2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

evet bencede sedefim o fotoğraf çok manidar olmuş seninkinin öğreteceği en iyi şey

cok tatlısınız siz kzum ya nazar değmesin göster göster
evet bencede sedefim o fotoğraf çok manidar olmuş seninkinin öğreteceği en iyi şey

Memurlarda biri 98 almış çakışırmı puanlarımız 30 tercih yaptım diyor. Sıralamanı söyle dediler diyemedi. Bu sefer millete kıskanç diyor Ne insanlar var arkadaş ya

Memurlarda biri 98 almış çakışırmı puanlarımız 30 tercih yaptım diyor. Sıralamanı söyle dediler diyemedi. Bu sefer millete kıskanç diyor Ne insanlar var arkadaş ya

nedense o sitedekilerin bazısı yalancı gibi geliyor bana

angeline brad pite ada almış doğum gününde kızlar
biz hala saat alalım sevdiceklere

Teşekkür ederim.
Peki tavsiye ettirin internette bulabilecegim bir video var mi? Bende türkçe video yokta.

Canım ben sana özelden ihtiyacın uzaktan eğitim videolarını indirebileceğin bir adres göndereyim istersen?

Merhaba kuzular.Çok kötüyüm bu aralar.İki gündür ipin ucunu bir kaçırdım şimdi de toplayamıyorum.Bu ayın sonuna kadar tarihi bitirmem gerek ama ben yerimde sayıyorum hala.Kardeşimin bazı problemleri vardı.Onları halletmeye çalışırken fazla ders de çalışamadım.Bir taraftan da baş ağrısı.Yani anlayacağınız bir dağıldım ki sormayın.Bari yaptıklarımı yazayım gelmişken.

Tarihten Kurtuluş Savaşı'nın videolarını bitirmeme az kaldı.Kurtuluş Savaşı ile ilgili 3 video izledim.:126:Not aldım.Birazdan başkomutanlık meydan savaşı, Lozan Antlaşması falan onları izleyeceğim.:126:Başka da hiçbir şey yapamadım.Ama kendi kendime söz verdim.Tarihi ayın sonuna kadar yetiştirmeye çalışacağım.O yüzden buraya da fazla gelemeyeceğim.Raporluk bir durum olmadığında buraya gelmeye utanıyorum.O yüzden tarihi bitirene kadar pek uğrayamayacağım güzellerim.Tarih bitince buradayım yine ama.

Hepinizi çok seviyorum, öptüm şekerler.Kendinize iyi bakın.

angeline brad pite ada almış doğum gününde kızlar
biz hala saat alalım sevdiceklere
maşallahhh

ahh tatlışım kıyamam hiçç tamam kuzum ay sonuna kadar sıkı bi şekilde çalış sen. 1 aralıkta tarih bittiiii çığlıklarıyla burda bekliyorum seni

Eki Görüntüle 873194

kızlar sevdicek bunu yollamış
cok hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim

ama bu çok anlamlı yaaaa...sevdicekine benden 10 tam puan

cnm çok iyi olmuş anlattığınız bende bu nasıl yapılıyor acaba diyordum...denedim aynı dediğiniz gibi fakat yönetim için uygun değil diyor aynısını moriside söylemiiş :26:

teşekkürler kuzum yarın bakayım ama url yi kopyalayınca yönetim için uygun değildir gibi bişey çıkıyo..

öpüyorum canlarım iyi geceler..

canım diğer mesajımda daha ayrıntılı acıkladım link de verdim öyle bir yapmaya çalış:44:

teşekkürler kuzum yarın bakayım ama url yi kopyalayınca yönetim için uygun değildir gibi bişey çıkıyo..

öpüyorum canlarım iyi geceler..

cnm bende de aynı senin gibi bi yazı çıkıyordu..olayı çözxdüm sonra..resmi oluşturduktan sonra altta siteniz için yazan yerin karşısında image url yi tıkladıktan sonra aşağıda kutu içinde kod parçacığı yazan yerde ki url yi kopyalayınca oldu..ben image url ye tıklamadan direk alttaki uzun url yi kopyalamışım ondan olamamış..belki sende öyle yaptın..umarım anlatabilmişimdir

harika bi manzara

benimkinin geleceği de şu

Eki Görüntüle 873290

Çok hoşsunuz kızlar,vallahi billahi...

Yok devenin bale pabucu... 98 alan adam ne nane yemeye beklesin bu atamaya....

Kuzucum Allah kolaylık versin,bitecek o Tarih.... Sen canını sıkma...

Ben de dersaneden geldim,yemek yiyeceğim....Bugün konu çalışmayı planlıyorum ama bakalım....

canım benim çok teşekkür ederim özelden yazmıştım sana ama yaptım sanırım..

evet canım ben direk url yi kopyalıyordum.. Düzeltmenden soonra oldu galiba

hepinize çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için..

Canlarım ya benimkinin de yemek bilgisi beni bıktırdı.. dün aradı ne yapıyon dedi bende canımın tatlı çektiğini hem de irmikli tatlı istediğini ve tarifine internetten baktığımı söyledim.. Bizim ki hemen başladı ölçüleriyle birlikte irmik tatlısını anlatmaya bir de tembihliyor bak bunlar tam ölçü ayrıca yağı yemek kaşığından az koyacaksın çok koyarsan ağır olur topaklaşır diye.. Bende helva yaptığım için yağın ölçüsünü bilirim dedim.. Eee bu neyin tarifi ben sana helva tarifi veriyorum irmik helvasının dedi.. Ben de benim yapacağım tatlıyı anlattım ne anlattırıyorsun sabah bereli aynı şey değilmiş ki dedi iyi de ben mi anlat dedim benim canım çekiyor dedim sen başladın dedim küstü üniversite de iken birlikte yemek yapmayı çok severdi ama elim ayağıma karışırdı onun yanında her şeyi ölçü ile çocukta göz kararı yok bir de diyor ki şimdi evlenince annemin yanında kalacaksın 2 ay kadar staj göreceksin yemek yapmayı öğreneceksin diyor ben biliyorum yemek yapmayı diyorum bizim buranın yemeklerini diyor bu erkekler ne kadar düşkün boğazına yaaa hele bilgileri de olunca çekilmiyooo

Aynı konudan geçen biz de tartıştık...

Şunu severim,bunu severim anlatıyom...Ben de çok severim ama nasıl pişircez dedi ?

Ters bir şey demedi aslında ve ses tonu gayet neşeliydi ama ben regl öncesi sendromundayım yaa,anammm...

Okuyom ben,sınava hazırlanıyom ben,kimse açlıktan ölmüyo vs.vs....

1 gün tavır yaptım....

Öyle ya da böyle cidden kalplerine giden yol mideden geçiyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…