2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

okuldayken anneme yaptırır giderken götürürdüm. gece gece gözüm döndü :KK53::KK53:
üfff gece gece benim de gözümü döndürdün:KK5: Allahtan aramızda hamile yok :KK1:
ben kpss ye kafası basmayıp ondan fellık fellık kacan kısımdanım:KK9::KK9:şansımı ozelde denıycem ama sızınkı galıba ogretmenlık ben muhendıslık mezunuyum o yuzden hepınıze allah kolaylık ve calısma sabrı versın kızlar:KK3:

evet canım öğretmenlik bizim ama topikte her bölümden var neredeyse :KK8:
sağ ol canım Allah sana da işini tez zamanda eline almayı nasip esin aminn:KK16:

ben kpss ye kafası basmayıp ondan fellık fellık kacan kısımdanım:KK9::KK9:şansımı ozelde denıycem ama sızınkı galıba ogretmenlık ben muhendıslık mezunuyum o yuzden hepınıze allah kolaylık ve calısma sabrı versın kızlar:KK3:

mühendisler genelde gy kısmını fulluyor biraz çabayla gk yi de halledebilirsin bence :KK14:

mühendisler genelde gy kısmını fulluyor biraz çabayla gk yi de halledebilirsin bence :KK14:

ama alım cok az ya 1 yada 2 kişilik kontenjan acılıyo hem gecen sene gırdım gercı hıc calısmadım 60 aldım ıyımı kotumu bılmıyorum ama cok zorlandım ya:KK14:

tolin sen after beforeyi tanıyor muydun kkdan
o da atandı
82 almıştı kpssden

ama alım cok az ya 1 yada 2 kişilik kontenjan acılıyo hem gecen sene gırdım gercı hıc calısmadım 60 aldım ıyımı kotumu bılmıyorum ama cok zorlandım ya:KK14:

neyden girdiğine bağlı. Lisansta 60 70 almakta iyi yetmesede.
hiç çabalamamak baştan kaybetmek demek
bizimde hoşumuza gitmiyor elalem acaba bugün ne izlesem derken balkan savaşına çıkmak ya da karadenizin egenin ovalarıyla uğraşmak
hepimiz geleceğimizi garantileme peşindeyiz
hoş yaşayacağımız garanti mi diceksin o da var :))

otostop çekeriz böylece üşümeyiz :KK23: :KK9:

bizim dülay gene kayboldu :KK53:
arabada bile donarız la :KK53:

hımm yok tanımıyorum ama helal olsun ıyı puan almıs :KK42:

zaten canım kpss çekilir çile değil yani
sen aslında iyisini yapıyorsun hiç bulaşma derim ben. tabi yine sen bilirsin.
şu kpss ugruna hayatı erteledik hep biz:KK31:

neyden girdiğine bağlı. Lisansta 60 70 almakta iyi yetmesede.
hiç çabalamamak baştan kaybetmek demek
bizimde hoşumuza gitmiyor elalem acaba bugün ne izlesem derken balkan savaşına çıkmak ya da karadenizin egenin ovalarıyla uğraşmak
hepimiz geleceğimizi garantileme peşindeyiz
hoş yaşayacağımız garanti mi diceksin o da var :))

evet yarının garantısı yok:KK9: ama dusuncem su evet devlet rahat bırsurude avantajları var fakat bızım ıcın yenı iş alanlarıda acıldı duydunuzmu bılmıyorum ama isg yanı iş guvenlıgı uzmanı olarak calısma gıbı bı durumumuz var bunun yanında bırde lpg sızdırmazlık sertıfıkasıyla bazı benzınlıklerın isg uzmanı olma hakkıda tanındı ha benzınlık bı bayana gore bıyer dııl ama iş alanları genişletilmeye başlandı ve bu gidişle dahada genışletılcek gıbı duruyo bu yuzden kpss pek dusunmedım ha genısletılmeseydı ozaman dusunurmuydum tabıkı dusunurdum kızlar ayıp olamzsa sıze bısey sormak ıstıyorum hepınız ogretmenlıkten hazırlanıyosunuz pekı ozel ders vermeyı dusunmedınızmı hıc yanı onun getırısı devlete gore daha cok olmazmı?:26:

evet yarının garantısı yok:KK9: ama dusuncem su evet devlet rahat bırsurude avantajları var fakat bızım ıcın yenı iş alanlarıda acıldı duydunuzmu bılmıyorum ama isg yanı iş guvenlıgı uzmanı olarak calısma gıbı bı durumumuz var bunun yanında bırde lpg sızdırmazlık sertıfıkasıyla bazı benzınlıklerın isg uzmanı olma hakkıda tanındı ha benzınlık bı bayana gore bıyer dııl ama iş alanları genişletilmeye başlandı ve bu gidişle dahada genışletılcek gıbı duruyo bu yuzden kpss pek dusunmedım ha genısletılmeseydı ozaman dusunurmuydum tabıkı dusunurdum kızlar ayıp olamzsa sıze bısey sormak ıstıyorum hepınız ogretmenlıkten hazırlanıyosunuz pekı ozel ders vermeyı dusunmedınızmı hıc yanı onun getırısı devlete gore daha cok olmazmı?:26:

ben bir ara özel ders verdim ama
para falan istemedim öyle zaten komşumuzdu.
özelin de getirisi olur ama sürekli değil sonuçta. memur oldugumuzda ekstradan özelde yaparız belki:KK1:

ben bir ara özel ders verdim ama
para falan istemedim öyle zaten komşumuzdu.
özelin de getirisi olur ama sürekli değil sonuçta. memur oldugumuzda ekstradan özelde yaparız belki:KK1:

benım bolumumde okuyan bı kız vardı okulu uzattıgı donem oturmus unıversıteye hazırlık kımyası calısmıs yalayıp yutmus kız saatı 90 lıradan ozel ders vermıs dıyokı muhendıs olunca bıle devam edıcem ozel derse cok delı para var dıyodu:KK53::KK53::KK1:

Son düzenleme:
benım bolumumde okuyan bı kız vardı okulu uzattıgı donem oturmus unıversıteye hazırlık kımyası calısmıs yalayıp yutmus kız saatı 90 lıradan ozel ders vermıs dıyokı muhendıs olunca bıle devam edıcem ozel derse cok delı para var dıyodu:KK53::KK53::KK1:

saati 90 lira mı:KK53: o biraz abartmış canım
özel 50 lira diye biliyorum
piyasası bu yani
tabi kişiye göre de değişir ama çok fazla almış o bence :26:

saati 90 lira mı:KK53: o biraz abartmış canım
özel 50 lira diye biliyorum
piyasası bu yani
tabi kişiye göre de değişir ama çok fazla almış o bence :26:

hımm olabılır ama buyuk sehırde ve ısım yapmıs bırıysen fıyatlar artıyo dıye bılıyorum hatta fızık gıbı zor derslerde de fıyat artabılıyo :13:

çok çok sosyetik bi yerde adı duyulmuş tecrübeli öğretmen alır belki 90
sanmıyorum o kızın o kadar alabileceğini.
normali 40 50 filandır onu da tecrübelisen tercih edilirsen
ben 20 liraya vereni biliyorum :26:

hımm olabılır ama buyuk sehırde ve ısım yapmıs bırıysen fıyatlar artıyo dıye bılıyorum hatta fızık gıbı zor derslerde de fıyat artabılıyo :13:

müşterisi de memnunsa bir şey diyemeyz tabi canım
:KK6:

hımm olabılır kızlar bı de onun babası ogretmendı o falan bulmuşta olabılır bırde sınav dersanesınde calısmıstı oyle hatırlıyorum ama dersanenın cok yorucu oldugunu soylemıstı sızın dedıgınız gıbı de olabılır:KK17:

benim sevdicek de 20 mi 25 mi öyle bir paraya vermişti dersi gecen yıl.

yok yok kızlar en dogrusunu yapıyosunuz valla herseyden once bu ulkenın ıyı yetısmıs ogretmenlere ıhtıyacı var bomba gıbı gelınde su ulkeyı dersanelerden ozel ders zorunluluklarından kurtarın :nazar:(komsu teyze gıbı konustum ya:KK9:)

X