2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Kuzularım ben deneme pdf dosyalarını yüklemeyi denedim ama dosyaların boyutu büyük olduğu için yükleyemiyorum buraya.İsteyen olursa özelden veya maille gönderebilirim.

Kuzum gönderdim linki.İnşallah hep birlikte bu videoların faydasını görürüz.
teşekkür ederim canım.. indirmeyi bi deneyeyim..

grip oluyorum galiba

kuzum ıhlamur iç.. Kendini sıcak tut ve bol ol meyve ye..

Sedefim hayatın çok zor Badem sen de bir takım şeyler yaşamışsın ama şunu da düşünün bu dünya da çektiklerimizin öbür tarafta bir mükafatı olacak sabredin canlarım Allah kuluna çekemeyeceği derdi yüklemezmiş inşallah Rabbim çekemeyeceğimiz derdi vermez.. Sizlerinde söylediği gibi bu zorlukları aşmamızın tek yolu tek çaresi atanıp her şeyi geride bırakmak.. Umutsuzluğa kapılmayın canlarım çünkü umut etmezsek çalışamayız bizi ayakta tutan güçlü kılan umutlarımız hayallerimiz.. Sabır kuzucum kimseye istediğini altın tepside sunmayın..

Canlarım ben şimdi çıkıyorum.Çtdden bir video bile bitiremedim daha.Hiç olmazsa onu bitireyim.Öpüldünüz.Sonra yine gelirim.

haklısın canım benim bu bir sınav, her ne kadar zor olsada geçmekten başka şansımız yok. o anlatılan gibi düşüncelerimi değiştiren beyaz atlı prens çıkana kadar fikrim bu

benim staj yaptığım yerdeki müdürümünde çok ilginç bir hikayesi vardı. kadın 42 yaşındaydı hiç evlenmemiş bigün bi arkadaşı ona chat sitesinden üyelik almış bi amerikalı ile tanışmış adam işi gücü bırakmış trye yerleşmiş çok mutlulardı
karşımıza ne çıkar ne çıkmaz bilemiyoruz. bu bazen zor geliyor bana. hani diyorum en azından ne zaman atanacağımı bilsem bu kadar hırpalamam kendimi o zamanı bilir bir şeyler yapardım. garantisi yok maalesef. belkide bizim kaybettiğimiz nokta burasıdır.
benim lise arkadaşlarımın çoğu evlenip çoluk çocuğa karıştılar. evlenmeyenlerde ya nişanlı yada güzel işlerdeler. sanıyorum benim gibi depresyona girip çıkan azınlıktadır :) şu 2014 biran önce gelse

tam düşündüğüm şey işte bu, kilit nokta bu bence.

Nasılsınız kuzular
Ufff çok soğuk bugün:2: Ders
haneye gittim geldim
Hala iyileşemedim okuduğum soruları anlamak için çok efor sarf ediyorum o yüzden henüz sadece matematik çözüyorum umarım biran evvel toparlarım:2:
Çok çok çok özür dileyerek dün paylaştığım yanlış bilgiyi düzeltmek istiyorum U.K Öğreten serisi 2014 henüz çıkmamış benim aldığımda 2013müş:78:

Denemelere gir canım bence,çok iyi olur senin için

Selam kızlar,çalışanlara maşallah diyorumGörüşürüz beybiler

Ben de Aralık ayı programı yaptım kendime Sedefim... Bu ay konu tekrarına ayırdım,soru bankalarına ilişmeyeceğim...

Tek önceliğimiz ders,evlendikten sonra yeni topik açiciz...:123::123:

3.sınıf mı ?

Sedefim senin topike geldiğimde biz de 3 ü bitirmiştik.

Maşallah... Hayat gerçekten sürprizlerle dolu...

Sıra bize de gelecek...

Sınıfçıyım canım. Evet aynen öyle. En azından seneye kadar konularımı bitirirsem benim için çok iyi olur.

kızlaar ben geldim.kaç gündür griptim yattım dinlendim ders çalışamadım ama kendimi iyice topladım motivasyon depoladım bu dinlenmeyle tarihten 18. yüzyıla kadar çalışmayı planlıyorum bu hafta inş.sizler nasılsınız?

Iyi aksamlar kızlar
Bugün dershane vardı akşam da misafir var hazırlık yaptım derya calisamadim akşam da calisamayacagim. Yarın inşallah artık
Opuldunuz canlar

İnşallah bu sene atanacaksın kuzum.: .Ben sana inanıyorum.
inşallah mantarım
evet kuzum çok haklısın. salmıcam kendimi, çalışıcam. ama babam az önce çok bağrındı. bi cacık yapamadım. sevdicek geliyo şimdi keşandan. bu akşam onunla dertleşip eve gelince çalışırım belki. bugün bana ders yok malesef
kuzum benim de çevremdekiler hep ya evli ya nişanlı. Allahım diyorum bu evde o kadar zorluklar çekerken niye ben de onlardan biri değilim? ama var bi hayır demek ki kuzum. badem bakma biz de nişanlanıcaz bu yaz ama ben tereddütlüyüm. ya ben bu adamı onların karşısına çıkarmaya korkuyorum çekiniyorum inan ki. gerçi onurun annesi ve dayıları da babamın ne kadar ş...z bi insan olduğunu biliyolar. çünkü çok kıskanıyo. zaten geçmişten beri hep benim okumamı gözü götürmedi. kendi oğlu okumadı. kendi oğlunun evlilik işleri iyi gitmedi. şimdiki benimki iyi gidiyo diye, onu da kıskanmaya başladı. Allah'a havale ediyorum
olsun eftenim güle güle çöz yine de evet bu ara havalar çok soğudu aman dikkat edelim kendimize :18: çok geçmiş olsun kuzum
Denemelere gir canım bence,çok iyi olur senin için

Selam kızlar,çalışanlara maşallah diyorumGörüşürüz beybiler
bakıcam artık kuzum, şimdilik askıya aldım
iyi yapmışsın monam. geçen gün bunu konuşuyoduk sevdicekle. iyi güzel soru çözdüğünü söylüyosun da tekrar yaptığını daha hiç duyamadım dedi tekrar soru çözmeden bile daha önemli diye konuşmuştuk hatta, sen de bizim gibi düşünmüşsün :13: yeni yıla girmeden tekrarlarını da bitir, ondan sonra için rahat bi şekilde sorularını çözersin kızçem. hem yanlışların da azalır. doğru sayın artar
üff hiç sorma kuzum. o zamanlar en azından öğrenciydik. dün gibi dimi
Sınıfçıyım canım. Evet aynen öyle. En azından seneye kadar konularımı bitirirsem benim için çok iyi olur.
aaa branştaşmışız :13: yakaladım seni bırakmam bizim puanlar çok fena fırladı kuzum. çok iyi yapmışsın önceden başlamakla
hoşgeldin tatlım süperiz bomba gibiyiz, bu ay en verimli ayımız olucak inşallah bi de bu söylediklerimi uygulamaya geçirsem tam süper olcak
Iyi aksamlar kızlar
Bugün dershane vardı akşam da misafir var hazırlık yaptım derya calisamadim akşam da calisamayacagim. Yarın inşallah artık
Opuldunuz canlar
merhaba kuzucum olsun yarın bereketli bi günün olur inşallah

Ben de takıştım peder beyle...

Pazartesi annemle güne gidicem,orda millete ters bi şey deme dedi.

Çok sevindim canıım branştaşım :) Evet bugün derste hoca moralimi bozdu. Herkes atandı işte size atanacak yer kalmadı. Artık çok kötü durumdasınız kendinize başka işler bakın bile dedi. Umudum kırıldı canım sıkıldı ama şuan daha iyiyim. Başaracağız inşallah :)

Saçmalamış...

Doğuda şu an acayip sınıfçı açığı var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…