2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

oyy sen hep mutlu ol rengişim :KK16:

sağol macaronum inşallah :KK16:

sağol tatlımmm :KK16:

kıyamam ben sana dün girdin bugün çıktın haha :KK1: her şey yolunda çok şükür kuzum, dinlenince çalışırsın :KK34::KK16:

oo çok sevindim o zaman tuğbim. evet geçen yıl konuşuyoduk sen de benim gibi gece uyuyamayıp sabah kalkamayanlardandın :KK9: düzene girmene çok sevindim. çok haklısın bence de geçe kadar kalmamalıyız. ben şahsen ertesi gün sabahın köründe çalışmak için değil ama en azından güne zinde başlamak için erken yatmak istiyorum. dur bakalım bu gece erken yatmaya çalışayım ben de fıstığım :KK6:

sağol meleğim dağıttık biz de. sizinkini de Allah kabul etsin :KK16:

Sağol kuzum benim:KK16:

Daha beyaz anneyi geçenlerde düşündüm hiç mesajını görmüyorum ne yapıyor atandıgı yerde mutlu mu acaba diye düşünmüştüm vay be..MONA bana göndersene şu linki.

Selam arkadaşlaaarr :KK16:

bugün ölçmede temel kavramların yarısını çalıştım.ilk dfa çalıştığım için çok zor geldi.sabahtan beri not alarak konu çalışması yaptım.şimdi yazdıklarıma bakıyorum da tüm günün ürünü 5 sayfaa :KK1: okulda hiçbişi öğrenmediğimi hissttim :KK47: şimdi çalıştığım yere kadar video izlicem :KK31:

sedefcim teşekkürler adres için indiriyim oradan :KK16:

siz neler yaptınızz kızlar :KK6:

kuzuuumm :KK1::KK1:
dershane çok yoruyor beni ya :KK50:
öğlen gidiyorum akşam geliyorum :KK31:
dershaneye gitmediğim günler burdayım ama :KK8:

Slm canım gerçekten dersane çok yoruyor adamı ben hafta içi çalışıyorum işteyim anlayacağın hafta sonu dersane çok yorucu bakalım bide iş çıkışı deniycem dersaneye gitmeyi hafta sonuda kızımla geçiririm en azından kalan sürede de ders çalışırım diyorum :21:

Selam kızlar haftasonu giremedim dershanedeydim.Hava da güzeldi ya biraz gezeyim hava alayım dedim.Akşamları da dershanede gördüğümüz dersleri tekrar edip soru çözdümm.Bundan sonra haftaiçi konu çalışıp haftasonu dershane ve konu tekrarı yapıp bol soru çözücem.
Geçmişi okudum maaşallah 30 sayfa yazışmışsınız ben yokken oku oku bitmedi.Bu arada ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.inşaallah seneye öğrencilerinize kavuşup birlikte kutlarsınız öğretmenler gününüzü.Tabi inş. ben de memur olurum. :)

Merhaba kızlar:KK3:

Sedefim sağol canım.Formülleri tekrar öğreniyorum.Öğrenince sorular rahatlıkla çözülüyor bebeğim.Ben geçen yıl dediğin gibi küçük küçük kağıtlara ölçme formüllerini yazmıştım,onlara bakıyorum tekrar:KK16:

Hepinize kolay gelsin güzeller,öpüyorum hepinizi:KK54:

monammm en sevdiğim havadır kendisi :KK69: aynen tam da eline sıcacık bi kahve alıp kitap okucaksın o yağmur sesinde.. :109: ya da yatak keyfi yapıcaksın :KK53:

kolay gelsin tatlım :KK16:

ben de suyumun neti bozuldu sandım :KK48: daha önce öyle olmuştu ya, kotayı 2 gb 2 gb bölüşün kuzum :KK1: nasıl gidiyo dershanede düzelme var mı?

Aynen kuzum,yağmur gibisi yok.:KK17::KK17:
slm güzeller:KK16: her şey yolundadır inş. haftasonu kendime bi ayakkabı alayım dedim..resmen moral sıfır oldu ya 35 numara giyiyorum ben ..gez gez ayağıma uyan bulamıyorum.yorulduğuma mı yanayım bulamadığıma mı bilemedim..şu aralar benim bi işim var ki sormayın bu haftasonu memleketten ailem gelicek:KK16:...evi dip bucak temizlemeliyim:111:..son zamanlar serdimdi işleri..:KK24: gündüz ev temizleyip gece de ders çalışırım artıkın..ya artık kimse çalıştığını da yazmıyor..ne güzel iştaha geliyodum çalışmak için..:KK31:ben çalıştıkça yazacağım yine de..:KK14:

Kızlarım lütfen isteyen raporunu yazsın. kim nasıl motive oluyorsa o şekilde ilerlesin.
ben yazmayınca daha iyi hissettiğim için yazmıyorum ve kendimi bu şekilde alıştırmaya çalışıyorum. kendi kendime motive olabilmeyi de öğrenmek istiyorum yani. yeri gelir yine arada yazarım o ayrı tabi.

bir de zaten bu ara rapor yazacak çalışmam da olmadı. siz de nasıl iyi hissediyorsanız öyle yapın.
topiğimizin motivesi düşmesin.

Canlarım,zannetmeyin ki bu Mona çalışmıyor.:KK20:

Ama gerçekten ben de soru sayılarımı yazınca en az 3 gün çalışamıyorum ve başım sanki mengenelerle sıkışmış gibi oluyor.:KK14::KK14:

O sebepten ben artık yazmama kararı aldım.:KK24:

MONA sen neden ekli değilsin bende:KK47:

Ne bileyim len,ekledim sanıyodum.:26::KK14:

Daha beyaz anneyi geçenlerde düşündüm hiç mesajını görmüyorum ne yapıyor atandıgı yerde mutlu mu acaba diye düşünmüştüm vay be..MONA bana göndersene şu linki.

Hee düşün düşün daha...:KK53::KK53:

Atıyorum özeline.:KK24::KK24:

Selam arkadaşlaaarr :KK16:

bugün ölçmede temel kavramların yarısını çalıştım.ilk dfa çalıştığım için çok zor geldi.sabahtan beri not alarak konu çalışması yaptım.şimdi yazdıklarıma bakıyorum da tüm günün ürünü 5 sayfaa :KK1: okulda hiçbişi öğrenmediğimi hissttim :KK47: şimdi çalıştığım yere kadar video izlicem :KK31:

sedefcim teşekkürler adres için indiriyim oradan :KK16:

siz neler yaptınızz kızlar :KK6:

Merhaba canım.... Aynen okul malesef bomboş geçti hepimizin...:KK50::KK50:

Selam kızlar haftasonu giremedim dershanedeydim.Hava da güzeldi ya biraz gezeyim hava alayım dedim.Akşamları da dershanede gördüğümüz dersleri tekrar edip soru çözdümm.Bundan sonra haftaiçi konu çalışıp haftasonu dershane ve konu tekrarı yapıp bol soru çözücem.
Geçmişi okudum maaşallah 30 sayfa yazışmışsınız ben yokken oku oku bitmedi.Bu arada ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.inşaallah seneye öğrencilerinize kavuşup birlikte kutlarsınız öğretmenler gününüzü.Tabi inş. ben de memur olurum. :)

Çok teşekkürler canım.:KK16::KK16:

Ben de memurluğa çalışıyorum ama.:KK53::KK53::KK1:

Merhaba kızlar:KK3:

Sedefim sağol canım.Formülleri tekrar öğreniyorum.Öğrenince sorular rahatlıkla çözülüyor bebeğim.Ben geçen yıl dediğin gibi küçük küçük kağıtlara ölçme formüllerini yazmıştım,onlara bakıyorum tekrar:KK16:

Hepinize kolay gelsin güzeller,öpüyorum hepinizi:KK54:

Sana da fıstığım,iyi çalışmalar....

Aynen kuzum,yağmur gibisi yok.:KK17::KK17:

Canlarım,zannetmeyin ki bu Mona çalışmıyor.:KK20:

Ama gerçekten ben de soru sayılarımı yazınca en az 3 gün çalışamıyorum ve başım sanki mengenelerle sıkışmış gibi oluyor.:KK14::KK14:

O sebepten ben artık yazmama kararı aldım.:KK24:

Ne bileyim len,ekledim sanıyodum.:26::KK14:

Hee düşün düşün daha...:KK53::KK53:

Atıyorum özeline.:KK24::KK24:

Merhaba canım.... Aynen okul malesef bomboş geçti hepimizin...:KK50::KK50:

Çok teşekkürler canım.:KK16::KK16:

Ben de memurluğa çalışıyorum ama.:KK53::KK53::KK1:

Sana da fıstığım,iyi çalışmalar....
Ahh Badecim hani çoğu öğretmenlikya kızların ondan demiştim.biliyorum inşallah sen de memur olmuş olacaksın seneye zaten sene başında bile netlerin süper sene sonuna istediğin netlere ulaşırsın bence.Ben bile 35 netle başlayıp umutlanıyorum.

X