2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canım cok sıkkın kızlar
2 sene önce dayımı kanserden kaybettik, 1 hafta önce de diğer dayımda süpheler gorundu, bugun sonuç geldi ki oda kanser. annemin bir amcasını ve 2 dayısını da kanserden kaybetmiştik
doktor ırsi demek tüm aile kontrolden geçmeli demiş.
ablamın da göğsünde kist var, kandere çevirme tehlikesi var, doktor ısrarlar doğum yapması gerektiğini söyledi, 3 aylık evli henüz

kaybettiğimiz dayımız baba yarısıydı benim için, çok yıkıcı oldu bize. rabbim birdaha o acıyı yaşattırma bize diye dua ediyoruz, 3 yaşında oglu vardı daha.

başınız sağolsun canım Allah bu acıyı bir daha yaşatmasın :KK50:

raporum şekerparelerim :KK8:
maşallah :nazar:
program geliştirmeye başladım. 2 ünite bitirdim. temel kavramları ve program geliştirmenin kurumsal temellerini çalıştım.
öyt den 66
öğrenmeden 54
ölçmeden 45
rehberlikten 48 soru çözdüm.
çok uyku bastırdı canlarım, yatıcam. hepinize şimdiden iyi geceler tatlı rüyalar :KK16:

maşallah kuzuma :KK16:
Tuğbacım Türkçe öğretmenliği benim bölümüm..
Evet sosyal bilgiler de baya geniş,Türkçe önce az kapsamlıydı sonra içine bir sürü edebiyat dersi girdi,aslında herkes eşit olmalı,herkese alan sınavı gelsin demiyorum am bu düzenleme de hiç hoş değil.
Sistem bize uymuyor,biz sisteme uymak zorunda kalıyoruz işte..
Hayırlısı...

aynen hayırlısı canım :KK31:
bu sene atanırız inşallah kurtuluruz:KK14:

Öğlen ben dersteyken aradı...Ağlaya ağlaya konuştu. Defalarca yemin etti sinirle yaptım her şeyi diye...:KK31: Ama mesele bir anlık sinir değil işte...Ailesi vs.anlattım...Dediklerini yaparsam barışacak mıyız dedi yapacağım dedi...Ders anlatamıyorum,sabaha kadar uyumadım çok kötüyüm dedi...:KK31:

İçim acıdı,sıktım kendimi ağlamamak için.Güçlü süsü verdim...

Allah ne hayırlı yazdıysa o olsun....

monam hakkında ne hayırlı ise o olsun :KK19:
biz bazen neyde hayır neyde şer var göremiyoruz...
akışına bırak kuzum

Allah işlerinizi kolaylaştırsın, zihin açıklığı versin bayanlar.... kpss ye hazrlanmıyorm ama topic i görünce yazayım dedim :) Kolaylıklar gelsin :)

çok teşekkür ederiz :107:

başınız sağolsun canım Allah bu acıyı bir daha yaşatmasın :KK50:

maşallah kuzuma :KK16:

aynen hayırlısı canım :KK31:
bu sene atanırız inşallah kurtuluruz:KK14:

monam hakkında ne hayırlı ise o olsun :KK19:
biz bazen neyde hayır neyde şer var göremiyoruz...
akışına bırak kuzum

çok teşekkür ederiz :107:

Karamelli kekim benim...:KK16::KK16:

sedefim ben senın mesajını görmemişim maşallah kuzum iyi geceler :KK16:

Hayat çok garip...Allaha emanet ediyosun önce,sonra yine ona havale...:KK31::KK31:

Sedefim,Rengim maşallah size...Adam gibi adamlarla berabersiniz.:KK17::nazar:

Benim aşk hayatım resmen deneme tahtasına döndü.

kuzum ben de rengina gibi yeni aşıklara özeniyorum :KK1:
geçen gün onur, ben, onurun kuzeni, adı ali olsun ve yeni kız arkadaşıyla oturuyoduk. sonra benimkinden her zamanki istek geldi, bana dedi ki ''aşkım aliyle playstationa gidelim, siz kız kıza takılırsınız, sonra geliriz yanınıza'' dedi. ''tamam aşkım gidin ya'' dedim. onur aliye playstation oynamaya gidelim dedi. ali önce bi sevgilisine baktı. :KK1: sevgilisi ''gitmeyin aşkım, başka zaman gidersiniz ne güzel hep birlikte oturuyoruz'' dedi. ali baya ısrar etti, kız buna trip attı, :KK1: ali de kızın gönlünü aldı, sen istemezsin de ben gider miyim falan dedi :KK53: biz onurla kıkır kıkır güldük :KK1: laa bi bize bak, onur gitcem diyo, direkt git diyorum. :KK37: bi de yeni sevgilinin cilveleşmesine bak :KK23:

geçen gün onur, ben, onurun kuzeni, adı ali olsun ve yeni kız arkadaşıyla oturuyoduk. sonra benimkinden her zamanki istek geldi, bana dedi ki ''aşkım aliyle playstationa gidelim, siz kız kıza takılırsınız, sonra geliriz yanınıza'' dedi. ''tamam aşkım gidin ya'' dedim. onur aliye playstation oynamaya gidelim dedi. ali önce bi sevgilisine baktı. :KK1: sevgilisi ''gitmeyin aşkım, başka zaman gidersiniz ne güzel hep birlikte oturuyoruz'' dedi. ali baya ısrar etti, kız buna trip attı, :KK1: ali de kızın gönlünü aldı, sen istemezsin de ben gider miyim falan dedi :KK53: biz onurla kıkır kıkır güldük :KK1: laa bi bize bak, onur gitcem diyo, direkt git diyorum. :KK37: bi de yeni sevgilinin cilveleşmesine bak :KK23:

bizden geçti artık sedefim :KK1::KK1:

bende yeni aşklara özeniyorum bizimkine eskiden romantiktin diyorum eskiden yapmışım işte hiç yapmamışsın demezsin diyo :KK9: daha şimdiden böyleyiz rengina ve sedef gibi uzun yıllar sonra ne oluruz bilmem :KK9:

Hepinizi bissürü seviyommmm.:KK16::KK16::KK16:

Sabah dersanem var,iyi geceler.:KK55::KK55:
iyi geceler bebekim :KK16:

sedefim sen az önce çıkacagım mı dedin ya ben dünkü mesajı falan mı okudum yoksa :44:
sonra dedim heralde uyuyamadı geri geldi bu saatte hayatta uyumaz dıye:KK1: kafam bi milyon yani :KK53:

ahh sorma kuzum :KK14: benım üni arkadasım da yeni sevgilisi olmuş. karda foto çekinmişler falan :97: mutlu mutlu böyle :KK6:
yenii oldukları nasıl belli maaşallah onlara:nazar: özendim yani ne yalan söyleyim :KK6:

Son düzenleme:

Ben hem sakin hemde ufak bi romantizmle sarhoş olabileceğim ilişki istiyorum
Aksiyon bana göre değil ucunu kaçırıyorum :KK53:

bende yeni aşklara özeniyorum bizimkine eskiden romantiktin diyorum eskiden yapmışım işte hiç yapmamışsın demezsin diyo :KK9: daha şimdiden böyleyiz rengina ve sedef gibi uzun yıllar sonra ne oluruz bilmem :KK9:

ya evde oldugumuz zaman da o gazete okuyor ben bulasık yıkıyorum :KK9:

X