2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ya böyle olan insanlar sosyal hayatında başarılı olamaz kesinlikle siyer düşünüyorum. Çünkü vefa diye birşey var, hiç mi aklına gelmiyor merak etmiyor 1 sene boyunca bir şekilde hayatında olan insanları merak etmiyor. Inanın hayretler içindeyim.
Geçen sene forumda bir diyet topiginde yazıyordum bir arkadaş anında yazmamaya başladı, nasıl merak ettim aklıma geldikçe girmiş mi diye baktım. Ki bizimki 1 aylık arkadaşlıktı. Sonradan haberlestik ki aniden taşınmış ve internet geç bağlanmış ondan iletişim kopuklugu olmuş.

Şimdi telden giriyorum kuzu. Bilg. Başına geçince yapayim.

Bende biraz önce akşam yemeğinden kalma makarna yedim, huplettikten sonra vicdan azabim başladı. Diyetteyim de :18:

Valla bilmiyom kuzum...:KK31: Sanal deyip geçemiyorum ben malesef...:KK50::KK50:

Ya böyle olan insanlar sosyal hayatında başarılı olamaz kesinlikle siyer düşünüyorum. Çünkü vefa diye birşey var, hiç mi aklına gelmiyor merak etmiyor 1 sene boyunca bir şekilde hayatında olan insanları merak etmiyor. Inanın hayretler içindeyim.
Geçen sene forumda bir diyet topiginde yazıyordum bir arkadaş anında yazmamaya başladı, nasıl merak ettim aklıma geldikçe girmiş mi diye baktım. Ki bizimki 1 aylık arkadaşlıktı. Sonradan haberlestik ki aniden taşınmış ve internet geç bağlanmış ondan iletişim kopuklugu olmuş.

Şimdi telden giriyorum kuzu. Bilg. Başına geçince yapayim.

Bende biraz önce akşam yemeğinden kalma makarna yedim, huplettikten sonra vicdan azabim başladı. Diyetteyim de :18:
vefa cok farklı bir şey kuzum ama sadece beyazanne de değil yani diğerlerinde puanını yazdıktan sonra daha yüzümüze bakmayan bile var. biz saflar da acaba nasıllar suan diye düşünüp durduk:KK6:
Ne reklamı o aşko ? :44::44:

https://www.youtube.com/watch?v=U3lciiMUJKU bu :KK55:

Son düzenleme:
Kızlar çoğunuz buradayken bir tavsiye alayım sizden.
Yarın dilbilgisi çalışmaya başlayacağım. 0 seviyem. Önce video mu izlemeliyim, kitaplarından özet mi cikarmaliyim, hoca da anlatıyor dershaneden ama 0 olduğum için yetersiz geliyor bana ve çok gozumu korkutuyor. Nasıl calismaliyim ??

Yarın dilbilgisi çalışmaya başlayacağım. 0 seviyem. Önce video mu izlemeliyim, kitaplarından özet mi cikarmaliyim, hoca da anlatıyor dershaneden ama 0 olduğum için yetersiz geliyor bana ve çok gozumu korkutuyor. Nasıl calismaliyim ??

Ben videoyu tavsiye ederim canım.Nerelere dikkat etmen gerektiğini ordan yakalarsın.

Ayrıca branşım Türkçe,istediğin soruyu sorabilirsin.:KK31:

tatlım bence video eşliğinde özet cıkar:26:

Teşekkür ederim.
Peki tavsiye ettirin internette bulabilecegim bir video var mi? Bende türkçe video yokta.

safranım ya topiklerden birinde tum derslerin videolarını eklemişti bir kız. şimdi bakındım biraz bulamadım hangi topikteydi hatırlamıyorum:26:

Ulen Bade....:KK23::KK53::KK53::KK53:

Muhabbetin gideri var da,benim zıbarmam lazımm...:KK14: Sabah dersane var.:KK14::KK14:

Öpüyorum hepinizi,yarın öğlen görüşürüz,çok konuşmayın,okuması zor oluyo....:KK53::KK53::KK53:

İyi geceler....:KK54::KK54:

Kızlar benim uykum geldi sabah dershane vardı erken kalktım. Opuyorum hepinizi :KK54:

Geçen hafta üst komsumuza hirsiz girdi, eşim de nöbete ve 1. Katta oturuyorum korkarak uyuyorum o yüzden :KK43: umarım hemen yapabilirim.

Kızlar benim uykum geldi sabah dershane vardı erken kalktım. Opuyorum hepinizi :KK54:

Geçen hafta üst komsumuza hirsiz girdi, eşim de nöbete ve 1. Katta oturuyorum korkarak uyuyorum o yüzden :KK43: umarım hemen yapabilirim.

iyi geceler sarfansarıcım.. İnşallah uyursun..

X