2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Nasılsınız kuzular:KK54:

Bugün dershaneye gidim dedim evde çalışamıyorum diye ama ı ıh hafta içi dershane haftasonu ev iyi bendeki kaçma mı kaçınmamı oluyor:KK37:

Rengim sedefim ben çok istiyorum o butik oteli ama bi yandan aklımdada gemi turu var şöyle italyaya doğru:KK16::KK16: Gel görki böyle hayaller kurarken bi bakmışım evde benimkiyle beraber terlik televizyon modunda geçermiş balayı:105::105:

Nathalim neden değiştirdin avatarını :KK1: Ben seni Ginnifer Goodwin ile bağdaştırmıştım:KK1::KK54:

Sucum bende bitiremem diyordum ama en azından kitap gibi okuyayım dedim kitaptaki konu testlerini çözdüm bittikten sonrada soru bankası dershaneden önce çalışılınca daha iyi anlıyorum ben
:KK31:

Eftenim, bi pc'me bakim silmediysem fotoyu tekrar avatar yaparım :KK9:

iyi çalışmalar kuzum :KK19:

Iyi akşamlar kızlar ben bu ara dersleri fena saldım o yüzden utandım yanınızada gelemedim :KK14:
En kısa zamanda düzelip okul tatile girer girmezde son gaz çalışıcam inş.:KK31:

biras bıkkınlık mı oldu acaba erken başladık diye, bilemedim :KK31: ama düzeltiriz biz kuzum :KK16:

iyi akşamlar kızlar uzun zamandır bilgisayara elimi sürmüyordum bu gün açayım artık dedim nasılsınız?

bu arada çağdaşı daha önce iki kaynaktan okuyarak çalışmıştım ama şimdi dönüp baktığımda hiçbir şey hatırlamadığımı farkettim ve yazarak çalışmaya başladım ve gelişim tekrarı yapıp sorularımı çözdüm :nazar:.. şimdi sıra öyt tekrarında :nazar: ..

çağdaş konusu da bence sıkıntılı canım :KK31: ben de üç kaynaktan okudum ama belli başlı şeyler haricinde ayrıntıları aklımda kalmadı pek :KK5:

bebeklerimmmm ders vardı bu gün dün gecede havale geçirdim ama inada derse gittim,dinledim...

yarın doktora gidicem ateşim düşmüyor

onun dışında henüz çalışmadım az dinlendim bi duş alıp masaya geçecğim hemen....çok zor bi gündü canım çok yanıyor ama geçecek...

güzel raporlarla gelince keyfim düzelir:KK76:

sedefimmm durum hallolunca bana döner misin kuzum aklım sizde,benim pcden dolayı kontrol edemiyorum..kız sağolsun yapım dedi ama:KK17:

çok geçmiş olsun kuzum, ihmal etme sağlıktan önemli değil hiçbişey :KK34:

kızlar tamamen düzeldim çok şükür:119::87:
ama çok boşladım dersleri hastayken:KK50:
neyse bu açığı kapatıcam en kısa zamanda :KK55:
çok öpüyorum pıtırcıklarım:KK54::KK54::KK54:

sevindim kuzum :KK76: hastayken ders çalışılmıyo ki zaten :KK31:

açıklarımızı kapatcaz allahın izniyle :KK55:

kızlar dediğiniz gibi netten biraz uzak kalmamız lazım :KK5:

öpüyorum sizi iyi çalışmalar, Allah zihin açıklığı versin hepinize kuzular :126:

canlar dün giremedim, geç geldim eve
dün ahlak gelişimini tekrar ederek 100 soru çözdüm ve gelişim tekrarımı noktaladım. :nazar: haftaya haftasonu da öğrenme tekrarı yapıcam, bu hafta içi de tarih çalışıcam :KK31:

Günaydın kızlar :KK3: herkese iyi çalışmalar :KK16:

evet canım küçük bir ilçe olunca daha iyi bir tercihimiz yok burada , bizde kendi imkanlarımızla uğraşıyoruz işte :KK31:

canım eğitimi nasıl bitirdin ben gelişimi bitirdim sonra bıraktım unuttum diye tekrar ona başladım not alıp test çözüyordum tekrar bıraktım :KK50: Benim dersane sadece genel kültür genel yetenek veriyor . matematiğim yok onunla uğraşıyorum çok şükür iyiye gidiyor oda , dersanede anlamadım konuları tekrar evde çalışıyorum test çözüyorum. Hocalar test veriyor onları yapıyorum , ertesi gün göreceğim konuları çalışıyorum derken eğitim kaldı. yaptığım yanlış birşey ama eğitime başlayınca diğer konular kalıyor dersaneden geri kalmak istemiyorum. Ama eğitime de başlamam lazımdı:KK43:
kuzum ben eğitimi 3 aya yaydım. her ay 2 eğitim dersi olmak üzere; ekimde gelişim ve öğrenme, kasımda rehberlik ve ölçme, aralıkta öyt ve pg çalıştım. çalışırken 7iklim konu anlatımlıdan okudum, altını çizdim vs. ekstra not çıkarmadım. geçen yıldan eğitim temelim vardı, o yüzden bu kadarı yetti. sonra konu sonu bi kaç test oluyo, onları çözüp 2. konuya geçtim. mesela ayın ilk haftası gelişimi böyle çalıştım. 2. haftası öğrenmeyi bu şekilde çalıştım. ayın son 2 haftasında da yargı 5555 teki gelişim ve öğrenme sorularını çözdüm. bu şekilde 1 ayda 2 eğitim dersi konu çalışması+konu sonu testleri+karma test çözmüş oldum. bu 3 ay içinde eğitim dışında başka ders çalışmadım. önce eğitim bi adamakıllı bitsin istedim. çok şükür bitti. şimdi ocak ayındayız. haliyle gygk ye geçtim artık. fakat eğitimi unutmamak adına da şöyle düşündüm. haftaiçi tarih + haftasonu eğitim tekrarı yapmayı düşündüm. bunun için de; haftaiçi sadece tarih çalışıyorum. çünkü benim tarihim kötü, sadece ona odaklanmak için başka ders sokmuyorum. haftasonu da x yayıncılığın eğitim ders notlarından mesela gelişim psikolojisini alıp 1. üniteyi okuyorum. zaten kısa ve öz anlatmış. ama tekrar için yeterli oluyor. sonra pegemin 5000 soru bankasından ilk ünitenin sorularını çözüyorum. yaklaşık her üniteden 100 er soru var. o 100 soruyu bitirince bu sefer x yayıncılıktan gelişimin 2. ünitesini okuyorum. pegemden 2. ünitenin sorularını çözüyorum. tekrarlarımı da böyle yapıyorum kuzum. şimdi bu tekrarlardan gelişim bitti, diğer eğitim dersleri de bitince beyaz kalemin karma eğitim bilimleri soru bankasını aldım. bu kez de ona başlıcam. yine eğitimi unutmamak adına. ama bu süreçte tabi gygk çalışmaya da devam edicem. :KK31:
kızlar kitapseçten kargo ücreti ne kadar ödüyoruz,değişiyor mu sayıya göre:KK17:

kuzum 90 tl yi geçersen kargo ücretsiz oluyo :KK31:

selamlar kızlar :KK3:
cok mutsuzum:KK31: sevdicekle kavga ettik ve böyle kavga hiç etmemiştik :KK14:
suçlu da bendim tabi dediği sözü yanlış anlayıp üstüne gittim :KK14: o da anlatmaya calıştı kendini ben dinlemedim kendi dediğime gittim :26: bayağı bir çileden çıkardım istemeden yani
sonra o da birden patladı artık bağırdı anlatamıyorum kendimi sana diye:KK14::KK14:

o an dank etti bana tabi özür diledim o da sonra sınavından dolayı böyle oluyor aslında düşünemedim dedi.ben daha kötü oldum ama bunlara sebep olduğum için.
arayı düzelttik ama cok üzgünüm
bu sınav psikolojisi mahvetti beni artık :KK43:

Son düzenleme:
Kuzummm.:KK16::KK16: Kıyamam ama ben sana.:KK14:

Malesef bu sınav illeti insanın her şeyini etkiliyor.Benim de sürekli gözlerim kanlı,bozmaya ramak kaldı inşallah.:KK31::KK37:

Konuşup toparlamışsınız ama anlıyorum ben seni...:nazar::KK19: Kendini sıkmamaya çalış ve bence bilhassa ocak ve şubatta alana yoğunlaş...Sabah sorulara baktım da...Ben bunları mı yapamadım dedim.:KK14:

Dua et...Her şey güzel olacak.

Kuzummm.:KK16::KK16: Kıyamam ama ben sana.:KK14:

Malesef bu sınav illeti insanın her şeyini etkiliyor.Benim de sürekli gözlerim kanlı,bozmaya ramak kaldı inşallah.:KK31::KK37:

Konuşup toparlamışsınız ama anlıyorum ben seni...:nazar::KK19: Kendini sıkmamaya çalış ve bence bilhassa ocak ve şubatta alana yoğunlaş...Sabah sorulara baktım da...Ben bunları mı yapamadım dedim.:KK14:

Dua et...Her şey güzel olacak.

kuzum uykusuz mu kalıyorsun cok mu üstüne düşüyorsun kitapların yoksa dikkat et :26:
fazla yorma kendini ölmeden şu sınavı atlatsaydık :KK14:

toparladık toparlamasına ama çok fena çileden çıkardım onu ne bileyim sonra ben seni bekliyorum burada senin beni itham ettiğin şeylere bak dedi :KK14:
bu dediği çok içime oturdu ama benim yüzümden beni bekliyor :KK5: başka kız olsa coktan evlenmişlerdi onun hayatını ben erteliyorum yani:KK14:

Son düzenleme:
kuzum uykusuz mu kalıyorsun cok mu üstüne düşüyorsun kitapların yoksa dikkat et :26:
fazla yorma kendini ölmeden şu sınavı atlatsaydık :KK14:

toparladık toparlamasına ama çok fena çileden çıkardım onu ne bileyim sonra ben seni bekliyorum burada senin beni itham ettiğin şeylere bak dedi :KK14:
bu dediği çok içime oturdu ama benim yüzümden beni bekliyor :KK5: başka kız olsa coktan evlenmişlerdi onun hayatını ben erteliyorum yani:KK14:

Yavrum niye öyle düşünüyorsun ki ?:KK50: Sen atanmış olsan,o atanmamış olsa...Sen onu beklemeyecek miydin? :KK31: Aranızda yaş farkı 7-8 değilse ki değildi diye hatırlıyorum...Bence bunları düşünerek ne kendine haksızlık et,ne de onu üz.:KK50: Çok iyi anlıyorum seni,ne zamandır da görüşmüyorsunuz,bu uzaklık öyle bir illet ki,Allah düşmanımın başına vermesin.:KK14: Kaç yıldır beraber olduğun adam...Sinirle söylemiştir eminim,yoksa ben seni kaç zamandır tanıyorum,hiç kavga ettik canım sıkkın dediğini duymadım ben senin kuzum.:nazar: Birikmişlik olmuş demek ki patlamışsınız ikiniz de...:KK14:

Yok kuzum uykusuzluk da değil ne bileyim...:KK14: Amaan giderim doktora gözlük verir,Allah başka dert vermesin.:KK31:

Ne yapaym,benim de huyum bu.Paralıyorum kendimi.

Yavrum niye öyle düşünüyorsun ki ?:KK50: Sen atanmış olsan,o atanmamış olsa...Sen onu beklemeyecek miydin? :KK31: Aranızda yaş farkı 7-8 değilse ki değildi diye hatırlıyorum...Bence bunları düşünerek ne kendine haksızlık et,ne de onu üz.:KK50: Çok iyi anlıyorum seni,ne zamandır da görüşmüyorsunuz,bu uzaklık öyle bir illet ki,Allah düşmanımın başına vermesin.:KK14: Kaç yıldır beraber olduğun adam...Sinirle söylemiştir eminim,yoksa ben seni kaç zamandır tanıyorum,hiç kavga ettik canım sıkkın dediğini duymadım ben senin kuzum.:nazar: Birikmişlik olmuş demek ki patlamışsınız ikiniz de...:KK14:

Yok kuzum uykusuzluk da değil ne bileyim...:KK14: Amaan giderim doktora gözlük verir,Allah başka dert vermesin.:KK31:

Ne yapaym,benim de huyum bu.Paralıyorum kendimi.

sık kavga etmeyiz kuzum
zaten olan kavgayı da hep ben cıkarıyorum :KK14: aramızda 2 yaş var
27yaşında işte o da. ne bileyim neden evlenip yuvasını kurmasın ki bu yaşta:KK43:
kaç kez dedim ama ben senin ertelemeni istemiyorum istersen ayrılalım diye o tabi kabul etmedi
ne bileyim saçma sapan düşüncelre dalırken buluyorum kendimi.
az çekmedi kahrımı bu dönemde :KK5:bunları yaşamasına bir mecburiyeti yok diyip duruyorum işte:KK31:

ne düşündüğümü ben de bilmiyorum ki kuzum

rengişim kuzum sıkma canını her ilişkide olur böyle şeyler :KK19:
birbirinizden uzaksınız kpss çalışıyorsun arada olur böyle :KK31:
sen üzülme ama :KK16::KK16:

Son düzenleme:
rengişim kuzum sıkma canını her ilişki de olur böyle şeyler :KK19:
birbirinizden uzaksınız kpss çalışıyorsun arada olur böyle :KK31:

sağ ol tatlışım.
işte diğer kavgalarımız böyle büyük olmadıgı için biraz daha cok etkilendim galiba :KK14:

sık kavga etmeyiz kuzum
zaten olan kavgayı da hep ben cıkarıyorum :KK14: aramızda 2 yaş var
27yaşında işte o da. ne bileyim neden evlenip yuvasını kurmasın ki bu yaşta:KK43:
kaç kez dedim ama ben senin ertelemeni istemiyorum istersen ayrılalım diye o tabi kabul etmedi
ne bileyim saçma sapan düşüncelre dalırken buluyorum kendimi.
az çekmedi kahrımı bu dönemde :KK5:bunları yaşamasına bir mecburiyeti yok diyip duruyorum işte:KK31:

ne düşündüğümü ben de bilmiyorum ki kuzum

2-3 tatil ver istersen kendine,çok bunalmışşsın sen...:KK14: Yahu adamda ayrılma belirtisi,isteği yok sen kaba tabirle eşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyorsun.:KK53: Elbette sen de istiyorsun o da ister yuva kurmak ama bir de şöyle düşün...Paldır küldür evlendiniz,hiçbir şey oturmadan,aceleyle...Allah'ın bir bildiği var ki bize bunları yaşatıyor.Sen öyle kötü düşünme.:KK16:

rengişim kuzum sıkma canını her ilişki de olur böyle şeyler :KK19:
birbirinizden uzaksınız kpss çalışıyorsun arada olurböyle :KK31:

Tuğbimmm.:KK54::KK54::KK54:

2-3 tatil ver istersen kendine,çok bunalmışşsın sen...:KK14: Yahu adamda ayrılma belirtisi,isteği yok sen kaba tabirle eşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyorsun.:KK53: Elbette sen de istiyorsun o da ister yuva kurmak ama bir de şöyle düşün...Paldır küldür evlendiniz,hiçbir şey oturmadan,aceleyle...Allah'ın bir bildiği var ki bize bunları yaşatıyor.Sen öyle kötü düşünme.:KK16:

zaten 1 haftadır düzgünce çalışamadım kuzum tatili vermiş bulundum kendime ama daha kötü oldu çalışmayınca galiba :26:evet vardır Allah'ın bildiği bunu kendime anlatabilmem lazım.
sağol kuzum ayrıca :KK16::KK16:

kuzuuummm :KK48:

sağ ol tatlışım.
işte diğer kavgalarımız böyle büyük olmadıgı için biraz daha cok etkilendim galiba :KK14:

ooyy kıyamam ben sana :KK19:
üzülme sen böyle üzüle üzüle kendimizi bitiriyoruz yaaa :KK50:

zaten 1 haftadır düzgünce çalışamadım kuzum tatili vermiş bulundum kendime ama daha kötü oldu çalışmayınca galiba :26:evet vardır Allah'ın bildiği bunu kendime anlatabilmem lazım.
sağol kuzum ayrıca :KK16::KK16:

Ne demek fındığımm.:KK16::KK16: Siz maşallah yılları devirmişsiniz,bu da geçer gider.:21::21:

Ben kaçayım,Tekke edebiyatındakilerle randevum var.:KK53::KK53:

Öpüyorum kocaman sizi.:KK54::KK54:

Ne demek fındığımm.:KK16::KK16: Siz maşallah yılları devirmişsiniz,bu da geçer gider.:21::21:

Ben kaçayım,Tekke edebiyatındakilerle randevum var.:KK53::KK53:

Öpüyorum kocaman sizi.:KK54::KK54:

ben de öptüm kuzum cok cok :KK19::KK19:

evet öğretmen maaşı sanırım 2 bin oldu:21:

ben de çıkıp vatandaşığa bakayım alana calısamadım bugün zaten

Rengim, noldu sana :KK48: Üzme tatlı canını oda farkında senin stresli olduğunun.
Yalnız bu düşündüklerini ona da söyleme üzülür gerçekten
Bizim suçumuz değil ki atanamamak
Stres maalesef kaçınılmaz
Üzmeyin birbirinizi :KK48:

Son düzenleme:
X