2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

oyy kıyar mıyım hiç:KK48: bulaşık da var daha kuzum ya :KK25:
ben en iyisi kalkayım puff:KK14: gece gelirim fıstıklarım :nazar:

monam bade yine yok :KK9:

mona erzurumun yollarını gözlüyodur
bade aşk tazeliyodur
:KK52::KK52:
oyy asıl ben sana kıyamam. bulaşığı istesen de ellemem zaten :KK60: ütü tercihimdir :125:

canlarım şu sorulara bakabilir misiniz? ölçme sorusunda hata olduğunu düşünüyorum. rehberliktekini anlamadım zaten :44:

$DSCF1635.jpg $DSCF1638.jpg

oyy ben de sana bayıldım :KK48: o zaman şimdi finallerine kadar güzel güzel kpss çalış :KK15: zaten sayısalcı olduğun için mattan sorunun yoktur. ondan soru çözerek ilerlersin. bi de ales tarzına da bak, malum bu yılki mat soruları geçmiş yıllara hiç benzemiyodu. tarihim benim de kötü tatlım. yapıcak bişey yok, mecburen ezberlicez. ama şöyle bi şansın var, en azından sadece gy gk den sorumlusun. ve önünde de daha bir sürü ay var. az bile çalışsan, sistemli gittiğin sürece halledersin tarihi. :KK34:

benim de boğazlarım acıdı bugün, ayvalı ıhlamur molası vermiştim kendime, şimdi dersime geri döneyim :KK68:

Teşekkür ederim önerileriin için :KK16:
Yediiklimin sayısal sözel mantık kitabı aldım ondan çözmeye başlıcam bi tanede ales soru bankası almayı düşünüyorum :KK31:

Tarih çook fenaa :18:

Benim şansım sadece gkgy olması evett :26:

Allah size kolaylık versinn bi dünya konunuz vaar :KK53:

Geçmiş olsun bu arada tam hasta olunmalık hava vaar bu ara dikkat et kendine :KK16:

Ay sorma Sedefim geçti şükür...:KK53: İnsan pis boğaz olmayagörsün...:KK53::KK53:

Sen de dikkat et kendine havalar pek bi ayarsız....

Akılcı-duygusal olan şık diyom ben...:26::26:

mona erzurumun yollarını gözlüyodur
bade aşk tazeliyodur
:KK52::KK52:
oyy asıl ben sana kıyamam. bulaşığı istesen de ellemem zaten :KK60: ütü tercihimdir :125:

canlarım şu sorulara bakabilir misiniz? ölçme sorusunda hata olduğunu düşünüyorum. rehberliktekini anlamadım zaten :44:

Eki Görüntüle 879853 Eki Görüntüle 879855

hayır rengina bana yolla, ben daha pratiğim ütü konusunda :KK52:

memur eşleri alışmalı ütüye
sedefim akılcı duygusal diyesim var :26:

ayyy ne çok ütü sever varmı topikte :KK52::KK52: sağolun canlarım aynı yere atanınca ütü sizden ona göre :KK23:
bulaşığı jet hızıyla hallettim dikkatinizi çekerim :KK68: :KK9::KK9:
hızlı oluşumdan değil ama su soğuktu ondan :KK9:

şimdi de ütüye gidiyorum :KK58::KK58:

Son düzenleme:
ben de seni özledim kızcem :KK54::KK54:

ay balım sağolasın ya uğraştırdım seni de :KK17::KK17:hakkını helal et kızcem :26: yarın vereceğim siparişi inşallah aldıklarımı söylerim kuzum:KK55:

Önemli değil canım :KK34:Benimki modüler set olduğu için belki o satılandan farklı olabilir.Kapağı aynı ama yine de belli olmaz:KK31:

ne 4ü safranım xxxxl köşe oluruz bence :KK9:

yok kız aşkitellam bugün yok :KK14: daha değişik şeyler peşindeyim :KK14:

kızlar şu ziyaretçileri artık takmayın ya çözüm bulamadık napalım :KK25: raporda vermiyoruz zaten artık

Mona arkadaşım şimdi ben bu uzaktan eğitim nanesi cumartesi günü aldım sms geldi,aradılar falan ama aktivasyon maili gelmedi izleyemiyorum bu konu hakkında bir bilgin var mı:KK25:
Yarın arayacağım artık sinir oldum
Bir mesajında 250 tl artı 2013 yayın demişsin nasıl aldın dersane öğrencisimisin bana vermediler yahu :26:

Teşekkür ederim önerileriin için :KK16:
Yediiklimin sayısal sözel mantık kitabı aldım ondan çözmeye başlıcam bi tanede ales soru bankası almayı düşünüyorum :KK31:

Tarih çook fenaa :18:

Benim şansım sadece gkgy olması evett :26:

Allah size kolaylık versinn bi dünya konunuz vaar :KK53:

Geçmiş olsun bu arada tam hasta olunmalık hava vaar bu ara dikkat et kendine :KK16:
sağol tatlım :KK16: bende de var 7 iklimin sayısal sözel mantık kitabı. ben de aynen bi de bunun soru bankasından almayı düşünüyorum :KK31:
Ay sorma Sedefim geçti şükür...:KK53: İnsan pis boğaz olmayagörsün...:KK53::KK53:

Sen de dikkat et kendine havalar pek bi ayarsız....

Akılcı-duygusal olan şık diyom ben...:26::26:
sağol monam. şükür ki sadece boğazlarım :KK31:
ben de akılcı duygusal dedim, ama hümanistmiş :KK30:

sedefim akılcı duygusal diyesim var :26:

ayyy ne çok ütü sever varmı topikte :KK52::KK52: sağolun canlarım aynı yere atanınca ütü sizden ona göre :KK23:
bulaşığı jet hızıyla hallettim dikkatinizi çekerim :KK68: :KK9::KK9:
hızlı oluşumdan değil ama su soğuktu ondan :KK9:

şimdi de ütüye gidiyorum :KK58::KK58:
ben de akılcı duygusal dedim hümanistmiş :KK30:
1-c 2-c mi canım?
1-b kuzum, 2 c evet hümanist olcakmış :KK9:
dğer soruya bakmamışım sedefim ama b mi :26:

evet kuzum b olcak ama neden :26: en iyi çeldirici en çok işaretlenen olmuyo muydu? ee en çok işaretlenen b değil ki..

Mona arkadaşım şimdi ben bu uzaktan eğitim nanesi cumartesi günü aldım sms geldi,aradılar falan ama aktivasyon maili gelmedi izleyemiyorum bu konu hakkında bir bilgin var mı:KK25:
Yarın arayacağım artık sinir oldum
Bir mesajında 250 tl artı 2013 yayın demişsin nasıl aldın dersane öğrencisimisin bana vermediler yahu :26:

Bana anında gelmişti yarın mutlaka ara...:102::102:

Evet ben dersane öğrencisiyim...:KK61::KK61:

sağol tatlım :KK16: bende de var 7 iklimin sayısal sözel mantık kitabı. ben de aynen bi de bunun soru bankasından almayı düşünüyorum :KK31:

sağol monam. şükür ki sadece boğazlarım :KK31:
ben de akılcı duygusal dedim, ama hümanistmiş :KK30:

ben de akılcı duygusal dedim hümanistmiş :KK30:

1-b kuzum, 2 c evet hümanist olcakmış :KK9:

evet kuzum b olcak ama neden :26: en iyi çeldirici en çok işaretlenen olmuyo muydu? ee en çok işaretlenen b değil ki..

sedefim üst gruptan en az alt gruptan en çok olması gerekiyor en iyi çeldirici.:KK31:
ya ben biraz daha derin mi düşünmeye calısıyorum ne. sınavda da olsa akılcı duygusal derdim :26:

X