2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar bu ölçme istatistikerini kitap bitince çalışayım diyorum:KK14: şimdi çalışsam çok vaktimi alacak ve tam öğrenemediğimle kalacağım:26: sona bırakmak mantıklı olur sanırım:26:
mantıklı renginam. bize geçen yıl dershanede çok iyi bi ölçme hocamız, sayısal kısmı ya en başta ya da en sonda çalışın demişti. hatta uzun bi konu diye bize en başta sayısal kısmı ile başlamıştı. hani denemelerde de çok soru geliyo diye önce o bitsin demişti. çok da iyi olmuştu. ama sen madem en başta başlamadın. o zaman en son adamakıllı o konuya boğulursun kuzum :KK52:
Buralardayım dermişim :KK1:

Bir kendini bilmezlik, bir adam sendecilik, bir yaşlandım mı neeeeee:KK52: cilik dolaşıp duruyorum, basiretim bağlandı çözecek biri var mı aranızda :18:

Bir tanıdığım bu iş için çok üzülmüştü, şimdi yeni kursa başvurduğunu duyunca buradan haber vereyim istedim, çok zor iş ama belki ilgilenen ya da yapabilecek olan vardır diye yazayım istedim... Ben yapamam o ayrı ...
Çalışmam gerek biliyorum, Nilimle arada bir görüşüyoruz fakat kızım 3 yaşı bitirdi artık daha çok yoruyor ve ilgi istiyor buraya çok uğrayamıyorum, ama sizide özlemiyor değilim...
Aslına bakarsan bi ucundan tutabilsem bi başlasam gerisi gelecek biliyorum... Video kitap vb önerilerinize açığım :26:

Nil'im ballı limonlu sucak su içir eşine gribin baş düşmanıdır, bide hamama gönderebilirsen gelip onuda içer yatarsa hiçbişeyciği kalmaz ama benimki gibi bildiğini okuyansa yapacak bişey yok :KK1: geçmiş olsun...
Piraye ufaklığın rahatsızlığı ne bilmiyorum ama soğuk kompreste sirke havale riskini artırıyor Allah korusun... Sadece eklem yerlerine soğuk uygulama yapmaya çalış ve ateş düşürücü veriyorsan 4 saat arayla farklı iki ilacı dönüşümlü vermelisin... Son çare fitil... Benimki sadece tavsiye ...
Son olarak hepinizin çalışmalarına :nazar: MAŞALLAH
ben sana plan yapıyorum hemen sen yeter ki çalış :KK31:
1 aralığa kadar kendini psikolojik olarak hazırlama zamanı veriyorum.
1 aralıktaki planın :KK42: hmm madem tarihte sorun var ben gibi :KK1: tarihten hakan dede nin videosunu açıyosun. ilk üniteyi ondan dinliyosun. dinlerken not alıyosun. datanın konu anlatımından eksik yerleri tamamlıyosun ve bol soru çözüyosun. bu işlemi yaptıktan sonra çok sıkılcaksın o yüzden biraz mat çözüp kafanı dağıt. sonra da 1 tane eğitim dersine bak. hatta gelişimin ilk ünitesini çalış. pzt raporunda bunları görücem En Büyük KK
nilkon biz 4 gün arayla evlenmişiz :KK76:

kociş dün tercih yaparken bana 4 tane sarıkamış yazdı 'soğuk ama sen git, ben 1,5 sene sonra burada doğu görevim bitip, başka yere geçince aldırırım seni yanıma' diyor :KK14: adam atanayım diye yeterki, beni gözden çıkardı iyice :26:
oyy ben size kıyamam yaaa oyyyy :KK5:

tercih yapmamış
:KK53::KK53::KK53::KK53: ben de güzel haberini alırız diye düşünmüştüm. üzüldüm onun adına. ama tabii o mutluysa ayrı :KK31:
bugün sınıftan bir arkadaşım yakınının 92 puan aldığını, ama istediği kadro açılmadığı için ılk ıkı tercıhte tervih yapmadığını söyledi, bu tercihte de bilmiyormus. doğruluk payını bilmıyorum ama güvendiğim bir kız.

vay be dedim, millet bulmuş bunuyor, şehir seçiyor. bizde sarıkamış gelse diye 4 göbek :KK76: atıyoruz :KK52:
aynen yaa.. benim arkadaş da atanıcak puanı aldı, sırf batı istiyo diye 26 yı açmadı. zaten şöyle bişey var sınıfçılara batı açmıyolar ki, bu yıl sadece kocaelini ilk kez açtılar. seneye o da meçhul. nasıl bi mantıktır bu ben anlamıyorum. gerçi ben de doğuya gidersem zorlanıcağımdan eminim. bak ihtimal bile vermiyorum eminim. ama yine de bişeyler kolay kazanılmıyo hayatta. zorlanmadan olmuyo malesef. yok öyle bi dünya yani. bunu da kabul etmek gerek
ben uyuyorum sanırım, iyi geceler kızlar :KK16: bu arada mat, coğ ve tarihten toplam 235 soru çözdüm...
maşallah tatlıma :KK16:
TESTLERDEKİ DOĞRU VE YANLIŞ CEVAP SAYILARI
Genel YetenekGenel Kültür
DoğruYanlışDoğruYanlış
3993122

kızlar sınavdan sonra puanıma bakıp çıkmıştım, netlerimin kaç tane olduğunu bilmiyordum. şimdi sonuçlar açıklandı mı diye sayfaya girince bakayım dedim. utanç tablom bu :KK17:

lutfen değerlendirirken daha once kpss ye hiç hazırlanmadığımı ve son 2 ay calıstıgımı baz alın :KK14:

yanlız tarihten acayıp salladım, hani konuyla ilgili hiç fikrim yok ama, bana bir gereksiz özgüven gelmişti sınavda.
bununla aldığım puan 78,75, ama ben yuvarlayıp 79 diyorum hep :KK51:
ayy ben de hi. netlerime bakmadım :KK53:
Bazı insanları gerçekten boğmak istiyorum bazen:KK4: hayır bir de o kadar kendini beğenmiş ki, monam umarım anladın beni :KK53:
ben de anladım badem :KK1:

canlarım inşallah yarın güzel haberlerinizi alırız :KK16:
ben bugün pek çalışamadım. tarihten osmanlı kuruluş ve yükselme dönemlerini datadan not çıkararak çalıştım. bu kadar. bu arada mantarkayacım sen tarihi bitirmek için ay sonuna kadar topiğe gelmicen ama gelince cevaplarsın. tarihte kuruluş ve yükselmeyi hakan hoca anlatmamış, sen nerden çalıştın onlara kuzum?

gönüller bir olsun büyük küçük sorun değil:KK12:
tuğbimin de sevdicek 1 yaş küçük sanırım:nazar::nazar:

duy bunları bade hanım heyyyy:KK52:

Ben inanıyomm...:KK17::KK17::KK19:

Dimeeee ? :KK23::KK23:

evet bir yaş küçük kızlar :KK17:
ilk çıkmaya başladığımızda kendimi seda sayan gibi hisediyodum :KK1::KK1:

iyiyim tatlım koşuşturmakla geçiyo günlerim her akşam egtm çalışıyorum oldugu kadar başkada bişi yok okuldu drsaneydi zman geçip gidiyo sen neler yaptın egtm bitmek üzere zannımca :KK34::nazar::nazar::nazar:
özledim kız ben sizi tubim napıyo göremedim zümremi

zümrem dershanenin olduğu günler uğrayamıyorum pek :KK31:
ama girince tüm sayfaları okuyorum :KK16:

mantıklı renginam. bize geçen yıl dershanede çok iyi bi ölçme hocamız, sayısal kısmı ya en başta ya da en sonda çalışın demişti. hatta uzun bi konu diye bize en başta sayısal kısmı ile başlamıştı. hani denemelerde de çok soru geliyo diye önce o bitsin demişti. çok da iyi olmuştu. ama sen madem en başta başlamadın. o zaman en son adamakıllı o konuya boğulursun kuzum :KK52:

ben sana plan yapıyorum hemen sen yeter ki çalış :KK31:
1 aralığa kadar kendini psikolojik olarak hazırlama zamanı veriyorum.
1 aralıktaki planın :KK42: hmm madem tarihte sorun var ben gibi :KK1: tarihten hakan dede nin videosunu açıyosun. ilk üniteyi ondan dinliyosun. dinlerken not alıyosun. datanın konu anlatımından eksik yerleri tamamlıyosun ve bol soru çözüyosun. bu işlemi yaptıktan sonra çok sıkılcaksın o yüzden biraz mat çözüp kafanı dağıt. sonra da 1 tane eğitim dersine bak. hatta gelişimin ilk ünitesini çalış. pzt raporunda bunları görücem En Büyük KK

oyy ben size kıyamam yaaa oyyyy :KK5:

:KK53::KK53::KK53::KK53: ben de güzel haberini alırız diye düşünmüştüm. üzüldüm onun adına. ama tabii o mutluysa ayrı :KK31:

aynen yaa.. benim arkadaş da atanıcak puanı aldı, sırf batı istiyo diye 26 yı açmadı. zaten şöyle bişey var sınıfçılara batı açmıyolar ki, bu yıl sadece kocaelini ilk kez açtılar. seneye o da meçhul. nasıl bi mantıktır bu ben anlamıyorum. gerçi ben de doğuya gidersem zorlanıcağımdan eminim. bak ihtimal bile vermiyorum eminim. ama yine de bişeyler kolay kazanılmıyo hayatta. zorlanmadan olmuyo malesef. yok öyle bi dünya yani. bunu da kabul etmek gerek

maşallah tatlıma :KK16:

ayy ben de hi. netlerime bakmadım :KK53:

ben de anladım badem :KK1:

canlarım inşallah yarın güzel haberlerinizi alırız :KK16:
ben bugün pek çalışamadım. tarihten osmanlı kuruluş ve yükselme dönemlerini datadan not çıkararak çalıştım. bu kadar. bu arada mantarkayacım sen tarihi bitirmek için ay sonuna kadar topiğe gelmicen ama gelince cevaplarsın. tarihte kuruluş ve yükselmeyi hakan hoca anlatmamış, sen nerden çalıştın onlara kuzum?

Kuruluşla Yükselmeden yıllardır soru gelmiyordu,bu yıl şaşırttılar....:KK1::KK1:

İlklere bak Sedefim ve sorusunu çöz farklı kaynaklardan...

monam badem inşallah atanırsınız canlarım:KK16::KK16:
rengişim geçmiş olsun kuzum mide bulantısına sedefimin dediği
gibi tuzlu şeyler iyi gelir :KK34:

Kuruluşla Yükselmeden yıllardır soru gelmiyordu,bu yıl şaşırttılar....:KK1::KK1:

İlklere bak Sedefim ve sorusunu çöz farklı kaynaklardan...
evet kuzum ne güzel onlardan çıkmıyodu. ama artık osmanlıya ağırlık veriyolar. işimi riske atmıyayım çalışayım dedim. sağol kuzum, savaşlar falan çok ezber geldi zaten, bari ilklere önem vereyim. bi de kanuninin altına hürrem o dönemin en güçlü kadınlarından biriydi yazmışlar. bi tek o kaldı aklımda :KK53:
renginam dikkat et bebem kendine :KK43: sedef nerelerdesin kuşum :KK14:

sorma kuzum, sevdicek geldi bugün keşandan onunlaydık. gerçi erken geldim eve ama bu sefer de merhamet e takıldım. ders yalan oldu tabii :KK5:

monam badem inşallah atanırsınız canlarım:KK16::KK16:
rengişim geçmiş olsun kuzum mide bulantısına sedefimin dediği
gibi tuzlu şeyler iyi gelir :KK34:

sağol bebekim daha iyiyim şuan:KK48: sen nasılsın

Son düzenleme:

evet kuzum ne güzel onlardan çıkmıyodu. ama artık osmanlıya ağırlık veriyolar. işimi riske atmıyayım çalışayım dedim. sağol kuzum, savaşlar falan çok ezber geldi zaten, bari ilklere önem vereyim. bi de kanuninin altına hürrem o dönemin en güçlü kadınlarından biriydi yazmışlar. bi tek o kaldı aklımda :KK53:

sorma kuzum, sevdicek geldi bugün keşandan onunlaydık. gerçi erken geldim eve ama bu sefer de merhamet e takıldım. ders yalan oldu tabii :KK5:

Kanuni sormazlar diye düşünüyom...:KK53: Adamın kemikleri sızlıyodur.:KK14::KK14:

Kanuni sormazlar diye düşünüyom...:KK53: Adamın kemikleri sızlıyodur.:KK14::KK14:

:KK53::KK53:
bana kalırsa hiç şu kuruluş yükselmeyi araya sokmıcaklardı yahu :KK30:
ama tabii çağdaş türk dünya tarihine çalışmaktan daha eğlenceli yine de :KK6:
bi de ben adamların isimlerini karıştırıyorum. testte sarı selim diyo mesela, 1. mi 2. mi anlayamıyorum. ösym bunları hangi isimleriyle sorar kuzum ya :26:

konusu açılmışken çdt.ye ne zaman başlayacaksınz:26:

X