2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

meraba kızlar okuldan geldim yoruldum soru çok çözemedim bu ara:KK14: ama gelişim bitti ögrenmeninde ilk bölümü bitti :KK31: bu hafta perş ve cuma tatil merkezi sınavdan dolayı inşallah ögrenmede biter o günlerle bu hafta :26:
kızlar beyazanne (türkmen gelinine ) msj yazdım malum sitedeki başlıgında cevap vermedi henüz belliki silmiş
umrumda değil tavırları ama atananların bi daha görünmemesi kullanılmış hissettirdi ve içimi acıttı neyse Rabbim onlardan etmesin bizi :KK14:

Son düzenleme:
meraba kızlar okuldan geldim yoruldum soru çok çözemedim bu ara:KK14: ama gelişim bitti ögrenmeninde ilk bölümü bitti :KK31: bu hafta perş ve cuma tatil merkezi sınavdan dolayı inşallah ögrenmede biter o günlerle bu hafta :26:
kızlar beyazanne (türkmen gelinine ) msj yazdım malum sitedeki başlıgında cevap vermedi henüz belliki silmiş
umrumda değil tavırları ama atananların bi daha görünmemesi kullanılmış hissettirdi ve içimi acıttı neyse Rabbim onlardan etmesin bizi :KK14:

Canım ben de dışarıdan takip ediyorum o başlığı,her gün düzenli olarak orada malesef,yazını da dün gördüm ve sen olduğunu anladım isimden de...:KK14::KK14:

Evet,kullanıldık...:KK14:Acı ama öyle...Dedim ya...Yorgan gitti,kavga bitti...Paylaşacak bir şey yok artık...

Rabbim vefa versin bi insana,sadakat versin,saygı versin...:KK14:

Bu hafta boş günlerin varmış biter inşallah,Allah kolaylık versin ve ağzına sağlık...:KK19::KK19:

Maalesef atananlar Cb genel sekreteri olmuş edasındalar :KK1: Ama görüyorum ki hiçbiri şükretmediği için mutlu değiller.
O yüzden üzülmüyorum. Bizi kullanamazlar, kendilerini kandırırlar :KK14:

Merhaba kızlaaar:KK3: bütün yazdıklarınızı okudum,çalışanlara maşallah diyorum:nazar:Ben de bugün masamı kitaplarımı falan düzenledim.Not çıkarıyorum alandan.
Hepinize kolay gelsin kızlar:KK16:

Maalesef atananlar Cb genel sekreteri olmuş edasındalar :KK1: Ama görüyorum ki hiçbiri şükretmediği için mutlu değiller.
O yüzden üzülmüyorum. Bizi kullanamazlar, kendilerini kandırırlar :KK14:

Şükretmeyenlerin sonu.... :KK60::KK60::KK60:

[video=youtube;J_QXLALzXXI]http://www.youtube.com/watch?v=J_QXLALzXXI[/video]
Allah şükredenlerden eylesin....:KK16::KK16::KK16:

Merhaba kızlaaar:KK3: bütün yazdıklarınızı okudum,çalışanlara maşallah diyorum:nazar:Ben de bugün masamı kitaplarımı falan düzenledim.Not çıkarıyorum alandan.
Hepinize kolay gelsin kızlar:KK16:

Merhaba kuzucumm....:KK16::KK16::KK16:

Maşallah senin çalışmalarına da ,özellikle alan....:18::nazar:

Bugün bende de bir rehavet var,anlamadım gitti....:KK14:

Son düzenleme:
Mona, 7225 Güvenlik Tahkikatı şartının kişiyi mi yoksa yakın akrabalarıda bağlayıp bağlamadığını biliyor musun?

nilim ben de yazacaktım vazgeçtim uğraşmaya gerek yok dedim.
sen topluca yazmış oldun artık ne derse desin boşver canım. kalan sağlar bizimdir:KK55:

Son düzenleme:
Aynı konudan geçen biz de tartıştık...:KK19::KK19:

Şunu severim,bunu severim anlatıyom...Ben de çok severim ama nasıl pişircez dedi ? :KK22::KK22:

Ters bir şey demedi aslında ve ses tonu gayet neşeliydi ama ben regl öncesi sendromundayım yaa,anammm...:KK14::KK14:

Okuyom ben,sınava hazırlanıyom ben,kimse açlıktan ölmüyo vs.vs....

1 gün tavır yaptım....:KK14::KK19:

Öyle ya da böyle cidden kalplerine giden yol mideden geçiyor...:KK25::KK31:

kuzum evlenince işimiz var desene.. Artık birlikte girer yaparsınız ben diyorum o kadar biliyorsan mutfağa birlikte girelim sen yap ben izleyim diye çok beklersin diyor ama kararlıyım onu mutfağa sokmaya :KK1:

Şükretmeyenlerin sonu.... :KK60::KK60::KK60:

[video=youtube;J_QXLALzXXI]http://www.youtube.com/watch?v=J_QXLALzXXI[/video]
Allah şükredenlerden eylesin....:KK16::KK16::KK16:

Merhaba kuzucumm....:KK16::KK16::KK16:

Maşallah senin çalışmalarına da ,özellikle alan....:18::nazar:

Bugün bende de bir rehavet var,anlamadım gitti....:KK14:

Sende de benim gibi salı sendromu mu var yoksa canım:KK34:Ben her salı-belki de dershanenin ilk günü olduğundan-bitkin oluyorum ve sadece bir derse çalışıyorum:KK31:Dersi bıraktım masa lambası bakıyorum netten:KK53:

canım benim çok teşekkür ederim özelden yazmıştım sana ama yaptım sanırım..

evet canım ben direk url yi kopyalıyordum.. Düzeltmenden soonra oldu galiba :KK9::KK9:

hepinize çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için..

Canlarım ya benimkinin de yemek bilgisi beni bıktırdı.. dün aradı ne yapıyon dedi bende canımın tatlı çektiğini hem de irmikli tatlı istediğini ve tarifine internetten baktığımı söyledim.. Bizim ki hemen başladı ölçüleriyle birlikte irmik tatlısını anlatmaya bir de tembihliyor bak bunlar tam ölçü ayrıca yağı yemek kaşığından az koyacaksın çok koyarsan ağır olur topaklaşır diye.. Bende helva yaptığım için yağın ölçüsünü bilirim dedim.. Eee bu neyin tarifi ben sana helva tarifi veriyorum irmik helvasının dedi.. Ben de benim yapacağım tatlıyı anlattım ne anlattırıyorsun sabah bereli aynı şey değilmiş ki dedi iyi de ben mi anlat dedim benim canım çekiyor dedim sen başladın dedim küstü :KK52::KK52: üniversite de iken birlikte yemek yapmayı çok severdi ama elim ayağıma karışırdı onun yanında her şeyi ölçü ile çocukta göz kararı yok bir de diyor ki şimdi evlenince annemin yanında kalacaksın 2 ay kadar staj göreceksin yemek yapmayı öğreneceksin diyor ben biliyorum yemek yapmayı diyorum bizim buranın yemeklerini diyor :KK19: bu erkekler ne kadar düşkün boğazına yaaa hele bilgileri de olunca çekilmiyooo :KK52::KK52:

hahahaha morim cok tatlısınız:KK48::KK9: benimki yeni yeni öğreniyor tatlı yapmayı:KK6:
ama yemek yapmakta beni bile geçti artık :KK55: benim yapamadıgım yemekleri yapmaya başladı :KK53:
aferin aferin sen oldun artık ilerde de yemekleri yaparsın işin ne diyorum ben de hep :KK52:

Son düzenleme:
Mona, 7225 Güvenlik Tahkikatı şartının kişiyi mi yoksa yakın akrabalarıda bağlayıp bağlamadığını biliyor musun?

Canım 1.dereceyi bağlıyor diye biliyorum.:KK31:
bence nikotin krizine girdin :KK53::KK53:

Aynen ya,canım felaket istiyor...:KK30::KK30:

kuzum evlenince işimiz var desene.. Artık birlikte girer yaparsınız ben diyorum o kadar biliyorsan mutfağa birlikte girelim sen yap ben izleyim diye çok beklersin diyor ama kararlıyım onu mutfağa sokmaya :KK1:

Ay sorma kuzum....:KK1::KK1:

Sende de benim gibi salı sendromu mu var yoksa canım:KK34:Ben her salı-belki de dershanenin ilk günü olduğundan-bitkin oluyorum ve sadece bir derse çalışıyorum:KK31:Dersi bıraktım masa lambası bakıyorum netten:KK53:

Canım dersane rahat geçiyor aslında ama yine de çok yoruluyorum yaa...:KK50::KK50:

İyi akşamlar kızlar..Bugün hiçç ders çalışamadım :KK43: temizlik yaptım yemek yaptım kardeşimin bi işi vardı ona yardım ettim anca oturdum ama çok yoruldum biraz dinlenip anayasadan video izlicem sadece.Çünkü vatandaşlığa hiç başlamamıştım.Sizler nasılsınız??

selam candan ötelerimmm :KK3:
bugün gündüz işlerim vardı, ancak uğrayabiliyorum yanınıza :KK48:
şimdilik sadece ölçmeden 100 soru çözdm. daha rehberlikten soru çözüp tarihten bi konu bitirmem lazım :KK30:

niloşum ağzına sağlık çok güzel yazmışsın :KK16:
bitirirsin tabii, perşembe cuma tatilmiş, ee cmt pazarın da var zaten, 4 günde rahatlıkla biter :KK34:

İyi akşamlar kızlar..Bugün hiçç ders çalışamadım :KK43: temizlik yaptım yemek yaptım kardeşimin bi işi vardı ona yardım ettim anca oturdum ama çok yoruldum biraz dinlenip anayasadan video izlicem sadece.Çünkü vatandaşlığa hiç başlamamıştım.Sizler nasılsınız??

Bende de bir uyuzluk var bugün,nedendir bilmem...:KK50: Ben de matematik ve vatandaşlık baktım...:21:

Sen nasılsın fıstık ?

selam candan ötelerimmm :KK3:
bugün gündüz işlerim vardı, ancak uğrayabiliyorum yanınıza :KK48:
şimdilik sadece ölçmeden 100 soru çözdm. daha rehberlikten soru çözüp tarihten bi konu bitirmem lazım :KK30:

niloşum ağzına sağlık çok güzel yazmışsın :KK16:
bitirirsin tabii, perşembe cuma tatilmiş, ee cmt pazarın da var zaten, 4 günde rahatlıkla biter :KK34:

Selamm bitaneciimmm...:KK16::KK16: Sıkıntı yoktur inşallah...:nazar::nazar:

Ben de cep kitabımdan vatandaşlık okuyayım diyorum.:KK28:

Bende de bir uyuzluk var bugün,nedendir bilmem...:KK50: Ben de matematik ve vatandaşlık baktım...:21:

Sen nasılsın fıstık ?

Selamm bitaneciimmm...:KK16::KK16: Sıkıntı yoktur inşallah...:nazar::nazar:

Ben de cep kitabımdan vatandaşlık okuyayım diyorum.:KK28:

oku oku kuzum. yatmadan önce okuduklarımız uykuda tekrar ediliyomuş. bu da vatandaşlık için ideal bi zaman :KK34:
sıkıntı yok şükür ki canımın içi. :nazar::KK31:

kızlar eğitimi bitirme aşamalarındayım yani neredeyse hepsinden ortalama 3 konum kaldı ama son konular daha uzun sanki ya:26: konu çalışmaktan test çözemiyorum:KK25:

X