2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

dersane ortamı farklı olur filan diyeceğim ama sen idmanlısın o konuda :) istersen biraz daha bekle yılbaşından sonra tgler başlar yavaş yavaş onlara girersin
tamam kuzum. şimdilik kafamdan sildim. ilerde gene bakarım :KK31:
Tatlım ben o videoları bu forumda bir arkadaş ihtiyacın 2013 videolarını paylaşmış.Oradan sadece çtdleri indirdim.4 tane video var ve dün akşam videoların hepsine bir göz attım.Son videoda Osmanlı kuruluş yükselme duraklama gerileme siyasi tarihini falan da anlatmış.Çok sevindim.:21:Biliyorsun ki Hakan Dede bunları anlatmamış.:KK50:Ben de o zaman bu konulara çalışırken sadece kitaptan özet çıkarıp sorularını çözerek çalışmıştım.Bir de buradan dinleyeceğim vaktim olduğunda.Tabi hiç kimse Hakan Dede'nin eline su dökemez ama hiç yoktan iyidir.

Çtdyi kendi başıma okuyarak çalışsaydım hiçbir şey anlamazdım.En azından hoca anlatırken sınavda çıkabilecek önemli konuları söylüyor.Ben şimdi sana linki özelden gönderirim.Sen de oradan izlersin canım.:KK16:

Aslında ben Tarihi çok severim ama sınav için değil.Dinlemeyi tarih romanları okumayı.:KK16::KK16:Ama sınav olunca beni geriyor, ya yine yapamazsam diye.:KK14:Bir de videolar çok uzun.:KK50:Bir tanesi 2 saat falan sürüyor.O yüzden de bunaldım galiba.:KK14::KK37:

Neyse kuzular ben gideyim.:KK55:Daha 3 video daha izleyip özet çıkarmam gerek.:KK50:
Kendinize iyi bakın.:KK16:Öptüm.:KK54::KK54:
çok sağol meleğim :KK16: ama verdiğin linke tıkladığımda kk nın anasayfası açıyo. fakat zaten kk dan indirmişsin ya ben şimdi kpss topiklerine göz atar bulurum. ben de indireyim. videosuz yapamam o dersi. çok teşekkür ederim ya :KK16: nasıl alışabildin mi yeni düzenine?
saol sedefcim :KK16: durumlar iyi çok şükür, dün çalıştım evet. genel bir tekrar yaptım sözellerden. x defterinden bir de vatandaşlık için pegemden :KK76:

dikkat et canım yorgunlukla başlıyo hastalık havalardan, hasta olmayasın sonra :KK54:

duygularıma tercüman oldun valla badecim :KK31: vazgeçmek gerekiyor bazen gerçekten. kendimizi sıkmadan, hayattan da bıkmadan boş vermek. elden geldiği kadar tabi artık ne yapalım. şu an iyiysen sorun yok da gitmeyi düşünmeyesin :KK20:

sedefcim, ben kullanmadım hiçbirini ama ales forumlarında iht. soru külçesinin soruları güzel diye övüyorlardı :26:

sen sağol canım rica ederim ne demek :KK54:
maşallah kuzuma :KK16: Allah arttırsın :KK16:
sağol kuzum, o zaman ihtiyaç alırım. 7iklimin konu anlatımlısı elimde var zaten. farklı olsun :KK31:
:KK14::KK14: Yarama tuz döktünüz,kezzap döktünüz,kabuk bağlayan yaramı kanattınız vs...:KK53::KK53:

Hepimiz aynı dertlerden muzdaribiz...Yeminle birbirine bu kadar benzeyen insan bir araya gelemezdi herhalde...

O sınavlardan sonra toparlanabildik ya valla bravo bize...:KK9::KK9::KK53:

O yüzden artık geriye bakmayalım...:nazar::nazar:

Dersaneden geldim,çok yorgunum...:KK14: Mutlak değere bakmam lazım mutlaka...:KK53::KK53: Iyyk iğrencim ya.:KK37::KK37:

Gece gelirim sanırım ama molalarda da uğramaya çalışırım.:nazar:

Hepinizi kocaman öpüyorumm..:KK16::KK16:
aynen monam :KK16: ne mutlu bize :13: hadi kolay gelsin :KK16:

şimdiden ağzım ekşidi :KK53:
koşullu tepki :KK53:
yavrucum geçmiş olsun. hemen ıhlamur iç
Selam kızlaarr.
Bu topiği çok seviyorum.
Ne kadar güzel paylaşımlar ve arkadaşlıklar var maşallah :)
İnanın şimdiden ders çalışma azmim oluştu.
Kitaplarımı alınca aranızda olacağuum tabi siz de isterseniz :)
Eğitim bilimleri için yedi iklim e karar verdim gibi.
Ama gk gy hangisini alsam bilemedim.
İhtiyaç,yargı,data,pegem?
Kitap almayı çok seviyorum ama keşke bir de karar verebilsem :)

hoşgeldin tatlım :KK16: biz zaten aramızda olmak isteyen kimseyi istememezlik yapmıyoruz. bizim kızdığımız; bizi dışardan izleyip, bizden yararlanıp, teşekkür etmeyi bırak, çalışmalarıma nazar değdiren ziyaretçiler.. biz de söylüyoruz hep zaten bakmayın öyle gelin aramıza diye. ya gelsinler aramızda hoş sohbet devam edelim, ya da hiç girmesinler bu topiğe. aşağıda 22 ziyaretçi görünce sinir katsayım yükseliyo :KK14:
eğitimde doğru karar vermişsin.
ben gkgy ikisi bir arada çalışmıyorum, o yüzden ayrı olarak tavsiyelerde buluncam. gk için data. gy için de ales kitapları diyorum :KK34:

canlarım ancak çalışmaya başlıcam. kötü bi güne uyandım. üvey babamdan nefret ediyorum. :KK14: kayınpederimle bile görüşmeme rağmen bana daha çok babalık yaptı. hiç üzülmüyorum. aksine hırslandım. çok çalışıcam. atanıcam. kurtulucam bu adamdan. son bi kaç ay sadece. sonrası çok güzel olucak :KK16:

çok sağol meleğim :KK16: ama verdiğin linke tıkladığımda kk nın anasayfası açıyo. fakat zaten kk dan indirmişsin ya ben şimdi kpss topiklerine göz atar bulurum. ben de indireyim. videosuz yapamam o dersi. çok teşekkür ederim ya :KK16: nasıl alışabildin mi yeni düzenine?

sağol kuzum, o zaman ihtiyaç alırım. 7iklimin konu anlatımlısı elimde var zaten. farklı olsun :KK31:

hoşgeldin tatlım :KK16: biz zaten aramızda olmak isteyen kimseyi istememezlik yapmıyoruz. bizim kızdığımız; bizi dışardan izleyip, bizden yararlanıp, teşekkür etmeyi bırak, çalışmalarıma nazar değdiren ziyaretçiler.. biz de söylüyoruz hep zaten bakmayın öyle gelin aramıza diye. ya gelsinler aramızda hoş sohbet devam edelim, ya da hiç girmesinler bu topiğe. aşağıda 22 ziyaretçi görünce sinir katsayım yükseliyo :KK14:
ben gkgy ikisi bir arada çalışmıyorum, o yüzden ayrı olarak tavsiyelerde buluncam. gk için data. gy için de ales kitapları diyorum :KK34:

canlarım ancak çalışmaya başlıcam. kötü bi güne uyandım. üvey babamdan nefret ediyorum. :KK14: kayınpederimle bile görüşmeme rağmen bana daha çok babalık yaptı. hiç üzülmüyorum. aksine hırslandım. çok çalışıcam. atanıcam. kurtulucam bu adamdan. son bi kaç ay sadece. sonrası çok güzel olucak :KK16:

Ne oldu demicem Sedefim anlattırıp tekrar canını sıkmak istemiyorum.:KK50: Dualarım seninle bunu sakın unutma.:KK16:

Hadi başlayalım çalışmaya,seni seviyorum kızçem,Allah herkesin yaptıklarını görüyor merak etme.:KK34:

Ne oldu demicem Sedefim anlattırıp tekrar canını sıkmak istemiyorum.:KK50: Dualarım seninle bunu sakın unutma.:KK16:

Hadi başlayalım çalışmaya,seni seviyorum kızçem,Allah herkesin yaptıklarını görüyor merak etme.:KK34:

yok tatlım, zaten yanlış anlamayın sizden sakladığım için değil de, artık çok bıktığım için yine aynı şeylerden, bunları düşünmek yerine derslerimi düşünmek istiyorum. geçen yıl aynı hatayı yaptım. yaklaşık 1 ay hiç çalışmadığımı biliyorum. insan bi kere dağılınca bi daha toparlanamıyo. zaten o benim atanmamı istemiyo ki, tabii atanınca annemi de alıp gidicem diye korkuyo. neden çalışmayarak onu sevindireyim? iyi ki varsınız. sizin desteğiniz olmasa gene dağılırım zaten. kendi kendime diyorum ki bak topiğin ne kadar güçlü yakışır mı sana yere çakılmak diyorum. sizin sayenizde güç buluyorum. Allah razı olsun hepinizden
hepimize kolay gelsin :KK16:

Estagfurullah canım.
Haklısınız o ziyaretçi olayı o nazarlara çok sinir oluyorum ben de.
Allah hepimizin gönlüne göre versin.
Emeklerimizi boşa çıkarmasın.
Ben henüz hiç başlamadım çalışmaya daha 3. sınıfım sadece temel yapmak istiyorum.
O yüzden bi araştırma açısından bakıyordum hani hangi dersten hangi kitabı alsam diye.
Fikirleriniz için çok teşekkür ederim.
Kısa bi süre sonra aranızdayım inşallah :)

sedefim hayat zor böyle insanlar daha çok zorlaştırıyor. bizde malum ota böceğe üzülüyoruz
ama artık takmayalım ne yapalım
rabbim bize kendi yuvamızı kurabilmeyi nasip etsin :KK16:

kızlar bi baş ağrısı yapıştı gitmiyor ya ilaç ta içtim kesmedi yine içicem bi saat sonra :105:

Estagfurullah canım.
Haklısınız o ziyaretçi olayı o nazarlara çok sinir oluyorum ben de.
Allah hepimizin gönlüne göre versin.
Emeklerimizi boşa çıkarmasın.
Ben henüz hiç başlamadım çalışmaya daha 3. sınıfım sadece temel yapmak istiyorum.
O yüzden bi araştırma açısından bakıyordum hani hangi dersten hangi kitabı alsam diye.
Fikirleriniz için çok teşekkür ederim.
Kısa bi süre sonra aranızdayım inşallah :)

branşın ne canım? bence de iyi yapmışsın 3.sınıfta başlamakla. hatta en geç ara tatilde başla derim. çünkü artık sadece konu çalışmak yetmiyo, sorular çok acayip, hep değişik tarzda soru görmen lazım :KK31: bekliyoruz :KK16:

Kuzum linki yanlış mı kopyalamışım?:KK17:Kusuruma bakma.:KK17:Ben rica ederim.İnşallah faydalı olur.:KK16:Yeni düzene alışmaya çalışıyorum.Daha tam oturtamadım ama inşallah zamanla o da olacak.:KK16:
canlarım mantarkayanın videolarını indirdiği yer burası sanırım. buyrun :nazar:

http://www.kadinlarkulubu.com/kamu-personel-secme-sinavi-kpss/659662-2014-kpss-lisans-video.html
Evet canlar adres bu.:KK31:Ben yanlış göndermişim.Hepinizden özür dileriim.:KK17::KK16:

sedefim hayat zor böyle insanlar daha çok zorlaştırıyor. bizde malum ota böceğe üzülüyoruz
ama artık takmayalım ne yapalım
rabbim bize kendi yuvamızı kurabilmeyi nasip etsin :KK16:

kızlar bi baş ağrısı yapıştı gitmiyor ya ilaç ta içtim kesmedi yine içicem bi saat sonra :105:

yavrucum çok da içme miden bozulur. ben bi kere regl için 4 tane naprasynu mideye götürmüştüm. ama manyak doktor sen de disminore var 8 taneye kadaar içebilirsin demişti. o 4 tane hapla zehirlenmiştim ben :KK37: bi de benim bünyem çok hassas. seninki de öyleyse aman 2 yi geçirme derim :nazar:
haklısın kuzum. zaten takınca elimize ne geçiyo ki, 1 ağlıyoruz, 2 ağlıyoruz, 3,4.. nereye kadar yani. bu yıl bu yola baş koyduysak çalışmak zorundayız En Büyük KK
kendi yuvamız.. ahh bazen öyle korkunç geliyo ki.. hele kendimi acındırmak için demiyorum ama gerçekten boşanmış anne babanın çocuğu olmak çok zor. hele de bi kız olarak üvey baba elinde çok zor. o yüzden evlendiğimde uzun bi süre çocuk düşünmüyorum. çünkü çocuk olduktan sonra boşanma gibi bi kelimeyi hayatımdan çıkarmam gerek. Allah bizi Allah korkusu olanlarla karşılaştırsın. en iyi insan odur. merhamet bilir, vicdanı vardır. ama Allah korkusu yoksa, aynı üvey babam gibi.. acıları yaşatıp yaşatıp ertesi gün bi sebepten ötürü hastanelik olur. Ahh Allah o kadar büyük ki, her şeyin cezasını bu dünyada veriyo; ama anlayana..

Kuzum gönderdim linki.İnşallah hep birlikte bu videoların faydasını görürüz.:KK16:

mantarkaya sedef teşekkürler link için :13:

yok tatlım, zaten yanlış anlamayın sizden sakladığım için değil de, artık çok bıktığım için yine aynı şeylerden, bunları düşünmek yerine derslerimi düşünmek istiyorum. geçen yıl aynı hatayı yaptım. yaklaşık 1 ay hiç çalışmadığımı biliyorum. insan bi kere dağılınca bi daha toparlanamıyo. zaten o benim atanmamı istemiyo ki, tabii atanınca annemi de alıp gidicem diye korkuyo. neden çalışmayarak onu sevindireyim? iyi ki varsınız. sizin desteğiniz olmasa gene dağılırım zaten. kendi kendime diyorum ki bak topiğin ne kadar güçlü yakışır mı sana yere çakılmak diyorum. sizin sayenizde güç buluyorum. Allah razı olsun hepinizden
hepimize kolay gelsin :KK16:

hiçbişeye üzülme sedefim.inan degmez.sen geleceğine odaklan ders çalış.haa sorun yasasan da bu seni hırslandırsın daha çok çalışş :KK31:

Kuzum linki yanlış mı kopyalamışım?:KK17:Kusuruma bakma.:KK17:Ben rica ederim.İnşallah faydalı olur.:KK16:Yeni düzene alışmaya çalışıyorum.Daha tam oturtamadım ama inşallah zamanla o da olacak.:KK16:

Evet canlar adres bu.:KK31:Ben yanlış göndermişim.Hepinizden özür dileriim.:KK17::KK16:

ne özrü mantarım yaa, Allah senden razı olsun. indirmeye başladım bile :KK8:

Kuzum Sedefim bazen yaşadığımız kötü olayların bize faydası dokunuyor farkında olmadan.Bu olaylar bizim daha da hırslanıp daha çok çalışmamızı sağlıyor.Misal ben liseyi kazanmadan önce çok yakın bir akrabam bana inanmamıştı,Sen kazanamazsın, kazan da görelim diye benimle uğraşırdı.Noldu, bu beni daha çok hırslandırdı.Sırf ona göstermek için daha çok çalışmıştım.:KK6:Sonra da benimle uğraşmayı bırakıp bana destek olmuştu üniversiteye hazırlanırken.Bence sende de böyle olacak.Sen de daha çok hıslanıp daha çok çalışacaksın ve herkese ağzının payını vereceksin kuzum.

mantarkaya sedef teşekkürler link için :13:

hiçbişeye üzülme sedefim.inan degmez.sen geleceğine odaklan ders çalış.haa sorun yasasan da bu seni hırslandırsın daha çok çalışş :KK31:

aynen macaronum. sınanıyorum, gerçekten sınanıyorum.. ama tek çözümüm ders çalışmak. ve biliyorum ki çok az kaldı. artık biticek bu işkence.
desteğin için sağol arkadaşım :KK16:

ne özrü mantarım yaa, Allah senden razı olsun. indirmeye başladım bile :KK8:

Allah hepimizden razı olsun kuzum inşallah.:KK16:Görmüşsündür bir de orada bir genel tekrar videosu var.Onu da indir istersen şekerparem.Tekrar yaparken izlersin.:126:Bir de canım ben buraya pdf dosyası yükleyebilir miyim?Ben bilmiyorum pek bunları nasıl yükleyeceğimi.:KK17:
Körfez'in 2014 gk-gy ve eğitim denemesi var bende.Yok eğer buraya dosya yüklenmiyorsa ben isteyene mail adresinden ya da özelden göndermeyi denerim.

yavrucum çok da içme miden bozulur. ben bi kere regl için 4 tane naprasynu mideye götürmüştüm. ama manyak doktor sen de disminore var 8 taneye kadaar içebilirsin demişti. o 4 tane hapla zehirlenmiştim ben :KK37: bi de benim bünyem çok hassas. seninki de öyleyse aman 2 yi geçirme derim :nazar:
haklısın kuzum. zaten takınca elimize ne geçiyo ki, 1 ağlıyoruz, 2 ağlıyoruz, 3,4.. nereye kadar yani. bu yıl bu yola baş koyduysak çalışmak zorundayız En Büyük KK
kendi yuvamız.. ahh bazen öyle korkunç geliyo ki.. hele kendimi acındırmak için demiyorum ama gerçekten boşanmış anne babanın çocuğu olmak çok zor. hele de bi kız olarak üvey baba elinde çok zor. o yüzden evlendiğimde uzun bi süre çocuk düşünmüyorum. çünkü çocuk olduktan sonra boşanma gibi bi kelimeyi hayatımdan çıkarmam gerek. Allah bizi Allah korkusu olanlarla karşılaştırsın. en iyi insan odur. merhamet bilir, vicdanı vardır. ama Allah korkusu yoksa, aynı üvey babam gibi.. acıları yaşatıp yaşatıp ertesi gün bi sebepten ötürü hastanelik olur. Ahh Allah o kadar büyük ki, her şeyin cezasını bu dünyada veriyo; ama anlayana..

amin kuzum merhametsiz insan taştan farksız
ah ah benim babam öz ama üvey babanın yapmayacağı şeyleri yaşadım.
üstüne birde işsizlik sıkıntı stres üst üste gelen darbeler
bazen ben nasıl dayanıyorum diyorum.
ağlıyoruz kendimizi yırtıyoruz değişen hiçbişey yok
yarın yine aynı güne uyanıyoruz
ben evliliği düşünmüyorum artık gerçekten sevgiden, aşktan, sadakatten umudumu kestim
atanırım hayatımı yaşarım bundan sonra. atanamazsam naparım orası meçhul...

Kuzum Sedefim bazen yaşadığımız kötü olayların bize faydası dokunuyor farkında olmadan.Bu olaylar bizim daha da hırslanıp daha çok çalışmamızı sağlıyor.Misal ben liseyi kazanmadan önce çok yakın bir akrabam bana inanmamıştı,Sen kazanamazsın, kazan da görelim diye benimle uğraşırdı.Noldu, bu beni daha çok hırslandırdı.Sırf ona göstermek için daha çok çalışmıştım.:KK6:Sonra da benimle uğraşmayı bırakıp bana destek olmuştu üniversiteye hazırlanırken.Bence sende de böyle olacak.Sen de daha çok hıslanıp daha çok çalışacaksın ve herkese ağzının payını vereceksin kuzum.
var işte böyle insanlar kuzum. nasıl böyle davranıyolar aklım almıyo ama var.. babamın bi yandan da işine gelir atanmam. arada bırakcam burasını ben de yanına gelcem diyo. sanki ben yanıma alıcam da onu :KK23: çok bekler :KK1: atandığım gibi silicem onu hayatımdan, atanmasam bile evlenince silcem, yetti gari :KK25: ama bizim tek yapmamız gereken çalışmak kuzum, başka bişeyden fayda yok çünkü :KK31:
Allah hepimizden razı olsun kuzum inşallah.:KK16:Görmüşsündür bir de orada bir genel tekrar videosu var.Onu da indir istersen şekerparem.Tekrar yaparken izlersin.:126:Bir de canım ben buraya pdf dosyası yükleyebilir miyim?Ben bilmiyorum pek bunları nasıl yükleyeceğimi.:KK17:
Körfez'in 2014 gk-gy ve eğitim denemesi var bende.Yok eğer buraya dosya yüklenmiyorsa ben isteyene mail adresinden ya da özelden göndermeyi denerim.

ayy meleğim nasıl yükleniyor hiç bilmiyorum :26: diğer arkadaşlar biliyolardır belki. çok iyi olurdu aslında. hem ortak çözerdik hep birlikte :KK8:
tamam tatlım tekrarı da indiririm, ay bu dersin videoları süper oldu. çok çok sağol

Son düzenleme:
ben evliliği düşünmüyorum artık gerçekten sevgiden, aşktan, sadakatten umudumu kestim

Badem kuzum Rabbim hiç kimseye taşıyacağının fazlasını yüklemez.Biz şimdi sınanıyoruz, Rabbim sabrımızı deniyor.Sonra da rahata ereceğiz inşallah.:KK16:
Evlilik konusunda ben de senin gibi düşünüyorum ama yine de bir açık kapı bırakıyorum.Bakarsın her şey ilerde daha güzel olur, her şey rayına girer.:KK16:Kuzum biz iyi düşünelim ki iyi olsun.:KK16:

var işte böyle insanlar kuzum. nasıl böyle davranıyolar aklım almıyo ama var.. babamın bi yandan da işine gelir atanmam. arada bırakcam burasını ben de yanına gelcem diyo. sanki ben yanıma alıcam da onu :KK23: çok bekler :KK1: atandığım gibi silicem onu hayatımdan, atanmasam bile evlenince silcem, yetti gari :KK25: ama bizim tek yapmamız gereken çalışmak kuzum, başka bişeyden fayda yok çünkü :KK31:

ayy meleğim nasıl yükleniyor hiç bilmiyorum :26: diğer arkadaşlar biliyolardır belki. çok iyi olurdu aslında. hem ortak çözerdik hep birlikte :KK8:

Haklısın kuzum.:KK16:Ben de senin gibi atandıktan sonra hayatımdaki bazı gereksiz insanları silmek istiyorum.Bakalım zaman ne gösterecek artık...Çalışmaktan başka çaremiz yok dediğin gibi...

Ben bir deneyim bakayım buraya yüklemeyi.Olmazsa istersen mail adresine gönderirim.

ahh badem ya, biliyorum ben de az çok seni kuzum. nolur üzme kendini. sen de çok hassassın benim gibi bak ağlayıp duruyosun, kendini hasta ediyosun. onlara bişey oluyo mu? hayır. yine olan sana oluyo. ilişkinde durum nasıldı bilmiyorum ama seni üzenleri etrafından def etmen iyi oluyo bence. en azından bu şekilde zarar görmezsin. evlilik için büyük konuşma, hiç belli olmaz bu işler. benim dayımın kızı 31 yaşına kadar evlenmedi. zamanında bi kere nişanlısından darbe yemişti,nişanlısı o kadar cimriydi ki, ablam susadığında su bile almadığını evde içersin dediğini söylüyodu :KK53: ayrıldılar, ondan sonra hiç istemedi evliliği. kendini işine verdi. lise mezunuydu; ama çok yükseldi işinde. sonra bi gün yengem çok sevdiği yakın bi arkadaşıyla konuşuyo. arkadaşının da oğlu var, 30 yaşında, o da evlenmek istemiyomuş. yengemle arkadaşı, zorla bunları yemekte buluşturdular. hatta yemekte görüşmeden önce x ablam çocuğu telefonla arayıp ''annemin hatrına geliyorum sakın benden medet umma'' diyo. çocuk da aynısını söylüyo, ''ben evlenmek istemiyorum'' diyo. formaliteden yemek yiyip olmıcağını söyleriz annelerimize diyolar. bunlar o gece yemeğe bi gidiyolar, sonra x ablam eve şen şakrak gelmiş, elinde çiçekler ben evleniyorummmm diye :KK1: yengem bile bu kadar çabuk olucağını düşünmemişti :KK1: meğer bunlar sadece evlilik konusunda değil her konuda aynı kafadan çıkmışlar. x ablam hep o benim ruh ikizim der. hep birbirlerine kocammm, karımmm diye seslenirler. şimdi 3 yaşında çocukları var. çok mutlular. yani kuzum umutsuzluğa düşme diye sana bunu anlattım. ben senin atanıcağına inanıyorum ama tut ki atanamadın. belki bi işe girceksin, belki orda yükselceksin, tam insanlardan nefret ettiğin anda belki bunu yıkıcak biri çıkıcak karşına. belki çok çok mutlu olcaksın. ben yaşıtlarıma bakıyorum. genç yaşta bu kadar dertli insan göremiyorum. ama bu topikte sanki hepimizi toplamışlar gibi :nazar: ben inanıyorum ki biz şu anda sınanıyoruz, ama sabredersek ilerde bunun mükafatını görücez. önemli olan yaşlılıkta sıkıntı çekmemek. şimdi bi şekilde güçlü oluruz, önemli olan geleceğimizde huzurlu olmak.

Badem kuzum Rabbim hiç kimseye taşıyacağının fazlasını yüklemez.Biz şimdi sınanıyoruz, Rabbim sabrımızı deniyor.Sonra da rahata ereceğiz inşallah.:KK16:
Evlilik konusunda ben de senin gibi düşünüyorum ama yine de bir açık kapı bırakıyorum.Bakarsın her şey ilerde daha güzel olur, her şey rayına girer.:KK16:Kuzum biz iyi düşünelim ki iyi olsun.:KK16:

Haklısın kuzum.:KK16:Ben de senin gibi atandıktan sonra hayatımdaki bazı gereksiz insanları silmek istiyorum.Bakalım zaman ne gösterecek artık...Çalışmaktan başka çaremiz yok dediğin gibi...

Ben bir deneyim bakayım buraya yüklemeyi.Olmazsa istersen mail adresine gönderirim.

mantarım benim içime doğuyo, sana atandığın yerden talip çıkıcak :KK52:
tamam meleğim sağolasın. :KK16:
ahh bi atansam :KK31: şimdilik geri dönüşüme yolladım o kişileri, atanınca ordan da silcem :KK51:

X