2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

yok imkansız yani kuzum. bizim ünide de hiç kitabımız yoktu ki. hoca fotokopi verirdi. ezberler girerdik sınava. sınav çıkışında da çöpe atardık.
hocaların da kitabı yoktu ki zaten. onlar da kendi kafasına göre bişey yazarlardı
hiç umudum yok. böyle olucağını bilseydim, yazdan koleje başvururdum. sene kaybetmemiş olurdum.
geçen yıl sizle birlikte yine sınıf öğretmenliğini açıklamışlardı zaten. ama sonra sınıf iptal edilmişti. ama bu yıl tekrar yazdıklarına göre asla iptali de olmaz

clamim benim fıstıgımsın sen tam bir hanımefendisin maaşallah.
eşinle de mutlusun Allah daha mutlu etsin sizi aminn.
senin gözünle sana yakışıklı geliyorsa eşin bundan güzeli olamaz.

çalışmalarına da maaşallah kuzucum

sedefim,
aşk olsun. senin sitem etmen doğal. biz sana niye kızalım ?
sen haklı savunmanı yapıyorsun üstelik zaten atamanız zor yüksek puanla alınıyorsunuz.
bugün sevdicekle konuştum bu alan sınavını. o da diyor ki her ders için soramazlar. bence sınıf yönetimi ile ilgili sorarlar onlara diyor:26:
bana da öyle geldi. veya da işte birkaç ders belirlerler ona göre sorarlar.
Allah büyük kuzum ya lütfen üzülme. gercekten benim aklıma ilk sen geldin hatta monaya mesaj attım bugün bunu

ama bak iyi tarafını düşün (bunun iyi tarafı olabilir mi bilmiyorum ama her şerde vardır hayır tatlım) siz yüksek puanla atanıyordunuz ya belki kolaylık olacak da puanınız düşecek.
ne bileyim veya daha sonradan bunu duyurmalarındansa şimdi söylemeleri iyi oldu.
bizimki gibi 2 ay kala haber etmenin akılsızlıgını anladılar heralde

Son düzenleme:
Sedefciğim
Bende bugün dershanede öğrendim, aklıma ilk sen geldin, hocamız da aynısını diyor, sınıf öğretmenliği alanı çok dağınık, hangi birinden soracaklar ki:44:
Canım sakın moralini bozma, çünkü sana değil sadece tüm sınıfçılara geliyor, şimdi bu olaya canı sıkılıp isyan edenler, dersleri asanlar kaybedecekler, rakiplerinin bir kısmı elenmiş oluyor.

Senin yada diğerlerinin bu saatten sonra değiştirecek hiçbir şey yok, en kısa zamanlar bulabildiğin kadar kaynaktan çalışmaya başla. Canını sıkıp isyan edersen kaybedenlerden olursun canım.

ay kuzum haberi yayınlarken sen tamamen çıktın benim aklımdan vallahi bilerek paylaşmadım
haberi olmayanlar görsün diye yazdım buraya
sen başarırsın, biz sana inanıyoruz

cnm sana neden kızalım..üzme kendini ne olur..sen ne durumdaysan zümrelerinde aynıdır..senin şansın en azından eğitimi bitirmen artık gk-gy çalışıp alana yoğunlaşırsın cnm..inan geçen sene kafayı sakin tutanlar kazandı..panik yapan bizler kalakaldık..bende diğer kızlar gibi düşünüyorum belki böylece puanlarınız düşer..

işin tuhafı yayınevleri bu sene sınıf öğretmenliği alan kitabı çıkarmışlardı herkes gülmüştü..adamlar kokuyu önceden almışlar meğer

Panik yok,Allah var...

Allah cezalarını verecek,ben de gülecem o zaman bunlara... Beddua etmeyi sevmem ama hak edene de ne diyeyim yani,hayır dua mı edeyim ?

Clemim,Badem,Rengim ve Safranım...Hepsi de çok güzel söylemiş...Kendini salan o kadar kişi olacak ki...Sen bizim hatamıza düşme Sedefim.Biz çok ahlanıp vahlandık,şahsım adına konuşayım bi cacık da yapmadım.Kör topal bile bakıp gitseydim inan 3-5 net daha kurtaracaktı.O sebepten kıytırık bile olsa şu an bi yayın edin bence.İlla ki bi bildikleri vardır adamların,açıklama yapmadan çıkmıştı o kitap çünkü...

Biz başaracağız inşallah ama sabır ve azimle...Zor olacak daha çok yıpranacağız ama salmak yok.

Akşama anneannemdeyim...

Son düzenleme:
Canlarım kuzularım
2014 de bütün hedeflerimize hayallerimize kavuşuruz inşallah
Aşk,sağlık,huzur,mutluluk ve para Herşey gönlünüze göre olsun inşallah

Rabbim bizi hayırlı bir şekilde mesleğimize kavuştursun vee seneye yepyeni bir topikde ÖĞRETMEN ler olarak bugünleri yad etmeyi nasip etsin

Sizi seviyorum, mutlu seneler

Canım ne desek boş biliyorum Evet haklısın adalet değil, lanet okumakdan başka birşey gelmiyor elden Ama sana çok güveniyorum ben Yapabilirsin canım pes etme,umutsuzluğa kapılma sakın Sen çok güzel çalışıyorsun Eğitimi bitirdin Ne çıkacak muallakta ama çok zaman var kuzum Sen bu güzel kalbinle zaten Rabbim her zaman yolunu açık eder inanıyorum Ve bu topikdeki herkesde yanında Belki bize alan gelmedi diye rahat konuştuğumu düşünebilirsin ama inan bize gelmiş kadar üzülüyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun
Bu topiğin kızları bu yıl atanacakYıldıramazlar bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…