2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bır tane burak mı burhan mı neydi onun adı:26:
hele o tamamen reklam için bariz belli. zaten gecen yıllarda sarkı yarısmasına katılmış elenmiş
sesi o kadar kötü ki anlatamam
ünlü olmaya calıstıgı besbelli ama

Son düzenleme:

benim de eskiden öyle kriterlerim vardı. yok seni seviyorum kelimesini hep söylemiyeyim, şımarır vs. derdim. ama hayat o kadar değerli ki, Allah korusun ona bişey olursa söylemediğim için pişman olurum.
sen ona öyle söyle

dayanamadım [video=youtube;u01vyniy1Ak]http://www.youtube.com/watch?v=u01vyniy1Ak[/video]

kuzum orası bildiğin şarkı programı zaten
adaylar şarkı söylüyo, esra oynuyo. konuşan anlaşan pek yok
haa bi de orda moda nişanlanıp ayrılmak
baştan anlaştık diyolar, daha nişanın ilk haftasında ayrıldık hiç şaşırmıyorum ya
tek istedikleri para

yalnız biz de tüm yarısmacıları tanıyoruz

Sorma

Geçen senelerde canım sıkıldıkça izlerdim. Gürkan diye bir saftirik vardı. Ömür müydü ya. Öle bişeydi. Kızlar buna yağmur gibi akıyor filan. bigün bi kız geldi böyle tombul ama çok güzel bi kızdı. Adam dedi bana kilolular gelmesin o zaman ayar olmuştum programa dedim burdan insan çıkmaz. esra postalamıştı gerçi

her yolunu anlattım canım.. Bi gün kaza yapmışlar ailecek ama ben deliye döndüm arıyorum telefon açılmıyor mesajlarıma dönmüyor neyse bu üzülürüm diye o gün gece 12.30 da kuzeninin şekerinin yükseldiğini söyledi..ertesi gün durumu anlattı o hafta yaklaşımı iyiydi orada gözlerimi kapattım aklıma ilk sen geldin ne yapacağını düşündüm dedi ama ertesi hafta aynı tas aynı hamam bizimkisi eski halini aldı..

abim de gecen gıcıklıgına diyor katılayım mı şuraya hööt dedim

hele foxta vardı bir adam
orta yaşlı kır saclı hafif kadir inanır tipli bir şey.
nasıl geliyor millet buna. 20li yaşlarda bile geldiler onun agzı onun burnu yok elektrik derken kimseyi kabul etmedi
o adam olmasa yarısma ilerlemıyordu.

Son düzenleme:

2 gün önce annemle çay içiyoduk adamın biri kadına talip. kapıdan girerken ha ha ha nanay şarkısını söyledi ya

esradaki yıldırım beye ne demeli

cidden izliyomuşuz biz ya şoktayım şuan

siz yalçın abiyi biliyo musunuz o adam beni öldürüyo ya
[video=youtube;kHlP2XU-b2I]http://www.youtube.com/watch?v=kHlP2XU-b2I[/video]
tülayın dönüceği varsa bile dönmekten vazgeçmiştir

ya birinde de 55-60 yaşlarında bi adam vardı burcunu sorup burç uymuna göre karar veriyordu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…