2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Canlar:KK54::KK54::KK54:
Eğitimde ölçme ve program geliştirme kaldı rehberliği zar zor bitirdim çok sıkıcı:KK25::KK25:
Ben yine evde çalışamama moduna geçtim dershaneye gidim yarın bari:44:

Balayı için ben burayı çok beğeniyorum
http://sabrinashaus.com/ :KK16::KK16::KK16:

Kuzular bide bişe dicem:26:Kafamızı bulandırmak için mi yapıorlar anlamadım ama:44:
Yargı her yıl yayınlarını piyasaya sürerdi ama bu yıl dershanede dağıttıklarını piyasaya sürmüyormuşmuş,Birde sınıf öğretmenleri için öncede nalan kitabı çıkarması kafa karıştırıcı diyorlar:26: Yargıya gidenlerden yayınlarını edin mutlaka dedi bir arkadaş:KK31:

Kuzular bide bişe dicem:26:Kafamızı bulandırmak için mi yapıorlar anlamadım ama:44:
Yargı her yıl yayınlarını piyasaya sürerdi ama bu yıl dershanede dağıttıklarını piyasaya sürmüyormuşmuş,Birde sınıf öğretmenleri için öncede nalan kitabı çıkarması kafa karıştırıcı diyorlar:26: Yargıya gidenlerden yayınlarını edin mutlaka dedi bir arkadaş:KK31:

Kuzum yok öyle bir şey ya.Ben geçen yıl ordaydım,aynısı bütün kitapçılarda var her kitabın.:KK53:

kuzularım iyi akşamlar hepinize...keyifler yerindedir umarım..:KK16:sedef erguvanlı eve bayıldım bu arada..:21:badecim geçmiş olsun cnm..çok dikkat et kendine..:26:ayaklarını sıcak tutmaya çalış..tuğbacım toparlanmana sevindim cnm..:KK19:

nil, dershane,cupkek, holofira, joker,feridee,09su,su222, piraye hatırlayabildiklerim...devamsızlıktan yok yazıcam hepinizi:KK20:

raporum: öyt konu çalışıldı 210 soru:nazar: çözüldü. öğrenmeden 75 soru, gelişimden 32 soru çözüldü maşallah..

herkese bol soru :KK54:çözümlü verimli haftasonları diliyorum güzeller

kuzularım iyi akşamlar hepinize...keyifler yerindedir umarım..:KK16:sedef erguvanlı eve bayıldım bu arada..:21:badecim geçmiş olsun cnm..çok dikkat et kendine..:26:ayaklarını sıcak tutmaya çalış..tuğbacım toparlanmana sevindim cnm..:KK19:

nil, dershane,cupkek, holofira, joker,feridee,09su,su222, piraye hatırlayabildiklerim...devamsızlıktan yok yazıcam hepinizi:KK20:

raporum: öyt konu çalışıldı 210 soru:nazar: çözüldü. öğrenmeden 75 soru, gelişimden 32 soru çözüldü maşallah..

:KK1::KK1: Çok tatlısın clemim yaa.:KK54:

Maşallah raporuna da.:nazar:

Bende öyle düşünüyorum canım:KK19: Her kafadan bir ses çıkıyor malesef:KK50:

Aynen kuzum,sen de daha sık gel bak.:KK20::KK20:

Ben de çıkayım da rehberlik çözeyim,bugün dersanedeydim saatlerce ama vicdan işte.:KK53::KK53:

:nazar::nazar: İyi akşmalar canımm

:KK1::KK1: Çok tatlısın clemim yaa.:KK54:

Maşallah raporuna da.:nazar:

Aynen kuzum,sen de daha sık gel bak.:KK20::KK20:

Ben de çıkayım da rehberlik çözeyim,bugün dersanedeydim saatlerce ama vicdan işte.:KK53::KK53:

Kuzum hergün takip ediyorumda yazamıyorum:KK5: Çok şapşal bir bünyem var sanki yazarken takılıp kalcakmışım gibi hissediyorum ama sorarsan birsürüde boş boş vakit geçiriyorum:KK19: Bu diyet,geyik,bakım topiklerinden çıkamıyorum takılınca:KK30: Kolay gelsin canım

Son düzenleme:
Merhaba kızlar, dışarıdaydım yeni geldim eve tabi ders mers yalan oldu:KK25:
Çok yorgunum ben ya erken yatacağım büyük ihtimalle
Sabah erken kalkıp üslü sayılara çalışmam gerek

Bu arada hepinize teşekkür ederim. Bol su ve ilaçla geçti gibi az kaldı :21:

Geçmiş olsun canım:KK19:

slm kızlar bugün tarih tekrarı yaptım sadece , abim ücretli öğretmenlik yapıyordu , yerine öğretmen gelmiş baya bir morali bozuldu. hayırlısı buymuş, dersaneye gel o zaman dedim. İstemiyor da evde çalışacağım dedi. Kitap siparişi verdik bugün abim ihtiyacın eğitim bilimleri setini aldı , elimizdeki soru bankalarını bitirmeden sipariş vermek istemedik , bende deneme aldım. Dersanenin ne yaptığı belli değil hala gelmedi denemeler ordan burdan toplayıp deneme yapıyorlar.
Şimdi tarih testlerini geçicem kızlar hepinize iyi çalışmalar .

kimse gelmemiş , herkes ders çalışıyor heral ne güzel :KK16:
Benim, hocanın verdiği tarih testleri bitti , ne yapsam kitabımı okuyayım en iyisi :KK9:

Canlar:KK54::KK54::KK54:
Eğitimde ölçme ve program geliştirme kaldı rehberliği zar zor bitirdim çok sıkıcı:KK25::KK25:
Ben yine evde çalışamama moduna geçtim dershaneye gidim yarın bari:44:

Balayı için ben burayı çok beğeniyorum
http://sabrinashaus.com/ :KK16::KK16::KK16:
canım hoş geldin :KK3: sıkıcı gözüyle bakarsan bitmez kuzum :KK34:
verdiğin linke baktım cok begendim ya :KK16: tam benim tarzım :KK6:

maaşallah kuzumaa :nazar::emir_bebek:

gecmiş olsun kuzum daha iyisin inşallah :KK16: yarın telafi edersin dersleri :KK34:

slm kızlar bugün tarih tekrarı yaptım sadece , abim ücretli öğretmenlik yapıyordu , yerine öğretmen gelmiş baya bir morali bozuldu. hayırlısı buymuş, dersaneye gel o zaman dedim. İstemiyor da evde çalışacağım dedi. Kitap siparişi verdik bugün abim ihtiyacın eğitim bilimleri setini aldı , elimizdeki soru bankalarını bitirmeden sipariş vermek istemedik , bende deneme aldım. Dersanenin ne yaptığı belli değil hala gelmedi denemeler ordan burdan toplayıp deneme yapıyorlar.
sağ ol canım sana da iyi çaışmalar :KK16:

kuzum gündüz tarih soruna cevap yazarken geçmiş olsun yazcaktım unutmuşum :KK30: çok geçmiş olsun canım, seni iyi anlıyorum çünkü ben soğuğu hemen aldırıp üşütüyorum. o yüzden kışın hem çorap hem çetikle geziyorum evde hep. tavsiye ederim herkese :KK1:

tuğbacım iyi olmana sevindim :KK16:

09su, eften, clamentaine, mona kızlar maşallah çalışmalarınıza :nazar:

renginacım senin çalışmalar nası gidiyo :KK16:

kuzum gündüz tarih soruna cevap yazarken geçmiş olsun yazcaktım unutmuşum :KK30: çok geçmiş olsun canım, seni iyi anlıyorum çünkü ben soğuğu hemen aldırıp üşütüyorum. o yüzden kışın hem çorap hem çetikle geziyorum evde hep. tavsiye ederim herkese :KK1:

tuğbacım iyi olmana sevindim :KK16:

09su, eften, clamentaine, mona kızlar maşallah çalışmalarınıza :nazar:

renginacım senin çalışmalar nası gidiyo :KK16:

iyi kuzucum şükür senın durumlar nasıl :KK19:

bakma iyi dediğime kzum benım de ağır aksak şu ara.:KK14:
ama hiç çalışmamaktan da iyidir :nazar:

ben de öyle düşünüyorum kuzum :13:

bu arada kızlar yabancı dil sınavına ihtiyacınız varsa, diyorlar ki bu yıl yds ikbahar döneminden sonra ielts gibi olabilirmiş. o yüzden nisandaki sınava girin elinizde puan bulunsun :nazar:

ben de öyle düşünüyorum kuzum :13:

bu arada kızlar yabancı dil sınavına ihtiyacınız varsa, diyorlar ki bu yıl yds ikbahar döneminden sonra ielts gibi olabilirmiş. o yüzden nisandaki sınava girin elinizde puan bulunsun :nazar:

Ben bi ara düşündüm de İzmir'e gitmem lazım onun için...:KK14: Sağ ol kuzum bilgi için.:13:

Kuzum ne çektin be şu dersaneden...:KK50::KK50:

X