2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

gerçekler acı geldi hanfendiye :KK14: nedense kapandı konu, çok sinirlendim :KK47:

aslında bazı insanların yapısında var.
yani fazla kırılganlıktandır o kuzum.
ve mesela başkalarının zor yaşamını görmediklerinden dolayı da olabilir.

Son düzenleme:
sedefim sen hiç banlandın mı :KK1:

galiba birazdan bi ilk olucak renginam :KK53: eğer konu açılırsa
çünkü afedersin ama biz burda yıllardır bi tarafımızı yırtıyoruz kpss için ders çalışırken
ki şehir-köy ayrım yapmadan, yurdumuzun neresi olursa olsun, isterse elektiriği suyu kesik olan bi yer olsun
yeter ki öğretmen olalım diye
kalkmış gelmiş yaptığı şımarıklıkta başka bişey değil :KK47:
tamam belki biz de gittiğimiz yerde zorluklarla karşılaşıcaz. biz de yakınıcaz, ağlıcaz..
ama atama bekleyen bunca insan varken böyle bi şeyi bu devirde dert edinmek ve buraya konu açmak tek kelimeyle şımarıklıktır
zaten derdinin bi çaresi yok ki? ne dememizi bekliyo? zengin koca bul istifa et mi diyeyim?
insan gibi fikir verdim, kurslara tiyatrolara git demek de suç

Duyguyu dua topiğinden biliyordum ben sıkıntıları vardı onunda güne hep şükürle başlar günlükte de öyle
ama byy falan kırıcı olmuş kabul ediyorum uslubu :26:

aslında bazı insanların yapısında var.
yani fazla kırılganlıktandır o kuzum.
ve mesela başkalarının zor yaşamını görmediklerinden dolayı da olabilir.

evet katılıyorum, hiç zorluk görmemiş belli :KK14:
vallahi 1 haftadır bacaklarım alerji olmuş, kaşıntıdan geceleri bile rahat uyuyamıyorum. onda bile sağlığın değerini öyle iyi anladım ki
ayda bir hastanelerin acillerine gitmek, yeterli oluyo elindekilerin kıymetini anlamak için :KK31:

çünkü afedersin ama biz burda yıllardır bi tarafımızı yırtıyoruz kpss için ders çalışırken
ki şehir-köy ayrım yapmadan, yurdumuzun neresi olursa olsun, isterse elektiriği suyu kesik olan bi yer olsun
tamam belki biz de gittiğimiz yerde zorluklarla karşılaşıcaz. biz de yakınıcaz, ağlıcaz..
ama atama bekleyen bunca insan varken böyle bi şeyi bu devirde dert edinmek ve buraya konu açmak tek kelimeyle şımarıklıktır
zaten derdinin bi çaresi yok ki? ne dememizi bekliyo? zengin koca bul istifa et mi diyeyim?

Ben de hala bekliyom,ne zaman inecek balyoz diye....:18::18:

Kendi başımı yemesem bari.:KK53::KK14:

Duyguyu dua topiğinden biliyordum ben sıkıntıları vardı onunda güne hep şükürle başlar günlükte de öyle
ama byy falan kırıcı olmuş kabul ediyorum uslubu :26:

Valla bak yazdım Badem...:KK50: Benim babam o şartlarda çalışıyo,kaldı ki memurluk ne kadar güzel.:KK14:

kuzum dediğim gibi bence bilmiyor
zor yaşamı bilmiyor. eski konusunda mesela köyde oldugu için sıkıldıgını yazmıs
yani sadece bu dertler olunca bir zorlukla karşılaşınca da dağ gibi gelir ya bence onda da öyle oldu.
aslında kötü niyetinden de değildir bana kalırsa
sadece bazı şeyleri görmesi lazım ileride daha zorlarını görünce bunlara gülecek:KK31:

evet ya bu ara derse kendimizi verdik diye netten de telefondan da uzak kaldık :KK1:

kuzum edilgen karsıdakini sadece dinliyor diye biliyorum yani öğrenciye bilgi aktarıyor öğrenci dinliyor. sunuş yöntemi gibi düşün
o zaman dönüştüren şöyledir hani soruda yaparak yaşayarak vs diyor ya düşündüğünü sadece anlatmıyor da aynı anda icraata döküyor olduğu için:44:
ancak böle aklıma geldi:26:

anladım kuzum. çok sağol :KK16:
büyük ihtimal budur dönüştüren. peki etkileşimli nedir acaba :26: netten de bulamadım bu kavramları

Valla bak yazdım Badem...:KK50: Benim babam o şartlarda çalışıyo,kaldı ki memurluk ne kadar güzel.:KK14:

bak benim benim önceki konumdan tanıştığım bir ark vardı atandı o haziranda
ne kadar çok istiyordu stresten derisi hastalandı garip garip tikleri bile olmuş
yeterki atanayım diyodu
şimdi gel gör onu herşeyden bir şikayet
bazen inanasım gelmiyor sınavdan önceki kişi bu mu diye
her atanan mutlaka hayatın başka sıkıntılarına yöneldi
biz elimizde olmadığı için sanki tüm çözüm atanmaktaymış gibi hissediyoruz
yine de rabbim bize bundan büyük dert vermesinde hep şükredelim :KK16:

kuzum dediğim gibi bence bilmiyor
zor yaşamı bilmiyor. eski konusunda mesela köyde oldugu için sıkıldıgını yazmıs
yani sadece bu dertler olunca bir zorlukla karşılaşınca da dağ gibi gelir ya bence onda da öyle oldu.
aslında kötü niyetinden de değildir bana kalırsa
sadece bazı şeyleri görmesi lazım ileride daha zorlarını görünce bunlara gülecek:KK31:

insanoğlu işte kuzum.. beterin beteri vardır derler ya.. onu yaşadıkça, işte o zaman öğretir hayat şükretmeyi. :KK14:

anladım kuzum. çok sağol :KK16:
büyük ihtimal budur dönüştüren. peki etkileşimli nedir acaba :26: netten de bulamadım bu kavramları

kuzum etkileşimli de bence birlikte konuşmaktır
hani sadece dinlemek değil de aynı zamanda tepki verip karşı cevap vermek
fikirleşmek gibi düşün
bizim şuan yaptıgımız gibi:KK1:

araya dersi de sıkıştırıyonuz ya valla helal :KK9:

sedef yok mu bugün tülay :KK9: ay adama hem gülüyorum hem acıyorum :KK60:

bak benim benim önceki konumdan tanıştığım bir ark vardı atandı o haziranda
ne kadar çok istiyordu stresten derisi hastalandı garip garip tikleri bile olmuş
yeterki atanayım diyodu
şimdi gel gör onu herşeyden bir şikayet
bazen inanasım gelmiyor sınavdan önceki kişi bu mu diye
her atanan mutlaka hayatın başka sıkıntılarına yöneldi
biz elimizde olmadığı için sanki tüm çözüm atanmaktaymış gibi hissediyoruz
yine de rabbim bize bundan büyük dert vermesinde hep şükredelim :KK16:

evet o da var
bizlerde de suç var aslında atanalım da..... diye başlıyoruz cümleye
böyle dememek gerek, belki böyle dediğimiz için atandıgımızda neler yaşayacagız
her zaman hayırlısını dileyelim.
sadece atanmak da çare değil çünkü.

yorumunu görünce duygulandım ben monam
sen ona hayatın gerçeklerini gösterdin, ben fikir verdim iş dışında bişeylerle oyalansın diye
kötü bişey yapmadık ki :26:

evet o da var
bizlerde de suç var aslında atanalım da..... diye başlıyoruz cümleye
böyle dememek gerek, belki böyle dediğimiz için atandıgımızda neler yaşayacagız
her zaman hayırlısını dileyelim.
sadece atanmak da çare değil çünkü.

haklısın kuzum. şu trafik kazasında ölen öğretmenin haberini gördüğümde kafama iyice dank etti bu durum
her şeyin hayırlısı gerçekten :KK6:

X