleyemiyordum içime dert oluyordu, bugün oturdum karşısına... yarın dershanede ilk denememizi olcaz, pek hazır değilim; ama belki kendime getirir beni :KK53: evde bi deneme yaptım sonuç vahim :KK51: sizlerde ne var ne yok, nasıl gidiyor çalışmalarınız???

kızlar mrb..benden başka hasta olanlar çooook geçmiş olsun diyorum..mona, cupkek ..ben hala toparlanamadım..ayakta gezince başım dönüyor, öksürük, grip üstüne bir de malum dönem eklendi...sürünüyorum resmen..üzerinizden ırak olsun bu illet salgın..henüz yakalanmamış olanlar çook dikkat...

kolay buldumda bi anamızın kızlık soyadını sormadıkları kalmış begeniden önce :KK9::KK9::KK9::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
Kandiliniz mübarek olsun kızlar ,
Hasta olan herkese çook geçmiş olsun:KK71: kendinize çok dikkat edin, inşallah en kısa zamanda iyileşirsiniz :KK16:
Ben gelişimin 4. bölümünü bitirdim baya uzundu şimdi ödül zamanı :KK9: film izleyeceğim

Canlar nasılsınız?Ben çok hastalandım:KK5:Kendime gelemedim kaç zamandır,kafamı tutamıyordum ayakta resmen,doktorluk oldum en sonunda,ilaç,serum vs..Ne salgınmış ne gripmiş bir ay hasta yattım resmen..
Sedefim nasılsın canım?Alan sınavının geldiği gün aklıma geldin telefonun olsa arayacaktım hemen şuraya girip yazamadım,geçmiş olsun mu desem gözünaydın mı desem bilemedim kuzum belki de çok avantajlı olacaksın kafana takıyorsan falan takma sakın yeni bitirdin okulu mutlaka avantajın olacaktır diye düşünüyorum.
Sevgili zümrem mona:KK34:Sen naparsın ne var ne yok nasıl gidiyor hayat?
Rengiş pasifleşmiş hayrolsun inşallah:KK14:
Sorması ayıp bu nickimizin altındaki yeşillik ne bi anlam veremedim?

geçmiş olsun canım :26: ben iyiydim ama dün feci bi baş ağrısı saplandı. sabah kalktım ki bademciğim şişmiş :KK50: bende çok halsizlik ve baş ağrısı yapıyor öyle olunca. bu aralar hepimiz hastalıklarla boğuşuyoruz :KK5:

o yeşilliği ben başka forumlarda da görüyorum ama ne işe yarıyo hiç bilmiom :KK9:

herkes hasta :18: cevremdekilerde hep hasta. bende tekrar kapmam umarım

hasta arkadaşlara geçmiş olsun

dikkat et canım cidden öyle, teşekkürler :KK16:

oyy kuzumm kıyamam ben sana.. çok geçmiş olsun. adaçayı gribe iyi geliyor. bol bol iç. özellikle de boğaz ağrın varsa
kuzum ben çeyiz almaya nişandan sonra başlıcam :KK17: şu an sadece renkli çay kaşıklarım, inekli şişelerim, kalpli askılıklarım, çiçekli mandallarım, deterjan kutularım ve muftak önlüğüm var :KK60: ne kadar hazırım dimi evliliğe :KK53:

ya bilmiyorum nathalim ama o yayınevlerinin her branştan alan kitabı var. mesela okul öncesi için bile alan kitapları var. halbuki okul öncesine alan gelmedi. o yüzden ben pek güvenilir bulmadım. uzaktan eğitimde bize ders hazırlarlarsa onu almayı düşünüyorum. bu daha güvenilir geliyo bana. en azından hiç yoktan iyidir. az çok fikir edinmiş olurum. işte ne zaman içerik açıklıcakları belli olmadığı için çabuk bitireyim diyorum. böyle gidersem martta gygk bitiyo, ama kim bilir belki de martta bile içeriğimiz açıklanmıcak. o zaman yine tarih çalışırım. şimdi en azından bi kere bitsin bakalım :KK6:

oyy kuzuma hiç kıyamam. hastacık mı oldun sen? ben de nerelerde bu kız diyodum. :KK50: çok geçmiş olsun kuzucum.

tubişimm ya sen de hep benim aklımdasın; çalıştığı için giremiyodur diyorum, ama özletiyosun kendini. kıyamam ben sana ya herkesçikler hasta olmuş. oyyy.. çok dikakt et kendine. mecbur dinlenmen yatman lazım. öldürmüyo ama süründürüyo kuzum, başka türlü geçmiyo bu hastalık.
alanı öğrendiğimde direkt gözyaşlarım indi ve bi hayli de dinmedi. üzüldüm evet, çok üzüldüm hem de.. ama üzülmenin bana faydası ne? hiç.. o yüzden ertesi gün çalışmaya devam ettim. ağlayarak çalıştım hatta, ama çalıştım ya, nasıl olursa olsun napiim. bazen sinirlerim çok bozuluyo, ama bozulsa da açıyorum kitabı.. genel uyarılmışlık halim pek normal olmasa da çalışmaya devam ediyorum kuzum :KK14: sağol beni düşündüğün için canım arkadaşım :KK48: diğer kaderdaşlarım da destek oldular sağolsunlar. bi şekilde atlatıyoruz işte.. aslında atlatamıyoruz da duyarsızlaşıyoruz sanırım :KK14:

maşallah canımmm :nazar::nazar: çok iyi gidiyosun. hele finallerinden sonra bomba gibi olursun :KK8:

kızlar ben de bugün x yayıncılıktan öğrenmenin ilk ünitesini tekrar ettim ve pegemden ilk üniteyle ilgili tüm testleri çözdüm. 148 soru
sonra dağılmayı bi kez daha okudum datadan ve ondan da 150 soru çözdüm.

rengina özledim seni, bitsin artık şu ceza :KK25:

kuzum bana da uzaktan eğitimden çıkar gibi geliyor. çünkü geçen sene nisanda tarihe eklenen dersleri video yapıp anlatmışlar.

beğenenler bende de çıkmıyo ki, bi değişik yapmışlar beğen tuşunu da.. eskisinin nesi vardı çok merak ediyorum :KK19:

çalışmalarına da maşallah sedefim :nazar:

Monam, sedefim, natalim, safranım... ve herkes :)

Sizlerle sohbet etmeyi özledim ben. Pazartesiden itibaren rapor vermeye başlayacağım ben.
Vermedikçe serdim de serdim.
Yeni bir başlangıç olsun pazartesi bana.
Diyete de başladım. 1,5 kg verdim. Kaçışı yok kpss de diyette hedefe ulaşmalı :KK8::KK8:

kuzum yarından itibaren bekliyoruz raporlarını :KK19: ben bugün çalışamam diye düşünüyorum, çünkü kafam almaz bu halde :KK50:

ben de diyetteyim ya, bi haftayı geçti galiba başlayalı :KK52:

:nazar::nazar: maşallah canım çalışmalarına..

geçmiş olsun tatlım ya.. çabucacık toplarsın da çalışmaya başlarsın inşallah.. hasta olunca da kafa bi milyon oluyor çalışılmıyor çalışysakta pek fazala anlamıyoruz ki :KK5::KK5:

canım çayı aldım yapıp içecektim ama çaya gerek kalmadı.. yanlız civan perçeminin kansere iyi geldiğini öğrendim.. bunun için ara ara içmeyi düşünüyorum.. bu bitkiyle tanıştırdığınız için tekrar teşekkür ederim..

canım geçmiş olsun ya.. rezene ve sinemake de iyi geliyor gribe.. inşallah en kısa zamanda toplarsın da başlarsın derselerine..

kuzum ya bol c vitamini takviyesi yap.. kendini sıcak tut gerekirse iki gün derse ara ver grip yatıp dinlenmeden geçecek bi hastalık değil yavrum ya.. bu arada çoookk geçmiş olsun..

nazife maşallah tarih sevmem çalışamam diyordun ama iy başladın genel kültüre inşallah böyle gidersin..

oleyyyyy.. hadi bakalım canım inşallah emeline ulaşırsın.. Raporlarını bekliyoruz..

kızlar ben de sermeye başladım onun için bende rapora tekrar başlayacam önceden ne güzel kızlara ne diyecem diye çekiniyordum ve çalışıyordum hala çocuk gibi denetlenmem lazımmış demekki :KK1: artık günlük uğrayıp sizlere raporumu iletmeye karar verdim hatta ilk raporumu vereyim.. Dün fem tg 1 in eğitimini yaptım sonuç kötü gibi geldi.. 11 yanlış 3 boş net 63.25.. materyalleri yapamadım yaptıklarım da yanlış çıktı.. ufak tefek şeyleri gözden kaçırmışım yapamadıklarımı sizlerle paylaşmayı düşünüyorum eve gidince.. sizlere akıl danışmak istiyorum materyel tasarımı nerden çalıştınız? kaynak önerebilir misiniz?

bi de datanın matemit soru bankasından bahsetmişsiniz elimde çözümlü soru bankası var bazı soruları kolay ama bazı sorularda zorluyor ve çözümleri de çok güzel anlatmış ama çözümlü olunca konu ile ilgili sorular az tabi..

saol canım sana da maşallah :nazar: senin de raporlarını bekliyoruz :KK19:

ben daha deneme çözmeye başlamadım, korkuyorum moralim bozumasın diye ama yanlış yapıyorum :KK17:

matemtk soru bankası olarak çözümlü ihtiyaç, 7iklim ve uzman kariyer var bende. ihtiyaç biras basit diğerlerine göre, ben 7iklim ve uzman kariyerin öğreten soru bankasını beğendim. başka da yok elimde çözümlü olarak canım :KK31:

saol canım, grip değilim ama bende ara ara bademcik vakaları oluyor :KK43: çok geçmiş olsun :KK34:

selam güzeller :KK3: bilgisayarımı dün aldım sonunda. videoları izleyemiyordum içime dert oluyordu, bugün oturdum karşısına... yarın dershanede ilk denememizi olcaz, pek hazır değilim; ama belki kendime getirir beni :KK53: evde bi deneme yaptım sonuç vahim :KK51: sizlerde ne var ne yok, nasıl gidiyor çalışmalarınız???

hoşgeldin canım :KK16: hayırlı olsun bilgsyrın :KK34:

benim çalışmalar bu ara iyi maşallah :nazar: vatandaşlıktan ve coğrafyadan üç beş konum kaldı. onlarla birlikte matematiğe ağırlık verdim :KK24:

yarınki denemende başarılar diliyorum :KK19:

kolay buldumda bi anamızın kızlık soyadını sormadıkları kalmış begeniden önce :KK9::KK9::KK9::KK1::KK1::KK1:

aynen öyle :KK60::KK60:ben dün bulamadım da az önce buldum :KK9: pek meymenet yok cıks, olmamış :KK53:

Kandiliniz mübarek olsun kızlar ,
Hasta olan herkese çook geçmiş olsun:KK71: kendinize çok dikkat edin, inşallah en kısa zamanda iyileşirsiniz :KK16:
Ben gelişimin 4. bölümünü bitirdim baya uzundu şimdi ödül zamanı :KK9: film izleyeceğim

amin saol canım, senin ve bütün kızların kandili mübarek olsun.. dualarınız kabul olsun :KK16:

maşallah çalışmana :nazar: ben de kendime film veya dizi ödülü koyuyorum, iyi oluyo :KK55:

ben geldiiim :101:
hasta olan kuzucuklarım çok geçmiş olsun tez
zamanda iyileşirsiniz inşallah :KK16::KK16:
rapor veren arkadaşlara da maşallah :nazar::nazar::KK9:
rengişim artık gel da özledim ben seni çok :KK25:
gelince böyle öpücem seni :KK48: :KK1:
saat 5 te dershaneye gidicem alan dersi var :KK55:
çok öpüyorum ballı bademlerim :KK54::KK54:
bu arada beğen tuşu hiç hoşuma gitmedi:KK19:

ben geldiiim :101:
hasta olan kuzucuklarım çok geçmiş olsun tez
zamanda iyileşirsiniz inşallah :KK16::KK16:
rapor veren arkadaşlara da maşallah :nazar::nazar::KK9:
rengişim artık gel da özledim ben seni çok :KK25:
gelince böyle öpücem seni :KK48: :KK1:
saat 5 te dershaneye gidicem alan dersi var :KK55:
çok öpüyorum ballı bademlerim :KK54::KK54:
bu arada beğen tuşu hiç hoşuma gitmedi:KK19:

hoşgeldin kuzum, teşekkür ederim :KK54:

beğenileri göremiyordum ama senin beğenin çıktı az önce :KK52:
bu beğen tuşunu geri verme imkanımız yok mu :KK22: :KK9::KK9:

iyi dersler tuğbam, allah zihin açıklığı versin :KK19:

kızlar ben geldim bu günkü programım çalıştığım konuları tekrar edip deneme çözmek. tarihten de bir sürü kavram var onları ezberleyeceğim. yani ben yine tarih çalışacağım. deneme sonucumu paylaşırım gece.
bu arada bugün 2 tane kitap aldım. biri BUKRE (Kahraman Tazeoğlu) diğeri de SABAH UYKUM (Ahmet Batman)

Monam, sedefim, natalim, safranım... ve herkes :)

Sizlerle sohbet etmeyi özledim ben. Pazartesiden itibaren rapor vermeye başlayacağım ben.
Vermedikçe serdim de serdim.
Yeni bir başlangıç olsun pazartesi bana.
Diyete de başladım. 1,5 kg verdim. Kaçışı yok kpss de diyette hedefe ulaşmalı :KK8::KK8:

Bade bende 3 kilo verdim :KK8: hastalandıktan sonra kendiliğinden. O kadar mutlu oldum ki :KK52: tek bölgeden zayıfladığım için çok belli de oluyor. Hedef 3 kilo daha. Ondan sonrada hamile kalırım belki :emir_bebek:

Benimde bugün misafirlerim vardı, sabah 1 saat kadar çalıştım. Akşam yemeğimi yaptım kocişi:KK16: bekliyorum şimdi. Akşam da full ders çalışacağım.

Kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar.

hoşgeldin canım :KK16: hayırlı olsun bilgsyrın :KK34:

benim çalışmalar bu ara iyi maşallah :nazar: vatandaşlıktan ve coğrafyadan üç beş konum kaldı. onlarla birlikte matematiğe ağırlık verdim :KK24:

yarınki denemende başarılar diliyorum :KK19:

aynen öyle :KK60::KK60:ben dün bulamadım da az önce buldum :KK9: pek meymenet yok cıks, olmamış :KK53:

amin saol canım, senin ve bütün kızların kandili mübarek olsun.. dualarınız kabul olsun :KK16:

maşallah çalışmana :nazar: ben de kendime film veya dizi ödülü koyuyorum, iyi oluyo :KK55:

sağol canım , tv de dizi alışkanlığım yok hiç benim , yabancı dizi bakıyorum canım dersten sonra ödül veriyorum :KK9: rahatlatıyor, sıkılmadan ders çalışabiliyorum
kızlar ben geldim bu günkü programım çalıştığım konuları tekrar edip deneme çözmek. tarihten de bir sürü kavram var onları ezberleyeceğim. yani ben yine tarih çalışacağım. deneme sonucumu paylaşırım gece.
bu arada bugün 2 tane kitap aldım. biri BUKRE (Kahraman Tazeoğlu) diğeri de SABAH UYKUM (Ahmet Batman)

hayırlı olsun canım kitapların , bende çok istiyorum o kitapları okumayı :KK50: almaya bir fırsatım olmadı

sağol canım , tv de dizi alışkanlığım yok hiç benim , yabancı dizi bakıyorum canım dersten sonra ödül veriyorum :KK9: rahatlatıyor, sıkılmadan ders çalışabiliyorum

hayırlı olsun canım kitapların , bende çok istiyorum o kitapları okumayı :KK50: almaya bir fırsatım olmadı

saol canım ben de kaç zamandır fırsat bulamıyordum bir de ben kitabı alınca en fazla 2 günde bitirmem lazım öyle bir huyum var sırf bu yüzden almamıştım kaç zamandır ders çalışamam diye öyle de olacak galiba. çok korktum şimdi açıkçası. bukre'ye başladım harika gidiyor. kitapta kendimi bulduğumdan mı bilmiyorum ama bi çırpıda okuyup bitirmek istiyorum

saol canım ben de kaç zamandır fırsat bulamıyordum bir de ben kitabı alınca en fazla 2 günde bitirmem lazım öyle bir huyum var sırf bu yüzden almamıştım kaç zamandır ders çalışamam diye öyle de olacak galiba. çok korktum şimdi açıkçası. bukre'ye başladım harika gidiyor. kitapta kendimi bulduğumdan mı bilmiyorum ama bi çırpıda okuyup bitirmek istiyorum

sorma canım bukreyi almak için para biriktirdim ama almaya gidemedim parayı harcadım. annem alacaktı kitapçı kapanmış :KK53: almak bir türlü kısmet olmadı, arkadaştan kitaplar almıştım, onlar bitince alıcam , bukreyi alırsam arkadaşı kitapları kalır :KK1:

selam kızçeler
bugün 20 lik dişlerim yüzünden acile gittim. dr un verdiği haplar ağrımı geçirdi ama mg ı yüksek geldi sanırım, bütün gün midem bulandı ve uyku yaptı. hiç ders çalışamadım. ama yarın gündüz tarih çalışmamı bitirip akşamına öğrenme tekrarımı yapmak istiyorum. yarın en azından telafi edeyim
çalışanlara maşallahhhh :nazar:

selam kızçeler
bugün 20 lik dişlerim yüzünden acile gittim. dr un verdiği haplar ağrımı geçirdi ama mg ı yüksek geldi sanırım, bütün gün midem bulandı ve uyku yaptı. hiç ders çalışamadım. ama yarın gündüz tarih çalışmamı bitirip akşamına öğrenme tekrarımı yapmak istiyorum. yarın en azından telafi edeyim
çalışanlara maşallahhhh :nazar:
Geçmiş olsun sedef. Ben 20 likleri çıkar çıkmaz çektirdim kurtuldum.

seninde kandilin mübarek olsun

X