2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

O nerelerde yaaa ?

Yok balım bizim ruhlarımız benziyi...
sattı bizi alçak afo mühendis oldu bizi gözü görmedi gali

Vurulmayacak gibi de değil..

Ama sen beni derin bir yerimden vuracaksın bu gidişle..

Ih açtım avcumu , tükürmeden vur

vurmam ben kızceme
ay ben kimseye vuramam ya. yastıgı yumruklarım en olmadı

sattı bizi alçak afo mühendis oldu bizi gözü görmedi gali

vurmam ben kızceme
ay ben kimseye vuramam ya. yastıgı yumruklarım en olmadı

Ay ben kimseye vuramam dedi - yaaaa !

Yani sen vurmayı planlıyordun ama yapamayacağını mı anladın. Skandallık bir itiraftı.. !

Benden çok süt içen yoktu,en kısa ben kaldım içlerinde.
basket oynasaydın az ip atlasaydın
len bizim senınle boyumuz aynı hem neremiz kısaymş

Ay ben kimseye vuramam dedi - yaaaa !

Yani sen vurmayı planlıyordun ama yapamayacağını mı anladın. Skandallık bir itiraftı.. !

e heralde önce bir canlandırdım da hayalimden korktum sonra vazcaydım

Geçenlerde radyoda dinledim.
Programı sunan adam başına gelen bir mevzuyu anlatıyor..

Üniversite yıllarında , yanlış hatırlamıyorsam edebiyat ile ilgili bir dersti sanırım.Her neyse..
Bu dersin hocası, sınıfı sınav yapacakmış..

İşte dönemlerin yazarları hakkında bilgiler vermiş ,dönemlerin özelliklerini, eserlerden falan bahsetmiş ..

Bu hoca biraz , sert ve kısa konuşan birisiymiş..
Yani soğuk görünümlü insanlar olur ya..
Herneyse..

Sınav zamanı gelmiş.
Tüm sınıfa boş kağıt vermiş..

Ve sınıfa en sevdiğiniz kişiyi yazın demiş..
Ama sadece bu cümleyi kurmuş ve hiç bir açıklamada yapmamış..

Şimdi bu cümleden siz ne anlıyorsunuz ? Hani anlattığı dönemdeki en sevdiği şair ya da yazar hakkında bilgi verin demek istediğini anlarsınız demi..
Yani ben böyle anlardım..
Mevzuyu anlatan adam da , böyle anlamış, bir tane yazarı anlatmış ve onun hakkında kısa bilgi vermiş..

Sonra sınav bitmiş , herkes sınav çıkışında sen ne yazdın ben şunu yazdım gibilerinden konuşuyormuş.
Sınıftan bir kız da sen ne yazdın falan diye bir kaç kişiye sormuş..

Kız birden telaşlanmış koşa koşa hocanın yanına gitmiş..

Hocam demiş , siz en sevdiğiniz kişiyi yazın dediğiniz de ben babamı yazdım demiş..
Yanlış anlamışım falan demiş..

Hoca ne dese beğenirsiniz..

Bütünlemelerde de ananı anlatırsın !

heee anladım canım, çok dikkat istiyomuş. çok sağolasın
Kuzum soru güzelmiş.İnce ... Sınav anında çok kişiyi ipe götürür yani.

Devletin malıymış toprak tamam ama bu insanların illa ki kendine ait eşyaları vardır.

Hangi yayın bu kuzum ?
anladım kuzum yayın 7iklim soru dünyasından..
kuzum bu soru c. sosyal konulu diyor dinle alakalı değil yani
ama minyatürlü kitap var yani normalde.

öteki soruna da gıcık oldum.
evet anladım badem siz böyle deyince ben de rahatladım. tarihi yapamıyorum diye kafayı yemek üzereydim
Napim balım çalıştım dinleniyorum,yatıcam birazdan. Sen nasılsın napıyosun ?
maşallah kuzucuğuma
Ya işte uzaklık da sıkıntı... Aman valla tartışmıcam,şu an tek hedefim 657 dedim...

Cidden öyle.Çünkü bunlar hep atanamamaktan.Sözüm geçmiyor malesef.
kuzum anneler bu memleket işine çok takılıyolar. çünkü evlendikten sonra uzun süreli ayrılık istemiyolar. her an yine görmek istiyolar. benim kuzenimin de sevgilisi adanalı. teyzem bu duruma çok üzülüyo. bayramlarda adanaya gidersiniz, bayramda bile göremem seni diyo. ama işte gönül bu, nasip kısmet. sırf memleket farkı var diye de ilişki bitirilcekse zaten memlekete gelene kadar ohooo ne farklılıklar vardır bitirmek istense.. sen yüreğinin sesini dinle. bizim zaten tayin durumlarımız var ki, çoğunlukla gezicez
haklısın kuzum. valla onur da benim için dünya yakışıklısı. ama gel gör ki çevreden elbet yanıma yakıştırmayanlar vardır.

kızlar bugün tarihten ilk üniteyi çalıştım. maşallah 249 soru çözdüm. darısı yarın 2.ünitenin başına
bugün kaynanamla geçmiş kurban bayramından beri ilk defa konuştuk. onda da gecelik ve tüylü terlik muhabbeti yaptık

Valla o psikoloji ile ben de yazar falan düşünmezdim kızçem...

Ben de alayım ya,beğendim soruları. Ahhh kuzum dediğin gibi tayin durumları var,okutmasaydın madem diyom bazen...

Vayy anamm Sedefimmm. Maşallah,ağzınızın tadı bozulmasın...

Ne güzel sohbet ediyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…