2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canlarım iyi geceler..

Mona takılma yavrum olucak böyle şeyler Badenin de dediği gibi daha neler duyacaz bakalım..

o zaman bu şarkı benden sana gelsin sedefim :KK1::KK1:
yeğenlerim dinliyo ordan biliyorum :KK9:

Civil Çocuk Dünyası - Abur Cubur Şarkısı - YouTube
ayyyyy teşekkür ederim :KK52: tam da beni anlatmış :KK37::KK60:
sedefcim sen derslerle ilgili mp3 dinliyodun..nerden indirdin acaba :26:
kuzum frmtr diye bi site var. ordan indirmiştim. kpss bölümüne baktığında bulucaksın :KK34:
şimdi baktım ben de en son hatta bugün yazmıs memurlarnete. geyik topiği acmıs.

gel sarılalım kusum:KK48:
ben onu nasıl düşünüyodum var ya.. en son mailleşmiştik. ve kötü olduğunu çok hasta olduğunu yazıyodu. hamileydi, eşiyle problemleri de olunca hep aklımdaydı. geyik topiği haa :KK53: bari iyi olduğunu yazsaydı da içimizi rahatlatıp gitseydi. at bakayım linkini rengoş, gece gece sinirlendim şimdi
Bade neredesin kuzu, mevlut bugunmuyduki çok yordular seni giremiyorsun?

Bende bugün çok verimsiz çalıştım, yine hastayım :KK43: artık hastayım demeye utanıyorum esime :KK43: çünkü 1 ayda 3. Hastalanmam atlatamiyorum bir türlü :KK43:
badeyi ben de merak ediyorum. kuzum çok geçmiş olsun. bünyen zayıf herhalde. sık sık vitamin takviye etmelisin
selam canlarım öğretmenler günümüz kutlu olsun.. inşallah seneye atanmış bir öğretmen olarak bu kutlama seslerini öğrencilerimizden duyarız.. Hep arkadaşlarım tarafından kutlandı günüm bu gün ilk defa kursiyerlerim tarafından kutlandı o kadar duygulandım kapıdan girenin ilk önce yanıma gelip bu günü kutlaması o kadar güzeldi ki anlatamam.. Sonra bir kursiyerim çiçek yaptırmış eşarp hediye almış.. yani kızlar bu gün öğretmen olduğum için bu mesleği seçtiğim için çok gurur duydum..:KK9::KK9:
:KK9:
kursiyerlerimin arasında 72 doğumlu olanın tutun en son 94 doğumlu olana kadar 25 kişi var.. Bilgisayarda bir uygulama yapınca o kadar seviniyorlar ki verdiğim ödevleri uygulamaları kendilerine külfet olarak görmüyorlar ve farkettim ki kursiyerlerle birbirimizi tanıdık artık daha az yoruluyorum onların beden dilini anında çözümleyebiliyorum ona göre devam ediyorum yada ara veriyorum. Bu gün de galiba onun karşılığını aldım öğle arası kursa pasta ve kurabiyeler içecekler geldi birlikte yedik içtik.. çok eğlendik tabi daha sonra derse geçecez dediğim de biraz canları sıkıldı ama yapacak bir şey yok :KK76::KK76:

kurs çıkışı teyzeme gittim yarın ameliyata gidecek ama morali daha iyi geldi dünde gitmiştim maşallah düne göre daha iyi idi.. Bir de büyük teyzem bu teyzeme küsmüştü bu gün gelmiş barışmışlar teyzem en çok ablasının(yani büyük teyzemin) gelmesini istiyordu çok mutlu olmuş gözleri gülüyordu bu gün..:KK9::KK9:

kızlar geçmişi okudum ne yaptınız siz kuzularım sabahlamışsınız hayran kaldım ben en çok 12 bilemedin 1 e kadar ayakta kalıyorum ondan sonra devrilirim.. gece muhabbetlerinize katılmak istiyorum ama sizin sattlerinizde ben kaçıncı rüyamdayım kimbilir:2::2:

ve en önemlisi rapora gelelim her hafta sonu olduğu gibi çalışmadım ama ne olsa kar deyip soru çözmeye geçiyorum öptüm sizi:KK54:
canımmm ne güzel bi gün geçirmişsin öyle maşallah tüm günlerini böyle mutlulukla geçir :KK16: yarın haftaiçi artık raporunu görelim :KK9: ben de erkenden yatanlara hayran oluyorum :KK1:
Baya çalıştım bugün,maşallah.:nazar::nazar:

maşallah kuzucuğuma

kızlar bu akşam sadece tarihten osmanlı kültür uygarlığı bitirebildim. akşam teyzemler geldi, çay sohbet muhabbet derken olmadı. bundan sonra biri gelse de yanlarında çay içmicem. yoksa yanlarından kalkamıyorum :KK14:

Ben bugünkü çalışmamı hiç yeterli bulmadım,ölçmeyle uğraşıp durdum.Formüllerini unutmuşum kızlar yaa,tekrardan ezberlemek ve soru çözmek çok oyaladı beni :KK14:

kuzum formülleri minik kağıtlara yazıp masana yapıştır. gözün takıldıkça bak onlara, bi yerden sonra ezberlersin :KK34: ama asıl önemli olan mantığını anlamak. o da soru çöze çöze oturur

Ben bugünkü çalışmamı hiç yeterli bulmadım,ölçmeyle uğraşıp durdum.Formüllerini unutmuşum kızlar yaa,tekrardan ezberlemek ve soru çözmek çok oyaladı beni :KK14:

Konuşma başlangıcı: Cumartesi

X'in babası : kızım nasılsın
kızım sen beni x'e sikayet mi ediyon( Eklediğini,mesaj attığını sevgilime söyledim de...) :KK53::KK53:
Ben :Şikayet değil,ben x'ten hiçbir şey saklamam...
X'in babası :şaka diyorum kızım öğretmenler günün kutlu olsun kızım
Ben :Çok teşekkür ederim.
X'in babası :e kızım annen baban nasıl sen ne yapıyorsun
Ben :Çok şükür iyiyiz siz nasılsınız ?
X'in babası: aileleri ne zaman tanıştımayı düşünüyorsunuz kızım
bizde iyiz kızım iş güç
Ben :KK70:aha zamanı var,x söyler zaten size.
X'in babası :kızım bu atanma işini filan kafana takma kızım olmazsa x çalışıyo kızım senin atanman filan sorun olmaz artık ben gelin kahvesi içmek istiyorum
Ben :Ben de yıllarca okudum ve atanmak istiyorum.Evet,x kazandı çok şükür hayalini gerçekleştirdi,bunu gerçekleştirmek benim de hakkım.
X'in babası :tamam kızım haklısında o evlaendikden sonrada olur
Ben :Ben atanmadan evlenmeyi düşünmüyorum.
X'in babası :kızım en azından bir söz nişan yapalım x'e....
Ben :Ben istemiyorum henüz,x de bu konuda beni zorlamıyor sağ olsun.
X'in babası :kızım biri oğlum sende benim artık kücük kızımsın saygı duyarimda fazlad uzatmasanız iyi olur bence
kayın validen desen benden heyacanlı
Ben : x atanmış olabilir ama henüz askere gitmedi. Uzatmak değil bu sadece şartlar henüz buna hazır değil.
X'in babası :kızım x büyük ihtimalle askerliği öğretmen olarak yapar zaten doğuda
Ben : İyi akşamlar,çıkmam gerekiyor.

Sonuç : Sevdicek,babasının bütün hesaplarını engelletti.:KK24::KK24:

monam tek bişey dicem. sen sadece sevdiceğine bak. seninki yine en doğru olan şeyi yapmış. geri kalanını koyver gitsin kuzum değmez üzülmeye

gece kuşları yine mesaide :KK23: bugün raporluk bi çalışma yapamadım kızlar, sadece birkaç mat sorusu çözdüm, hiç yoktan iyidir :nazar: kalıp sizle sohbet etmeyi çok istiyorum; ama ablam yatınca ben de gürültü olmasın diye yatmak zorunda kalıyorum. öpüyorum hepinizi, çok iyi geceler :KK16:

monam tek bişey dicem. sen sadece sevdiceğine bak. seninki yine en doğru olan şeyi yapmış. geri kalanını koyver gitsin kuzum değmez üzülmeye

Çok teşekkürler kuzum,düşünceleriniz gerçekten çok önemli benim için.:KK19:

gece kuşları yine mesaide :KK23: bugün raporluk bi çalışma yapamadım kızlar, sadece birkaç mat sorusu çözdüm, hiç yoktan iyidir :nazar: kalıp sizle sohbet etmeyi çok istiyorum; ama ablam yatınca ben de gürültü olmasın diye yatmak zorunda kalıyorum. öpüyorum hepinizi, çok iyi geceler :KK16:

Zıbaracağım ben birazdan ama gözlerim gidiyor.:KK19:

İyi geceler kızçem.

aman kuzum bizim de uyku düzenine ihtiyacımız var. sen geç yatmaya alışma, biz erken yatmaya alışalım. sohbeti gündüz de ederiz :KK34:

evet bugünün özeti,

- Bade, senin meslek ne?
- Bade, senin ataman ne zaman?
-Bade, evlilik yok mu kızım?
- Bade, ben sana iş ayarlıcam yakın zamanda!

Kpss diye bir şey var girsene diyeni bile duydu bu kulaklar :KK53:

ayy artık duyarsızlaştım bunlara :KK53: badem hoşgeldinnn :KK16:

badem nerelerdesin fındıgım:KK48:
iyi geceler monamm beyaz kuşum:KK19:

Son düzenleme:
Konuşma başlangıcı: Cumartesi

X'in babası : kızım nasılsın
kızım sen beni x'e sikayet mi ediyon( Eklediğini,mesaj attığını sevgilime söyledim de...) :KK53::KK53:
Ben :Şikayet değil,ben x'ten hiçbir şey saklamam...
X'in babası :şaka diyorum kızım öğretmenler günün kutlu olsun kızım
Ben :Çok teşekkür ederim.
X'in babası :e kızım annen baban nasıl sen ne yapıyorsun
Ben :Çok şükür iyiyiz siz nasılsınız ?
X'in babası: aileleri ne zaman tanıştımayı düşünüyorsunuz kızım
bizde iyiz kızım iş güç
Ben :KK70:aha zamanı var,x söyler zaten size.
X'in babası :kızım bu atanma işini filan kafana takma kızım olmazsa x çalışıyo kızım senin atanman filan sorun olmaz artık ben gelin kahvesi içmek istiyorum
Ben :Ben de yıllarca okudum ve atanmak istiyorum.Evet,x kazandı çok şükür hayalini gerçekleştirdi,bunu gerçekleştirmek benim de hakkım.
X'in babası :tamam kızım haklısında o evlaendikden sonrada olur
Ben :Ben atanmadan evlenmeyi düşünmüyorum.
X'in babası :kızım en azından bir söz nişan yapalım x'e....
Ben :Ben istemiyorum henüz,x de bu konuda beni zorlamıyor sağ olsun.
X'in babası :kızım biri oğlum sende benim artık kücük kızımsın saygı duyarimda fazlad uzatmasanız iyi olur bence
kayın validen desen benden heyacanlı
Ben : x atanmış olabilir ama henüz askere gitmedi. Uzatmak değil bu sadece şartlar henüz buna hazır değil.
X'in babası :kızım x büyük ihtimalle askerliği öğretmen olarak yapar zaten doğuda
Ben : İyi akşamlar,çıkmam gerekiyor.

Sonuç : Sevdicek,babasının bütün hesaplarını engelletti.:KK24::KK24:

sen takılma kuzum bu adamın dediklerine..
önemli olan sizin kararlarınız o ne derse desin :KK34:

evet bugünün özeti,

- Bade, senin meslek ne?
- Bade, senin ataman ne zaman?
-Bade, evlilik yok mu kızım?
- Bade, ben sana iş ayarlıcam yakın zamanda!

Kpss diye bir şey var girsene diyeni bile duydu bu kulaklar :KK53:

sorular sorular...
kafayı yedirtir bu teyzeler adama :KK30:

hoş geldin kuzum bu arada :KK16:

Son düzenleme:
sen takılma kuzum bu adamın dediklerine..
önemli olan sizin kararlarınız o ne derse desin :KK34:

sorular sorular...
kafayı yedirtir bu teyzeler adama :KK30:

hoş geldin kuzum bu arada :KK16:

asıl sen hoşgeldin nerelerdesin uğramaz oldun buralara dereceye mi oynuyorsun yoksa :KK9:

Son düzenleme:
iyiyim Allaha şükür. mevlütte acıktım pilavla et yiyeyim dedim ama ben hayatta et yiyemiyorum yemez olaydım midem fenalarda psikolojik herhalde ama napim kokusu beni benden alıyo :KK43:

kuzum bir parca ekmek ye mide bulantını alır hemencik:KK8:

kuzum bir parca ekmek ye mide bulantını alır hemencik:KK8:

işte midemde hiçbişey olmadığını biliyorum sorun o :KK1: hayatımda yediğim tek et türü tavuk ciğeri :KK9:
bu yüzden de vitaminsiz ve kansız kalıyorum
acaba psikoloğa filanmı gitsem bi insan neden et sevmez ki:26:

Son düzenleme:
X