2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sevgilim, aşkım, bitanem nerdesin :KK70: ay dün geceden beri çıkmıyor hafızamdan nerden izledim ya :KK60:

Sahi dülayy napıyo acaba :KK37:

Ayy kuzum hayırlısı olsun inşallah,daha sık gel...:KK16::KK16:

Eyvallah yavrum.:KK23::KK23:

inşallah canım çok teşekkür ederim..

kuzum nerden ekmek geliyorsa hayırlısıyla oraya bakma gerek bu devirde
ha zaten cok isiyorsan yıne girersin kpssye. ama en azındn boş durup sınava çalışmaktan iyidir. şekil a biz:KK53:

alan çalışmalarım gidiyor kuzum. sevdik birbirimizi :KK1:

hehe bu aşk gözlerimi yaşarttı :)

ahh morisim yaa.. eğer sen mutlu olucaksan ve senin için hayırlıysa bu iş inşallah kabul edilirsin tatlım. kabul edilmesen bile bişey kaybettiğini düşünme. en azından çalışmalarına kaldığın yerden devam ediceksin kuzum.
sağol tatlım, tüm gün ağrıdı ama şimdi iyiyim :KK16:

geçmiş olsun canım ayaklarını daha sıkı giyin kuzum..

kızlar teşekkür ederim.. dediğiniz gibi olmazsa kaldığım yerden devam etmeyi düşünüyorum.. ki olmayacağı belli bizimki yeşillik olsun :KK6:

hiç imkanın yok mu kuzum gitmeye, ya da onun gelmesine :KK5:

kuzum yok babası gelecek onun da onun yanına gitmesi gerek.

annesi babası boşanmış benimkinin babası birkaç yılda bir geliyor yurt dısında yasadıgı için
zaten öyle olmasa da ben gidemem ama onun gelmesi de olmaz buralar küçük milletin dilinden kurtulamam:KK31:

rengişim yarın dişçiye gidecekmişsin kuzum :KK52:
inşallah istediğin gibi olur :KK16:

sevgilim, aşkım, bitanem nerdesin :KK70: ay dün geceden beri çıkmıyor hafızamdan nerden izledim ya :KK60:

sedefin adı dülay kaldı yalnız:KK9:
rengişim yarın dişçiye gidecekmişsin kuzum :KK52:
inşallah istediğin gibi olur :KK16:

gidiyorummmm :KK52: Allah izin ederse kuzum:KK6: yapılırsa dişlerimin resmini koyarım :KK9:

annesi babası boşanmış benimkinin babası birkaç yılda bir geliyor yurt dısında yasadıgı için
zaten öyle olmasa da ben gidemem ama onun gelmesi de olmaz buralar küçük milletin dilinden kurtulamam:KK31:

Bi an evvel kavuşmasını istiyom ben bu topiktelerin.:KK16::KK16:

hakkında hayırlısı olur inşallah canım:21:

elimizden geleni yapalım biz takdir Allahın kızçem:KK6:

inşallah kuzum :119:
gk kısmını da halledersin sen sedefim:KK19:
inşallah tuğbam :KK16:

sabahları uyku uyuyamıyom dülay, seni cok seviyom, nerdesiiiiinnnn, nerdesin sevgilimmmmm. bidanem nerdesiiiinnn. hııııııııaaaaaa diye de bi yakarış var sonda :KK60:
Laa onu bunu bırak,hiç öyle yalvaran sevgilim olmadı.:KK5::KK53:

ayy monam sen de mi bi muhsin istersin :KK52:

hakkında hayırlısı olur inşallah canım:21:

elimizden geleni yapalım biz takdir Allahın kızçem:KK6:

inşallah kuzum :119:
gk kısmını da halledersin sen sedefim:KK19:

teşekkür ederim canım..

Rengiş dişçi koltuğundan korkma kuzum.. Ben hayatımda dişçiye 5 kez gittim kuzum üçü dolgu ikisi de 20 lik çekimi.. O sadece iğneyi vuruken hissediyorun geri kalanında hiç birşey hissetmiyorsun yavrum

Son düzenleme:

sabahları uyku uyuyamıyom dülay, seni cok seviyom, nerdesiiiiinnnn, nerdesin sevgilimmmmm. bidanem nerdesiiiinnn. hııııııııaaaaaa diye de bi yakarış var sonda :KK60:

La şaka maka adama gülüyoz ama kendini yırtıyo adam dönsün diye.:KK5::KK53::KK53:

dön geri gel yeter, ne istiyosağn yapacağm söz, tamam söz. git anana babana teslim ol, eşyalarını... dan sonraki kısımda ne dediğini hiç anlamadım :KK9:

Bi an evvel kavuşmasını istiyom ben bu topiktelerin.:KK16::KK16:
kuzum inşallahh:KK16: bekarlarımıza da birbirini cok sevecek insanlar versin Allah (bekardan baska kelime bulamadım:KK1:)

hayır dülayı bir tarafa bırakalım millet gece uyuyamaz bu sabah uyuyamıyor :KK60:

teşekkür ederim canım..

Rengiş dişçi koltuğundan korkma kuzum.. Ben hayatımda dişçiye 5 kez gittim kuzum üçü dolgu ikisi de 20 lik çekimi.. O sadece iğneyi vuruken hissediyorun geri kalanında hiç birşey hissetmiyorsun yavrum

kuzum hayatımda 1 kez gittim dişçiye :KK53:
o da doktor acemiydi elleri titreye titreye çekti dişimi
kafatasımı da aldı beraber :KK30: iğne olurken acımadı da işte cekerken bitirdi beni :KK25:

inşallah canım çok teşekkür ederim..

hehe bu aşk gözlerimi yaşarttı :)

geçmiş olsun canım ayaklarını daha sıkı giyin kuzum..

kızlar teşekkür ederim.. dediğiniz gibi olmazsa kaldığım yerden devam etmeyi düşünüyorum.. ki olmayacağı belli bizimki yeşillik olsun :KK6:
sağol kuzum :KK16: evde her daim pofuduklarlayım ama dışarda çaresi yok :KK1:
hayırlısı kuzum sen içini ferah tut :KK16:

hmm anladım kuzum. ya bu yılı da böyle geçirin de, seneye her şey daha güzel olucak sizin için, ben inanıyorum. bunlar son hasretlikler kuzum :KK16:
La şaka maka adama gülüyoz ama kendini yırtıyo adam dönsün diye.:KK5::KK53::KK53:

ya harbiden. bazen üzülüyorum, acıyorum adama. ama bazen de, gözümden yaş geliyo gülerken ne yalan söliim :KK52:

sağol kuzum :KK16: evde her daim pofuduklarlayım ama dışarda çaresi yok :KK1:
hayırlısı kuzum sen içini ferah tut :KK16:

hmm anladım kuzum. ya bu yılı da böyle geçirin de, seneye her şey daha güzel olucak sizin için, ben inanıyorum. bunlar son hasretlikler kuzum :KK16:

ya harbiden. bazen üzülüyorum, acıyorum adama. ama bazen de, gözümden yaş geliyo gülerken ne yalan söliim :KK52:

benim temiz yüreklim sen öyle diyorsan olur zaten :KK16:

X