2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Beğen tuşu yine kaybolmuş galiba :44:

Natalim, topik kaderine terk edildi gibi bişey bir günde 30 40 ilerlediğimizi bilirim :KK53:

Velhasıl, benim kaynağım yok.

Uzman kariyerin seçilmiş sorular soru bankası setini, datanın soru bankaları ve beyaz kalemin modüler soru bankasını almak istiyorum
Alesin konu anlatımlısı, deneme ve birkaç tane de mantık soru bankası
Şimdilik bunlar yeterli sanırım
Önereceğiniz başka kitaplar varsa memnun olurum :KK42:

Natalim, topik kaderine terk edildi gibi bişey bir günde 30 40 ilerlediğimizi bilirim :KK53:

Uzman kariyerin seçilmiş sorular soru bankası setini, datanın soru bankaları ve beyaz kalemin modüler soru bankasını almak istiyorum

ya evet begen butonu da kaybolmuş, ne alaka önce alıntılar kayboldu şimdi bu, kullanılmaz hale getirecekler forumu
datanın soru bankasında sözellerde çok soru var sayısallarda birer test canım. haberin olsun

ya evet begen butonu da kaybolmuş, ne alaka önce alıntılar kayboldu şimdi bu, kullanılmaz hale getirecekler forumu
datanın soru bankasında sözellerde çok soru var sayısallarda birer test canım. haberin olsun

matematikte testim var canım elimde sorun değil o kısım. sözel olarak hiç yok bir tek mat var işte
datayı çok övdüler onuda almadan edemicem :KK1:

hayırlı cumalar kızlar,

öncelikle raporlarınıza, çalışmalarınıza maşallah :nazar: :nazar: :nazar:

morisi, inşallah tekrarlamaz hastalığın canım kolay gelsin :KK16:

badecim, renginaya kolaylık olsun diye ilerletmiyoruz sayfayı :KK53: sana da iyi çalışmalar :KK16:

09su, ben hiç fem denemesi çözmedim şimdiye kadar :KK17: ama soruları güzel diyorlar, çözmek lazım. sınavı baya kasmışlar demek ki moralini bozma canım :KK34:

sedefcim, tarih bol soruyla pekişiyor kızların dediği gibi. konu çalışmasının hemen ardından bol soru çözersem o konu bende daha iyi oturuyor. ama aralık ayında tarihin tamamını bitirirken ben de senin gibi bi iki testle geçiştirdim kurtuluş savaşından sonralarını. çağdaş tarihle ilgili hiçbişey bilmediğimden paniklemiştim, o yüzden konuları hemen bitireyim istedim. bu aydan itibaren tarihi konu konu bol soruyla götürmeye çalışcam inşallah. zaman kaybı olur demezsen bir konuya iki gün vererek konuları ilerletebilirsin. ilk gün video+konu çalışmaları; ikinci gün bol soru şeklinde. kafanı karıştırmış gibi olmadım umarım, nasıl kolayına geliyorsa o şekilde yap tabi :KK16:

fem in soruları güzeldi ama çok zorladı canım herkes türkçede zaman kaybetti 1 saatimizi aldı. Özellikle mantık sorusu bugün hocayla birlikte çözdük 3 soruyu toplamda 25 dk da çözdük. Mantık çalışmaya başlamak gerektiğini anladım :KK31:

doğru fark etmişsin safranım. itiraf etmek gerekirse tarihten nefret ediyorum. elim sadece 1 soru bankasına gidiyo ve onda o gün çalıştığım konuyla ilgili ne kadar soru varsa o kadar çözüyorum. diğer soru bankalarını çözmüyorum. ama şöyle düşündüm kendimce. tarihi video+data konu anlatımlı+ 1 soru bankası şeklinde götürüyorum şu an ve çok vaktimi alıyo video. bu şekilde büyük ihtimal 15 ocakta tarih biticek. bittikten sonra da aynı şekilde tekrarına başlıcam. tarihe sınava kadar ara vermicem. o tekrarlarda bol soru çözerim diyorum. bilmiyorum doğru mu yapıyorum :26:

Canım dünkü denemeden sonra tarih hocasına soruları çözdürdük iki arkadaş , hoca bize 'yarın konu vereceğim sadece onu çalışacaksınız salı günü size soru soracağım onunla ilgili test çözeceğim size , tekniğini göstereceğim. Ondan sonra hiç unutmayacaksınız , yanlışınız azalacak dedi.' Daha önce sınıfta testte çok yanlış yapan bir arkadaş vardı , bu şekilde çalıştırdı şimdi çok iyi yapıyor . Hoca neler yapmamız gerektiğini söyleyince ,tekniğini gösterince söylerim canım :nazar:

dershaneden geldim çok yorgunum canlar :KK31:
biraz dinlenip dersin başına geçicem inşallah :KK55:
kocaman öpüldünüz :KK54:

kızlar merhaba ben geldim hemen raporumu vereyim :) sabah sinemaya gitmiştik konu çalışamadım :S
bugün sadece deneme çözdüm ihtiyaç yayınlarının geçen yılki tg denemesi netlerim süper :) çok mutluyum

dersane çıkısında köklü sayılar çalıştık test çözdük kızlarla , çözemediklerimizi hocaya çözdürdük, iki test çektirdik evde çözelim diye onları çözdüm. yarın devam ederim çalışmaya film izleyeyim. :KK9:
Bugün yine sakarlığım üstümde iki defe kapıya çarptım, az önce çiğdemi, kahvemi aldım heyecanla film izlemeye gelirken; dolaba çarptım elimdeki tabaklar düştü kırıldı onları temizledim .:KK43:

dersane çıkısında köklü sayılar çalıştık test çözdük kızlarla , çözemediklerimizi hocaya çözdürdük, iki test çektirdik evde çözelim diye onları çözdüm. yarın devam ederim çalışmaya film izleyeyim. :KK9:
Bugün yine sakarlığım üstümde iki defe kapıya çarptım, az önce çiğdemi, kahvemi aldım heyecanla film izlemeye gelirken; dolaba çarptım elimdeki tabaklar düştü kırıldı onları temizledim .:KK43:

çok geçmiş olsun Allah büyük kazalardan korusun canım. buarada iyi seyirler

kızlar bugün coğrafi keşifler reform fln onları çalışıp 29 soru çözdüm
bi de dağılma dönemini çalıştım. ama notlar 10 sayfa tuttu, soruları yarına kaldı :KK31:

maşallah canım..

hayırlı cumalar kızlar,

badecim, renginaya kolaylık olsun diye ilerletmiyoruz sayfayı :KK53: sana da iyi çalışmalar :KK16:

09su, ben hiç fem denemesi çözmedim şimdiye kadar :KK17: ama soruları güzel diyorlar, çözmek lazım. sınavı baya kasmışlar demek ki moralini bozma canım :KK34:

sedefcim, tarih bol soruyla pekişiyor kızların dediği gibi. konu çalışmasının hemen ardından bol soru çözersem o konu bende daha iyi oturuyor. ama aralık ayında tarihin tamamını bitirirken ben de senin gibi bi iki testle geçiştirdim kurtuluş savaşından sonralarını. çağdaş tarihle ilgili hiçbişey bilmediğimden paniklemiştim, o yüzden konuları hemen bitireyim istedim. bu aydan itibaren tarihi konu konu bol soruyla götürmeye çalışcam inşallah. zaman kaybı olur demezsen bir konuya iki gün vererek konuları ilerletebilirsin. ilk gün video+konu çalışmaları; ikinci gün bol soru şeklinde. kafanı karıştırmış gibi olmadım umarım, nasıl kolayına geliyorsa o şekilde yap tabi :KK16:

teşekkürler canım.. İnşallah..

evet kızlar ben geldim :) biliyorsunuz ben genel kültür çalışmaya yeni başlamıştım sabah vatandaşlıktan 1 konu çalıştım ve 100 soru çözdüm. şimdilik iyi gidiyor. aklımda kalsın diye de küçük soru kartları yaptım. oyun gbi. arkadaşlarıma veriyorum ve onlar bana soruyorlar soruları bu şekilde de akılda kalıcılığını sağlıyorum. hadi hayırlısı bakalım herkese kolay gelsin.

inşallah bu biçimde devam eder genel kültür çalışmaların ..

Su geçmiş olsun canım..

sedefcim ve nataliee civan perçemi için çoooookkkk teşekkür ederim..

bugün anayasa yürütme çalıştım 220 soru çözdüm. yarın osmanlı kültür medeniyet çalışıp pazara sorularını çözeceğim. umarım yetişir

iyi geceler
:KK54:

nazife_fth ,morisi teşekkürler kızlar, sakarlıklarıma alışık ailem gürültü duyuyorlar kesin su bir yer yere çarpmıştır diye hiç panik yapmıyorlar. Çok şükür sadece morluklarla atlatıyorum her gün kalktığımda bir yerimde morluk oluyor bazen nasıl olduğunu bile bilmiyorum. Aileme :'gece gelip beni dövüyor musunuz ?her yerimde morluk var :KK1: ' diyorum.

Son düzenleme:
Günaydın kuzular:KK54::KK54: Nasılsınız:KK54:
Bugün yine evde dersle savaş vereceğim :KK30: Dün ktd 3 yaptık öyt çalıştığım halde nerdeyse hepsi yanlış çıktı:KK43: Hafta sonu öyt günü ilan ettim:KK14: Umarım bugün bol bereketli olur hepimiz için:KK16:

badecim, beğen tuşu gitmişti bide benim tarayıcımda giriş kısmı dün kayboldu giremedim :KK47: seçtiğin kitaplar güzel canım, ek olarak bunlar bittiğinde alabilirsen uzmanın öğreten serisini almanı tavsiye ederim. sanırım daha çıkmadı. çıkarsa ben de almayı düşünüyorum :KK34: bi de ben yediklimin sorularını beğeniyorum :KK34:

Canım dünkü denemeden sonra tarih hocasına soruları çözdürdük iki arkadaş , hoca bize 'yarın konu vereceğim sadece onu çalışacaksınız salı günü size soru soracağım onunla ilgili test çözeceğim size , tekniğini göstereceğim. Ondan sonra hiç unutmayacaksınız , yanlışınız azalacak dedi.' Daha önce sınıfta testte çok yanlış yapan bir arkadaş vardı , bu şekilde çalıştırdı şimdi çok iyi yapıyor . Hoca neler yapmamız gerektiğini söyleyince ,tekniğini gösterince söylerim canım :nazar:

su'cum, ne iyi edersin tekniği söylemekle sağol canım :KK16: benim de yanlışlarım fazla çıkıyor çalışmama rağmen :KK30:

aksilikler peşindeymiş anlattığına göre, biri nazar mı değdirdi acaba sana :26:

maşallah canım..

Su geçmiş olsun canım..

ne demek kuzum lafı mı olur :KK19:

eften, tuğba, sarfan, holofira, nazife... sizlere de iyi çalışmalar kızlar :nazar: :KK19:

dün tekrar amaçlı dört saatlik matematik temel kavramlar videosu izledim. kafam kazan gibiydi :KK37: bugün de sorularını çözecem inşallah. tarihten de tekrar videosundan bi saatlik kısmını izlemeyi düşünüyorum tekrar amaçlı. bir de vatandaşlıktan yasamaya çalışırım vaktim kalırsa. öpüyorum hepinizi :KK16:

natalim, yediiklimin modüler soru bankası setini bitirdim geçen hafta. ama yediiklimde ekledim listeye eksiklğini hissettim :)
bu ara da öğreten seride çıkmış canım. onuda alayım o zaman.
bende de giriş kısmı chrome de yok, mozillada var.:26:

mrb güzellerim..:81:bu aralar bizim ev revir gibi oldu..:94:önce kızım hastalandı, onu iyileştirdik ben yatak döşek oldum..:96:Allahım kimseyi elden ayaktan düşürmesin..bugün biraz daha iyiyim sanki..sayfalar çok atlamamış bu ara pek uğramıyor kimse sanki..inanın çalışmayı rapor vermeyi özledim..geçmiş olsun dilekleri için çoook teşekkür ediyorum canlarım..

Çözdüğün soru bankasındaki test sayısı en az 4 ise sorun yok ama 4 ten az çözmeki konu pekişsin bir işe yarasın çalıştığın bence. Bende data dan çalışıyorum. Sonra elimdeki tüm kaynakları çözüyorum 300-400 soru ediyor oda. hayatımda ilk defa tarih çalıştığım için konu ancak pekişiyor :KK17:

bende tekrarlara başlayacam ama elimde soru çözecek kaynak kalmadığı için bugün aldım kirapseç'ten akşam üstü. akşam kargonuz hazırlanıyor mesajı geldi, yarına kargolanır inşallah. p.tesi de elimde olursa iyi olur tekrarlara başlayacağım çünkü. Aldıklarım
Eki Görüntüle 926629 Eki Görüntüle 926630 Eki Görüntüle 926633
ortalama 7-8 test var canım. o rönesans reform konularından sadece 2 test vardı. tavsiyelerin için teşekkür ederim :KK16: bunu dikkate aldım, bundan sonra daha çok soru çözmeye çalışıcam. ben biraz da bir an önce konusu bitsin istiyorum, o yüzden günde 1 konu bitirmeye çalışıyorum. nasılsa tekrarlar kısa sürüyo, o zaman tekrarlarda bana soru çözmeye bol vakit kalır diyorum. ama az soru çözerek konu çalışmak da bi işe yaramaz. o yüzden daha çok çözmeye çalışıcam. fikir verdiğin için çok sağol :KK16:
yeni kitapların hayırlı olsun. güle güle kirlet :KK1: inş pzt gelir.
rapor veren güzellere maşallah :nazar::nazar:
vermeyenlere de maşallah tabi :nazar::nazar::KK1:
sedefim bol soru çöz kuzum tarihten soruyla güzelce oturtursun :KK34:
bir de ben tarihte bazı soruları kesiyorum arada alıp elime bakıyorum
aklımda kalıyo o zaman
tamam tuğbam. kesme işini geçen yıl coğrafyada yapıyodum ben de. gerçekten işe yarıyo. :KK16:
evet kızlar son raporumu da verip yatayım artık yarın yepyeni soru bankaları alacağım kendime eğitim bilimleri içim. tatilde hepsini bitirmeyi hedefliyorum. :) bir de x yayıncılığın notlarını alacağım ki önce tekrar yapacağım sonra soru çözeceğim. gelelim günün raporuna. sabah söylediğim gibi
vatandaşlıktan 1 konu bitirdim ve arkasından soru çözdüm soru kartları hazırladım.
coğrafyadan konu çalıştım ve elimdeki soruları çözdüm.
vee okuldan gelince uyumuş kalmışım kızlar. sonra da dizi izledim. aslında 1 konu daha tekrar edebilirdim ama yapmadım. ben de moralim bozulmasın yerine gelsin diye 100 soru matematik çözdüm karışık. 100 soru çözdüm 85 netim çıktı. hadi kızlar ben yatıyorum herkese kolay gelsin yarın tarih çalışmaya başlayacağım :KK43:
maşallah canım, çok güzel çalışmışsın :nazar::KK16:
Hayırlı cumalar kızlar :))

bugün 30 tarih çözdüm o kadar...

akşama kadar tekrar yapmaya çalışıcam inşallah.

kolay gelsin sizlere
maşallah canım :nazar: kolay gelsin :KK16:
hayırlı cumalar kızlar,

nathalim çok haklısın. ben de aynen senin olduğun durumdayım. bir önce konum bitsin de, tekrara sıra geldiğinde zaten rahatlıkla soru çözerim diyorum. 1 konuya 2 gün verirdim aslında; ama bize de alan geldi ya, o yüzden bir an önce bitireyim, ne olur ne olmaz diyorum. gerçi şu an alanla ilgili daha hiçbir içerik açıklaması yok, ama pat diye çıkarırlarsa bu sefer alan çalışmak zorunda kalıcam. alanın yanında bi de bu gygk ile uğraşmak istemiyorum. o yüzden çabuk bitirmek istiyorum. yoo asla kafamı karıştırmadın, aksine beni düşünüp fikir vermenize çok sevindim :KK16: burda birbirimizi iyiye yönlendirmek için varız :KK19:

kuzum datanın soru bankaları iyidir gk de. iyi yapmışsın. uzmanın seçilmiş soruları bilmiyorum, ama öğreten soru bankaları var. özellikle de coğrafyası çok iyiydi. onu da al derim.
canım çok sağol yaa. vallahi paylaşırsan çok sevinirim :KK16:
bilgisayarımı hala alamadım :KK5: öpüldünüz :KK16:
holofiram pc ni aldığın gibi bekliyoruz :KK48:
kızlar merhaba ben geldim hemen raporumu vereyim :) sabah sinemaya gitmiştik konu çalışamadım :S
bugün sadece deneme çözdüm ihtiyaç yayınlarının geçen yılki tg denemesi netlerim süper :) çok mutluyum
oo maşallah canımmm :nazar: darısı diğer denemelerinin başına olsun :KK16:
ahh kuzum ya kıyamam.. nazar falan olmasın üstünde :26: bana nazar değdiğinde ben hep bişeyler kırarım, ya da benim bi taraflarım kırılır :KK1:
maşallah canım..

Su geçmiş olsun canım..

morisim çay işe yaradı mı?
bugün anayasa yürütme çalıştım 220 soru çözdüm. yarın osmanlı kültür medeniyet çalışıp pazara sorularını çözeceğim. umarım yetişir

iyi geceler
:KK54:
maşallah safranım :nazar:
Günaydın kuzular:KK54::KK54: Nasılsınız:KK54:
Bugün yine evde dersle savaş vereceğim :KK30: Dün ktd 3 yaptık öyt çalıştığım halde nerdeyse hepsi yanlış çıktı:KK43: Hafta sonu öyt günü ilan ettim:KK14: Umarım bugün bol bereketli olur hepimiz için:KK16:
iyi yapmışsın canım. öyt nin üstünden bi kere daha geçince iyice oturur merak etme :KK8:
eften, tuğba, sarfan, holofira, nazife... sizlere de iyi çalışmalar kızlar :nazar: :KK19:

dün tekrar amaçlı dört saatlik matematik temel kavramlar videosu izledim. kafam kazan gibiydi :KK37: bugün de sorularını çözecem inşallah. tarihten de tekrar videosundan bi saatlik kısmını izlemeyi düşünüyorum tekrar amaçlı. bir de vatandaşlıktan yasamaya çalışırım vaktim kalırsa. öpüyorum hepinizi :KK16:
maşallah nathalim :nazar: kafanın kazan gibi olması çok normal, 4 saatten bahsediyoruz :KK52:
mrb güzellerim..:81:bu aralar bizim ev revir gibi oldu..:94:önce kızım hastalandı, onu iyileştirdik ben yatak döşek oldum..:96:Allahım kimseyi elden ayaktan düşürmesin..bugün biraz daha iyiyim sanki..sayfalar çok atlamamış bu ara pek uğramıyor kimse sanki..inanın çalışmayı rapor vermeyi özledim..geçmiş olsun dilekleri için çoook teşekkür ediyorum canlarım..

çok geçmiş olsun cloşum :KK16: her şeyin başı sağlık, o olmayınca elden bişey gelmiyo işte. inşallah bir an önce düzelir, derslerine kaldığın yerden devam edersin. şimdi dinlen. dinlenmeden uğraşırsan hastalığın daha uzun sürer.

kızlar dün rapor veremedim, çünkü verilcek bi raporum yoktu :KK1:
bugün şeytan dürttü, dışarı çıkıcaktım ama vazgeçtim. eğitim tekrarı günümdeyim. ve bugün öğrenme tekrarına başladım. yalnız perşembeden kalan dağılma dönemi sorularım duruyo, onları da bugün çözmem lazım. yarın da öğrenme tekrarına devam edicem :KK6:

X