2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Canlar
Eğitimde ölçme ve program geliştirme kaldı rehberliği zar zor bitirdim çok sıkıcı
Ben yine evde çalışamama moduna geçtim dershaneye gidim yarın bari:44:

Balayı için ben burayı çok beğeniyorum
http://sabrinashaus.com/

Kuzular bide bişe dicem:26:Kafamızı bulandırmak için mi yapıorlar anlamadım ama:44:
Yargı her yıl yayınlarını piyasaya sürerdi ama bu yıl dershanede dağıttıklarını piyasaya sürmüyormuşmuş,Birde sınıf öğretmenleri için öncede nalan kitabı çıkarması kafa karıştırıcı diyorlar:26: Yargıya gidenlerden yayınlarını edin mutlaka dedi bir arkadaş

Kuzum yok öyle bir şey ya.Ben geçen yıl ordaydım,aynısı bütün kitapçılarda var her kitabın.

kuzularım iyi akşamlar hepinize...keyifler yerindedir umarım..sedef erguvanlı eve bayıldım bu arada..badecim geçmiş olsun cnm..çok dikkat et kendine..:26:ayaklarını sıcak tutmaya çalış..tuğbacım toparlanmana sevindim cnm..

nil, dershane,cupkek, holofira, joker,feridee,09su,su222, piraye hatırlayabildiklerim...devamsızlıktan yok yazıcam hepinizi

raporum: öyt konu çalışıldı 210 soru çözüldü. öğrenmeden 75 soru, gelişimden 32 soru çözüldü maşallah..

herkese bol soru çözümlü verimli haftasonları diliyorum güzeller

Çok tatlısın clemim yaa.

Maşallah raporuna da.

Bende öyle düşünüyorum canım Her kafadan bir ses çıkıyor malesef

Aynen kuzum,sen de daha sık gel bak.

Ben de çıkayım da rehberlik çözeyim,bugün dersanedeydim saatlerce ama vicdan işte.

İyi akşmalar canımm

Çok tatlısın clemim yaa.

Maşallah raporuna da.

Aynen kuzum,sen de daha sık gel bak.

Ben de çıkayım da rehberlik çözeyim,bugün dersanedeydim saatlerce ama vicdan işte.

Kuzum hergün takip ediyorumda yazamıyorum Çok şapşal bir bünyem var sanki yazarken takılıp kalcakmışım gibi hissediyorum ama sorarsan birsürüde boş boş vakit geçiriyorum Bu diyet,geyik,bakım topiklerinden çıkamıyorum takılınca Kolay gelsin canım

Son düzenleme:
Merhaba kızlar, dışarıdaydım yeni geldim eve tabi ders mers yalan oldu
Çok yorgunum ben ya erken yatacağım büyük ihtimalle
Sabah erken kalkıp üslü sayılara çalışmam gerek

Bu arada hepinize teşekkür ederim. Bol su ve ilaçla geçti gibi az kaldı

Geçmiş olsun canım

slm kızlar bugün tarih tekrarı yaptım sadece , abim ücretli öğretmenlik yapıyordu , yerine öğretmen gelmiş baya bir morali bozuldu. hayırlısı buymuş, dersaneye gel o zaman dedim. İstemiyor da evde çalışacağım dedi. Kitap siparişi verdik bugün abim ihtiyacın eğitim bilimleri setini aldı , elimizdeki soru bankalarını bitirmeden sipariş vermek istemedik , bende deneme aldım. Dersanenin ne yaptığı belli değil hala gelmedi denemeler ordan burdan toplayıp deneme yapıyorlar.
Şimdi tarih testlerini geçicem kızlar hepinize iyi çalışmalar .

kimse gelmemiş , herkes ders çalışıyor heral ne güzel
Benim, hocanın verdiği tarih testleri bitti , ne yapsam kitabımı okuyayım en iyisi

canım hoş geldin sıkıcı gözüyle bakarsan bitmez kuzum
verdiğin linke baktım cok begendim ya tam benim tarzım

maaşallah kuzumaa
gecmiş olsun kuzum daha iyisin inşallah yarın telafi edersin dersleri

sağ ol canım sana da iyi çaışmalar

kuzum gündüz tarih soruna cevap yazarken geçmiş olsun yazcaktım unutmuşum çok geçmiş olsun canım, seni iyi anlıyorum çünkü ben soğuğu hemen aldırıp üşütüyorum. o yüzden kışın hem çorap hem çetikle geziyorum evde hep. tavsiye ederim herkese

tuğbacım iyi olmana sevindim

09su, eften, clamentaine, mona kızlar maşallah çalışmalarınıza

renginacım senin çalışmalar nası gidiyo

iyi kuzucum şükür senın durumlar nasıl

bakma iyi dediğime kzum benım de ağır aksak şu ara.
ama hiç çalışmamaktan da iyidir

ben de öyle düşünüyorum kuzum :13:

bu arada kızlar yabancı dil sınavına ihtiyacınız varsa, diyorlar ki bu yıl yds ikbahar döneminden sonra ielts gibi olabilirmiş. o yüzden nisandaki sınava girin elinizde puan bulunsun

Ben bi ara düşündüm de İzmir'e gitmem lazım onun için... Sağ ol kuzum bilgi için.:13:

Kuzum ne çektin be şu dersaneden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…