2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ben bir daha ne zaman görüşebiliriz onu bile bilmiyorum.:KK14: ''Gelirim ne zaman istersen,yeter ki gel de.'' diyor ama kendi memleketimde ne elini tutabilirim ne de rahatça gezebilirim.:KK5: Rabbim yardımcımız olsun.

ben üni biteli 1 yıldır görmüyorum monam:KK5: insan alışıyor tabi. neye alışmıyoruz ki hem..
amin tatlım

bende geldim canlar :118:

Son düzenleme:
İnsan bir davet eder haber verir kınadım seni bir de zümrem olacaksın:KK19:Tesadüfen gördüm de geldim,tekrar gideyim bari:KK43:

temel kavramlardan giriş yaptım bugün:KK51:
çalışırken eski çalıştıklarım aklıma geldi 1 yıl daha bu çileyi nasıl çekeriz, nasıl geçer bu 11 ay diye düşündüm durdum:97:
ve mecbur olmak da ne kadar kötü değil mi? okuduğumuz 4 yılın göstergesinin bu saçma sınavda olması ne kadar kötü..
mecburiyet ahh mecburiyet...

Kuzum biraz kafanı dağıtsaydın,dinlenseydin,ya da imkanın varsa tatile falan gitseydin,ne kadar sağlıklı olacak hemen derse başlaman?Bıkkınlık var çünkü daha atlatamadık bile.

Tamam vazgeçtim gitmiyorum:KK16:Hayırlı olsun topiğimiz,Allahım buraya yazan herkesin seneye atanmasını nasip etsin..

Ben de bu ayın üçüncü haftası başlayacağım çalışmaya,hala hazmedemedim yenilgiyi.:KK50: Zümrem nasıl alamadık biz atanacak puanları,emeklerimizi heba ettiler.:KK50:

Ben de bu ayın üçüncü haftası başlayacağım çalışmaya,hala hazmedemedim yenilgiyi.:KK50: Zümrem nasıl alamadık biz atanacak puanları,emeklerimizi heba ettiler.:KK50:

Canlarım acele etmeyin bi yaa durun kafanızı boşaltın bir,hüsranı atlatamadık daha zaten ki..Aynen öyle bugum bir senelik emegim çöpe gitti,ben de geçen sene senin gibiydim,babam çalışma hiçbir yerde sadece dersaneye göndereyim seni dedi,dediğini yaptım ama sonuç ortada..Bu sene yapamam artık çok yordum babamı bu sene zaten kitap paralarım milyarları aştı,bu sene kazanır öderim Allahın izniyle..

Canlarım acele etmeyin bi yaa durun kafanızı boşaltın bir,hüsranı atlatamadık daha zaten ki..Aynen öyle bugum bir senelik emegim çöpe gitti,ben de geçen sene senin gibiydim,babam çalışma hiçbir yerde sadece dersaneye göndereyim seni dedi,dediğini yaptım ama sonuç ortada..Bu sene yapamam artık çok yordum babamı bu sene zaten kitap paralarım milyarları aştı,bu sene kazanır öderim Allahın izniyle..

Aynı şeyi benim babam da diyor,alanda iki dersaneye birden yollayacak.:KK50: Ama içimi rahatlatan tek şey şu.p3 puanım 84.:nazar: Seneye öğretmenlik yine olmazsa memurluk yazarım zümrem.:KK31:

Aynı şeyi benim babam da diyor,alanda iki dersaneye birden yollayacak.:KK50: Ama içimi rahatlatan tek şey şu.p3 puanım 84.:nazar: Seneye öğretmenlik yine olmazsa memurluk yazarım zümrem.:KK31:

Hayırlısı olsun bakalım maşallah p10 un gayet iyi,seneye güzel şeyler olacak Allah izin verirse..

Kuzum biraz kafanı dağıtsaydın,dinlenseydin,ya da imkanın varsa tatile falan gitseydin,ne kadar sağlıklı olacak hemen derse başlaman?Bıkkınlık var çünkü daha atlatamadık bile.

tubişim ne yapayım.:KK5: bu seneki hüsran çok ağır oldu ama en azından matematiğe bakayım diyorum yavaş yavaş.
kendimi şuan bile geç kalmış hissediyorum:KK43: bu psikolojiye soktu ösym beni. ya aynı sonuç olursa ne yaparız diye düşünmekten deli oluyorm. ne yapayım kuzum zaten sene içinde az çok ara veriyorum 1 ay çalışmadığım bile oluyordu bari şevk varken şimdi bir şeyler elde edeyim. 1 yıl çabuk geçiyor :KK43:

hoşbulduk cancazım :KK16::KK16:

hoşbulduk canım :KK16::KK16:
inşallah inşallah kuzum ya:KK19:yeni topikte iyi geldi valla 2013 kpssnin stresinden sıyrıldım resmen.tam kadro burda olalım yine destek olalım birbirimze:13:

Oyy kuzum çok mutlu oldum bunu duyduğuma.:KK16::KK16: Geçecek bugünler ve inşallah hepimiz iyi yerlere geleceğiz,bu bir imtihan.:KK31::KK31:

selam hocalarım :) ben de atanmaya çalışan yarı zamanlı bir ev hanımıyım :KK70:
bugün kendime çalışma odası yaptım :)
kitaplarımı da oraya taşıdım. yarında notlarımı çıkartmayı düşünüyorum.
piyasadaki kaynakaların çogunu geçen yıl bitirdim. bu yıl daha çok dinamik yayınlarına yöneldim.
alan sınavı derya deniz en azından memurluk için iyi bi puan almamız gerekiyor.
rabbim yardımcımız olsun..

selam hocalarım :) ben de atanmaya çalışan yarı zamanlı bir ev hanımıyım :KK70:
bugün kendime çalışma odası yaptım :)
kitaplarımı da oraya taşıdım. yarında notlarımı çıkartmayı düşünüyorum.
piyasadaki kaynakaların çogunu geçen yıl bitirdim. bu yıl daha çok dinamik yayınlarına yöneldim.
alan sınavı derya deniz en azından memurluk için iyi bi puan almamız gerekiyor.
rabbim yardımcımız olsun..

Hoş geldin hocam.:KK16: Kesinlikle yılmak,pes etmek yok.Kazanacağız Allah'ın izniyle.:KK16::KK16:

X