2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

:KK14: sen de bizdensin :nazar:
öyt den bi konu çalışıyorum, 100 sayfa içim şişti, başlıcam öytsine dedim kapadım :100:

Salla gitsin 100 sayfa iyi bile dayanmışsın.
Ben şu sıra vizelere çalışmalıyım ama nerdeee :KK14:
Bi ünite okuyorum 30 sayfa falan yeter deyip kapatıyorum kitabı
Topluyorum tası tarağı doğru dışarı :KK1:

ahh kıyamam ben sana canım ya. evet müdür çok geç kaldı. aralığa girdik neticede. kaldı ki müdür yaptım ettim diyo ama ortada gene somut bişey yok. ayarladım, haftaya getiririz vs.. geçsin bu lafları Allah aşkına. :KK19: bugüne kadar yapmayan bundan sonra da biraz zor canım. çıkman senin lehine olur şu durumda. bence de yapabileceğin en güzel şey uzaktan eğitim. ve 1 paketle hem abin hem sen yararlanmış olucaksınız. sizin için en uygunu bu geliyo bana kuzum. o da aynı dershane gibi zaten, sorucağını canlı derslerde hocalara sorabiliyosun. sadece deneme yapamıcaksın. bunun için de biz ilerleyen zamanlarda ortak deneme yapmayı düşünüyoruz. bize katılırsın. ee daha ne? sıkma canını tamam mı, her şey hallolucak inşallah. :KK34:

abim geldi konuştuk onunda aklında uzaktan eğitim var ama bizim net kotalı sınırsız yaptırmamız lazım , eğer ihtiyaç dersanesi için araba ayarlayamazsak uzaktan eğitim alırız. netleşesiye kadar dersaneden ayrılmayacağım abimde notları benden alacak . pazartesi arkadaşlar ihtiyaca gidecekler konuşmaya haftaya kararlaştırmış oluruz inşallah canım

kahve yapmak için su koydum babam kahve, annem çilekli form sallama çay istedi. Dersaneyi , dersleri ne olacak diye düşünüyordum. kahveyi de sallama çayı da aynı bardağa koymuşum :KK30: babam çilekli kahve içiyor şuanda :KK1::KK1::KK1:
gel bu kafayla ders çalış ya :KK53:

Iyi aksamlar kızlar.
Bugün günde en az 4 saat çalışma kararı aldım. Bilmiyorum az mi çok mu? Daha önce otur kalk kaç saat çalıştığımi bilmiyordum. Böyle 1 saat çalışır ara veriyorum. Ilerleyen günlerde artırırim da inşallah. Şimdilik 3 saat çalıştım ve 3. Moladayım. Bugün 5 saat yaparım inşallah

iyi akşamlar kızlar nasılsınız , iyisinizdir inşallah:KK16: ben hiç çalışamıyorum , sizlerden azim enerji almaya geldim .
beni dersane bitirdi kaç gündür ders çalışmıyorum; ygs testleri çözüyoruz , kpss ye yönelik yaprak test dahi yok ,deneme yok , kitaplar eksik , vatandaşlık yok , 3 kere geometri hocası değiştirdik kaç haftadır geometri görmüyoruz , hocalar az biri gelmeyince ders boş geçiyor , ders bitince kalıp matematik, vatandaşlık çalışıyoruz ,bıktık artık kendi çabamızla bir şeyler yapmaya , Sınıfça konuştuk müdürle düzelecek düzene girecek diyorlar bir şey olduğu yok :KK47: Herkes bırakmak istiyor konuştuk başka dersaneye geçmeyi , ildeki ihtiyac dersanesini aradık konuştuk , araba ayarlarsak gideceğiz .

canım üzüldüm dersane için ama bu şekilde de olmaz ki:KK31: yazmışsın zaten, olmazsa uzaktan eğitim alırsınız. ama kotalıysa net evet sınırsız olmalı. ben ne çekiyorum şu kotadan :KK1:

ahh benim nathalimm yaa :KK19: ne de güzel çalışmışş. senin bu raporunu görünce o kadar mutlu oldum ki :KK16: çok seviniyorum senin adına. inşallah böyle her gün raporunu görürüm kuzum. maşallah :nazar:
dediklerinde çok haklısın. etrafta çok akraba var ama var da yok :KK1: ya bi insana kendinden başka kimseden fayda yok. ben bunu bilir bunu söylerim. altın bileziğimizi kendimiz kolumuza takmalıyız. :KK31:

sağolun canım. Allah sizden ve onurdan razı olsun. sizler de olmasanız zaten..
evet onu sorduk, mal kaçırmaya giriyomuş. ama şöyle bişey var. eğer babam anneme satış değil de bağış şeklinde yaparsa o zaman abim hiçbir şekilde hak talep edemiyomuş. ama babamın planları değişti şimdi işte. evin birini abime, şu anda oturduğumuzu da kendine istiyor. yani anneme vermek istemiyor, anneme 20 yıldır acılar yaşattığı için sen beni evden atarsın diyor. daha doğrusu onun güvensizliği kendine.. ama annem çok üzülüyo, ona güvenmediği için. benim Allah korkum var ben seni 20 yıldır bakmıyo muyum evi alınca neden evden atayım seni diyo. babam güvenmiyorum diyo, evi yapmak istemiyo. annem kurana el basarım sana 20 yıldır güvenini sarsacak bişey yapmadığıma dair dedi. sen de basar mısın dedi, basmıyo. ee tabii yıllardır aldattığı için annemi, basamaz. dünden beri de benimle konuşmuyo. ki annemle tartışırlarken ben odamdan bile çıkmadım. ağzımı açmadım. ama benimle de konuşmuyo. bugün ben sana naptım baba neden benimle konuşmuyosun dedim. sana da güvenmiyorum diyo. ya ben napıcam sana dedim. eğer evi annene yaparsam ve annen ölürse ev sana kalır sen beni evden atarsın diyo :KK53: yorum dahi yapmıyorum yani. yakında başına yine gelcek var. zaten ne zaman bize acı çektirse, ne zaman ekmeğe vursa, Allah'ın adını ağzına alsa hep çarpılıyo. ya yolda yürürken kafasına tuğla düşüyo, durup dururken felç kalıyo, inşaattan düşüyo. aynı sırlar dünyasındaki gibi, hak yiyo Allah da gösteriyo. şimdilerde de yakındır yine başına bi kaza gelir. kendisi inşaattan düştü aylarca hastanede yattık. ve hastanede tek ben, annem ve onur vardık. abim 1 kere bile gelmedi. şimdi bize güvenmemesi o kadar koyuyo ki. anneme dedim boşan bu adamdan, bırak evleri ona kalsın, dedim. onur zaten evlenince annemi hiç bırakmak istemiyo. ama annem kabul etmiyo, ben size rahatsızlık vermem diyo. dün akşam onurun aklına gelmiş, evleniceğimiz zaman tutacağımız evin yakınından annene bi ev alırız diyo. annemin kendine ait bi evi var; onu satar, bizim yakınımızdan alırız diyo. hep birlikte yaşarız diyo. ben de öyle düşünüyorum. boşanırsın ilerde dedim anneme, evlerimiz yakın olur sık sık görüşürüz dedim. az kaldı. iyi günlerimiz ilerde inşallah :KK14: kusura bakma döküldüm yine.. sabah ağladım biraz, benimle konuşmayınca üzüldüm. aynı evde küslük çok kötü. napalım ben senelerdir çekiyorum bunları, en azından şimdi umudum var. dikenli yolun sonunda hissediyorum kendimi, o ışığı görüyorum artık. hepsi geçicek çok az kaldı diyorum. iyiyim sayenizde.. ve şimdi derse geçiyorum :KK55:

kolay gelsin monammm :KK16:

aa güzelim eğitimime zıkkım demiş :KK30: çok ayıp :KK1: inş bitirirsin kuzum :KK8:

MANTARIM kolay gelsin kuzum. sağolasın desteğin için :KK16: bu arada videoları indiriyorum. 3 saatte 1 indiriyorum ama sorun olmuyo. ben daha tarihi bile bitirmediğim için ona anca ocakta çalışırım kuzum :KK34: şimdi öyt zamanı :KK8:
kuzum coğrafyaya başlıcaksan eğer, nihan ataman hocanın zorlueğitimde ilk 11 videosu ücretsiz. ilk konuları ordan çalışabilirsin

sedefcim canım ya, çook teşekkür ederim :KK16: senin ve diğer kızlarımızın sayesinde tekrar başladım. bi tanesiniz hepiniz de :KK54:

anneni bırakmayacanı çok iyi biliyorum, erkek arkadaşın da maşallah temiz yürekli birine benziyor anlattıklarından. anneni de düşünmesi ne güzel :nazar::nazar: maşallah size kuzucum :nazar::nazar::nazar:

[video=youtube;zHOYklXHT8Y]http://www.youtube.com/watch?v=zHOYklXHT8Y[/video]

Sabahtan beri kafamın içinde çalıyor delircem...:KK30::KK53::KK53:

dün gece ilk kez gördüm monacım bende, bugünden beri söyleniyorum türküyü :KK53: fragmana baktıysanız birkaç komik sahne de var, izleyin gülün annem :KK16:

Selam canlarım,
Ben bugünlerde fazla iyi değilim.:KK43:Yorumlarınızı okuyup şevkle katılamıyorum.Sizleri seviyorum,moralim düzeldiğinde etkin bir şekilde görüşürüz inş:KK5:

canım neyin var ki :26:

Iyi aksamlar kızlar.
Bugün günde en az 4 saat çalışma kararı aldım. Bilmiyorum az mi çok mu? Daha önce otur kalk kaç saat çalıştığımi bilmiyordum. Böyle 1 saat çalışır ara veriyorum. Ilerleyen günlerde artırırim da inşallah. Şimdilik 3 saat çalıştım ve 3. Moladayım. Bugün 5 saat yaparım inşallah

canım en az 4 saat olması güzelmiş. zaten daha sonra da vakit kaldıkça artırırsın olur biter :KK76: maşallah :nazar:

garibin hakkında kurulan hain komplolardan haberi yok :KK9::KK9::KK9:

ay bunu benim herif paylaşmış facede
ben de dünden beri hımı hımıhı hım yar
vıyı vıy da vıy vıy yar diyip duruyorum :KK60:

ayrıca ahmete laf yok :KK14:

canım neyin var?:26: ben de çalışıyorsun diye gelmiyorsun sanıyordum.:44:

nişanlısından da ayrılmıştı siz de fırsattan istifade adama komplo kurun :KK9:

bu arada şimdiye kadarki raporum şöyle.. mat ve geo karışık 110 soru, türkçe 50 soru, coğrafyadan da fiziki coğ.dan 100 e yakın soru. şimdi de dağılma dönemini tarihten video izlicem. buralardayım hatun kişiler :KK55:

Son düzenleme:
Salla gitsin 100 sayfa iyi bile dayanmışsın.
Ben şu sıra vizelere çalışmalıyım ama nerdeee :KK14:
Bi ünite okuyorum 30 sayfa falan yeter deyip kapatıyorum kitabı
Topluyorum tası tarağı doğru dışarı :KK1:
ben de bazen o hatayı yapıyorum sedulum :KK1: ama dışarı çıkıp eve geldikten sonra insanın canı hiç ders istemiyo. o yüzden mümkün olduğunca gündüz dersleri halledip akşam çıkmaya çalışıyorum :KK31:
Bana her zaman mola mona :KK1:
Çalışma şeklim çok karışık benim adam gibi planım yok. :KK14:
kuzucum aöf için bu şekilde hallet. ama vizelerin bittikten sonra kpss için plan yap. öyle çok kasmana da gerek yok. mesela benim planım aylık. o ay içinde bitiriceğime dair şartlandırıyorum kendimi, en azından gün içinde de rahat olmuş oluyorum. :KK31:
abim geldi konuştuk onunda aklında uzaktan eğitim var ama bizim net kotalı sınırsız yaptırmamız lazım , eğer ihtiyaç dersanesi için araba ayarlayamazsak uzaktan eğitim alırız. netleşesiye kadar dersaneden ayrılmayacağım abimde notları benden alacak . pazartesi arkadaşlar ihtiyaca gidecekler konuşmaya haftaya kararlaştırmış oluruz inşallah canım
tamam suyum. :KK31: interneti sınırsız yaptırmanız lazım. bazı kampanyalar oluyo sınırsızlarda. onları da bi araştır sen :KK34:
kahve yapmak için su koydum babam kahve, annem çilekli form sallama çay istedi. Dersaneyi , dersleri ne olacak diye düşünüyordum. kahveyi de sallama çayı da aynı bardağa koymuşum :KK30: babam çilekli kahve içiyor şuanda :KK1::KK1::KK1:
gel bu kafayla ders çalış ya :KK53:
:KK1::KK1: kıyamam yaa.. ben de bi keresinde teyzeme tuzlu kahve yapmıştım :KK1: annem kendine yeni şekerlik almış. ona şekeri koydu. eski şeker koyduğumuz kavonaza da tuz doldurdu. bundan bi kaç gün sonra teyzem geldi. kahve içicektik. geldim mutfağa ileriye ket vurma yaşadım :KK1: ama bişeylerin ters gittiğini anladım. kahve hiç köpürmemişti. neyse sonra kahvemi ikram ettim, teyzem bi içti direkt kahveyi püskürdü :KK53: hayatımda tek tuzlu kahveyi onura yaparım diye düşünüyodum, ondan önce teyzem de nasiplenmiş oldu :KK53:
Iyi aksamlar kızlar.
valla bilemiyorum ama 4 saat iyidir herhalde safranım. ben de gün içinde çok masadan kalkıyorum. o yüzden toplam kaç saat çalıştığımı bilmiyorum. mesela o gün soru çözersem 100 sorum bile 1 saati geçik vaktimi alıyo. konu çalışsam o da 2 saat vaktimi alıyo. ortalama benim de 4 saat sürüyo herhalde ama gel gör ki ben sabah kalktığım zamandan akşam yatana kadar hep masama git gel yapıyorum. dediğin gibi 4 saati kısa molalarla bi kerette bitirsek daha iyi aslında :KK31:
canım üzüldüm dersane için ama bu şekilde de olmaz ki:KK31: yazmışsın zaten, olmazsa uzaktan eğitim alırsınız. ama kotalıysa net evet sınırsız olmalı. ben ne çekiyorum şu kotadan :KK1:

sedefcim canım ya, çook teşekkür ederim :KK16: senin ve diğer kızlarımızın sayesinde tekrar başladım. bi tanesiniz hepiniz de :KK54:

anneni bırakmayacanı çok iyi biliyorum, erkek arkadaşın da maşallah temiz yürekli birine benziyor anlattıklarından. anneni de düşünmesi ne güzel :nazar::nazar: maşallah size kuzucum :nazar::nazar::nazar:

dün gece ilk kez gördüm monacım bende, bugünden beri söyleniyorum türküyü :KK53: fragmana baktıysanız birkaç komik sahne de var, izleyin gülün annem :KK16:

canım neyin var ki :26:
nathalimm :KK48: annem benim hayattaki tek varlığım, ben de onun. :KK31: asla bırakmayız birbirimizi. zaten eskide hep evlenmicem senle yaşıcam diyodum ama o biraz yalan oldu onurdan sonra :KK1: gerekirse evlenmem de annem için. ama annemle onur maşallah o kadar iyi anlaşıyolar ki, şimdilik bi sorun yok çok şükür. :nazar: evlenince de onurun dediği gibi yaparsak değme keyfimize :KK8:
nişanlısından da ayrılmıştı siz de fırsattan istifade adama komplo kurun :KK9:

bu arada şimdiye kadarki raporum şöyle.. mat ve geo karışık 110 soru, türkçe 50 soru, coğrafyadan da fiziki coğ.dan 100 e yakın soru. şimdi de dağılma dönemini tarihten video izlicem. buralardayım hatun kişiler :KK55:

maşallahhhhh :nazar::nazar::nazar:

biri bana her gün türkçe çözmem gerektiğini hatırlatsın :KK36: türkçeye üvey evlat muamelesi yapıyorum. halbuki en sevdiğim ders :KK30:

sedefcim, anneanneme annem diyomuş ben evlenmiycem senle kalacam diye dedem öldükten sonra, şimdi de ben diyorum ona sizi bırakamam diye :KK9:

ilk hatırlatma benden o zaman :KK53: türkçe çözmen gerek sedefcim hızlanmak adına :KK20: :KK9:

bana kalsa kendim de çözmezdim ama nolduysa bu sene yanlışlarım arttı o yüzden çözüom her gün canım :26:

Konu çalıştım bugün maşallah planıma uydum...:KK51:

Ama sanki hiç çalışmamışım gibi hissediyorum,kaç saat çalışsam da az gibi geliyor.

Kafayı yiyom galiba.:KK53:

sedefcim, anneanneme annem diyomuş ben evlenmiycem senle kalacam diye dedem öldükten sonra, şimdi de ben diyorum ona sizi bırakamam diye :KK9:

ilk hatırlatma benden o zaman :KK53: türkçe çözmen gerek sedefcim hızlanmak adına :KK20: :KK9:

bana kalsa kendim de çözmezdim ama nolduysa bu sene yanlışlarım arttı o yüzden çözüom her gün canım :26:
:KK1::KK1: öyle deniyo ama pek uyulmuyo işte :KK1: hatta böyle diyorum diye kuzenim bana kızardı. yalnızlık Allaha mahsustur, dinimiz evlenmeyi uygun görmüş öyle deme günah diyodu :KK1: ben hep banane banane evlenmicem işte diyodum. şimdi kuzenimden önce gidicem :KK53: (yaşıtız kuzenimle)
türkçe de ihmal edilcek bi ders değil kuzum. hele o mantık sorularından sonra.. dediğin gibi hız kazanmak lazım.
türkçe çözerken çok konsantre olmak gerekiyo. o yüzden yanlışların olabilir tatlışım :26:
Konu çalıştım bugün maşallah planıma uydum...:KK51:

Ama sanki hiç çalışmamışım gibi hissediyorum,kaç saat çalışsam da az gibi geliyor.

Kafayı yiyom galiba.:KK53:

bu aslında güzel bi duygu kuzum :KK1: çalıştıkça çalışası geliyo insanın işte :KK8:
maşallah prensesime :nazar:

Sınavda ikinci kez dönüp baktığım tek ders Türkçe idi...4-5 sorudan emin değildim...

Sonra tekrar bakıp cevapları değiştirdim ve ilk yaptıklarım hep yanlışmış...

Bir de branşım Türkçe yav.:KK53::KK53:

:KK1::KK1: öyle deniyo ama pek uyulmuyo işte :KK1: hatta böyle diyorum diye kuzenim bana kızardı. yalnızlık Allaha mahsustur, dinimiz evlenmeyi uygun görmüş öyle deme günah diyodu :KK1: ben hep banane banane evlenmicem işte diyodum. şimdi kuzenimden önce gidicem :KK53: (yaşıtız kuzenimle)
türkçe de ihmal edilcek bi ders değil kuzum. hele o mantık sorularından sonra.. dediğin gibi hız kazanmak lazım.
türkçe çözerken çok konsantre olmak gerekiyo. o yüzden yanlışların olabilir tatlışım :26:

bu aslında güzel bi duygu kuzum :KK1: çalıştıkça çalışası geliyo insanın işte :KK8:
maşallah prensesime :nazar:

olabilir canım sanırım konsantre olayımda bi iş var :18:
mantık sorularına ölümm :KK55:

X