2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kuzum toplumsal sorun demiş ya,ben o yüzden çekirdeğe gittim.:26::26:

Hani birden çok sorun var,istediğimizi seçiyoruz ya uzmanlaştıklarımız dışında. O yüzden.:26::26:

Kuzum toplumsal sorun demiş ya,ben o yüzden çekirdeğe gittim.:26::26:

Hani birden çok sorun var,istediğimizi seçiyoruz ya uzmanlaştıklarımız dışında. O yüzden.:26::26:

hee evet kuzum doğru. ben baya yüzeysel bakıp geniş alana gitmişim zaten geniş alan konu merkezli, adam oraya sorun yazmış sağol kuzum

Demi 4 soru zati...

Yavrum ben yatıyorum,gözlerim batıyor,çok yoruldum bugün. Sabah da dersane var...

İyi geceler kuzum.

iyi geceler tatlışım
yarın dershanende Allah sana zihin açıklığı versin
bu gece kızlar da yok, renginanın dişlerini merak ettim, inşallah istediği gibi olmuştur
yatarım ben de birazdan
öptüm seni

Ağrısı falan mı vardı da ondan mı gelemedi ki ? :26::2:

İnşallah kuzum..

canlarım ben geldimm:124:
dişlerimi yaptırdım hem de hiççç acımadı. iğne falan yapmadı zaten gerek olmadı o kadar içime sindi ki maaşallah benim dişlerimin alabileceği en güzel hal bu olsa gerek ama sonuçta ön dişlerimde dolgu oldugu için agzımda bir yükle geziyorum sanki. doktor alışırsın dedi. aslında ön 6 dişime yaptıracaktım ama azı dişlerin kaplamaya müsait değil dedi ve 4üne yaptı. olsun bu da güzel oldu ama

sedefim kaşe mont aldım kendime ama tabi ucuza burada imkansız bulunmaz 90 lira verdim ama o da cuk otrdu üstüme cok begenerek aldım
daha şimdi oturdum kızlar cok yoruldum bugün :97:

Son düzenleme:
sağ ol tatlım raporuna maaşallah istediğim gibi oldu çok şükür

Kimse uğramaz oldu topiğe

Ben bugün kendime izin verdim. erkenden uyucam yarın daha iyi çalışırım inşallah
uyudun mu kızcem hemen

iyi geceler kızlar alandan 5 konu bitirdim yatıyorum çok yoruldum görüşürükkk
maaşallah kuzumm
olabilir kuzum, diş çok sıkıntı çünkü. ama inşallah iyidir
Ağrısı falan mı vardı da ondan mı gelemedi ki ? :26::2:

İnşallah kuzum..

sağ olun düşündüğünüz için canlarım çok şükür iyi oldu

Son düzenleme:

Mona dişlerin hayırlı olsun, güle güle kullan canım.

Sağ ol güzelim.Evet haklısın.Çok gıcık bir ders.Çok yanlışım çıkıyor.Ne yapıp da düzeltebilirim bilmiyorum.İnşallah dediğin gibi soruları çözdükçe düzelir kuzucum.

sağ ol tatlım raporuna maaşallah istediğim gibi oldu çok şükür

uyudun mu kızcem hemen

maaşallah kuzumm

sağ olun düşündüğünüz için canlarım çok şükür iyi oldu

Sağ ol fıstığım.Rengişim dişlerinin istediğin gibi olmasına sevindim.Montunu da güle güle giy kuzum benim.

Canlar dünkü raporum:Temel hak ve ödevler ve yasamayla ilgili videolar izledim.:126ata'dan Yasamanın özetini çıkardım.1 soru bankasından da yasamanın sorularını çözdüm ama daha bitmedi.Önce yasamanın yarım kalan sorularını tamamlayacağım bugün.Sonra da inşallah yürütmeye geçeceğim.

Hadi kuzular öptüm hepinizi.Vatandaşlığı ay sonuna kadar bitirmek istediğim için fazla giremiyorum kkya güzellerim.Kusura bakmayın e mi?Ocakta eğitime başlayım istiyorum çünkü.

Herkese kolay gelsin.Güzel bir gün olsun inşallah hepimiz için.

Son düzenleme:
ayy rengoşum çok sevindimmm ne mutlu, güle güle gül artık
montun da hayırlı olsun, güle güle giy kuzum ben de bi kere denk geldim o fiyata zaten. normalde pahalı her yerde. olsun en azından içine yatmış.
benim de 3 gündür damaklarım ağrıyo, akşam ateşim çıkınca birden aydınlanma yaşadım ve sanırım 20 lik dişlerim çıkıyo

maşallah fıstığım kuzum sen elinden geleni yapıyosun zaten. video izliyosun, en iyi yayından çalışıyosun. bol soru çözüyosun. yanlışların elbet çıkıcaktır, vatandaşlık neticede ama bu şekilde ilerlemeye devam et, ben yanlışlarının azalıcağına inanıyorum

canlar bugün de pg yi bitirmeye çalışıcam eğitim tekrarlarım için ocak ayını beklemicem, bu cumartesi tekrarlarıma başlıcam cumartesi pazar eğitim tekrarı, haftaiçi tarih ve mat olucak.

Reng, dişlerin hayırlı olsun. Dün çalışmadım ders erkenden gömüldüm yatağa bugünde çalışamıcam gibi duruyor dışarı çıkıcaz birazdan.
montunu da güle güle giy. Bende almak istiyorum hangi mağazaya gitsem acep :26:

maşallah mantarım çok iyi gidiyosun
azmine hayranım senin

canlar ben de öyt yi bitirme telaşesi içindeyim, az kaldı

maşallah kuzuma

iyi geceler kızlar alandan 5 konu bitirdim yatıyorum çok yoruldum görüşürükkk

zümrem maşallah maşallah
hangi kitaptan çalışıyorsun kuzum :26:
bize dershane verdi alan kitabını ihtiyacın
ama yüzeysel diyorlar.yargı çıkarmış bir de ne yapsam ki:26:

kuzuuuumm hayırlı olsun dişlerin :118:
seni böyle mutlu görünce ben de çok mutlu oldum
montun da hayırlı olsun bebişim güle güle kullan

geçmiş olsun sedefim inşallah çıkmaz yirmiliklerin seneye atanınca çıksın
şaka bir yana git doktora kuzum ne olur ne olmaz :26:
benim de doktora gitmem lazım senelerdir her kan tahlili yaptırmama troid bezlerinde bir oran fazla
diyolar :18: araştırdım sanırım hipertroid hastalığı var bende.belirtiler onu gösteriyo.
kısırlık yapıyomuş artık farz oldu gitmem :44:

canlarım dünkü raporumu da vereyim
tarihten tekrar yaptım öytden bir ünite bitirdim 100 soru çözdüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…