2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Sağ ol kuzum.:KK16:Artık bitti çok şükür.:KK16:Rahatladım biraz daha.:21::KK16::KK76:

Tatlım yeni eşyaların ve kitapların hayırlı olsun.:KK16:Güle güle kullan hepsini güzelim.:KK16:

Canlar bugünkü raporum:
Data'dan gafik ve tablo yorumlamayı bitirdim.Sorularını çözdüm.Bir de coğrafyadan karma testler çözdüm.:KK6:Bugün toplamda 227 soru çözerek günü bitirdim.:KK50:Artık coğrafya da bitti çok şükür.:KK16::21::21::KK76:Yarın da vatandaşlığa başlıyorum inşallah.:KK16:
Kuzularım vatandaşlığa yazarak çalışmanın faydası oluyor mu?Ne dersiniz?:44:Karar veremedim Data'dan özet çıkarsam mı çıkarmasam mı?Bir de size danışayım dedim.

Fıstıklar ben kaçıyorum.:KK55:Hemen yatacağım.Hepinize iyi uykular, tatlı rüyalar.:KK16:Öptüm.:KK34::KK54:

maaşallah istikrarlı kuzuma :103:
ben vatandaşlığa yazarak çalışıyorum canım. sağı solu belli olmuyor çünkü namıssızın :KK53:
ama tabi aklımda kalmayacak yerleri not alıyorum.

iyi gecelerr öptüm :KK16:

kuzum onurda da vardı aynısı bu anlattığının, ben de ondan biliyorum
süt ve nar suyu iyi geliyo diyodu.
bi de genelde baharat acı vs. yediğinde oluyodu. asitli içecekler, domates bile dokunuyodu. bunları yememeye çalış kuzum
ben de çiğköfteyi çok kaçırdığımda oluyo :26:

aylar oldu asitli bişey içmedim Eylül girdi mi ağzıma koymam kola neyim
acı hiçbişey yemem pul biberin, limon suyunun olduğu yemekleri yemem
çiğ köfte hayatta yemem
amma sorunlusun derler bu yüzden :KK53:
domates işte ona zaafım büyük :KK56:

off kuzum ya Allah şifa versin bende yazın 1 lt kolayı tek başıma içiyodum. sonra birden bire soğudum koladan
şimdide bu çıktı :/

işte o kolaların etkisi sonra böyle çıkıyor kuzum
Allah sana da şifa versin .
:26:

Sağ ol kuzum.:KK16:Artık bitti çok şükür.:KK16:Rahatladım biraz daha.:21::KK16::KK76:

Tatlım yeni eşyaların ve kitapların hayırlı olsun.:KK16:Güle güle kullan hepsini güzelim.:KK16:

Canlar bugünkü raporum:
Data'dan gafik ve tablo yorumlamayı bitirdim.Sorularını çözdüm.Bir de coğrafyadan karma testler çözdüm.:KK6:Bugün toplamda 227 soru çözerek günü bitirdim.:KK50:Artık coğrafya da bitti çok şükür.:KK16::21::21::KK76:Yarın da vatandaşlığa başlıyorum inşallah.:KK16:
Kuzularım vatandaşlığa yazarak çalışmanın faydası oluyor mu?Ne dersiniz?:44:Karar veremedim Data'dan özet çıkarsam mı çıkarmasam mı?Bir de size danışayım dedim.

Fıstıklar ben kaçıyorum.:KK55:Hemen yatacağım.Hepinize iyi uykular, tatlı rüyalar.:KK16:Öptüm.:KK34::KK54:

çalıkuşum, çıkar bence özet :KK19:

kuzum ben bunları sorunun cevabı üzerinden anlattım sana ama heralde anlattıgımız gibidir yani :44:
öyledir kuzum bence. zaten isimlerinden de belli oluyo ne demek istediği. ben de senin gibi etkileşimli yapmıştım baştan. onun da ayırdını yaptık birlikte :KK19:
bir kase mercimek çorbasıyla 2 3 tane fındık kadar köy patatesi yedim
doydum bile denmez yani aç yaşıyorum resmen
kışın çaydan başka hiçbişey içmem ben
öff gene bana dr yolu göründü
zaten diş için gidecektim
varya sağlam bi yerimiz kalmadı hee :KK1:
içimiz çürüdü yavv :KK14:

dülay mı :KK60::KK60:
ay sedefim cok hoşsun yaa :KK9::KK9:
dülay ve muhsinin aşkı :KK53:
ezberlemişsin bir de ya :KK70: :KK70: alemsin sedef :KK70:

Bir de onu zamanında şafak sezer taklit etmişti ahahaha dülayyyyyy :KK52:
ben bu videoyu 2 yıldır hep izliyorum :KK60: her seferinde de kopuyorum :KK53:
aa takliti görmedim, dur izliyeyim :KK1:

Canlar bugünkü raporum:

ohh geçmiş olsun meleğime :KK16:
kuzum ben olsam vat ı datadan özet çıkarmazdım. zaten o sırf ezber bi ders. datada çok ayrıntısı vardır. bence özet çıkarsan bile en önemli yerleri yaz sadece.:KK31:

aylar oldu asitli bişey içmedim Eylül girdi mi ağzıma koymam kola neyim
acı hiçbişey yemem pul biberin, limon suyunun olduğu yemekleri yemem
çiğ köfte hayatta yemem
amma sorunlusun derler bu yüzden :KK53:
domates işte ona zaafım büyük :KK56:

sen bi süre domates yeme bakalım. bi gözle kendini. baktın gördün şikayetin geçti. o zaman domatese elveda dicen mecburen kuzum
benim en sevdiğim içecek kola :KK53: yiyecek; çiğköfte, hamburger, patates kızartması, içli köfte, yaprak sarma, iskender, lahmacun :KK52:
en sevmediğim içecek nane limon :KK53: yiyecek; brokoli, barbunya, kereviz, çoğu yararlı otlar :KK9:

sen bi süre domates yeme bakalım. bi gözle kendini. baktın gördün şikayetin geçti. o zaman domatese elveda dicen mecburen kuzum
benim en sevdiğim içecek kola :KK53: yiyecek; çiğköfte, hamburger, patates kızartması, içli köfte, yaprak sarma, iskender, lahmacun :KK52:
en sevmediğim içecek nane limon :KK53: yiyecek; brokoli, barbunya, kereviz, çoğu yararlı otlar :KK9:

brokoliyi seven var mı ki zaten ya :KK6:

sarmanın lahanasını daha çok severim. pırasa, kabuska, karnabahar, nohut off varya canım çok pis karnabahar çekti :KK14:

ayy tolincim sen miydin :KK16:
sen de mi kpss mağdurusun yoksa:KK1: hep bekleriz :KK8:

ben kpss ye kafası basmayıp ondan fellık fellık kacan kısımdanım:KK9::KK9:şansımı ozelde denıycem ama sızınkı galıba ogretmenlık ben muhendıslık mezunuyum o yuzden hepınıze allah kolaylık ve calısma sabrı versın kızlar:KK3:

X