2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

monam kuzum ya biliyor musun ben fellik fellik çdt kitabı arıyordum bu yıl. :KK19:meğerse lise kitabı evde varmış geçen temizlik yapınca gördüm:KK53:

hoşbulduk canım:KK52:
geçen yıl sonlara doğru sizin topiğe denk gelmiştim bu yıl işi sağlama aldım:KK17:

Her gün yoklama alacağım ona göre.:KK20::KK1::KK1:

monam kuzum ya biliyor musun ben fellik fellik çdt kitabı arıyordum bu yıl. :KK19:meğerse lise kitabı evde varmış geçen temizlik yapınca gördüm:KK53:

Bende yok kuzum mecbur alacağım ben de,dersane de verecek yeter herhalde.:KK1::KK1:

Her gün yoklama alacağım ona göre.:KK20::KK1::KK1:

Bende yok kuzum mecbur alacağım ben de,dersane de verecek yeter herhalde.:KK1::KK1:

ben yine gitmem dersaneye çalışamıyorum öyle nedense illa kendim bakacağım yoksa olmuyor:26:
verirler kuzum yeter tabi.

yoklama mı:18: şey kem küm:KK9::KK9:
devam sıkıntım yok hocam:KK9:
bi program yapacak mısınız?
aklınız da ne var?

Valla hocam şu 5-10 gün içinde 1 yılın planını çıkarmayı düşünüyorum.Allah ölüm,hastalık vermezse uyarım o plana da.:KK16:

Valla hocam şu 5-10 gün içinde 1 yılın planını çıkarmayı düşünüyorum.Allah ölüm,hastalık vermezse uyarım o plana da.:KK16:
benim işim başlayacak 10 gün sonra. o zamana kadar mat çalışayım diyorum ama tarih mattan daha zor geliyor bazen hele de anayasa

X