2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

baktım şimdide evet değişmiş ve de hiç güzel olmamış.
eğitim bilgilerimde benimde sadece lise görünüyor kendilerinden kaynaklı yüksek ihtimalle

sağol kuzum. ben de aynen öyle yapmayı düşünüyorum.
cevap a kuzum :26:
yılbaşında benim de ders yalan oldu kuzum. olsun toparlarız. maşallah fıstık
canım hiçbi fikrim yok malesef. ösym başvuru merkezine bi gidip sor istersen..
Bilmiyom valla kızçem.

2 ve 3 diyorum ben.:44:
a mış kuzum. ben de 2 ve 3 yapmıştım :26:
bence A yalnız 1
evet canım a 3 e nasıl ulaştın peki?
sağol clemim cevap a mış kuzum :26:
Türkçe konuşma zorunluluğu varmış, Türkçe bilmek Türk olduğu anlamını doğurmaz bence. Yalnız 1 diyorum :26:
cevap a kuzum tamam peki 1 e ulaşmadığımızı anladım. ama 3 e nasıl ulaştın? 2 ye zorlayarak ulaştım ama 3 e hiç ulaşmamıştım ben ya
Soruya herkes farklı bir cevap vermiş yalnız

evetttt

kuzum 3ü şöyle düşün. türkçeye önemi kim verir? türk olan devletler verir. Zaten memlükler mısırda kurulan bir türk devleti idi...

canım sarayda ve orduda Türkçe konuşuluyor ve Türkçe bilmeyenlerin devlet yönetiminde yükselememesi memlük devletinin Türkler tarafından kurulduğunun göstergesi ki zaten öyle. hıı birde sultan ve valilerin kendi adlarına Türkçe eserler yaptırmalarıda buna işaret diye düşündüm..
yanlış mıyım?

baktım şimdide evet değişmiş ve de hiç güzel olmamış.
eğitim bilgilerimde benimde sadece lise görünüyor kendilerinden kaynaklı yüksek ihtimalle

Ahh içimi nasıl rahatlattınız anlatamam size ohh be çok şükür..
ösym yide aradım ama hatlarında sorun var sanırım sürekli hata veriyor..

evet canım haklısın. türkler tarafından kuruldu ifadesi bana çok kesin bi ifade gibi geldi, o yüzden nedense gidemedim o öncüle. ama böyle düşününce bariz ortada. çok teşekkür ederim

evet canım haklısın. türkler tarafından kuruldu ifadesi bana çok kesin bi ifade gibi geldi, o yüzden nedense gidemedim o öncüle. ama böyle düşününce bariz ortada. çok teşekkür ederim

ricaederim canım yardımcı olabildiysem eğer ne mutlu bana

kızlar sizde bakınsanıza şu aday işlemlerine sizde de eğitim bilgilerinde lise mi var?

canım ben ösym ile görüştüm şimdi lys için işlemler yapıldığı için sadece lise bilgileri varmış o sınav atlatılınca bilgiler güncellenecekmiş stres yapmayalım herşey kontrol altında imiş

tamam canım rahatladım şimdi ay o değilde resmim çok kötü ya onuda kocaman koymuşlar öyle kenara

kuzum ya ben ulaşılamaz yazısını ulaşılabilir diye okumuşum dikkatsizim bu aralar

tamam canım rahatladım şimdi ay o değilde resmim çok kötü ya onuda kocaman koymuşlar öyle kenara

benim resmim yok orda senin kötüde olsa varmış şanslısın ben her türlü şanssızım rsmim o kadar kötüydükü site çöker diye yüklememişler kanımca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…