2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

bizden geçti artık sedefim :KK1::KK1:
he yaa tuğbam, yaşlandık artık :KK1:
bende yeni aşklara özeniyorum bizimkine eskiden romantiktin diyorum eskiden yapmışım işte hiç yapmamışsın demezsin diyo :KK9: daha şimdiden böyleyiz rengina ve sedef gibi uzun yıllar sonra ne oluruz bilmem :KK9:
:KK1: ya heyecan hiç bitmiyo zaten ama hani öyle her daim romantiklik olunmuyo. onun yerine gül eğlen mutlu ol daha çok istiyo insan. zaten bi yerden sonra romantiklik bayıyo. onur bana geçende şarkı söylüyo, ayy du bakiim ümit besendi sanırım. aman Allahım gülmekten koptum. hatta gülmeye anı kalsın diye, sanki çok beğenmişim gibi 1 tane daha söyle o güzel sesinden dedim. çok sevindi, 2. yi söylerken ses kaydına aldım :KK53: sonra ona da dinlettim. baştan kızdı ama şimdi çok gülüyo o da :KK9: yani bi yerden sonra romantiklik şeylerine bile insan gülüyo işte ne biliim :KK1:

iyi geceler bebekim :KK16:

sedefim sen az önce çıkacagım mı dedin ya ben dünkü mesajı falan mı okudum yoksa :44:
sonra dedim heralde uyuyamadı geri geldi bu saatte hayatta uyumaz dıye:KK1: kafam bi milyon yani :KK53:

ahh sorma kuzum :KK14: benım üni arkadasım da yeni sevgilisi olmuş. karda foto çekinmişler falan :97: mutlu mutlu böyle :KK6:
yenii oldukları nasıl belli maaşallah onlara:nazar: özendim yani ne yalan söyleyim :KK6:
doğru doğru kuzum. çıkıcam dedim, çıkıcaktım da çok uyku bastırmıştı. ama sonra uykum kaçtı. sanırım konu çalıştığım için öyle oldu. okurken çok uykum geliyo da. ama net olunca nedense gözlerim açıldı :KK1:
yeni heyecanlar işte kuzum :KK69: ben bi de 2. 3. sevgili olayını merak ediyorum :KK53: benim bi tane oldu ya hep, acaba nasıl bi duygu diye öyle merak etmişimdir :KK1: ama fazla merak zarar, ben susayım en iyisi :KK1:
Ben hem sakin hemde ufak bi romantizmle sarhoş olabileceğim ilişki istiyorum
Aksiyon bana göre değil ucunu kaçırıyorum :KK53:

inşallah gönlüne göre biri olucak badem :KK69:

bu kadar öküz olmasın mesela :KK53: $baglanmak-yok_8160560.jpg

en azından seni evde yanlız bırakıp nargileye gitmemiş kuzum :KK9: bizimki onu da yaptı hemde başladıktan 2 hafta sonra :KK1:
ay cok güldüm morisim ya :KK9: ama geldğininde böyle küçük süprizler yapardı benimki :KK69: mesela elınde çıkolatayla gelırdı :KK17: küçük şeyler ama ben mutlu oluyorum hep böyle:KK69:

:KK1: ya heyecan hiç bitmiyo zaten ama hani öyle her daim romantiklik olunmuyo. onun yerine gül eğlen mutlu ol daha çok istiyo insan. zaten bi yerden sonra romantiklik bayıyo. onur bana geçende şarkı söylüyo, ayy du bakiim ümit besendi sanırım. aman Allahım gülmekten koptum. hatta gülmeye anı kalsın diye, sanki çok beğenmişim gibi 1 tane daha söyle o güzel sesinden dedim. çok sevindi, 2. yi söylerken ses kaydına aldım :KK53: sonra ona da dinlettim. baştan kızdı ama şimdi çok gülüyo o da :KK9: yani bi yerden sonra romantiklik şeylerine bile insan gülüyo işte ne biliim :KK1:

doğru doğru kuzum. çıkıcam dedim, çıkıcaktım da çok uyku bastırmıştı. ama sonra uykum kaçtı. sanırım konu çalıştığım için öyle oldu. okurken çok uykum geliyo da. ama net olunca nedense gözlerim açıldı :KK1:
yeni heyecanlar işte kuzum :KK69: ben bi de 2. 3. sevgili olayını merak ediyorum :KK53: benim bi tane oldu ya hep, acaba nasıl bi duygu diye öyle merak etmişimdir :KK1: ama fazla merak zarar, ben susayım en iyisi :KK1:

ay sedefim ne uykusu gel 2 lafın belini kıralım :KK55:

ay bizim de öyle gecen bir mesaj atmıs sevgilimin elinden bade içtim mi ne şiirsel bişey. ben de dedım bırak badeyi madeyi kalk namaz kıl :KK52::KK52::KK52:

Geçen gün esra erol açıktı mufaktaki tv de az bakim nedir bu porgram oturdum izledim
kızın biri geldi diyoki, şiir sevmesin, romantik olmasın, dar pant giymesin, çok konuşmasın, şarkı söylemesin ahahaha
daha neler neler diyo
Esra da diyo sen maço mu arıyorsun
Adamın biride dedi ki istiyosun da sen ne verebileceksin :KK60:

ay cok güldüm morisim ya :KK9: ama geldğininde böyle küçük süprizler yapardı benimki :KK69: mesela elınde çıkolatayla gelırdı :KK17: küçük şeyler ama ben mutlu oluyorum hep böyle:KK69:

ay bizim de öyle gecen bir mesaj atmıs sevgilimin elinden bade içtim mi ne şiirsel bişey. ben de dedım bırak badeyi madeyi kalk namaz kıl :KK52::KK52::KK52:

ahahahh aynen ya çok komik :KK52::KK52::KK52::KK60::KK60::KK60:

Geçen gün esra erol açıktı mufaktaki tv de az bakim nedir bu porgram oturdum izledim
kızın biri geldi diyoki, şiir sevmesin, romantik olmasın, dar pant giymesin, çok konuşmasın, şarkı söylemesin ahahaha
daha neler neler diyo

ay kuzum oraya çıkanlar manyak yaa :KK1:
bi de sürekli 19-20 yaşlarında kızlar var. ben çok kızıyorum. bence oraya 22 yaşından küçükleri çıkarmamaları lazım. onların istediği aşk fln değil ki. okumak zor geliyo, çalışmak zor geliyo, zengin bi kapıya atmak istiyolar kendilerini

birlikte oturup yerler artık :KK60::KK60:

daha neler neler diyo

hahah adam haklı :KK60::KK60:
bir tane da kadın vardı kaşlı olsun gözlü oldun döşü kıllı olsun diyen :KK60::KK60::KK60:

ay kuzum oraya çıkanlar manyak yaa :KK1:
bi de sürekli 19-20 yaşlarında kızlar var. ben çok kızıyorum. bence oraya 22 yaşından küçükleri çıkarmamaları lazım. onların istediği aşk fln değil ki. okumak zor geliyo, çalışmak zor geliyo, zengin bi kapıya atmak istiyolar kendilerini

ya hele bir merve var :KK53: 100 talip gelmiştir en az. hiçbirini kabul etmedi kız yaa
20 yasında bir de.

yok canımbiz onunla 20 gün yan yana durabildik ondan sonra savrulduk onun için durup duruken mesaj atmasını istiyom ama bizimki yoookkk diyor alıştırmaktan korkuyormuş :KK14:

daha neler neler diyo

fabrikasına haber verdik deselerdi :KK52:

bizim ki tam odun canım geldiğinde ne alayım sana diyor la ben kendime bişey alacak olsam alırım zaten madem alacaksın al öyle gel demi yok yok odun benim ki ama yontacam ben onu :KK1:

ya hele bir merve var :KK53: 100 talip gelmiştir en az. hiçbirini kabul etmedi kız yaa
20 yasında bir de.

ayy biliyorum onu, adanalı olan dimi?
o sadece birini kabul etmişti, o çocuk da ailesine tanıştırmaya götürürken, ailesinin mahallesine girdiklerinde arabanın kornasına basmış sevinçten. merve sırf bu yüzden vazgeçmişti çocuktan. :KK53:

yok canımbiz onunla 20 gün yan yana durabildik ondan sonra savrulduk onun için durup duruken mesaj atmasını istiyom ama bizimki yoookkk diyor alıştırmaktan korkuyormuş :KK14:

fabrikasına haber verdik deselerdi :KK52:

bizim ki tam odun canım geldiğinde ne alayım sana diyor la ben kendime bişey alacak olsam alırım zaten madem alacaksın al öyle gel demi yok yok odun benim ki ama yontacam ben onu :KK1:
sen şimdiden yontmaya başla kuzum ilerde zor oluyor :KK53:

bence de oraya çıkanlar normal değil 18 yaşında çocuğu olanlar bile var birisine talip geldi talibin oğlu kadının kızı varmış kadın diyo ben kızımı oğlunla aynı evde yaşatmam :KK14: töbe töbe

hatırladım tuğbam, bir de kel erkek sexi erkek vardı :KK60:

X