2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sağol kuzum benim olur mu öyle şey. canınız sıkıldıkça burada paylaşacaksınız tabii. ama nolur yıpratmayın kendinizi
canım sen bir an önce gk çalışmaya başla bence. hiç çalışmadan böyle bi sonuç alman yine de iyi bence. karamsarlığa düşme, ders çalış canım. çalıştıkça artacaktır merak etme
bi de kızlar ben şimdi deneme almak istiyorum hangi yayını önerirsiniz eğitim bilimlerinden ???
canım 7 iklimi öneririm
sağol kuzucum denemen inşallah iyi geçer
canımmm özledik seni iyiyiz çok şükür ki. sen neler yapıyosun? ders çalışıyo musun, şubat atamasında inşallah gidersin canım. daha sık gelmeye çalış tamam mı
dediğin gibi genel kültür öyle bişey işte kuzum ben de yarın başlıcam kısmetse :18:
yok kuzum, sizin kötü düşünüceğinizden değil, ben kendim rahatsız oldum. hiç sevmem öyle şeyleri çünkü. sağol canım benim amin inşallah. sizin dualarınız sağolsun
olur mu hiç badem. birimizin üzüntüsü hepimizin üzüntüsü oluyor burada
denemen için aşağı yorumumu yazıcam
ayy şok oldum kuzum. ben daha çok yengene kızdım onun da insan gibi oğluna akıl vermesi lazım, o senin kardeşin, olmaz öyle şey demesi lazım. neyse kuzum en azından senin annen baban öyle bişeye izin vermezler zaten. sen rahat ol.
Denemenin sonucu rezalet ya hiç kafamı toplayarak içimden gelerek çözemedim
Rahatsızım zaten boğazlar pert
90 net..
Utanıyorum kendimden ya o kadar neye çalışıyorum ben acaba
valla bana 90 net iyi geldi kuzum ama buna 86 puan geliyosa eğer bi 100 net gerekli o zaman. daha zaman var be kuzucum. 10 neti arttırırsın sen bi de bu ilk denemendi sanırım. deneme psikolojisine alışmak da gerekiyo
sağol kuzum dediğim gibi sabretmeden mutluluğa ulaşılmıyo. bizim doğru zamanımız da inşallah eylülde atama zamanı gelmiş olucak.

Çıkmış sorular var elimde,dersane vermişti.Ben de bugün bi çözeyim dedim.

2002 kpss gy-gk 107 net çıktı. Ayol o yıllarda öğretmen olmak varmış.

Cevap ben burdayım diye bağırıyor çoğu soruda...

Onun dışında program geliştirme tekrar ediyorum.Yarın da dersanede konu tarama denemesi var.:18:

Sedefim halledeceksin sen kültürü inanıyom ben sana.

kuzum annelerimiz bizi daha erken doğuraymış keşkeeee
2007 mi 2009 mu ne, birinden sonra zorlaşmaya başlamış. geçen yıl dershane hocaları ondan sonrakileri çözün diyodu
ama 2013 ü gördükten sonra onları bile mumla arıyoruz
maşallah kuzumun çalışmalarına. denemen inşallah iyi geçer
ahh inş kuzum. gk benim için çok önemli. çünkü matı sınıfçıların çoğu yapıyo. benim mat netlerim hiçbi işe yaramıyo

Hiç sorma Sedefim... Çözmüş olmak için çözdüm çünkü ne geçerliği var şu an ne güvenilirliği. Deneme denemedir dedim çözdüm. Vatandaşlıkta sıkıntın yoktu diye hatırlıyom.:44: Coğrafya ve Tarih'i de yapacaksın sen,video,tekrar ve bol soru ile. Ben de şu sözel mantığı yapabilsem,sayısalı geçtim... Hiç sarmıyo kafam.

sedom sağ ol kuzum
ya soracagım unuuyorum sizin gelin ne alemde
maaşallah kuzum
evet ilkokul soruları resmen o sorular o zaman yapamayanlar acaba neden yapamıyordu belki bu kadar kaliteli yayınlar yoktu

sedom sağ ol kuzum

maaşallah kuzum
evet ilkokul soruları resmen o sorular o zaman yapamayanlar acaba neden yapamıyordu belki bu kadar kaliteli yayınlar yoktu

Belki de kızçem bilemeyiz tabi. Biz şimdi öyle sorular görüyoruz ki...

inşallah kuzum. vat tarihten daha kolay geliyo. vat da ezber olduğu için ya doğru yapıyosun ya boş. ama artık vat bile yoruma benzedi coğrafyayı yapamasam da seviyorum
mantık soruları için öncelikle kendini kasma. vay şu kadar dakikada bitireyim diye düşünme. iyice bi mantığını anlamaya çalış. verdiği öncülleri tek tek yaz. bir sürü olasılık çıkıyo, onların hepsini yaz. sonra soru kısmında senden neyi istiyosa, o yazdığın olasılıklardan bulmaya çalış. sadece paragraftan bulunmuyo çünkü. daha vaktimiz var. önce mantığını anlamaya çalış. ilerde hızını kazanırsın

o zmanlar böyle zor soruları sorsalardı depresyona baglarlardı herhal

Kesinlikle.

Ayy sorma kuzum,hukukun temel kavramlarından bile ne biçim sordular. Dediğin gibi yapacağım,15 günlük kalkınma planı hazırladım kendime zati Ocak ortasına kadar.

sedom sağ ol kuzum

maaşallah kuzum

kuzum gelinle hiçbir bağlantımız yok. bilmiyoruz. ama şöyle bi duyum geldi kulağımıza. abimle çok kavga ediyolarmış. ve abimi bi kaç gece eve almamış. abim zile basıyomuş, açmıyomuş. komşular duymuş. teyzemin bi tanıdığı o apt da, o anlatmış teyzeme. komşular sormuş, noldu diye. abim de ''benim hanımın uykusu ağır duymadı herhalde'' demiş, ama sonra kapıyı açtığında gelinin yüzü gözü şişmiş, ağlamaklıymış. ee ne diyim, etme bulma dünyası. bize o kadar üzüntü yaşattı, düğündeki davranışlarından da abimi sevmediği besbelli. Allah onlara mutluluk nasip eder mi hiç aman bana bulaşmasın da.. teyzem babamla konuştu zaten. benim babam biraz dönektir teyzem babama dedi ki, sedef in mürvetine gelin gelmicek dedi, oğlun gelsin, ne de olsa senin canın kanındır, ama gelin nişana asla gelmicek dedi. kendi düğününü bozan benimkini de bozmak ister Allah korusun

Ayy evet kuzum her şey beklenir ondan... Allah nasip etmesin.

sanmam kuzum ya ona cesaret etmez heralde.
gerçi gelmez bence zaten. o kadar şeyden sonra yüzü tutmaz diye düşünüyorumı:26:

annenle sana bulaşmasınlar da dediğin gibi ne yaparsa kendi hallerinde olsunlar

bi de bi halam var benim, o böyle herkesle konuşur, küsmez gelini yemeğe davet etmiş, gelin gitmemiş. telefonla aramış abimi, gelinle konuşmak istemiş. gelin telefona da gitmemiş. laa onurun halası beni arıcak, ben telefona çıkmıcam. onur beni yer yer benim abimde de baya suç var yani
biz bi olay duyduk. lüleburgazda bi düğünde yaşanmış. haberlerde de çıkmış hatta. kızlar düğün oluyo. düğünde gelin kayınvalidesine diyo ki ''bu oğlunu son görüşün, doya doya bak, bundan sonra göremiceksin, o benim'' diyo. sonra kayınvalide üzülmüş tabii. damat annesinin yanına gidiyo. noldu anne diyo. kadın boşver oğlum fln demiş. ama damat ısrar etmiş. sonra anlatmış annesi, eşin bana böyle böyle dedi diye. sonra damat mikrofonu alıyo. diyo ki ''sayın misafirler, geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim, düğün şu anda bitmiştir, hepiniz astığınız takıları geri alın, yarın da boşanma davamı açıyorum'' demiş ve düğün bitmiş helal valla damada
bi olay daha duyduk alayda erkek tarafı gelin almaya gidiyo. gelin aynı bizim gelin gibi ben bu paraya odadan çıkmam muhabbeti yapıyo. neyse bi şekilde söylene söylene çıkıyo evden. sonra alay oluyo. geri dönüşte damat farklı bi yola girip kızı aldığı yere geri götürüyo, kapıyı açıyo, rezillik olmasın diye alayda sesimi çıkarmadım ama düğün günü bana para muhabbeti yapan insanı ben eş olarak istemiyorum diyo, yolun açık olsun diyo

vay be
bunların gerçekliğine inanmak zor valla

Ayy evet kuzum her şey beklenir ondan... Allah nasip etmesin.

sanmam kuzum ya ona cesaret etmez heralde.
gerçi gelmez bence zaten. o kadar şeyden sonra yüzü tutmaz diye düşünüyorumı:26:

annenle sana bulaşmasınlar da dediğin gibi ne yaparsa kendi hallerinde olsunlar

evet kızlar. ben biraz da bu yüzden nişanı dışarda istemedim. gerçi öyle bişey yapamaz, onun amacı da belli ki bizle iletişimi daha düğünde kesmekmiş. ama yine de işte ben küçük evimde de yapsam en azından içim rahat edicek

Kesinlikle.

Ayy sorma kuzum,hukukun temel kavramlarından bile ne biçim sordular. Dediğin gibi yapacağım,15 günlük kalkınma planı hazırladım kendime zati Ocak ortasına kadar.

süper o zaman kuzum kampa ihtiyacımız var zati
yeni yıla ders çalışarak girelim de, bütün yılımız öyle geçsin

evinde olsun huzurun olsun kuzum
amac sevdicekle vuslat ne olsa :123:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…