2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Keyfim gelsin diye bekliyorum gelmiyor:)) anca topladım kendimi çok sert bi giriş yapcam inşallah. Bide ben son aylarda kopuyorum. Bu günlerde başlarsam süper olacak.

Canım hiç mi başlamadın,yoksa ara mı verdin:26:Neyse sen aralıkta başla.Bizim topik aralıkta adeta yeni bir hayata başlayacak:KK52:Bölümün ne canım(ne çok soru sordum:KK37:)

Şu ölçme ömrümü yedi kızlar yaa,istatistiklere çalıştım yine.Yarın da bunlarla ilgili epey soru çözüp test tekniklerine geçicem inş.Az sonra rehberlik çalışıcam:nazar::nazar:(Yarın hem ölçmeyi hem de rehberliği bitirmeye çalışıcam,olmazsa diğer güne artık.)Fem her ünitenin arkasına çok fazla soru koymuş.Soru bankalarıma geçemedim bir türlü:KK14:

Şu ölçme ömrümü yedi kızlar yaa,istatistiklere çalıştım yine.Yarın da bunlarla ilgili epey soru çözüp test tekniklerine geçicem inş.Az sonra rehberlik çalışıcam:nazar::nazar:(Yarın hem ölçmeyi hem de rehberliği bitirmeye çalışıcam,olmazsa diğer güne artık.)Fem her ünitenin arkasına çok fazla soru koymuş.Soru bankalarıma geçemedim bir türlü:KK14:

Canım netten mi aldın kitapları ? :26::26:

Dershane kuzum dershaneden fem yayınalrı eğitim soru bankaları verildi mi?

kızlar ne yaparsınız bakim :KK1:

BADE çok sevindim canım....

Canım hiç mi başlamadın,yoksa ara mı verdin:26:Neyse sen aralıkta başla.Bizim topik aralıkta adeta yeni bir hayata başlayacak:KK52:Bölümün ne canım(ne çok soru sordum:KK37:)
Hiç başlamadım tatlım ama geç kalmışlık hisside yok. Niye böyle oldum ya ben:)). Bölümüm coğrafya

X