2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

iyi geceler kızlar inşallah atanırsınız sobanın fırınına patates de atın :KK34:

$fgfg.jpg

kızlar sevdicek bunu yollamış :KK73:
cok hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim :KK69::KK69::KK69:

bugün maşallah tarih osmanlı kültür ve uygarlığı konusundan 2 tane video izledim. datadan eksik yerleri not aldım ve 7iklimden 90 soru çözerek bu konuyu bitirdim :nazar: :81:
bu yaklaşık 4 saatimi aldı, kafa kalmadı. :KK37: geriye kalan zamanımda da ölçmeden karma 120 soru çözdüm.:nazar:
şu soruda takıldım, bakarsanız çok sevinirim :44:

bir öğretmen yaptığı fizik dersi sınavının puanları ile ulusal düzeyde yapılan bir sınavın fizik alt test puanları arasındaki korelasyona bakmış ve bu değeri 0.80 olarak bulmuştur.
bu durumda aşağıdakilerden hangisini söylemek doğru olur?
a) kullanışlılık katsayısı yüksektir
b) iç tutarlılık katsayısı yüksektir
c) geçerlik katsayısı yüksektir
d) güvenirlik indeksi yüksektir
e) eş değerlik katsayısı yüksektir

bugün maşallah tarih osmanlı kültür ve uygarlığı konusundan 2 tane video izledim. datadan eksik yerleri not aldım ve 7iklimden 90 soru çözerek bu konuyu bitirdim :nazar: :81:
bu yaklaşık 4 saatimi aldı, kafa kalmadı. :KK37: geriye kalan zamanımda da ölçmeden karma 120 soru çözdüm.:nazar:

bir öğretmen yaptığı fizik dersi sınavının puanları ile ulusal düzeyde yapılan bir sınavın fizik alt test puanları arasındaki korelasyona bakmış ve bu değeri 0.80 olarak bulmuştur.

maaşallah kuzum:nazar: güvenirlik mi :26:

C mi Sedefim ? :44::44:

Selam arkadaşlaaarr :KK16:

bugün ölçmede temel kavramların yarısını çalıştım.ilk dfa çalıştığım için çok zor geldi.sabahtan beri not alarak konu çalışması yaptım.şimdi yazdıklarıma bakıyorum da tüm günün ürünü 5 sayfaa :KK1: okulda hiçbişi öğrenmediğimi hissttim :KK47: şimdi çalıştığım yere kadar video izlicem :KK31:

sedefcim teşekkürler adres için indiriyim oradan :KK16:

siz neler yaptınızz kızlar :KK6:

macaronum ölçmede 7iklim çok güzel anlatmış, sen nerden çalışıyosun kuzum. bi de tekrarlarında x yayıncılığın ölçme defterini kullanmanı tavsiye ederim. bu kadar vaktini almaz hem :KK34:

He yaa tabi sobanın tutacaklarına donlarımızı asarız kuruturuz :KK9: ay hakkaten sobalı evde öyle kuruyo ama napim :KK53:

Kirayı bölüşürsek olur yavrum malum memur maaşı :KK14:

hee ben tek taşımı kendim takarım o arada :63:

kirayı da veririrm size de bakarım yeter ki çekin kurtarın beni bu hayattan :KK52::KK52::KK52:

X