2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

milletin kocası içip içip pencerden aşğı işiyormuş..halı kanepe cam çerçeve pislik...kimiside gece kalkıp gardroba işiyormuş..bazısıda buzdolabına gidip açıp sopayla hayali kavga yapıyormuş..anamm gece gece koptum

oraya giren pişman grmeyen bin pişman

ya kuzum ben cok istiyorum aynı yerlere atanmamızı o kadar güzel olur kiiii
yemeklerinizi ben yaparım hem

Ay canım kıyamam.Ben de temizlik yaparım, bulaşık yıkarım.Sen yemek hazırlarken yamaklık yaparım sana.Gerçi çok güzel yemek yaptığım söylenemez ama...

kk nın topicinde bi rumuz gördüm koptum idrar yolları iltihabı...

herhalde benim gibi çok fazla yakalanıyo o rahatsızlığa ama rumuz yapmak aklıma hiç gelmezdi doğrusu
ben bi de şuna kopmuştum. ''g string giyen su aygırı'', ''psikopatın karısı'', ''kullanıcı adı'' bi de küfürlü bi isim vardı ama bazı harfleri eksikti, o da çok komik gelmişti

Ay canım kıyamam.Ben de temizlik yaparım, bulaşık yıkarım.Sen yemek hazırlarken yamaklık yaparım sana.Gerçi çok güzel yemek yaptığım söylenemez ama...

oyy kuzum ben de kendi çapımda yapıyorum zati kuzum ahım şahım olmaz hiç doyursun yeter
ama tugbimin elinden yemek yemek isteriz hepimiz eminim ki.yemeğin kralı tugbim de

oyy kıyamam yaa malesef böyle de hocalar var işte.. ama bi kaçımızın örneğinde olduğu gibi genelde bu yaptıklarının sonucunu çekiyolar.

sizn herifler bi görse kk da bu rumuzları eyvahh...su aygırı da orjinalmiş..

bizim üniden bir hoca vardı kendine yaver falan seçiyordu canım
beni de perdegah seçmişti.güneş gelince sınıfın perdelerini çekiyodum

zümrem gülme de bende tiyatro faln yaptırıyor heralde canlandırma orda bi görev sandım dı

iyi geceler tatlışım çok öpüyorum amin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…