2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Evet canım ama bizim kırtasiyeci fotokopisini satıyordu,fotokopi almıştım...

Al dursun,çözersin ikinci dönem...

yok şimdi alıp o sorularla başbaşa kalmak istemiyorum :18: dayanamayıp çözerim çünkü ikinci dönem alayım inşallah
yav bak hele femin coğrafya ve vatandaslık soru bank.alacağım iyi midir sence

yok şimdi alıp o sorularla başbaşa kalmak istemiyorum :18: dayanamayıp çözerim çünkü ikinci dönem alayım inşallah

Soru bankasını bilmiyom ama denemelerde coğrafyası kasıntı oluyor Femin.

Canım sen iyice düşün taşın,hayırlısı neyse o olsun.

Canım dershane verdi gkgy soru bankalarımızı.Kitaplar çok ince,çözümleri de yok diye sınıfta çok itirazlar oldu.Bence sen bi kırtasiyeye gidip incele.Çözmeye daha yeni başladım canım.İçeriği konusunda yorum yapamam.Ben artık incelemeden hiçbir kitap almayı düşünmüyorum.Femin denemeleri çok güzel.Ayrıca konu anlatımında ölçme,rehberlik ve coğrafyasını sevdim.O değil de bizim bu yazdıklarımızdan ziyaretciler de nasipleniyor püff

Monam sağol canımHocaları bi bekleyeyim bakalım da çok kötülerse yani akademik anlatmazlarsa ben de düşünücem canım.Çukurovadan gelecek hocalarınız dediler.Dershanedeki hoca girseydi hemen alırdım.Bekleyeyim bakalım

çok sağol kuzum fikir verdiğin için
sizdeki kitap bu mu? ince görünmüyor ama :26: eğer bu kitapsa almayayım kuzum :26:
Kızlar midem çok kötü...:2:

ne oldu kızçe?
:26:

Hakkaten yaa...Yazmayak...

Ya özel mesajdan ya da mail/skype ile halledelim şu işi de...

Bizim de Dokuz Eylülden...

sizdeki kitap bu mu? Eki Görüntüle 879713 ince görünmüyor ama :26: eğer bu kitapsa almayayım kuzum :26:

ne oldu kızçe?

Aç karna mandalin yemiştim.

bravo

süt varsa iç kuzu rahatlatır yoksa şekerli ılık su

Merhabalaarr hepinizee
Ben geldm ama kimsecikler yok burda hehe

İyi çalışmalar kızlaar

Ben eve yeni geldim sayılır bugn hiç çalışmadm
daha staj defteri yazıcaam yarın son son güne bıraktım tebrikler banaa:18:

oyy sen ne tatlısın öyle
tatlım hep gel, neden uzakta duruyosun? burda hepimiz öğretmen değiliz ki zaten.
senin bölümün ne? gygk den mi girceksin? çalışmaların nasıl gidiyor

Teşekkür ederiimm

Biraz çekinmiştim ama başta MonaLisaa çağırıncaa damladım hemen

Hemşirelik bölümüm gkgyden giricem evett :)

çalışmaya salı günü başladıım vizelerim yeni bitti de

Yazın mat çalıştım işçihavuza kadar gelmiştim

Bu haftada tarihten 3 konu coğrafyadan 2 konu çalıştım

Tarihim ve coğrafyam çok kötüdee :18:

Bidee senin upuzuunnnn yazılarına bayılıyoruumm

Kızlar midem çok kötü...:2:

Geçmiş olsuunn Mandalinadan olmuş galiba bastırıcak bişiler yersen iyi olursun bence

sizdeki kitap bu mu? Eki Görüntüle 879713 ince görünmüyor ama :26: eğer bu kitapsa almayayım kuzum :26:

ne oldu kızçe?

Canım üşenmedim kalktım somutlaştırmak için bi inceleme yaptımegemin 2013 modüler seti(eğitim)var ya, işte onun öyt soru bankasından biraz daha ince.Gidip bak istersen canım.Bana göre ince ama sen bilirsin canım al istersen içinde kalmasın.Yediiklim ve yargı soru bankalarına göre çok ince.

Monam üniden geldikleri için güveniyorum biraz.Ocakta başlıyor.Canım bu ziyaretçi durumu sorun gerçekten

Çay içiyom...

Kız ben özledim seni baya yaa..
ben de seni özledim kızcem

ay balım sağolasın ya uğraştırdım seni de hakkını helal et kızcem :26: yarın vereceğim siparişi inşallah aldıklarımı söylerim kuzum

Son düzenleme:
iyi düşünmüşsün canım. ben de önce bildiklerim bitsin dedim. eğitimi hem çok seviyorum hem daha kolay geliyo bana, o yüzden şimdilik hedefim eğitimi bitirmek. sonra senin gibi ayrıca asılıcam gk ye. çünkü gk de ne sorucakları hiç belli olmuyo :18:
sağol kelebeğim
nişanımı unutmıyayım diye yaptım çizelgeyi şu anda onu hiç düşünmüyorum da ama çizelgeye baktıkça nişana az kaldı yerine kpss ye az kaldı gibi bi düşünceye bürünüyorum

aç karnına nasıl canın istedi onu monam geçmiş olsun kuzuma, süt mideye iyi gelir derler
oyy ben de sana bayıldım o zaman şimdi finallerine kadar güzel güzel kpss çalış zaten sayısalcı olduğun için mattan sorunun yoktur. ondan soru çözerek ilerlersin. bi de ales tarzına da bak, malum bu yılki mat soruları geçmiş yıllara hiç benzemiyodu. tarihim benim de kötü tatlım. yapıcak bişey yok, mecburen ezberlicez. ama şöyle bi şansın var, en azından sadece gy gk den sorumlusun. ve önünde de daha bir sürü ay var. az bile çalışsan, sistemli gittiğin sürece halledersin tarihi.

benim de boğazlarım acıdı bugün, ayvalı ıhlamur molası vermiştim kendime, şimdi dersime geri döneyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…