2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

tuğbam, ekinezyam, safranım çalışmalarınıza maşallah :nazar:
diğer yazmayan bacılar da çalışmıştır inşallah, onlara da maşallah :nazar:
bana maşallaha gerek yok :KK37: gene 100 öyt çözdüm. bugün çok karnım ağrıdı, bi ara kuzenim de geldi, ders yalan oldu.
yarın daha çok çözerim umarım :KK25:

kızlar ben bugün bohça işleriyle meşguldum o yüzden gelemedim :KK17:
bohçama makyaj kutusu aldık :KK69:
eve geldim bir de baktım ki kitaplarım gelmiş :KK8: çifte mutluluk yaşadım :nazar:
kitaplarımın hepsini çooookk beğendim :KK31: özellikle de şu 7iklimin 2014 eğitim yeni kavramlar kitabını
eğer elinizde eski basım eğitim konu anlatımlı kitabınız varsa, yeni basımınız yoksa bunu almanızı kesinlikle tavsiye ederim :KK31:
datanın konu anlatımlı coğrafyasını almadığıma pişman oldum. ama data coğ soru bankasından eğer çözemediğim çok fazla soru olursa konu anlatımlısını da alıcam.
ayrıca 7iklim tarih soru dünyası kitabında bol bol tarih sorusu var. onu da çok sevdim. bu arada renginam bana da hediye deneme gelmiş :KK8: benim ilk bölümden pek denemem yoktu. hele bi de 7iklim olduğu için çok işime yarıcak :KK31:
beyaz kalemin eğitim bilimleri deneme tadında olan setini almıştım. sorular çözümlü açıklamalı :KK31:
pegem 5000 ine de bayıldım. konu konu ve onun da soruları açıklamalı.
data coğrafya soru bankasında her üniteden özet sayfa var.
kısacası hepsini beğendim. tabii soru kalitelerini bilemem ama beyaz kalemden şüphem yok zati :KK9:
bir an önce yargı 5555 i bitirip yeni kitaplarıma dalmak istiyorummmm :KK52:

hayırlı uğurlu olsun bebekim:KK16::KK16:
kızlar uzun zaman oldu yazamadım nasılsınız? çalışmalarınız nasıl gidiyor? kusura bakmayın geçmişi okuyamadım..

benim şükür ki günlerim işi geçiyor ama artık eskisi gibi çalışamıyorum bu ayı genel tekrara ayırmıytım ama ayın yarısıda geçti ben birşey yapamadım umarım en kısa sürede toplarım kendimi şimdilik benden bu kadar :)

temponu yükseltirsin yavaş yavaş inşallah canım çok özletme kendini:21:

mereba şekerlerim geçmişi okuyamadım çünkü 20 sayfa ilerlemişsiniz çenesiz böcükler sizi :KK20::KK9:
kızlar ücretliyi bırakma kararımdan sonra üstüme bi ferahlık geldi :21: Rabbim hakkımızda hayırlı olanı veriyo hep .
başladım evet bi süre için kafam dagıldı rahatladım ama şimdi zamanı geldi :KK31:
sedefim maşallah güzel çalışıyosun ablacım :nazar: ücretlide sanada engelller çıkmıştı ama zaman gösterdiki geçen yıl telaştan çalışamadan 77 alan sen bu yıl eminim 90 ı geçeceksin :KK48:
kızlar eşim dışarı çıktı arkadaşlarıyla benimde uzaktan egtmde sorun düzeldi birazdan egtmde rehberlik ve yöntem kaldı onlardan birine çalışacam sonrada alandan video izler not alırım :KK68::122: hadi görüşürüz canlarım :KK16:

zümrem çok doğru bir karar bence de
Rabbim yüzümüze baksın:KK16::KK16:

kızlarım yarın dişçiye gideceğim Allah izin ederse :18:
dua edin de istediğim gibi olsun dişlerim :KK5:

Bu haftaki çözdüğüm soru sayısını topladım biraz önce 890 çıktı :nazar:
Bilmiyorum nazarlık mı, yoksa vasat mı soru sayım ama bundan sonra sayarak ilerleyeceğim. Önümü görmem için:KK51:

maşallah canım:nazar::nazar:
yavaş yavaş artırıcaz inşallah En Büyük TÜRKİYE

bana maşallaha gerek yok :KK37: gene 100 öyt çözdüm. bugün çok karnım ağrıdı, bi ara kuzenim de geldi, ders yalan oldu.

geçmiş olsun kızcem üşüttün sen kıyamam :26:

Hoş geldin fişnem,maşallah.:KK16::KK16:

maaşallah kuzumaa :KK48:

hoş buldum kuzucuklarım sağolun:KK16::KK16:
sedefim yarın telafi edersin sıkma canını:KK19:
rengişim monam sizin çalışmalar nasıl gidiyo canlarım

hoş buldum kuzucuklarım sağolun:KK16::KK16:
sedefim yarın telafi edersin sıkma canını:KK19:
rengişim monam sizin çalışmalar nasıl gidiyo canlarım

tıkırında kızcem :nazar:
önceki 2 gün biraz salmıştım ama toparladım :KK31:
bugün işlerimden dolayı elle tutulur çalışmam olmadı ama:KK6:

Bende bugün mat ve türkçe çözdüm. Matta basit eşitsizlikler dahil bu konuya kadarki konulardan birer test çözdüm 96 soru muydu neydi. Bir testte paragraf çözdüm :21:

tıkırında kızcem :nazar:
önceki 2 gün biraz salmıştım ama toparladım :KK31:
bugün işlerimden dolayı elle tutulur çalışmam olmadı ama:KK6:

olsun kuzum ipin ucunu bırakma yeter ki :KK19::KK16:
Beni alan çok yoruyo fişnem ama onun dışında bi sıkıntım yok şükür.:KK16::KK16:

alan kitabını verdiler ama önümdekiler bitmeden başlamıcam ben de:KK31:
gözümde çok büyüyo ama el mahkum :KK50:
Allah kolaylık versin kuzum :KK16:

canlarım iyi dilekleriniz için sağolun.. inşallah bu hafta toplayıp başlamayı düşünüyordum ama iki gün daha aksatacak gibiyim.. Nedenine gelince cuma günü garanti bankasının sınavına girmiştim.. Akşam sonuçlar açıklandı birebir mülakata çağrıldım salı günü babamla birlikte mülakata gideceğim.. Öğretmenliği çok seviyorum halk eğitimde ders verirken gelenlere birşeyler anlatırken çok mutlu oluyorum ama önüme çıkan fırsatları da değerlendirmek istiyorum bu sebepten dolayı girmiştim sınavına.. Ama mülakatta torpil oluyormuş ben gidip sadece kendimi gösterip geleceğim :KK9: ne yapalım nasip diyeceğim artık..

çalışmalarınıza maşallah diyorum kızlar..
Renginacım alana çalışman nasıl gidiyor?
Mona aşmışsın hacı sen :KK9:
Badecim takılma canım eğer ailen gelmelerini istiyorsa sen ne kadar canını sıkarsan sık gelirler en iyisimi olayları akışına bırakmak..
Sedefcim karnın nasıl oldu?

dülayyy :KK53: noluğsunnnn :KK52:

yok canlar ama kanlı nigara sayılı günlerim kaldı :KK53:
ben bu aralar çok çarşıya çıktım, ondan üşüttüm sanırım. öyle bi ayak var ki bende, yazın bile çorap giyerim :KK9:

bu kitap ay sonuna kadar bitiyo, az kaldı. ama ben sıkıldım. yeni kitaplarıma başlama heyecanı var üstümde :KK52:
ee bi de benim için iş şimdi başlıyo. asıl kötü olduğum gk ye başlıcam çünkü :KK15:
sizler de alana ciddi ciddi başladınız sanırım. hadi bakalım, ocak ayı hepimiz için, aralıktan daha verimli geçsin inşallah :KK16:

canlarım iyi dilekleriniz için sağolun.. inşallah bu hafta toplayıp başlamayı düşünüyordum ama iki gün daha aksatacak gibiyim.. Nedenine gelince cuma günü garanti bankasının sınavına girmiştim.. Akşam sonuçlar açıklandı birebir mülakata çağrıldım salı günü babamla birlikte mülakata gideceğim.. Öğretmenliği çok seviyorum halk eğitimde ders verirken gelenlere birşeyler anlatırken çok mutlu oluyorum ama önüme çıkan fırsatları da değerlendirmek istiyorum bu sebepten dolayı girmiştim sınavına.. Ama mülakatta torpil oluyormuş ben gidip sadece kendimi gösterip geleceğim :KK9: ne yapalım nasip diyeceğim artık..

Badecim takılma canım eğer ailen gelmelerini istiyorsa sen ne kadar canını sıkarsan sık gelirler en iyisimi olayları akışına bırakmak..

Ayy kuzum hayırlısı olsun inşallah,daha sık gel...:KK16::KK16:

Eyvallah yavrum.:KK23::KK23:

kuzum nerden ekmek geliyorsa hayırlısıyla oraya bakma gerek bu devirde
ha zaten cok isiyorsan yıne girersin kpssye. ama en azındn boş durup sınava çalışmaktan iyidir. şekil a biz:KK53:

alan çalışmalarım gidiyor kuzum. sevdik birbirimizi :KK1:

ahh morisim yaa.. eğer sen mutlu olucaksan ve senin için hayırlıysa bu iş inşallah kabul edilirsin tatlım. kabul edilmesen bile bişey kaybettiğini düşünme. en azından çalışmalarına kaldığın yerden devam ediceksin kuzum.
sağol tatlım, tüm gün ağrıdı ama şimdi iyiyim :KK16:

ben bu aralar çok çarşıya çıktım, ondan üşüttüm sanırım. öyle bi ayak var ki bende, yazın bile çorap giyerim :KK9:

bu kitap ay sonuna kadar bitiyo, az kaldı. ama ben sıkıldım. yeni kitaplarıma başlama heyecanı var üstümde :KK52:
ee bi de benim için iş şimdi başlıyo. asıl kötü olduğum gk ye başlıcam çünkü :KK15:
sizler de alana ciddi ciddi başladınız sanırım. hadi bakalım, ocak ayı hepimiz için, aralıktan daha verimli geçsin inşallah :KK16:

benim de ayaklarım hep üşür kuzum asla yalın ayak dolanamam:KK53:
amin inşallah verimli gecer kızcem :KK6:

ne vardı yılbasında sevdicekle olaydım :KK5:

hakkında hayırlısı olur inşallah canım:21:

Sorma kuzum ama napalım çalışmamız lazım,çok puan getiriyo namıssız.:KK50::KK50:
elimizden geleni yapalım biz takdir Allahın kızçem:KK6:

inşallah kuzum :119:
gk kısmını da halledersin sen sedefim:KK19:

X