2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

oyy kuzum :KK48: ben de kendi çapımda yapıyorum zati kuzum ahım şahım olmaz hiç doyursun yeter :KK52:
ama tugbimin elinden yemek yemek isteriz hepimiz eminim ki.:KK56:yemeğin kralı tugbim de:KK55::nazar:

Hadi hadi ben duydum senin namını topikte.Sen çok güzel poğaçalar falan yapıyormuşsun.:KK34:İnşallah tuğbimin elinden de senin elinden de yemek yeriz bir gün tatlım.:KK16:Bir gün bir araya gelebiliriz inşallah.:KK16:

Bebeklerim bu güzel sohbet için teşekkür ediyorum..:KK16::KK16:

İyi geceler hepinize...:KK54::KK54:

İyi geceler kuzucuğum, tatlı rüyalar:KK16::KK16:

oyy kuzum :KK48: ben de kendi çapımda yapıyorum zati kuzum ahım şahım olmaz hiç doyursun yeter :KK52:
ama tugbimin elinden yemek yemek isteriz hepimiz eminim ki.:KK56:yemeğin kralı tugbim de:KK55::nazar:

:KK17::KK17: sağol bebekim benim iltifatların için :KK16:
inşallah sizlere de yapmak nasip olur çok isterim :21::21:
ama senin tatlıların çok güzel ki kuzum :KK56::KK19:

Bebeklerim bu güzel sohbet için teşekkür ediyorum..:KK16::KK16:

İyi geceler hepinize...:KK54::KK54:

iyi geceler kuzum tatlı rüyalar :KK16:
biz teşekkür ederiz :KK42:

monam iyi geceler bebekiim:KK48:

Hadi hadi ben duydum senin namını topikte.Sen çok güzel poğaçalar falan yapıyormuşsun.:KK34:İnşallah tuğbimin elinden de senin elinden de yemek yeriz bir gün tatlım.:KK16:Bir gün bir araya gelebiliriz inşallah.:KK16:

İyi geceler kuzucuğum, tatlı rüyalar:KK16::KK16:

kuzum cok sağol :KK17: inşallah o günleri hayırlısıyla görürüz:KK16:

Sağ ol kuzum.:KK16:Yok canım korkma senin gibi yüreği güzel bir insanın nazarı değmez bana.Aksine sen bana moral veriyorsun.Çalışmama destek veriyorsun şekerim.İnşallah hep birlikte atanırız kuzum.Bir de inşallah topikten arkadaşlar olarak aynı yerlere atansak ne kadar güzel olur di mi?:KK16:

Meleğim dediğin gibi bu işler kısmet nasip.Belli mi olur bakarsın bu sene atanırsın?Sen yüreği ferah tut, iyi olacağını düşün ki iyi olsun tatlım.:KK16:

Siz de durum daha vahimmiş desene.:KK50:
sağol benim güzel yürekli arkadaşım :KK16: aynılarını senin için ben de diliyorum. bize doğu ve güneydoğu açılıyo. sizler inşallah daha güzel yerlere atanırsınız. ama aynı yere atanırsak aynı evde kalma hayalimizi bile gerçekleştirebiliriz. süper olur :KK19:
şimdi ilk dafa bdv topicine girdim...gülsem mi ağlasam mı..neler var te Allahım

aman clemim girme oraya, sonra bağımlı oluyosun :KK14: ben bi kere sabaha kadar takip ettiğimi bilirim. :KK52: ama çok kötü etkileniyo insan. sonra günlerce üzülüyosun

oyy kıyamam yaa malesef böyle de hocalar var işte.. ama bi kaçımızın örneğinde olduğu gibi genelde bu yaptıklarının sonucunu çekiyolar. :KK14:

Anladığım kadarıyla her yerde böyle hocalar mevcut.Ama bizimkilerin alayı böyleydi.Bir tane bile düzgün hoca yoktu diyebilirim yani.Eğer bir sene daha okul olsaydı nasıl dayanırdım bilmem?:44:Evet canım haklısın:KK31:, kimsenin ahı kimsede kalmıyor.

:KK17::KK17: sağol bebekim benim iltifatların için :KK16:
inşallah sizlere de yapmak nasip olur çok isterim :21::21:
ama senin tatlıların çok güzel ki kuzum :KK56::KK19:

iyi geceler kuzum tatlı rüyalar :KK16:
biz teşekkür ederiz :KK42:

oyy kuzum sağol:KK17::KK17:
:KK19:

sağol benim güzel yürekli arkadaşım :KK16: aynılarını senin için ben de diliyorum. bize doğu ve güneydoğu açılıyo. sizler inşallah daha güzel yerlere atanırsınız. ama aynı yere atanırsak aynı evde kalma hayalimizi bile gerçekleştirebiliriz. süper olur :KK19:

aman clemim girme oraya, sonra bağımlı oluyosun :KK14: ben bi kere sabaha kadar takip ettiğimi bilirim. :KK52: ama çok kötü etkileniyo insan. sonra günlerce üzülüyosun

öyle valla sedef..okudukça okuyası geliyo insanın.neler varmış böyle...neyse kızlar bend kaçıyorum..hepinize iyi gecelr öpt..:KK16:

sizn herifler bi görse kk da bu rumuzları eyvahh...su aygırı da orjinalmiş..

zümrem gülme de bende tiyatro faln yaptırıyor heralde canlandırma orda bi görev sandım dı

yok zümrem asıl gülünecekler bizim hocalar :KK1:
h:KK1:psi birbirinden orjinal :KK53:

milletin kocası içip içip pencerden aşğı işiyormuş..halı kanepe cam çerçeve pislik...kimiside gece kalkıp gardroba işiyormuş..bazısıda buzdolabına gidip açıp sopayla hayali kavga yapıyormuş..anamm gece gece koptum

ben önceleri inanmıyodum; ama bu tarz konular çok sık açıldığı için, her türlü insan var demek ki :KK14:

ben onuru çağırırım, onur evi seve seve temizler. siz hiç yorulmayın :KK60:

hahahaah :KK60:
cok güldüm kuzum ya
ay ben sevdicekinin temizlediği evde rahat gezemem kirlenir diye sanki her an biri kızacak gibi gelir o psikolojiyi olusturdu bende:KK52::KK52:

Son düzenleme:
[
monam iyi geceler bebekiim:KK48:

kuzum cok sağol :KK17: inşallah o günleri hayırlısıyla görürüz:KK16:

İnşallah güzelim.:KK16:

Sağ ol canım güzel dileklerin için.:KK16:Bizde de geçen atamada ağırlık doğu ve güneydoğuydu.O yüzden aynı yerlere atanma ihtimalimiz var tatlım.Evet aynı evde kalma hayalimizi gerçekleştiririz.Çok güzel olur hem de.:KK16:Ben üniversitede ev arkadaşımdan çok çektim.:KK14:O yüzden bir daha da kimseyi eve almadım.:KK50:Hep içimde kalmıştır yüreği de kendisi gibi güzel insanlarla kalmak...:KK16:

öyle valla sedef..okudukça okuyası geliyo insanın.neler varmış böyle...neyse kızlar bend kaçıyorum..hepinize iyi gecelr öpt..:KK16:

İyi geceler tatlım, tatlı rüyalar.:KK16::KK16:

hahahaah :KK60:
cok güldüm kuzum ya
ay ben sevdicekinin temizlediği evde rahat gezemem kirlenir diye sanki her an biri kızacak gibi gelir o psikolojiyi olusturdu bende:KK52::KK52:

Rengişim sana katılıyorum.:KK31:Ben de her an bir yere bir şey dökülecek diye rahat edemem Sedefim:KK1:.:18:

Anladığım kadarıyla her yerde böyle hocalar mevcut.Ama bizimkilerin alayı böyleydi.Bir tane bile düzgün hoca yoktu diyebilirim yani.Eğer bir sene daha okul olsaydı nasıl dayanırdım bilmem?:44:Evet canım haklısın:KK31:, kimsenin ahı kimsede kalmıyor.
aynen mantarım, çok şükür bitti de kurtulduk. bizim sınıfta çok kişi uzattı okulu. ben de korkuyodum açıkçası. bi daha okumak istemem, yeter bu kadar okumak :KK9: bizim tek bi tane çok iyi bi hocamız vardı. zaten o yurtdışından gelmişti, gelişim psikolojisi anlatıyodu ama sanki ders diyemezsin. otur dinle adamı bütün gün sıkılmazsın :KK31: sonra gitti o, anladı herhalde bizim okulda harcandığını :KK53: geçen sene tvde görüyodum o hocayı. ama diğerleri hiçti yani :KK14:

iyi geceler tatlı rüyalar clemim :KK16:

ben yatıyorum canlarım :21::21:
iyi geceler tatlı rüyalar sizlere :KK54::KK54:

aynen mantarım, çok şükür bitti de kurtulduk. bizim sınıfta çok kişi uzattı okulu. ben de korkuyodum açıkçası. bi daha okumak istemem, yeter bu kadar okumak :KK9: bizim tek bi tane çok iyi bi hocamız vardı. zaten o yurtdışından gelmişti, gelişim psikolojisi anlatıyodu ama sanki ders diyemezsin. otur dinle adamı bütün gün sıkılmazsın :KK31: sonra gitti o, anladı herhalde bizim okulda harcandığını :KK53: geçen sene tvde görüyodum o hocayı. ama diğerleri hiçti yani :KK14:

iyi geceler tatlı rüyalar clemim :KK16:

Evet kuzum iyi ki bitti de kurtulduk.Bir daha okumak ister misin diye sorarsan evet isterim ama farklı ve iyi bir üniversitede.Bizde de benim sevdiğim bir hocam vardı.Ama o da bizim dersimize bir dönem falan girdi.:KK50:

ben yatıyorum canlarım :21::21:
iyi geceler tatlı rüyalar sizlere :KK54::KK54:

İyi geceler, tatlı rüyalar Tuğbim:KK16::KK16:

Son düzenleme:
X