2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar bugün tekrar günümdü
maşallah gelişimden zihinsel, dil ve kişilik gelişimini tekrar ettim ve 250 soru çözdüm :nazar:
bi ahlak gelişimi kaldı. onu da yarın çalışıp gelişim tekrarımı noktalarım.

maşallah gelişimden zihinsel, dil ve kişilik gelişimini tekrar ettim ve 250 soru çözdüm :nazar:

maaşallah kuzum :nazar:

maşallah çalışmalarına sedefcim süpersin :nazar: :21:

Napıyon kuzum nasıl gidiyo hayat ? :KK19:

Maşallah kızçeme...:nazar::KK19: Sen nasılsın kuzum ?

şükür kuzucum iyi gidiyor sağolasın , bi terslik yok inşallah da olmaz :KK19:

sen nasılsın peki napan ne eden :KK54:

maşallah çalışmalarına sedefcim süpersin :nazar: :21:

şükür kuzucum iyi gidiyor sağolasın , bi terslik yok inşallah da olmaz :KK19:

sen nasılsın peki napan ne eden :KK54:

Şükür kuzum ben de iyiyim maşallah.:21: Bugün rehberlik servisine gittim,iyi geldi hocayla konuşmak.:KK8:

Hızlanacağımız günlere yaklaşıyoruz.:18::KK55:

Şükür kuzum ben de iyiyim maşallah.:21: Bugün rehberlik servisine gittim,iyi geldi hocayla konuşmak.:KK8:

Hızlanacağımız günlere yaklaşıyoruz.:18::KK55:

maşallah kuzucum, iyi yapmışsın :nazar:

benim de hızlanmam gerek, daha doğrusu cümleten lazım hepimize :KK6: 2014 ü gördük artık şart :KK31:

sedefcim geçmişi okuyosun galiba :KK1: iyisindir inşallah kuzum :KK19:

ben yatmaya gider kızlar, iyi geceler size :KK16:

daha bişey belli değil kuzum :KK17::KK17:

yaa ben şu idrar yolları iltihabından kurtulamıyorum. kadın doğuma da gittim ürolojiye de bıktım usandım artık
yine üşütmüşüm başladı sancılar. afedersin idrar yaparken yanıp tutuşuyorum :KK14::KK14:
hadi hayırlısı :KK69:
ben de olduğumda dr bana bi ilaç vermişti ama adını hatırlamıyorum. içinde sadece 2 tane hap vardı. birini ilk gün, diğerini 1 hafta sonra içiyodun ve o hap içten kesiyo herhalde bana çok iyi gelmişti kuzum, ama adını hatırlamıyorum işte :26: bi de şey sirkeli suyla yıkamak iyi geliyor, mikropları öldürüyor :KK31:

Raporum canlar::KK42:

Bugün devlet, hükümet, demokrasi, iktidar kavramları ve Türk Anayasa tarihinin özetini çıkardım.:KK6:Sonra da 2 soru bankasından 154 soru çözdüm.:nazar::nazar:

Kuzular hepinize iyi geceler.:KK16:Öptümm çoooook.:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
maşallah canımmmm :nazar:
Canlar:KK54::KK54::KK54:
Eğitimde ölçme ve program geliştirme kaldı rehberliği zar zor bitirdim çok sıkıcı:KK25::KK25:
Ben yine evde çalışamama moduna geçtim dershaneye gidim yarın bari:44:

Balayı için ben burayı çok beğeniyorum
http://sabrinashaus.com/ :KK16::KK16::KK16:
maşallah canımmmm :nazar: bayıldım harika bi yer :KK55:
kuzularım iyi akşamlar hepinize...keyifler yerindedir umarım..:KK16:sedef erguvanlı eve bayıldım bu arada..:21:badecim geçmiş olsun cnm..çok dikkat et kendine..:26:ayaklarını sıcak tutmaya çalış..tuğbacım toparlanmana sevindim cnm..:KK19:

nil, dershane,cupkek, holofira, joker,feridee,09su,su222, piraye hatırlayabildiklerim...devamsızlıktan yok yazıcam hepinizi:KK20:

raporum: öyt konu çalışıldı 210 soru:nazar: çözüldü. öğrenmeden 75 soru, gelişimden 32 soru çözüldü maşallah..

herkese bol soru :KK54:çözümlü verimli haftasonları diliyorum güzeller
maşallah canımmm :nazar::nazar: amin inşallah :KK16:
kimse gelmemiş , herkes ders çalışıyor heral ne güzel :KK16:
Benim, hocanın verdiği tarih testleri bitti , ne yapsam kitabımı okuyayım en iyisi :KK9:
maşallah sucum. :nazar: dershanecek azminize hayranım valla :nazar:
Napıyon kuzum nasıl gidiyo hayat ? :KK19:

Maşallah kızçeme...:nazar::KK19: Sen nasılsın kuzum ?

çok şükür iyiyim kuzum. alanı düşünmemeye çalışıyorum. yanlış mı yapıyorum bilmiyorum. ama içerik açıklanmadığı için eski planıma aynen devam ediyorum işte :KK6: bi yandan da bohça alışverişim sürüyor :KK1:

çalışan tüm arkadaşlara maşallah diyorum :nazar: çalışmayana yok :KK1: çalışsın alsın maşallahını :KK52:
bu arada tarih konusunda dediklerinize katılıyorum. evet özellikle de kuruluş, yükselme ve kültür uygarlık konuları soru çözmekten çok konuyu bilmekle ilgili bence. :KK31: elimizden geleni yapalım bakalım hayırlısı :KK6:

Günaydın bebeklerim..

Beni uyku tutmadı niyeyse 5te uyandım geri uyuyayım dedim yatamadım
Bari kalkayım namazı kılayım kahvaltıyı erken yapar derse otururum dedim
Birazdan kahvaltı hazırlayacağım
Sonra da Türkçe ve Mat. sorularımla başbayım :KK14:

Bir de ben ilk sınav çizelgemi yaptığımda 12 ay 3 hafta gibi bişey vardı şimdi ise 8 ay 3 hafta
Zaman ne çabuk geçiyormuş meğer..
Geçen sene sınava bilmem kaç ay var derken o geçti üstüne 1,5 yıl olmak üzere :KK14:

Günaydın kızlar :KK3: herkese iyi çalışmalar :KK16:

Kuzum ne çektin be şu dersaneden...:KK50::KK50:
evet canım küçük bir ilçe olunca daha iyi bir tercihimiz yok burada , bizde kendi imkanlarımızla uğraşıyoruz işte :KK31:

canım eğitimi nasıl bitirdin ben gelişimi bitirdim sonra bıraktım unuttum diye tekrar ona başladım not alıp test çözüyordum tekrar bıraktım :KK50: Benim dersane sadece genel kültür genel yetenek veriyor . matematiğim yok onunla uğraşıyorum çok şükür iyiye gidiyor oda , dersanede anlamadım konuları tekrar evde çalışıyorum test çözüyorum. Hocalar test veriyor onları yapıyorum , ertesi gün göreceğim konuları çalışıyorum derken eğitim kaldı. yaptığım yanlış birşey ama eğitime başlayınca diğer konular kalıyor dersaneden geri kalmak istemiyorum. Ama eğitime de başlamam lazımdı:KK43:

selamlar canlarım bugün geç kaldım biraz :26:
hemen başlayayım inşallah cok öptüm sizi verimli bir gün diliyorum :nazar:
Günaydın kızlar :KK3: herkese iyi çalışmalar :KK16:

evet canım küçük bir ilçe olunca daha iyi bir tercihimiz yok burada , bizde kendi imkanlarımızla uğraşıyoruz işte :KK31:

canım eğitimi nasıl bitirdin ben gelişimi bitirdim sonra bıraktım unuttum diye tekrar ona başladım not alıp test çözüyordum tekrar bıraktım :KK50: Benim dersane sadece genel kültür genel yetenek veriyor . matematiğim yok onunla uğraşıyorum çok şükür iyiye gidiyor oda , dersanede anlamadım konuları tekrar evde çalışıyorum test çözüyorum. Hocalar test veriyor onları yapıyorum , ertesi gün göreceğim konuları çalışıyorum derken eğitim kaldı. yaptığım yanlış birşey ama eğitime başlayınca diğer konular kalıyor dersaneden geri kalmak istemiyorum. Ama eğitime de başlamam lazımdı:KK43:

sucum sanırım kendine plan yapmadın:26:hem dersaneye yetişip hem eğitime de calısabilirsin.
dersaneden 1 konu önde olsan hani yetişme zorluğu da yaşamazsın ve eğitime daha cok vaktin kalabilir.
ama bunu yapamaıyorum dersen de günlük plan yap kendine mesela bir günde 3 4 derse bakabilirsin.diğer gün başka derslere sonraki gün başka derslere bakarsın ve mesela 3 günde tüm derslere bakmış olursun sonra başa sararsın planını.
bu şekilde zamanını da yetirirsin tatlım:KK34:

Merhaba kızlar uzun zamandır nete giremedim.Girmişken de size selam vermeden gitmek istemedim:KK54:

Hepinize kolaylıklar diliyorum kızlar,öpüyorum hepinizi:KK16:

selamlar canlarım bugün geç kaldım biraz :26:
hemen başlayayım inşallah cok öptüm sizi verimli bir gün diliyorum :nazar:

sucum sanırım kendine plan yapmadın:26:hem dersaneye yetişip hem eğitime de calısabilirsin.
dersaneden 1 konu önde olsan hani yetişme zorluğu da yaşamazsın ve eğitime daha cok vaktin kalabilir.
ama bunu yapamaıyorum dersen de günlük plan yap kendine mesela bir günde 3 4 derse bakabilirsin.diğer gün başka derslere sonraki gün başka derslere bakarsın ve mesela 3 günde tüm derslere bakmış olursun sonra başa sararsın planını.
bu şekilde zamanını da yetirirsin tatlım:KK34:

evet canım plansızım :KK17:haftalık plan yaptım kendime günde 3 ders çalışıyordum matematik ve eğitim dersi her gün vardı 3.ders değişiyordu. İlk iki, üç gün güzel gitti sonra bir iş çıkınca plan ertesi güne sarkmaya başladı.Sarkınca da o günün planı yetişmiyordu ondan zamanla bıraktım.Birde dersleri videodan çalışıyorum, eğitimi not tutarak çalışıyorum ondan çok az test çözebiliyordum. şimdi güzel çalışıp, test çözüyorum ama eğitim kaldı :KK31:

selam kuzular,
bugün de geç kalktım yine. uyku düzenim bozuldu toparlayamıyorum bi türlü :18:neyse,

bugün biraz yds için kelime ezberleyeyim diyorum. daha doğrusu günde bi miktar ezberlesem iyi olur sınav için. bir de her gün netten bir ingilizce haber/makale tarzı bişey okumayı düşünüyorum, bakalım nasıl olacak :44: gramer konularını da netten 15-20 dakikalık videolar buldum onlardan bakarım ara sıra. ilgilenen olursa msjla gönderirirm adresi, buradan yazmak yasak sanırım.

onun dışında matematiği bitirmiştim yazın, şimdi konuları tekrar üzerinden geçerek sorular çözmeye başlayacam. vatandaşlıktan da sorularım var onları çözerim. renginamın söylediği plan güzel. günde birkaç derse bakarak gidebilirsem vicdan yapmamış olurum, tabi yapabildiğim kadar :KK1:

iyi çalışmalar size ben kaçtım :112:

Nasılsınız kuzular:KK54:

Bugün dershaneye gidim dedim evde çalışamıyorum diye ama ı ıh hafta içi dershane haftasonu ev iyi bendeki kaçma mı kaçınmamı oluyor:KK37:

Rengim sedefim ben çok istiyorum o butik oteli ama bi yandan aklımdada gemi turu var şöyle italyaya doğru:KK16::KK16: Gel görki böyle hayaller kurarken bi bakmışım evde benimkiyle beraber terlik televizyon modunda geçermiş balayı:105::105:

Nathalim neden değiştirdin avatarını :KK1: Ben seni Ginnifer Goodwin ile bağdaştırmıştım:KK1::KK54:

Sucum bende bitiremem diyordum ama en azından kitap gibi okuyayım dedim kitaptaki konu testlerini çözdüm bittikten sonrada soru bankası dershaneden önce çalışılınca daha iyi anlıyorum ben
:KK31:

Günaydın bebeklerim..

Bir de ben ilk sınav çizelgemi yaptığımda 12 ay 3 hafta gibi bişey vardı şimdi ise 8 ay 3 hafta
Geçen sene sınava bilmem kaç ay var derken o geçti üstüne 1,5 yıl olmak üzere :KK14:

Bende ajanda almıştım kendime aldığım günü işaretlemiştim kpssye kadar şafak atayım diye ama sonra bi kenara atmışım dün geçti elime bi baktım 54 gün geçmiş:KK53::KK53: Gerçektende zaman bize yavaş gibi görünsede çok hızlı geçiyor:KK31:

Günaydın bebeklerim..

Evet canım zaman yaklaştıkça çok hızlı geçiyor
benimde hafta sonu ailem geldi, öncesinde de onlar için hazırlık temizlik yaptım, bu haftam çok verimsiz geçti. Neyse önümüzdeki günlere bakalım

Iyi akşamlar kızlar ben bu ara dersleri fena saldım o yüzden utandım yanınızada gelemedim :KK14:
En kısa zamanda düzelip okul tatile girer girmezde son gaz çalışıcam inş.:KK31:

X