2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

var öyle luzumsuzlar.
bende 2012 sınavına gırerken hızlandırılmıs kursa gıdıyordum, matematik hocası, boşa çalısıyorsunuz, hızlandırılmış kursla bır cacık olmaz sizden deyip duruyordu gereksiz yere can sıkıyordu
ama hoca biraz da haklıydı çok kotuydü sınıfın durumu, sadece 2 ay çalışmayla gıreceklerdi sınava bende dahil, hiçbirimizden cacık olmadı gercekten ama ben ıyıkı gitmişim, bir alt yapım oldu en azından.

ama sizin durum farklı, sınava kaç ay var daha, iyi bir çalışmayla neden yapılmasın, son ogretmenler mı atanmıs sanki, baska hiç kadro acılmayacak gibi saçmalamış

evlerin ikisini de sevgili oğluna vermek istiyo
ee biz de sokağa haliyle..

sedef 2 babandan da yüzün gülmüyor, inşallah bebeğinin babası bunları sana unutturacak kadar muhteşem bir baba olur.

[video=youtube;zHOYklXHT8Y]http://www.youtube.com/watch?v=zHOYklXHT8Y[/video]

Sabahtan beri kafamın içinde çalıyor delircem...
ay bunu benim herif paylaşmış facede
ben de dünden beri hımı hımıhı hım yar
vıyı vıy da vıy vıy yar diyip duruyorum

ayrıca ahmete laf yok
Selam canlarım,
Ben bugünlerde fazla iyi değilim.Yorumlarınızı okuyup şevkle katılamıyorum.Sizleri seviyorum,moralim düzeldiğinde etkin bir şekilde görüşürüz inş

canım neyin var?:26: ben de çalışıyorsun diye gelmiyorsun sanıyordum.:44:

Son düzenleme:
[video=youtube;zHOYklXHT8Y]http://www.youtube.com/watch?v=zHOYklXHT8Y[/video]

Sabahtan beri kafamın içinde çalıyor delircem...

yaşlı hali cidden kötüymüş

anlatırsan rahatlarsın belki..

Ahmet'ime laf yok aga

Dershane hayırdır kuzum?

Sedefim öyle zamanınızdan falan çalıyorum deme yavrum üzülürüz sen hep dersin ya buradaki tek amacımız ders değil birbirimize destek olmak diye bunu kendine de hatırlat yavrum

ne diyim bilmiyorum inan ki.. çok duygulandım. çok güzel bi dua bu. amin safranım inşallah dediğin gibi olur

öyle morisim ama işte şu anda sabredip beklemekten başka çarem yok zaten. size de sürekli ısıtıp ısıtıp aynı şeyleri anlatmak istemem. üzülmeyelim gülelim hep mutlu olalım ama ya :119:

sorma canım ya ders çalışacağımıza nelerle uğraşıyoruz. Bugün sınıftaki arkadaşlarla buradaki bir dersaneyle görüştük 10 kişiyiz indirim yapmadılar çok pahalı ,ihtiyaç daha uygun fiyat vermişti ama orada da yol parası sorun , ailemi de zor durumda bırakmak istemiyorum. Abim bıraktı dersaneyi, olmadı konuşayım uzaktan eğitimi düşünelim. Ne yapacağımı şaşırdım ortada kaldım . sınıftan iki kişi dersaneyi bıraktı müdür tutuşmuş ders proğramını değiştirmiş soru çözümü saatleri koymuş, datanın 41 denemesini ayarladım dedi, vatandaşlık için biriyle görüşüp haftaya onu da getirtiriz dedi. Ama bunları yapmak için çok geç kaldı sınıfla çok iyi anlaşıyorduk haftada iki gün kızlar börek, pasta falan getiriyordu erkekler çay alıyordu , yedikten sonra vatandaşlık, yada matematik çalışıyorduk. Bu sorunlar yüzünden sınıfta ikiye bölündü bugün tartışma yaşandı.
ahh suyum bence de bırakın o dershaneyi
bu saatten sonra bir düzen kuramadılarsa bundan sonra da çok zor
evet canım düzeni bir türlü olmadı müdürün eşi rahatsız ondan oluyor diye bu zamana kadar bekledik. Bırakacağımızı arkadaşlar söylemiş baya korkmuş heral konuştu işte bizimle ama çok geç artık.

sonunda sitede sorun mu var ben mi mesaj atamıyorum dersaneden geldiğimden beri uğraşıyorum

Son düzenleme:

ahh kıyamam ben sana canım ya. evet müdür çok geç kaldı. aralığa girdik neticede. kaldı ki müdür yaptım ettim diyo ama ortada gene somut bişey yok. ayarladım, haftaya getiririz vs.. geçsin bu lafları Allah aşkına. bugüne kadar yapmayan bundan sonra da biraz zor canım. çıkman senin lehine olur şu durumda. bence de yapabileceğin en güzel şey uzaktan eğitim. ve 1 paketle hem abin hem sen yararlanmış olucaksınız. sizin için en uygunu bu geliyo bana kuzum. o da aynı dershane gibi zaten, sorucağını canlı derslerde hocalara sorabiliyosun. sadece deneme yapamıcaksın. bunun için de biz ilerleyen zamanlarda ortak deneme yapmayı düşünüyoruz. bize katılırsın. ee daha ne? sıkma canını tamam mı, her şey hallolucak inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…