2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Güle güle kullan fısıtıkım. :KK48:

Ya ben şu sınava ne kadar hakaret etsemde içimden şu yeni kitap almak beni benden alıyor ya :KK52:

sağol badem :KK16:
o zaman al gitsin kuzum ya :KK9: elindekiler bitince yenilerine başlarsın. bugün yeniler gelince eskiyi bir an önce bitirme hevesi geldi bana. sana da aynı hevesten geliceğine eminim :KK52:

şu soruyu yapamadım kızlar
$DSCF1740.jpg

Ben siyasete dadandım kabul.En Büyük TÜRKİYE
ya sana dedim ben daldım oraya balıklama kuzum ya :KK53:
merhaba kızlarr:KK3:keyifleriniz yerindedir ve çalışmalarınız güzel gidiyordur inşallah:KK16:epey zamandır hiç girmemiştim buraya sedefe bi sözüm vardı atandıktan sonra rumuzumu değiştiricektim bunun için hangi editöre söylemem gerekiyor acaba?
kızlar 2014' e son 10 gün yeni yıla kısa hedeflerle mutlu bi şekilde girin inşallah önümüzdeki yıl sizler için hayırlı olaylar hayırlı haberler getirsin atanmanız adına:nazar:
selam canım. bir sen vefasız cıkmadın. :KK14: nasılsın iyi gidiyor mu :KK12:

kızlar ben bugün bohça işleriyle meşguldum o yüzden gelemedim :KK17:
bohçama makyaj kutusu aldık :KK69:
eve geldim bir de baktım ki kitaplarım gelmiş :KK8: çifte mutluluk yaşadım :nazar:
kitaplarımın hepsini çooookk beğendim :KK31: özellikle de şu 7iklimin 2014 eğitim yeni kavramlar kitabını
eğer elinizde eski basım eğitim konu anlatımlı kitabınız varsa, yeni basımınız yoksa bunu almanızı kesinlikle tavsiye ederim :KK31:
datanın konu anlatımlı coğrafyasını almadığıma pişman oldum. ama data coğ soru bankasından eğer çözemediğim çok fazla soru olursa konu anlatımlısını da alıcam.
ayrıca 7iklim tarih soru dünyası kitabında bol bol tarih sorusu var. onu da çok sevdim. bu arada renginam bana da hediye deneme gelmiş :KK8: benim ilk bölümden pek denemem yoktu. hele bi de 7iklim olduğu için çok işime yarıcak :KK31:
beyaz kalemin eğitim bilimleri deneme tadında olan setini almıştım. sorular çözümlü açıklamalı :KK31:
pegem 5000 ine de bayıldım. konu konu ve onun da soruları açıklamalı.
data coğrafya soru bankasında her üniteden özet sayfa var.
kısacası hepsini beğendim. tabii soru kalitelerini bilemem ama beyaz kalemden şüphem yok zati :KK9:
bir an önce yargı 5555 i bitirip yeni kitaplarıma dalmak istiyorummmm :KK52:
sedefim hayırlı olsun darısı bana ve bekarlarımıza :KK8:
data soru bankaları cok güzel kuzum her konu sonunda ve basında özetleri var.
sana deneme çıkmasına da ayrıca sevindim kuzum :21: ama eski sistem olsun çözeriz yine :KK76:

:KK1::KK1:

O ne len,ne biçim smile...:KK5: Namaza da kalkamadım,kalkınca kıldım.:KK14:

Sonra da Kanlı Nigar oldum zati.:KK23:

yaa ben de dün vişneli kız oldum :KK1:
zaten aynı ortamda bulunanlar aynı zamanda olurmus bu sanaldan nasıl oluyor bimiyorum ama 3müz olduk :KK9:

X