2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ayy rengoş bunu mutlaka onura göstericem :KK60:
onurdan oğluşumuza ilk ders :KK60:

geçen gün çalışma masamla ilgili düzenlisin dediniz ya bana, onu da söyledim. zaten o gün inceledi masamı, aferin hep böyle ol dedi eşek :KK53:
cok tatlısınız siz kzum ya nazar değmesin :nazar: göster göster :KK9::KK9::KK9:
evet bencede sedefim o fotoğraf çok manidar olmuş seninkinin öğreteceği en iyi şey :KK70:

:KK1::KK1::KK1:

Memurlarda biri 98 almış çakışırmı puanlarımız 30 tercih yaptım diyor. Sıralamanı söyle dediler diyemedi. Bu sefer millete kıskanç diyor :KK52: Ne insanlar var arkadaş ya :KK60::KK60:

Memurlarda biri 98 almış çakışırmı puanlarımız 30 tercih yaptım diyor. Sıralamanı söyle dediler diyemedi. Bu sefer millete kıskanç diyor :KK52: Ne insanlar var arkadaş ya :KK60::KK60:

nedense o sitedekilerin bazısı yalancı gibi geliyor bana:KK14:

angeline brad pite ada almış doğum gününde kızlar :KK14:
biz hala saat alalım sevdiceklere :KK52::KK52::KK52:

Teşekkür ederim.
Peki tavsiye ettirin internette bulabilecegim bir video var mi? Bende türkçe video yokta.

Canım ben sana özelden ihtiyacın uzaktan eğitim videolarını indirebileceğin bir adres göndereyim istersen?:KK34:

Merhaba:KK3::KK3: kuzular.Çok kötüyüm bu aralar.:KK50:İki gündür ipin ucunu bir kaçırdım şimdi de toplayamıyorum.Bu ayın sonuna kadar tarihi bitirmem gerek ama ben yerimde sayıyorum hala.:KK14::KK14:Kardeşimin bazı problemleri vardı.Onları halletmeye çalışırken fazla ders de çalışamadım.Bir taraftan da baş ağrısı.Yani anlayacağınız bir dağıldım ki sormayın.:KK5:Bari yaptıklarımı yazayım gelmişken.

Tarihten Kurtuluş Savaşı'nın videolarını bitirmeme az kaldı.Kurtuluş Savaşı ile ilgili 3 video izledim.:126:Not aldım.Birazdan başkomutanlık meydan savaşı, Lozan Antlaşması falan onları izleyeceğim.:126:Başka da hiçbir şey yapamadım.Ama kendi kendime söz verdim.Tarihi ayın sonuna kadar yetiştirmeye çalışacağım.O yüzden buraya da fazla gelemeyeceğim.:KK50:Raporluk bir durum olmadığında buraya gelmeye utanıyorum.:KK17:O yüzden tarihi bitirene kadar pek uğrayamayacağım güzellerim.Tarih bitince buradayım yine ama.:KK34:

Hepinizi çok seviyorum, öptüm şekerler.:KK54::KK54::KK19:Kendinize iyi bakın.:KK16::KK16:

angeline brad pite ada almış doğum gününde kızlar :KK14:
biz hala saat alalım sevdiceklere :KK52::KK52::KK52:
maşallahhh :KK52::KK52::KK52:
Canım ben sana özelden ihtiyacın uzaktan eğitim videolarını indirebileceğin bir adres göndereyim istersen?:KK34:

Merhaba:KK3::KK3: kuzular.Çok kötüyüm bu aralar.:KK50:İki gündür ipin ucunu bir kaçırdım şimdi de toplayamıyorum.Bu ayın sonuna kadar tarihi bitirmem gerek ama ben yerimde sayıyorum hala.:KK14::KK14:Kardeşimin bazı problemleri vardı.Onları halletmeye çalışırken fazla ders de çalışamadım.Bir taraftan da baş ağrısı.Yani anlayacağınız bir dağıldım ki sormayın.:KK5:Bari yaptıklarımı yazayım gelmişken.

Tarihten Kurtuluş Savaşı'nın videolarını bitirmeme az kaldı.Kurtuluş Savaşı ile ilgili 3 video izledim.:126:Not aldım.Birazdan başkomutanlık meydan savaşı, Lozan Antlaşması falan onları izleyeceğim.:126:Başka da hiçbir şey yapamadım.Ama kendi kendime söz verdim.Tarihi ayın sonuna kadar yetiştirmeye çalışacağım.O yüzden buraya da fazla gelemeyeceğim.:KK50:Raporluk bir durum olmadığında buraya gelmeye utanıyorum.:KK17:O yüzden tarihi bitirene kadar pek uğrayamayacağım güzellerim.Tarih bitince buradayım yine ama.:KK34:

Hepinizi çok seviyorum, öptüm şekerler.:KK54::KK54::KK19:Kendinize iyi bakın.:KK16::KK16:

ahh tatlışım kıyamam hiçç :KK48: tamam kuzum ay sonuna kadar sıkı bi şekilde çalış sen. 1 aralıkta tarih bittiiii çığlıklarıyla burda bekliyorum seni :KK55:

Eki Görüntüle 873194

kızlar sevdicek bunu yollamış :KK73:
cok hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim :KK69::KK69::KK69:

ama bu çok anlamlı yaaaa...sevdicekine benden 10 tam puan:KK42:

kuzum biraz değişik takvim eklemek ama anlatayım.
kontrol panelinden profili düzenleye gir orada çizelge yazan yer var. oradaki ticker.com daisy.com vs yazar karsısında. onlardan birini googledan arat. sonra nasıl olacagı tek tek yazıyor googleda. tarihi falan yazıp ilerliyorsun. sonra son haline getirince o urlyi profil düzenlede yine çizelge yerine kopyala bu kadarr:KK55:

cnm çok iyi olmuş anlattığınız bende bu nasıl yapılıyor acaba diyordum...denedim aynı dediğiniz gibi fakat yönetim için uygun değil diyor aynısını moriside söylemiiş :26:

teşekkürler kuzum yarın bakayım ama url yi kopyalayınca yönetim için uygun değildir gibi bişey çıkıyo..

öpüyorum canlarım iyi geceler..

ama bu çok anlamlı yaaaa...sevdicekine benden 10 tam puan:KK42:

cnm çok iyi olmuş anlattığınız bende bu nasıl yapılıyor acaba diyordum...denedim aynı dediğiniz gibi fakat yönetim için uygun değil diyor aynısını moriside söylemiiş :26:

canım diğer mesajımda daha ayrıntılı acıkladım link de verdim öyle bir yapmaya çalış:44:

teşekkürler kuzum yarın bakayım ama url yi kopyalayınca yönetim için uygun değildir gibi bişey çıkıyo..

öpüyorum canlarım iyi geceler..

cnm bende de aynı senin gibi bi yazı çıkıyordu..olayı çözxdüm sonra..resmi oluşturduktan sonra altta siteniz için yazan yerin karşısında image url yi tıkladıktan sonra aşağıda kutu içinde kod parçacığı yazan yerde ki url yi kopyalayınca oldu..ben image url ye tıklamadan direk alttaki uzun url yi kopyalamışım ondan olamamış..belki sende öyle yaptın..umarım anlatabilmişimdir

harika bi manzara :KK69:

benimkinin geleceği de şu :KK51:

Eki Görüntüle 873290

:KK53::KK53::KK53: Çok hoşsunuz kızlar,vallahi billahi...:KK9::KK9:

Yok devenin bale pabucu...:KK37::KK37: 98 alan adam ne nane yemeye beklesin bu atamaya....:KK31::KK8:

Kuzucum Allah kolaylık versin,bitecek o Tarih....:21::21: Sen canını sıkma...:KK54::KK54:

Ben de dersaneden geldim,yemek yiyeceğim....Bugün konu çalışmayı planlıyorum ama bakalım....:KK8::KK8:

kuzum ben sana bi takvim yapayım istersen, üstüne altına ne yazmam gerektiğini söyle, bi de beğendiğin bi kişinin takvinimi bana örnek olarak göster. ben onun aynısını sana yapıp linkini atarım. sen de kullanıcı panelinde gerekli yere kopyalayıp kaydet dersin

canım benim çok teşekkür ederim özelden yazmıştım sana ama yaptım sanırım..

cnm bende de aynı senin gibi bi yazı çıkıyordu..olayı çözxdüm sonra..resmi oluşturduktan sonra altta siteniz için yazan yerin karşısında image url yi tıkladıktan sonra aşağıda kutu içinde kod parçacığı yazan yerde ki url yi kopyalayınca oldu..ben image url ye tıklamadan direk alttaki uzun url yi kopyalamışım ondan olamamış..belki sende öyle yaptın..umarım anlatabilmişimdir

evet canım ben direk url yi kopyalıyordum.. Düzeltmenden soonra oldu galiba :KK9::KK9:

hepinize çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için..

Canlarım ya benimkinin de yemek bilgisi beni bıktırdı.. dün aradı ne yapıyon dedi bende canımın tatlı çektiğini hem de irmikli tatlı istediğini ve tarifine internetten baktığımı söyledim.. Bizim ki hemen başladı ölçüleriyle birlikte irmik tatlısını anlatmaya bir de tembihliyor bak bunlar tam ölçü ayrıca yağı yemek kaşığından az koyacaksın çok koyarsan ağır olur topaklaşır diye.. Bende helva yaptığım için yağın ölçüsünü bilirim dedim.. Eee bu neyin tarifi ben sana helva tarifi veriyorum irmik helvasının dedi.. Ben de benim yapacağım tatlıyı anlattım ne anlattırıyorsun sabah bereli aynı şey değilmiş ki dedi iyi de ben mi anlat dedim benim canım çekiyor dedim sen başladın dedim küstü :KK52::KK52: üniversite de iken birlikte yemek yapmayı çok severdi ama elim ayağıma karışırdı onun yanında her şeyi ölçü ile çocukta göz kararı yok bir de diyor ki şimdi evlenince annemin yanında kalacaksın 2 ay kadar staj göreceksin yemek yapmayı öğreneceksin diyor ben biliyorum yemek yapmayı diyorum bizim buranın yemeklerini diyor :KK19: bu erkekler ne kadar düşkün boğazına yaaa hele bilgileri de olunca çekilmiyooo :KK52::KK52:

canım benim çok teşekkür ederim özelden yazmıştım sana ama yaptım sanırım..

evet canım ben direk url yi kopyalıyordum.. Düzeltmenden soonra oldu galiba :KK9::KK9:

hepinize çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için..

Canlarım ya benimkinin de yemek bilgisi beni bıktırdı.. dün aradı ne yapıyon dedi bende canımın tatlı çektiğini hem de irmikli tatlı istediğini ve tarifine internetten baktığımı söyledim.. Bizim ki hemen başladı ölçüleriyle birlikte irmik tatlısını anlatmaya bir de tembihliyor bak bunlar tam ölçü ayrıca yağı yemek kaşığından az koyacaksın çok koyarsan ağır olur topaklaşır diye.. Bende helva yaptığım için yağın ölçüsünü bilirim dedim.. Eee bu neyin tarifi ben sana helva tarifi veriyorum irmik helvasının dedi.. Ben de benim yapacağım tatlıyı anlattım ne anlattırıyorsun sabah bereli aynı şey değilmiş ki dedi iyi de ben mi anlat dedim benim canım çekiyor dedim sen başladın dedim küstü :KK52::KK52: üniversite de iken birlikte yemek yapmayı çok severdi ama elim ayağıma karışırdı onun yanında her şeyi ölçü ile çocukta göz kararı yok bir de diyor ki şimdi evlenince annemin yanında kalacaksın 2 ay kadar staj göreceksin yemek yapmayı öğreneceksin diyor ben biliyorum yemek yapmayı diyorum bizim buranın yemeklerini diyor :KK19: bu erkekler ne kadar düşkün boğazına yaaa hele bilgileri de olunca çekilmiyooo :KK52::KK52:

Aynı konudan geçen biz de tartıştık...:KK19::KK19:

Şunu severim,bunu severim anlatıyom...Ben de çok severim ama nasıl pişircez dedi ? :KK22::KK22:

Ters bir şey demedi aslında ve ses tonu gayet neşeliydi ama ben regl öncesi sendromundayım yaa,anammm...:KK14::KK14:

Okuyom ben,sınava hazırlanıyom ben,kimse açlıktan ölmüyo vs.vs....

1 gün tavır yaptım....:KK14::KK19:

Öyle ya da böyle cidden kalplerine giden yol mideden geçiyor...:KK25::KK31:

X