2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kuzum toplumsal sorun demiş ya,ben o yüzden çekirdeğe gittim.:26::26:

Hani birden çok sorun var,istediğimizi seçiyoruz ya uzmanlaştıklarımız dışında. O yüzden.:26::26:

Kuzum toplumsal sorun demiş ya,ben o yüzden çekirdeğe gittim.:26::26:

Hani birden çok sorun var,istediğimizi seçiyoruz ya uzmanlaştıklarımız dışında. O yüzden.:26::26:

hee evet kuzum doğru. ben baya yüzeysel bakıp geniş alana gitmişim :KK1: zaten geniş alan konu merkezli, adam oraya sorun yazmış :KK9: sağol kuzum :KK16:

Demi 4 soru zati...:KK14::KK53:

Yavrum ben yatıyorum,gözlerim batıyor,çok yoruldum bugün.:KK5::KK25: Sabah da dersane var...:KK6::KK6:

İyi geceler kuzum.:KK16::KK16:

iyi geceler tatlışım :KK16:
yarın dershanende Allah sana zihin açıklığı versin
bu gece kızlar da yok, renginanın dişlerini merak ettim, inşallah istediği gibi olmuştur
yatarım ben de birazdan
öptüm seni :KK54:

iyi geceler tatlışım :KK16:
yarın dershanende Allah sana zihin açıklığı versin
bu gece kızlar da yok, renginanın dişlerini merak ettim, inşallah istediği gibi olmuştur
yatarım ben de birazdan
öptüm seni :KK54:

Ağrısı falan mı vardı da ondan mı gelemedi ki ? :26::2:

İnşallah kuzum..:KK39:

canlarım ben geldimm:124:
dişlerimi yaptırdım hem de hiççç acımadı. iğne falan yapmadı zaten gerek olmadı:emir_bebek: o kadar içime sindi ki maaşallah :nazar: benim dişlerimin alabileceği en güzel hal bu olsa gerek :KK1: ama sonuçta ön dişlerimde dolgu oldugu için agzımda bir yükle geziyorum sanki.:KK53: doktor alışırsın dedi. aslında ön 6 dişime yaptıracaktım ama azı dişlerin kaplamaya müsait değil dedi ve 4üne yaptı. olsun bu da güzel oldu ama :nazar:

sedefim kaşe mont aldım kendime:KK12: ama tabi ucuza burada imkansız bulunmaz:KK53: 90 lira verdim ama o da cuk otrdu üstüme cok begenerek aldım :KK12:
daha şimdi oturdum kızlar cok yoruldum bugün :97:

Son düzenleme:
Kuzum sen nasıl istiyorsan öyle yaparsın.Ailenle konuşunca, istemediğini anlatınca bence ailen de seni anlayacaktır.Takma kafana kuzum.Hakkında hayırlısı neyse o olsun güzelim.Bence sen kızların dediği gibi yabana atma yine de.Bu tarz işlerin ne olacağı hiç belli olmaz.Tabi yine sen bilirsin.Benimki küçük bir öneri sadece.:KK34:Son dediklerinde de çok haklısın.:KK31:Hayatını yaşamak senin en doğal hakkın.

Kuzum inşallah dişlerin istediğin gibi olur.:KK16:

Melekler raporum::KK42:

Bugün Data'dan 1982 anayasasına giriş ve temel haklar ve ödevler konusunu özet çıkardım.:KK6:2 soru bankasından 226 soru çözdüm konuyla ilgili.:nazar:Ama vatandaşlıktan diğer kültür derslerine göre daha fazla yanlışım çıkıyor.:KK14:Başka ne yapabilirim bilmiyorum.:KK37::KK50:Yarın bir de bir video izleyeceğim bakalım belki biraz olsun azaltabilirim yanlışlarımı.:KK50:

Canlar hepinize iyi uykular.:KK16:Öptüm.:KK54:
sağ ol tatlım raporuna maaşallah:nazar::nazar: istediğim gibi oldu çok şükür :KK8:

Kimse uğramaz oldu topiğe :KK14:

Ben bugün kendime izin verdim. erkenden uyucam yarın daha iyi çalışırım inşallah :21:
uyudun mu kızcem hemen :KK55:

iyi geceler kızlar alandan 5 konu bitirdim :21::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: :KK12:yatıyorum çok yoruldum görüşürükkk :KK16::KK34:
maaşallah kuzumm
olabilir kuzum, diş çok sıkıntı çünkü. ama inşallah iyidir :KK54:
Ağrısı falan mı vardı da ondan mı gelemedi ki ? :26::2:

İnşallah kuzum..:KK39:

sağ olun düşündüğünüz için canlarım çok şükür iyi oldu :KK6::KK6:

Son düzenleme:
dişlerimi yaptırdım hem de hiççç acımadı. iğne falan yapmadı zaten gerek olmadı:emir_bebek: o kadar içime sindi ki maaşallah :nazar: benim dişlerimin alabileceği en güzel hal bu olsa gerek :KK1: ama sonuçta ön dişlerimde dolgu oldugu için agzımda bir yükle geziyorum sanki.:KK53: doktor alışırsın dedi. aslında ön 6 dişime yaptıracaktım ama azı dişlerin kaplamaya müsait değil dedi ve 4üne yaptı. olsun bu da güzel oldu ama :nazar:

Mona dişlerin hayırlı olsun, güle güle kullan canım.

aa onu bilmiyorum bak, şu an izledim ay ne insanlar var ya :KK60:

aslında kızın sesi çok güzel. arkadaki kadını görünce çok korkmuştum :KK60:

maşallah meleğimeee :nazar::nazar::nazar: vatandaşlık diğerlerine nazaran daha gıcık bi ders kuzum. ama en azından düz mantık var. yorum karıştırmıyo. soruları çöze çöze yanlışların azalıcaktır :KK34:

Sağ ol güzelim.:KK16:Evet haklısın.:KK31:Çok gıcık bir ders.Çok yanlışım çıkıyor.:KK5:Ne yapıp da düzeltebilirim bilmiyorum.:KK50:İnşallah dediğin gibi soruları çözdükçe düzelir kuzucum.

sedefim kaşe mont aldım kendime:KK12: ama tabi ucuza burada imkansız bulunmaz:KK53: 90 lira verdim ama o da cuk otrdu üstüme cok begenerek aldım :KK12:

sağ ol tatlım raporuna maaşallah:nazar::nazar: istediğim gibi oldu çok şükür :KK8:

uyudun mu kızcem hemen :KK55:

maaşallah kuzumm

sağ olun düşündüğünüz için canlarım çok şükür iyi oldu :KK6::KK6:

Sağ ol fıstığım.:KK16:Rengişim dişlerinin istediğin gibi olmasına sevindim.:21:Montunu da güle güle giy kuzum benim.:KK34:

Canlar dünkü raporum:Temel hak ve ödevler ve yasamayla ilgili videolar izledim.:126:KK70:ata'dan Yasamanın özetini çıkardım.:KK6:1 soru bankasından da yasamanın sorularını çözdüm ama daha bitmedi.:KK50:Önce yasamanın yarım kalan sorularını tamamlayacağım bugün.Sonra da inşallah yürütmeye geçeceğim.:KK8:

Hadi kuzular öptüm hepinizi.:KK54:Vatandaşlığı ay sonuna kadar bitirmek istediğim için fazla giremiyorum kkya güzellerim.:KK14:Kusura bakmayın e mi?:KK34:Ocakta eğitime başlayım istiyorum çünkü.

Herkese kolay gelsin.Güzel bir gün olsun inşallah hepimiz için.:KK16:

Son düzenleme:

ayy rengoşum çok sevindimmm :KK16: ne mutlu, güle güle gül artık :KK60:
montun da hayırlı olsun, güle güle giy :KK12: kuzum ben de bi kere denk geldim o fiyata zaten. normalde pahalı her yerde. olsun en azından içine yatmış.
benim de 3 gündür damaklarım ağrıyo, akşam ateşim çıkınca birden aydınlanma yaşadım :KK28: ve sanırım 20 lik dişlerim çıkıyo :KK30:

Sağ ol güzelim.:KK16:Evet haklısın.:KK31:Çok gıcık bir ders.Çok yanlışım çıkıyor.:KK5:Ne yapıp da düzeltebilirim bilmiyorum.:KK50:İnşallah dediğin gibi soruları çözdükçe düzelir kuzucum.

Sağ ol fıstığım.:KK16:Rengişim dişlerinin istediğin gibi olmasına sevindim.:21:Montunu da güle güle giy kuzum benim.:KK34:

Canlar dünkü raporum:Temel hak ve ödevler ve yasamayla ilgili videolar izledim.:126:KK70:ata'dan Yasamanın özetini çıkardım.:KK6:1 soru bankasından da yasamanın sorularını çözdüm ama daha bitmedi.:KK50:Önce yasamanın yarım kalan sorularını tamamlayacağım bugün.Sonra da inşallah yürütmeye geçeceğim.:KK8:

Hadi kuzular öptüm hepinizi.:KK54:Vatandaşlığı ay sonuna kadar bitirmek istediğim için fazla giremiyorum kkya güzellerim.:KK14:Kusura bakmayın e mi?:KK34:Ocakta eğitime başlayım istiyorum çünkü.

Herkese kolay gelsin.Güzel bir gün olsun inşallah hepimiz için.:KK16:

maşallah fıstığım :nazar::nazar::nazar: kuzum sen elinden geleni yapıyosun zaten. video izliyosun, en iyi yayından çalışıyosun. bol soru çözüyosun. yanlışların elbet çıkıcaktır, vatandaşlık neticede :KK1: ama bu şekilde ilerlemeye devam et, ben yanlışlarının azalıcağına inanıyorum :KK31:

canlar bugün de pg yi bitirmeye çalışıcam :KK8: eğitim tekrarlarım için ocak ayını beklemicem, bu cumartesi tekrarlarıma başlıcam :KK6: cumartesi pazar eğitim tekrarı, haftaiçi tarih ve mat olucak. :KK31:

Reng, dişlerin hayırlı olsun. Dün çalışmadım ders erkenden gömüldüm yatağa bugünde çalışamıcam gibi duruyor dışarı çıkıcaz birazdan.
montunu da güle güle giy. Bende almak istiyorum hangi mağazaya gitsem acep :26:

Günaydın ballarım.:KK3::KK3:İnşallah bugün güzel ve verimli bir gün olur hepimiz için.:KK16:

Bugünlerde geceleri geç yattığımdan sabahları da biraz geç kalkıyorum.:KK50:Ama inşallah zamanla yoluna koyacağım.:KK16:Bugün yasama çalışacağım.:KK6:Bir de inşallah dünkü konuyla ilgili bir video izleyeceğim.:126:

Ben şimdi kaçayım.:KK55:Gece yine rapora gelirim güzellerim.:KK55:Öptüm.:KK54:Herkese kolay gele.:KK16::KK34:

maşallah mantarım çok iyi gidiyosun :nazar::nazar:
azmine hayranım senin :KK16:

canlar ben de öyt yi bitirme telaşesi içindeyim, az kaldı :KK15:

maşallah kuzuma :nazar::KK16:

iyi geceler kızlar alandan 5 konu bitirdim :21::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: :KK12:yatıyorum çok yoruldum görüşürükkk :KK16::KK34:

zümrem maşallah maşallah :nazar::nazar::nazar::KK16:
hangi kitaptan çalışıyorsun kuzum :26:
bize dershane verdi alan kitabını ihtiyacın
ama yüzeysel diyorlar.yargı çıkarmış bir de ne yapsam ki:26:

kuzuuuumm hayırlı olsun dişlerin :118:
seni böyle mutlu görünce ben de çok mutlu oldum :KK16:
montun da hayırlı olsun bebişim güle güle kullan :21:

ayy rengoşum çok sevindimmm :KK16: ne mutlu, güle güle gül artık :KK60:
montun da hayırlı olsun, güle güle giy :KK12: kuzum ben de bi kere denk geldim o fiyata zaten. normalde pahalı her yerde. olsun en azından içine yatmış.
benim de 3 gündür damaklarım ağrıyo, akşam ateşim çıkınca birden aydınlanma yaşadım :KK28: ve sanırım 20 lik dişlerim çıkıyo :KK30:

maşallah fıstığım :nazar::nazar::nazar: kuzum sen elinden geleni yapıyosun zaten. video izliyosun, en iyi yayından çalışıyosun. bol soru çözüyosun. yanlışların elbet çıkıcaktır, vatandaşlık neticede :KK1: ama bu şekilde ilerlemeye devam et, ben yanlışlarının azalıcağına inanıyorum :KK31:

canlar bugün de pg yi bitirmeye çalışıcam :KK8: eğitim tekrarlarım için ocak ayını beklemicem, bu cumartesi tekrarlarıma başlıcam :KK6: cumartesi pazar eğitim tekrarı, haftaiçi tarih ve mat olucak. :KK31:

geçmiş olsun sedefim inşallah çıkmaz yirmiliklerin seneye atanınca çıksın :KK1:
şaka bir yana git doktora kuzum ne olur ne olmaz :26:
benim de doktora gitmem lazım senelerdir her kan tahlili yaptırmama troid bezlerinde bir oran fazla
diyolar :18: araştırdım sanırım hipertroid hastalığı var bende.belirtiler onu gösteriyo.
kısırlık yapıyomuş :KK31: artık farz oldu gitmem :44:

canlarım dünkü raporumu da vereyim :KK42:
tarihten tekrar yaptım öytden bir ünite bitirdim 100 soru çözdüm :KK6::nazar:

X