2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

daha dün künuştuk benimki ile canım sen orda ben durda nasıl olacak diye 7 aydır görüşemiyoz senin fotoları görünce senin ki de uzak olunca birden aklıma geliverdi işte:2:

Rengişim ya takvimi nasıl eklicez?

Evet Mona açıklama bekliyor topik senden :KK9::KK9:

olur olur morisicim aşk engel tanımaz :KK69:
hem belki de bu son ayrı kaldığınız aylardır.. atanınca her şey değişebilir :KK34:

Bende bu sene atamalar'dan o kadar umutsuzum ki hala tercih yapmadim, eşim de umut hiç bitmiyor ama :KK52: yarın yapacagim inşallah.

ay safransarıcım benimki de tercih yaparken tutturdu sana da yapcam diye :KK52: neyine umutlanıyosa :KK53:
senin puanın kaçtı?

Son düzenleme:
Gerçekten umut fakirin ekmeği :KK50: bir yandan 70i alamıyorum diye ağlayanlar diğer yandan biz :KK14:

kuzum biraz değişik takvim eklemek ama anlatayım.
kontrol panelinden profili düzenleye gir orada çizelge yazan yer var. oradaki ticker.com daisy.com vs yazar karsısında. onlardan birini googledan arat. sonra nasıl olacagı tek tek yazıyor googleda. tarihi falan yazıp ilerliyorsun. sonra son haline getirince o urlyi profil düzenlede yine çizelge yerine kopyala bu kadarr:KK55:
Bende yapacaktım arastirdim ama baktım çok ugrastirici yapmadim/yapamadim :44:
Ama bebis :emir_bebek: olursa birgün hamilelik takvimi yapacagim :KK52: önce kpss hedef

O değil de malum sitedeki cadı 42-46 nilkon hocamsa eğer,ellerinden öperim...:KK31::KK31::KK42:

Yazdığı şey şu :

iyi akşamlar türkçeci anne nerdesin napıyosun bilemiyorum artık bilmekte istemem .kk da kimseye cvp yazmadıgın için burdan yazdım kusuruma kalma

atanan arkadaşlarımızın hepsi vefasız çıktı kullanıldık ve iş bitince rafa kalktık

herkesten bol sitem getirdim sana ...

memurlara kızdın gittin sandık ama asıl terkedilen bizmişiz

sen hoşçakal görüşmemek üzere ....

ADAMSIN HOCAM...:KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
ay safransarıcım benimki de tercih yaparken tutturdu sana da yapcam diye :KK52: neyine umutlanıyosa :KK53:
senin puanın kaçtı?

79 benim puan
Benim bölüm (gıda ) 90'la felan alıyor. Zaten her atamada 1-2 kontenjan alıyor umudum yok ondan. Düz memurluk için çalışıyorum oda 84'te kalır sanırım :KK14:

Daisypath - Free Wedding, Anniversary and Vacation tickers
buradan neyle ilgili çizelge yapmak istiyorsanız seçin. İngilizce ama chrome çeviriyor dili.

Sonra bitince en sonda oluşan çizelgeye sağ tıklayın url yi kaydedin

O url yi de kullanıcı kontrol paneli- solda profili düzenl aşağıya doğru çizelge kısmı var oraya yapıştırın ve en altta kaydedin

79 benim puan
Benim bölüm (gıda ) 90'la felan alıyor. Zaten her atamada 1-2 kontenjan alıyor umudum yok ondan. Düz memurluk için çalışıyorum oda 84'te kalır sanırım :KK14:

anladım kuzucum. puanlar dehşet yüksek yaa. millet nasıl çıkarıyo anlamıyorum valla :KK30:
yine de tercih yapanlar için inşallah atanırsınız diyorum :KK16:

O değil de malum sitedeki cadı 42-46 nilkon hocamsa eğer,ellerinden öperim...:KK31::KK31::KK42:

Yazdığı şey şu :

iyi akşamlar türkçeci anne nerdesin napıyosun bilemiyorum artık bilmekte istemem .kk da kimseye cvp yazmadıgın için burdan yazdım kusuruma kalma

atanan arkadaşlarımızın hepsi vefasız çıktı kullanıldık ve iş bitince rafa kalktık

helal olsunnnnnnnnnnnnnnn :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Yazdığı şey şu :

ya ben de yazmayı düşündüm ama vazgeçmiştim
cevap atmış mı peki:26:

Yazdığı şey şu :

Ya böyle olan insanlar sosyal hayatında başarılı olamaz kesinlikle siyer düşünüyorum. Çünkü vefa diye birşey var, hiç mi aklına gelmiyor merak etmiyor 1 sene boyunca bir şekilde hayatında olan insanları merak etmiyor. Inanın hayretler içindeyim.
Geçen sene forumda bir diyet topiginde yazıyordum bir arkadaş anında yazmamaya başladı, nasıl merak ettim aklıma geldikçe girmiş mi diye baktım. Ki bizimki 1 aylık arkadaşlıktı. Sonradan haberlestik ki aniden taşınmış ve internet geç bağlanmış ondan iletişim kopuklugu olmuş.

kızcem yok hiç ugrastırıcı değil 1 dklık bir şey Daisypath - Anniversary ticker scene selection buradan ilerleyip gidin
sonra son halindeki urlyi çizelge yazan yere kopyalayıp kaydedeceksiniz :KK8:

Şimdi telden giriyorum kuzu. Bilg. Başına geçince yapayim.

ben bişeyler yemeye gidiyorum, sizi görünce acıktım :KK53:
kenan ı da izleyip gelirim :KK55:

Bende biraz önce akşam yemeğinden kalma makarna yedim, huplettikten sonra vicdan azabim başladı. Diyetteyim de :18:

kızlar lumber jack reklamını izlediniz mi
cok seviyom o reklamı yaa :KK9:

kuzum biraz değişik takvim eklemek ama anlatayım.
kontrol panelinden profili düzenleye gir orada çizelge yazan yer var. oradaki ticker.com daisy.com vs yazar karsısında. onlardan birini googledan arat. sonra nasıl olacagı tek tek yazıyor googleda. tarihi falan yazıp ilerliyorsun. sonra son haline getirince o urlyi profil düzenlede yine çizelge yerine kopyala bu kadarr:KK55:

teşekkürler canım uğraşıyorum..

açık adresi yolla geliyorum :KK53:

konya / Ilgın
kuzum sen yeterki gel ben otogardan alırım seni :KK4:

olur olur morisicim aşk engel tanımaz :KK69:
hem belki de bu son ayrı kaldığınız aylardır.. atanınca her şey değişebilir :KK34:

inşallah canım benim..

X